Page 808 of 853 FirstFirst ... 308708758798804805806807808809810811812818 ... LastLast
Results 20,176 to 20,200 of 21313

Thread: Predlozi...

  1. #20176
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    378
    Thanks Thanks Given 
    24
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Under the tree, sjajan

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

  2. #20177
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    786
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    Dejvid Tenant je poznat glumac, mada mozda ne pratis britanske filmove i serije pa tebi nije...
    Očigledno je odrastao bez Doctor Who - a, a nije ni svjestan šta je od djetinjstva izgubio

  3. #20178
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,697
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    El Camino:
    dakle samo su jos jednu epizodu Breaking Bad-a nakon zvanicnog kraja upakovali u film i prodali je napaljenim ljubiteljima svjetski popularne serije.
    Ono nije film, jer se ne moze gledat ako prethodno nijesi odgledao kompletnu seriju, vec je obicna naredna epizoda u kojoj se, pritom, nista spektakularno nije desilo.
    Kao velikom ljubitelju serije (koju sam odgledao 3 puta), milo mi je sto sam vidio opet makar nesto novo, s druge strane, kao neko ko voli da odgleda dobar film- mirne savjesti mogu reci da je u pitanju obicno go4no.

    btw, je li moguce da se onaj Todd u filmu pojavio kao onakva prasica sa 30 kila vise? Greotnik jedva u kadar staje...

    Last edited by DJuzla; 23-10-19 at 18:49.

  4. #20179
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Preloše je taj detalj ispao, Jesse je isto krupniji mnogo, i to se vidi jer je on bio kao čačkalica u seriji. Walter je isti bio, čini mi se.

  5. #20180
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,572
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    333
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Svi su oni bili drugaciji, da se ne lazemo. Evo ima i sprdnje na racun bald cap Bryana Cranstona..

    Mislim, realno da im nece dat neku tehnologiju da to odrade, ali je bas to traljavo bilo. Meni je to jedini problem, posebno Meth Demona, kako se coek udebljao (mada sam to znao i prije ovoga filma no eto). Film ka film, nista specijalno, sasvim okej, nisu nista zasrali sto je najbitnije i fina sendoff prica za Jesse, cisto da ne mozgamo sta je uradio. Ne znam iskreno sto su ljudi ocekivali od ovog filma, veli mi drug mislio sam da ce bit neka akcija ludilo, a oce kako ne.

    Masu finih scena sa starim likovima, posebno sa Mikeom i WWom.

    Primjetio sam da su najvise razocarani ljudi koji su mislili da je WW ziv, svasta.

  6. #20181
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    303
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja sam zaboravio BB i kako sad da odgledam film. Sest jebenih godina je proslo... neka hvala

  7. #20182
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    378
    Thanks Thanks Given 
    24
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Svi su oni bili drugaciji, da se ne lazemo. Evo ima i sprdnje na racun bald cap Bryana Cranstona..

    Mislim, realno da im nece dat neku tehnologiju da to odrade, ali je bas to traljavo bilo. Meni je to jedini problem, posebno Meth Demona, kako se coek udebljao (mada sam to znao i prije ovoga filma no eto). Film ka film, nista specijalno, sasvim okej, nisu nista zasrali sto je najbitnije i fina sendoff prica za Jesse, cisto da ne mozgamo sta je uradio. Ne znam iskreno sto su ljudi ocekivali od ovog filma, veli mi drug mislio sam da ce bit neka akcija ludilo, a oce kako ne.

    Masu finih scena sa starim likovima, posebno sa Mikeom i WWom.

    Primjetio sam da su najvise razocarani ljudi koji su mislili da je WW ziv, svasta.
    koji Mat Demon??? taj ne glumi

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

  8. #20183
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Zasnovano na istinitoj priči: https://www.nytimes.com/2014/06/15/m...drug-mule.html

    The mule
    https://www.imdb.com/title/tt7959026/

    Clint Eastwood, Bradley Cooper, Laurence Fishburne, Michael Peńa, Andy Garcia ...
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  9. #20184
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,697
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    1,062
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vorry View Post
    koji Mat Demon??? taj ne glumi

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
    Kao je brat pobrkao. Nidje veze. Ne samo da ne glumi, nego mu ni ime nije napisao kako treba.

    A sto je sa bald cap-om, to niko ne zna...?

  10. #20185
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,653
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    186
    Thanked in
    118 Posts

    Default

    Ko voli ove horrore sa klincima tipa IT / Stranger Things i tome slicno, fino ce mu pasti Scary Stories to Tell in the Dark (2019)
    https://www.imdb.com/title/tt3387520/

    Jeste da je PG-13 i da je kraj mogao biti bolji, ali je zabavan i skroz ok za pogledati.

  11. #20186
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,572
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    333
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DJuzla View Post
    Kao je brat pobrkao. Nidje veze. Ne samo da ne glumi, nego mu ni ime nije napisao kako treba.

    A sto je sa bald cap-om, to niko ne zna...?
    Namjerno sam napisao Meth, dobri moji. Znam da je Jesse Plemons, al vazda ce bit Meth Damon haha.

    Natekla WWu glava jer normalno da nece Bryan Cranston da se vrati ma celavo zbog jedne scene, al opet je i to pomalo traljavo odradjeno.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  12. #20187
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Zasnovano na istinitoj priči: https://www.nytimes.com/2014/06/15/m...drug-mule.html

    The mule
    https://www.imdb.com/title/tt7959026/

    Clint Eastwood, Bradley Cooper, Laurence Fishburne, Michael Peńa, Andy Garcia ...
    E ovo je fini sendoff za Klinta Laganica od priče, laganica od filma, sve mu je nekako podređeno i uskladjeno i tiho i mirno. Ali dok sam ga gledao bilo mi ga je žao, vidiš čovjeka od 90 godina koji baš ne može više da se kreće i da priča, a ne da glumi..
    -Za ovo nam može pomoć' samo jedan čovjek.
    -A to je Supermen.
    -Ne, to je Savo Bačić.

  13. #20188
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    786
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    Ko voli ove horrore sa klincima tipa IT / Stranger Things i tome slicno, fino ce mu pasti Scary Stories to Tell in the Dark (2019)
    https://www.imdb.com/title/tt3387520/
    Najbolji horor ove godine, zajedno sa drugim dijelom IT.

    Horor je oduvijek bio pomalo trashy žanr, ali evo dokle je potonuo.

  14. #20189
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,653
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    186
    Thanked in
    118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Clubbin' View Post
    Najbolji horor ove godine, zajedno sa drugim dijelom IT.

    Horor je oduvijek bio pomalo trashy žanr, ali evo dokle je potonuo.
    Ima i trash horrora, ali to je vec posebna ljubav
    A da je kao zanr potonuo, definitivno se slazem, blago sam zgrozen kad vidim kakvi su horrori danas dobro ocijenjeni na RT, bilo da je kritika ili publika u pitanju.

  15. #20190
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Bilo je solidnih horora u zadnje vrijeme ali nista specijalno, Get Out, Midsommar. Mada je to zanr koji i najmanje gledam jer ima najvise smeca i filmova koje jednostavno ne volim(tipa Conjuring). Zadnji horor koji mi je bio vrhunski je The Wailing.

  16. #20191
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,653
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    186
    Thanked in
    118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Bilo je solidnih horora u zadnje vrijeme ali nista specijalno, Get Out, Midsommar. Mada je to zanr koji i najmanje gledam jer ima najvise smeca i filmova koje jednostavno ne volim(tipa Conjuring). Zadnji horor koji mi je bio vrhunski je The Wailing.
    Pa izmedju ostalog sam pomislio na Get Out i Midsommar medju ovim novijim. Daleko od toga da su losi, ali mi nije to to. Pogotovo ovaj drugi, koji mi je prilicno drzao paznju, ali posle onakvog "raspleta" i kraja sam toliko ispizdio da sam se prvi put ulogovao na RT da dam ocjenu, i to najnizu Ne zato sto je zasluzio najnizu ocjenu, daleko do toga, nego me nervira toliki hype oko nicega.
    A smeca ima tonu...doduse ne treba mijesat lose horrore sa trash-horrorima, da se razumijemo Inace, ne gledam ove "zute" horore ali mozda cekiram ovaj sto si zadnji pomenuo, nego sto vole da im horori budu preko 2 sata, sto je to...

  17. #20192
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    Pa izmedju ostalog sam pomislio na Get Out i Midsommar medju ovim novijim. Daleko od toga da su losi, ali mi nije to to. Pogotovo ovaj drugi, koji mi je prilicno drzao paznju, ali posle onakvog "raspleta" i kraja sam toliko ispizdio da sam se prvi put ulogovao na RT da dam ocjenu, i to najnizu Ne zato sto je zasluzio najnizu ocjenu, daleko do toga, nego me nervira toliki hype oko nicega.
    A smeca ima tonu...doduse ne treba mijesat lose horrore sa trash-horrorima, da se razumijemo Inace, ne gledam ove "zute" horore ali mozda cekiram ovaj sto si zadnji pomenuo, nego sto vole da im horori budu preko 2 sata, sto je to...
    Upravo ovo je razlog zasto uopste ne obracam paznju na ocjene na imdb i rt, ljudi vole da se inate i daju ocjene 1 i 10 cime se potpuno gubi smisao tih sajtova.
    Ljudi vole da pljuju trendove u mainstrem filmovima(rimejkovi, neoriginalnost, politicku koreknost) ali ne bi slucajno pogledali neki film koji nije aktuelan, ne daj boze da se "skine" ili kojim slucajem u bioskopu pogleda neki manje poznat film.
    Ovo nije tebi upuceno nego sam primjetio da ovakve primjedbe uglavnom imaju ljudi koji gledaju samo ono sto je mainstream.

  18. #20193
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Ja sam odlucio da odgledam Midsomar veceras, vidim ljudi ga kritikuju svako na svoj nacin. Volim psiholoske horore, ne znam sta fali The Conjuring prvom dijelu. Inace filmovi gdje je glavna tema kasapljenje me vise ne privlace ama zeru.

  19. #20194
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Ajde pa nam ispricaj kad pogledas je li ti se svidio, meni ga preporucuju ali nesto me ne privlaci ni da pogledam.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  20. #20195
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Odgledah Midsommar, i prvo ovo nema veze sa hororom. Scenarista se dobro, ali dobro napusio dok je pisao scenario, znaci ne mogu da vjerujem da sam 2.5 sata izgubio na ovo. Svima kojima je ovo vrh film ili dobar, samo neka ste zdravo, i sto se mene tice nikome ga necu, a niti ga bilo kome preporucujem. Nemojte slucajno da se zajebete kao ja pa ga pogledate. Besmisleno do bola.

    Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

  21. #20196
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Ima li neka preporuka za dobar klasican SF ? Tipa Zvezdane Staze , ili film katastrofe ? Ima ih u zadnje vrijeme dosta ali im je radnja kao da ga ih je predskolac pisao .

  22. #20197
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Ima li neka preporuka za dobar klasican SF ? Tipa Zvezdane Staze , ili film katastrofe ? Ima ih u zadnje vrijeme dosta ali im je radnja kao da ga ih je predskolac pisao .
    Da li si gledao neki od ovih:
    - District 9 - 2009: https://www.imdb.com/title/tt1136608/
    - I am mother - 2019: https://www.imdb.com/title/tt6292852/
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  23. #20198
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Da li si gledao neki od ovih:
    - District 9 - 2009: https://www.imdb.com/title/tt1136608/
    - I am mother - 2019: https://www.imdb.com/title/tt6292852/
    Drugi nisam , pogledat cu ga iako nisam ljubitelj horora , volim klasicne SF .

  24. #20199
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Pa nije bas da je horor. Ne znam zasto su napisali da je taj zanr. Vise je katastrofican.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  25. #20200
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Ima li neka preporuka za dobar klasican SF ? Tipa Zvezdane Staze , ili film katastrofe ? Ima ih u zadnje vrijeme dosta ali im je radnja kao da ga ih je predskolac pisao .
    Snowpiercer
    https://www.imdb.com/title/tt1706620/

    Children of men
    https://www.imdb.com/title/tt0206634/

    Imas vrhunskih SF serija... tipa Altered carbon itd. Ako si fan SFa okreni se serijama.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Page 808 of 853 FirstFirst ... 308708758798804805806807808809810811812818 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ..:Electronica:.. vaši predlozi... ver. 2.0
    By Screaming Lord in forum Muzika
    Replies: 4695
    Last Post: 29-02-24, 19:03
  2. moji predlozi za ljeto
    By LoVeRmAn_pG in forum Gastronomija
    Replies: 9
    Last Post: 20-01-12, 04:15
  3. BMW E36 325i predlozi za povecanje snage?
    By BadBoy in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 39
    Last Post: 18-10-10, 12:27
  4. Predlozi
    By Miss_Lucifer in forum Nokia
    Replies: 12
    Last Post: 24-02-06, 21:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •