Page 730 of 852 FirstFirst ... 230630680720726727728729730731732733734740780830 ... LastLast
Results 18,226 to 18,250 of 21300

Thread: Predlozi...

  1. #18226
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,653
    Thanks Thanks Given 
    78
    Thanks Thanks Received 
    186
    Thanked in
    118 Posts

    Default

    kad pomenuste over the top akcije/parodije na iste...mislim da tu ne treba zaobici Crank, a pogotovo ne Crank 2. mnogo kvalitetna sprdacina

  2. #18227
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,524
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    468
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Kako zasrah danas sa filmovima... uh...

    Pogledah prvo The Great Wall 2016, i reko aj da se oporavim posle ovoga sranja, upalih Split ( http://www.imdb.com/title/tt4972582/ ) i usrah se sam sebe u dan....
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  3. #18228
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,529
    Thanks Thanks Given 
    239
    Thanks Thanks Received 
    506
    Thanked in
    302 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Kako zasrah danas sa filmovima... uh...

    Pogledah prvo The Great Wall 2016...
    Odavno se nijesam razocarao u film kao u The Great Wall. Trejler je mnogo bolji od samog filma.

  4. #18229
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    T2 (SPOJLERI)

    Film kao film mi nije ostavio neki preterani utisak, svakako jeste za odgledati samo sto nije toliko upecatljiv. Bilo je jasno da ne moze da se poredi sa originalom, nisam tu ni imao neka ocekivanja a prvi su problem napravili sto su se previse oslanjali na njega. Dobro, ne mozes da napravis nastavak a da preseces sve veze sa prvim filmom ali doslovno kopiranje nekih scena samo u modernijoj verziji je vec lazy writing. Teme koje se obradjuju kroz film su uglavnom solidne ali sve to deluje dosta zbrzano a i sama radnja u nekim momentima postaje skroz apsurdna (kao one pare sto dobiju od EU, Spud koji eto, za potrebe radnje savrseno falsifikuje potpise a ima i talenat za pisanje, Renton koji se kaci za ona kola kada ga juri Begbie itd.). Ona Veronika kao lik je solidan za ono sto predstavlja, istocnoevropsku prostitutku koja pokusava da uspe na Zapadu sto pokazuje koliko su se stvari promenile od prvog filma (u kojem nema ni govora o imigraciji) ali je toliko prazan i nezanimljiv lik sa kojim je skoro nemoguce povezati se, sto zbog toga sto je ocekivano u senci 4 glavna lika, sto zato sto u svim scenama deluje isto, sa istim tonom glasa i izrazom lica. Da ne ispadne da samo kritikujem, sva 4 glavna glumca su sjajno odigrali svoje uloge, likovi su sasvim solidno napisani a cak su svima njima dali mnogo vise dubine nego u prvom filmu. Bilo je i nekih dosta dobrih scena kao sa onom "no more Catholics left" pesmom. Najveci je utisak da je original bio MNOGO vise prirodniji i spontaniji i sve to mnogo realnije predstavljao, narocito narkomaniju. Nastavak deluje zbrzano, isforsirano, cesto i dosta naivno. Preteruje u nastojanju da odrazava prvi film, mada kao sto rekoh moze se odgledati, ali daleko od toga da ce postati neki klasik, pa cak i za modernu publiku. Neka realna ocena 7/10.

  5. #18230
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    322
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja sad odgledah great wall, nisam ocekivao nista jer se po traileru vidi da je sr*anje nego aj reko cisto da ubijem dosadu ono reko mozda valja kakva scena ali nista. Nula obicna.

  6. #18231
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pirati bzvz vala, ne znam kako dobise ocjenu 7.5.
    Jack mi nekako promijenio akcenat ili ga nisam odavno cuo? Uglavnom mnogo duhovitiji je bio u prethodne filmove, a ovo svi novi karakteri i sve se okrecalo oko njih, ne znam, ali mi bi bzvz i prebrzo, nikako mi ta prica nije legla.

  7. #18232
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,657
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Odgledah Colossal i šokirah se radnjom sasvim drugačije od one u traileru sugestirane. Fantastično iznenađenje, prvi put da je za puni užitak potrebno prvo pogledati trailer
    Last edited by Rakun; 27-05-17 at 05:37.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  8. #18233
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,419
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,224
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Posto je tema filmovi za izbjeci zakljucana samo da kazem da mi je drago sto za Alien Covenant nisam bacio pare da bi ga gledao u bioskopu iako sam se bio ozbiljno nameracio.Definitivno najgori dio od svih Aliena a Ridli Skot je pošao stopama Džordža Lukasa u uništavanju franšiza,nadam se da mu vise nece dati da snima ni jedan nastavak vec da ce Nil Blokamp dobiti zeleno svijetlo obzirom da je jedan od najboljih režisera za sci-fi filmove trenutno
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  9. #18234
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,246
    Thanks Thanks Given 
    683
    Thanks Thanks Received 
    528
    Thanked in
    383 Posts

    Default

    Odličan film, gleda sam ga u bioskop bez 3d kerefeka. Pravi sci fi horor s vrlo malo filozofije. Dok trepneš ti prođe film, nisam zaspa nijednom tako da ocjena, sve u svemu, jaka osmica.

    Sent from my Redmi Note 2 using Cafe Del Montenegro mobile app
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  10. #18235
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,827
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Posto je tema filmovi za izbjeci zakljucana samo da kazem da mi je drago sto za Alien Covenant nisam bacio pare da bi ga gledao u bioskopu iako sam se bio ozbiljno nameracio.Definitivno najgori dio od svih Aliena a Ridli Skot je pošao stopama Džordža Lukasa u uništavanju franšiza,nadam se da mu vise nece dati da snima ni jedan nastavak vec da ce Nil Blokamp dobiti zeleno svijetlo obzirom da je jedan od najboljih režisera za sci-fi filmove trenutno
    Jel moguce da je gori od Prometeja? (facepalm)

    Mada mu se mora odat priznanje, kako uspijeva da mu daju pare da snima uopste.. nepojmljivo.
    A sto mu se desilo? Bah, godine vjerovatno.

    Edit, preporuke, tj. predlozi,

    -Zootopija jako dobra, iznenadjujuce bas. Lijep, jednostavan naizgled, lijepe atmosfere da tesko moze bit ljepse. Bas lijepo iznenadjenje.
    -The Wizard of Lies, pricha o Berniju Medofu i najvecoj prevari ikad, dobar, ko voli ovakve filmove tek.

    -Trainspotting 2, odlichan! Naprosto i bez uporedjivanja sa prvim. Svijet za sebe.
    Ali ga, paradoksalno, vjerovatno ne bi trebalo gledat . Makar oni koji vole prvi dio. Iz prostog razloga, kao i svaki aftermath, samo sto postoji uopste, kvari sjaj i madness (onakve) mladosti, kakva je data u prvom.
    Last edited by NexusVI; 28-05-17 at 15:34.
    ><

  11. #18236
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,224
    Thanks Thanks Given 
    416
    Thanks Thanks Received 
    2,540
    Thanked in
    1,236 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NexusVI View Post
    Jel moguce da je gori od Prometeja? (facepalm)
    Ridli je mislio da je dobra ideja da otkrije kako je xenomorph nastao. Ne zelis da znas.

    Osim toga sto je u pitanju jedna od misterija koje treba da ostanu misterije, uspio je nekako da napise vjerovatno najgluplju origin pricu za to kultno stvorenje.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  12. #18237
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,246
    Thanks Thanks Given 
    683
    Thanks Thanks Received 
    528
    Thanked in
    383 Posts

    Default

    Kako mu, veli, daju pare? Aj neću guglat nego da pretpostavim da je solidno prošao na blagajnama. Ako griješim...hebi ga.

    Sent from my Redmi Note 2 using Cafe Del Montenegro mobile app
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  13. #18238
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,529
    Thanks Thanks Given 
    239
    Thanks Thanks Received 
    506
    Thanked in
    302 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Kako mu, veli, daju pare? Aj neću guglat nego da pretpostavim da je solidno prošao na blagajnama. Ako griješim...hebi ga.

    Sent from my Redmi Note 2 using Cafe Del Montenegro mobile app
    I Prometheus i Covenant su zaradili vise nego dovoljno para da Ridli nastavi sa snimanjem jos filmova. To sto se nama, koji pratimo serijal od pocetka, ne svidja u kom pravcu ga on vodi je potpuno druga prica. To je takodje i nezvanicni razlog zbog cega necemo gledati Blomkapovu verziju u skorije vrijeme, jer se prica da je Ridli glavni razlog blokiranja tog filma.

  14. #18239
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,246
    Thanks Thanks Given 
    683
    Thanks Thanks Received 
    528
    Thanked in
    383 Posts

    Default

    Kad gođ je u pitanju sto pedeseti nastavak nekog serijala ja samo gledam kritike onih koji ga prate od početka. Čim se njima ne sviđa, znam da je solidan film. Šalim se, naravno, mada, uglavnom filmove gledam za sebe, ne povezujem im kvalitete, nije mi čak jasno kakva je kritika tipa "bolji je taj i taj dio". Za kovenant se govorilo "mora se odgledat svaki dio da bi se skapiralo". Ma kakvi. To su ljudi iskusni, jevrejski producenti, oni prave film kao inžinjer kad projektuje avion ili branu ili što gođ.

    Sent from my Redmi Note 2 using Cafe Del Montenegro mobile app
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  15. #18240
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,827
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bor1s View Post
    I Prometheus i Covenant su zaradili vise nego dovoljno para da Ridli nastavi sa snimanjem jos filmova. To sto se nama, koji pratimo serijal od pocetka, ne svidja u kom pravcu ga on vodi je potpuno druga prica. To je takodje i nezvanicni razlog zbog cega necemo gledati Blomkapovu verziju u skorije vrijeme, jer se prica da je Ridli glavni razlog blokiranja tog filma.
    I jedan i drugi zaradili su, u ogromnoj, najvecoj mogucoj mjeri, na staroj slavi.
    Na smislenosti i kvalitetu Alien franshize, na svojoj, nazalost ni najmanje, naprotiv. Objektivno je pretpostaviti da su bili makar prosjechni, zaradili bi mnogo vise.

    Nazalost, ni jedan ni drugi (Prometej-Covenant) ne generishu "novu/svoju vrijednost", te je samo pitanje kad ce da zavrse kao i svako isprazno ne-autentichno smece, nalik AvP-u i slichnim money-grab derivatskim govnima.
    Otud i divljenje/chudjenje, ko daje pare za ovaj uzas, jer od stare slave se ne zivi, a filmadzije jako dobro znaju, sami vele da su filmovi ogromna kocka, sto skuplji, to veca. I da bi bilo veoma pozeljno da ima ponesto i u samom filmu, a ne samo u marketingu -"Nastavak Aliena, Ridli radio".

    No kad sve zakaze, tu je "RGB osvjetljenje" publika, to the rescue.


    -Nikakve veze kritika nema sa pravcem u kom se krenulo, vec iskljuchivo sa maloumnoscu prichanja (ma koliko pricha idejno bila dobra ili losa), motivacijom postupaka i odluka, interakcija i atmosfere.
    Alchajmer se dobija sa 15 godina samo gledajuci onaj uzas gdje se navigator izgubi, svemirska kobra (po Tarantinu) mazi, zastita skida kako se kome K digne, odlazi dolazi iz ekipe isto zavisno od erekcije, postupa i chini na nivou IQ-a ne preko 35.. Do te mjere je sve jebeno retardirano, da se osjeca fizicka bol.
    ><

  16. #18241
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,529
    Thanks Thanks Given 
    239
    Thanks Thanks Received 
    506
    Thanked in
    302 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NexusVI View Post
    I jedan i drugi zaradili su, u ogromnoj, najvecoj mogucoj mjeri, na staroj slavi.
    Na smislenosti i kvalitetu Alien franshize, na svojoj, nazalost ni najmanje, naprotiv. Objektivno je pretpostaviti da su bili makar prosjechni, zaradili bi mnogo vise.

    Nazalost, ni jedan ni drugi (Prometej-Covenant) ne generishu "novu/svoju vrijednost", te je samo pitanje kad ce da zavrse kao i svako isprazno ne-autentichno smece, nalik AvP-u i slichnim money-grab derivatskim govnima.
    Otud i divljenje/chudjenje, ko daje pare za ovaj uzas, jer od stare slave se ne zivi, a filmadzije jako dobro znaju, sami vele da su filmovi ogromna kocka, sto skuplji, to veca. I da bi bilo veoma pozeljno da ima ponesto i u samom filmu, a ne samo u marketingu -"Nastavak Aliena, Ridli radio".

    No kad sve zakaze, tu je "RGB osvjetljenje" publika, to the rescue.


    -Nikakve veze kritika nema sa pravcem u kom se krenulo, vec iskljuchivo sa maloumnoscu prichanja (ma koliko pricha idejno bila dobra ili losa), motivacijom postupaka i odluka, interakcija i atmosfere.
    Alchajmer se dobija sa 15 godina samo gledajuci onaj uzas gdje se navigator izgubi, svemirska kobra (po Tarantinu) mazi, zastita skida kako se kome K digne, odlazi dolazi iz ekipe isto zavisno od erekcije, postupa i chini na nivou IQ-a ne preko 35.. Do te mjere je sve jebeno retardirano, da se osjeca fizicka bol.
    Svaka ti je na mjestu, ali za ovaj dio ti skidam kapu!

    "No kad sve zakaze, tu je "RGB osvjetljenje" publika, to the rescue."

  17. #18242
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Evo zašto je Logan jedan od najboljih filmova ove godine. Ne znam kako mi je promakla ova paralela sa Šejnom.. Doduše gledao sam ga prije 15ak godina..

    SPOILERS ahead

    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  18. #18243
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Već sam, predlažući prvi film ovog režisera, najavio, a KRKNA na istoj stranici i predložila

    Aquarius (2016)

    http://www.imdb.com/title/tt5221584/reference



    Režija: Kleber Mendonça Filho

    Kao što rekoh, drugi igrani film ovog režisera i scenariste koji je nadmašio prvi, kao i potvrdio njegov potencijal. Kleber Mendonça Filho je, inače, prije nego što se latio ovog posla bio filmski kritičar i, srećom, odlučio se za posao režije. Namjerno potenciram da je napisao scenario i to nije isto kao kad neko napiše scenario sa „škrtim“ dijalozima. Ovđe dijalozi nijesu škrti, vrlo su sadržajni i prirodni, a režija nije dokumentaristička. Namjerno ne pišem o radnji filma, jer ni sâm ne volim da znam išta o filmu prije gledanja. Manje zamjerke tehničke prirode imam (neke eksplicitne scene za koje ne vidim posebnu svrhu; prevelika i očigledna razlika u visini glumica koje igraju glavnu junakinju filma u mladoj i poznoj dobi; više glumaca koji liče jedni na druge i makar tri klona Igora Burzanovića ). No te tehničke zamjerke su i jedine zamjerke koje imam.
    Dick Laurent is dead!

  19. #18244
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Alien: Covenant (2017)


    meni jednako zanimljiv - kao prošli.

  20. #18245
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    John Wick 2

    Kakva krljačina beboisusemaikosveta. Baš mi je milo što je Ruby Rose dobila po --- khm khm.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  21. #18246
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    One tuče na pocetku s krš. Ugasio sam posle 15min.

  22. #18247
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,419
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,224
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    John Wick 2

    Kakva krljačina beboisusemaikosveta. Baš mi je milo što je Ruby Rose dobila po --- khm khm.
    Glavni kombo mu je obori covjeka i puca mu glavu i tako deset puta za redom na isti kalup
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  23. #18248
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Glavni kombo mu je obori covjeka i puca mu glavu i tako deset puta za redom na isti kalup
    Ali zaboravljaš kad je onog pritisnuo pumparicom dok je nije napunio pa ga onda raznio.

    Uopšte nisam uzeo za ozbiljno ovaj film i kao takav mi je legao odlično.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  24. #18249
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,657
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Odgledah nove furiozne !!!!!!!
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  25. #18250
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,657
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Glavni kombo mu je obori covjeka i puca mu glavu i tako deset puta za redom na isti kalup
    Pokušavaju da ostanu što realniji :greedy_dollars:


    PS.
    čisto da provjerim koliko su pazili na detalje brojao sam metke (pošto se čini da su pištolje uzeli iz špageti vesterna) i ni jednan nije ispalio više od 15 metaka (što je uobičajena veličina šaržera)
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Page 730 of 852 FirstFirst ... 230630680720726727728729730731732733734740780830 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ..:Electronica:.. vaši predlozi... ver. 2.0
    By Screaming Lord in forum Muzika
    Replies: 4695
    Last Post: 29-02-24, 19:03
  2. moji predlozi za ljeto
    By LoVeRmAn_pG in forum Gastronomija
    Replies: 9
    Last Post: 20-01-12, 04:15
  3. BMW E36 325i predlozi za povecanje snage?
    By BadBoy in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 39
    Last Post: 18-10-10, 12:27
  4. Predlozi
    By Miss_Lucifer in forum Nokia
    Replies: 12
    Last Post: 24-02-06, 21:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •