Page 719 of 852 FirstFirst ... 219619669709715716717718719720721722723729769819 ... LastLast
Results 17,951 to 17,975 of 21300

Thread: Predlozi...

  1. #17951
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,952
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    156
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Vec predlagano Krkna. Nekoliko postova iznad...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #17952
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Postove poput tvojih, ne otvaram, jer su nepotpuni i ne ispunjavaju pravila topica..
    Niti si stavio naslov, niti napisao o čemu se radi, tako da...
    Opušteno...

    Pa, ti, ukoliko imaš vremena, prelistaj svih 719 strana i daj spisak svih prijedloga koji su se ponovili, da nam se ne dešavaju propusti...
    Sačuvaj me bože...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  3. #17953
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,653
    Thanks Thanks Given 
    78
    Thanks Thanks Received 
    186
    Thanked in
    118 Posts

    Default

    takođe u širokom luku zaobilazim postove sa suvim imdb linkom, bez naziva filma. toliko se stvarno možete potrudit'

  4. #17954
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,224
    Thanks Thanks Given 
    416
    Thanks Thanks Received 
    2,539
    Thanked in
    1,236 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    U odnosu na ostale filmove sa njim, bolji ili lošiji?
    Bolji za nekoliko klasa od prakticno svih X-men filmova u poslednjih 17 godina. Bude covjeku krivo sto su se tek na kraju dosjetili da je dobra ideja napraviti kvalitetan film. Radnja je svedena na apsolutni minimum. Logan nije film o super herojima nego film o par likova koji su, eto, iz stripova. Cijeli film je tragedija za tragedijom, prakticno bez predaha. Nikad se nista lijepo ne desava osim u nekim sitnim trenucima koji vrlo brzo budu prekinuti novom tragedijom. Nevjerovatno mracan i tezak film koji uopste ni tonom ni radnjom ne lici na bilo koji X-Men film prije njega ili na bilo koji film radjen po Marvelovom stripu. Ne ocekuj da ces da se osjecas dobro kad se zavrsi. Tvorci kao da zele da te posalju kuci u nekom blago depresivnom stanju. Ali i pored svega toga film je pun pogodak koji mora da se odgleda u bioskopu. Nemoguce je da ti se film svidi u nekom konvencionalnom smislu, jer za razliku od tipicnih filmova o super herojima nije zabavan u konvencionalnom smislu. Film je brutalan i ne pokusava da te iznenadi akcionim scenama sa nekom nevjerovatnom koreografijom, vec iskljucivo banalnom brutalnoscu. Svaka im cast sto su se nakanili da borbe sa Wolverinovim kandzama napokon prikazu onako kako treba da izgledaju.
    Last edited by VanjaTheMan; 08-03-17 at 12:05.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  5. #17955
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,205
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Već je bilo i to više puta:

    Cashback (2006)

    http://www.imdb.com/title/tt0460740/reference



    Režija: Sean Ellis

    Fino mi pao, upravo ono što mi je trebalo.
    Gledao ali opet cu. Hvala na opomeni, bas fin film.
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  6. #17956
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,827
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Nije toliko dobar, nazalost. Ono sto je autohtono, ugh je patetichno, dok dobro i interesantno, uglavnom kradeno (fellini, transpotting, itd).

    Bazichno sleazy teen-romansa komedija, gadna u pojedinim sektorima poprilichno, gdje glavnog junaka ne zelite blize sebi od nautichke milje. Pored svih simpatichnih detalja, -sjajnih riba, zahebancije, djechijeg otkrivanja svijeta (pomenuh vec, uglavnom kradeno, sto je smijesno ali je tako) koji u velikoj mjeri razbijaju osnovni prenemagachki ton heroja djela -pizdeka, to je i dalje zeznuto za gledanje. Upravo zbog muske amebe koja "ne moze da spava, jer ga je rospija ostavila..". (Nije problem sto je neko razmaknut takvim dogadjajem, naprotiv, sasvim je ljudski, problem je kako se to nosi. On onakav kakav je dat bukvalno zasluzije dobijenu chashu-lampu u sred face).


    Nego, -Iste godine izasao, eN puta bolji, sort of slichne provinijencije, no 0% prenemaganja, Clerks 2. Najtoplija moguca preporuka.
    ><

  7. #17957
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  8. #17958
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,205
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    A brate, ne kazem da nisi u pravu ali previse analiziras. Ja film prihvatam kao takav..teen romansa je teen romansa. Ovaj mi se svidja. Gledam Ramba i ne cudim se sto pravi masakr a meka je srca nego uzivam u krvi
    Clerks 2-top.
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  9. #17959
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Viđ' ti Špance, jado moj, kako su se pomamili kad su psihološki trileri u pitanju
    Mimo glavnog glumca, koji, imam utisak, par puta imade prsnut' od smijeha, film je dobar, tj.priča..Drži pažnju od prvog do posljednjeg minuta...

    Contratiempo
    http://www.imdb.com/title/tt4857264/
    Sell the Vatican, Feed the World!

  10. #17960
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Clerks 2 jedan od omiljenih filmova. Preporuka.

  11. #17961
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    4,276
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Viđ' ti Špance, jado moj, kako su se pomamili kad su psihološki trileri u pitanju
    Mimo glavnog glumca, koji, imam utisak, par puta imade prsnut' od smijeha, film je dobar, tj.priča..Drži pažnju od prvog do posljednjeg minuta...

    Contratiempo
    http://www.imdb.com/title/tt4857264/
    dje si gledala ovo?
    067-572270

  12. #17962
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nista View Post
    A brate, ne kazem da nisi u pravu ali previse analiziras. Ja film prihvatam kao takav..teen romansa je teen romansa. Ovaj mi se svidja.
    Ukoliko te impresioniraju ove isprazne Nexusove floskule uz pominjanje Goethea, Fellinija i slično, kako bi neko pomislio da se on razumije u film i u umjetnost uopšte, onda ti moram reći da si neviđeno naivan. O njemu ti najbolje govori sljedeći post u vezi sa filmom "Manchester by the Sea"

    Quote Originally Posted by NexusVI View Post
    Zasto bi iko, u zdravu svijest, bez debele nuzde (bilo koje vrste), gledao onako nesto? Ne zato sto nije dobro uradjeno, jeste sasvim, vec chemu?
    Zbog (pseudo) katarzicnog saosjecanja? Ima se toga i previse, nema potrebe da bilo ko nagrdjuje duh onakvim slikama/senzacijama, zivot tome sluzi.
    Zbog odredjene estetike morbidnosti? Ne bih rekao ni to.

    Tesko je razumjeti zelju (uzivanje u) za posmatranjem nagrdjenih ostataka cheljadeta (jer ofc posle onakvog necheg zivota nema, nako zombi-like), kako se tetura kroz ostatak nazovi zivota mu..


    Opet, zivot tome sluzi, eto uzasa na svakom koraku, da nema kud vise. Tako dajte, sto se estetike tiche, nesto pozitivno, istinski katarzichno da se vidi, osjeti, a ne larpurlartizam uzasa, chemer-jad radi chemera-jada, ugh.
    Treba li komentar o ovome? Treba li nakon ovoga iko ozbiljno da shvati njegov "stručni" pogled na film? Treba li iko ozbiljno da shvati gomilu besmislenih fraza upakovanih u jedno veliko - ništa? Ne bi zaista više trošio riječi o njemu. I ovo je previše.
    Last edited by amnesiac; 09-03-17 at 02:04.
    Dick Laurent is dead!

  13. #17963
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,827
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Ukoliko te impresioniraju ove isprazne Nexusove floskule uz pominjanje Goethea, Fellinija i slično, kako bi neko pomislio da se on razumije u film i u umjetnost uopšte, onda ti moram reći da si neviđeno naivan. O njemu ti najbolje govori sljedeći post u vezi sa filmom "Manchester by the Sea"
    Treba li komentar o ovome? Treba li nakon ovoga iko ozbiljno da shvati njegov "stručni" pogled na film? Treba li iko ozbiljno da shvati gomilu besmislenih fraza upakovanih u jedno veliko - ništa? Ne bi zaista više trošio riječi o njemu. I ovo je previše.

    Obichno se ne okrecem na ovakve izlive nesretnosti ljubitelja tinejdzerske patetike i umjetnosti u okviru pauze za ruchak, ali u ovom sluchaju iz odr lichnih razloga, (koje cu dijelom objasniti) moram odgovoriti.
    Podijelivsi odgovor na dvije cjeline, bitniji dio za normalan narod, a drugi, manje bitan, za gdina.

    -Ako sam bio previse kriptichan vezano za "Manchester", to je iz razloga da ne pisem roman a i jer podrazumijevam (previse ochigledno) dosta toga. Istina vrlo jasno sam rekao da je Manchester by the Sea dobro dato stivo, ali stivo koje vristi "Chemu ovako nesto?".

    Nego,

    -Kod F. Dostojevskog npr, postoje pojedini opisi uzasa, toliko dobri da nema kadrova koji bolje slikaju od njegove rechenice. Ima on toga na vise mjesta, al trenutno mi pada na pamet slika iz Karamazova, -Porodica dolazi do toga da zivi u uslovima kakvim vam ne bi bilo svejedno ni psa da svezete i kao da to nije dovoljno, klinac im, do skoro prepun zivota, gasi se lagano, umire im na ochi, (iz "najmorbidnijeg" razloga na svijetu, -zbog uvrede nanesene ocu mu), a oni gledaju nemocni da ista uchine.. (samo sto sam ovo napisao mi je zlo). Oni koji imaju djecu tek razumiju i tu se samo moze reci -Ne dao Bog nikom.

    Treba li nagovijestiti makar, kakav je majstor, maestro, bozanstvo Fjodor D i na kakvom je nivou djelo u kom je pomenuta scena. No to je "scena" "glava" "dio-djelic", ne sva pricha, nikako sva pricha, jedan od najvecih stvaralaca ikad odlichno razumije da bi bilo pogresno i besmisleno (nebitno koliko je slika dobro naslikana) staviti je kao prichu (cjelinu) za sebe, vec je stavlja u mnogo shiri kontekst i u sluzbu necheg veceg. (Ovo su ordinarnosti, o ovom se ne pricha koliko je aksiom, nako ovdje, gdje su likovi poput gdina autoriteti).

    Svako priseban, ako uopste uspije i da prochita poglavlje do kraja, a da ne baci knjigu (par dana se osjecate lose koliko je snazno), nikad vise, kad se vrati romanu, ne chita tako nesto opet, preskochi samo, a bude mu mrzno sto je i prvi put chitao.. Postoji li normalniji i ljudskiji manir/reakcija?! Ovo i kod ljudi koji lichno nisu nista slichno dozivjeli, chiji je zivot pjesma i radost, a tek kod onih koje je zivot pohodio na slichan, uzasan nachin... (nazalost, znam i jednu i drugu stranu medalje).


    -Manchester by the Sea je, maltene i nazalost, sav ta-takva morbidna "scena/slika". Otud i pored valjanosti kako je to sve dato, iz, jos jednom, -najnormalnijih razloga na svijetu-, ne zelite da gledate tako nesto. Nije chak ni stvar razuma, neiskvaren instikt gura vas od onakvog necheg. Ne zelite da sebi "oplemenjujete duh", nechim gdje je sva prica, -roditelj koji je spalio zivu rodjenu djecu, (jer mu se digao K da malo partija i takne se bijelim-alkoholom), i koji kao toboz zivi posle svega.. (Najokrutnija stvar ikad vidjena kad mu ne dadose da se ubije. Onamo je sevap pomoc u namjeri, a ne sprechavati). Makar, ne zelite da to bude to, da tako nesto bude sva pricha.


    Svedeno, onako nesto mogu sa odusevljenjem i bez ogradjivanja-kritichkog osvrta, da gledaju iskljuchivo nesretne sociopate, najskromnijih estetskih nazora (ako cemo pravo to i nisu estetski nazori, no ajd'), koji u svojoj odusevljenosti sobom i onim sto oni podrazumijevaju pod "dobrom estetikom", ne vide najbanalniju stvar na svijetu, a to je da onamo nazalost nema prave katarze. Vec samo uzasna "slika iz zivota", pod nazivom -"Ljudska ljustura nastavila da se tetura".

    Sve ovo je recheno, namjerno mnogo krace i sazetije, u ranijem postu. Uz poziv za "kompletnijim-smislenijim" slikama.




    Pravo da ti kazem inicijalno sam bio toliko oporog okusa u ustima, zbog tuzne prizemnosti i ogranichenosti koju sam pronadjoh u tvojim malim rijechima, da mi u trenu pade nam (istina na kratko i sa kajanjem posle) da onako spram visina kojima poput albatrosa jezdis, kao odgovor, lakonski pozelim da ti zivot uchini da probas malo chorbe lika iz filma, pa onda ta te pitamo, jel valja estetika?! Mislis da bi bio dobar film po tom/takvom zivotu?! Naravno to je sramna pomisao i zao mi je zbog nje. A i ne bi bio dobar film, nema u takvom nechem sto da se gleda.

    No ono zbog chega mi je jos zalije, zapravno tuznije, da ljudi tako skromnih (i estetskih i svih ostalih) nazora, budu makar i "moderatori", ne rad koga poimenice, vec lijepih stvari radi. No stoji da to prati pattern ovih prostora, sto manje imas pojma o nechemu, to si prije na mjestu.

    I pored znanja, da je kucani tekst problematichan za prenos odredjenih vrsta informacije, jer fali "tona" i svih ostalih govora (tijela, duha, aure..), te da je usled toga tvoje lutanje,
    -Ipak, nikad u zivotu nijesam vidio otuznije i prizemnije shvatanje, maltene na nivou sobarice Darje Pavlovne (kad smo vec kod F.D.), jednog potpuno "ljudskog" osvrta. Nevjerovatno.

    Mene bi na tvom mjestu bilo duboko sramota.
    Last edited by NexusVI; 09-03-17 at 08:53.
    ><

  14. #17964
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,224
    Thanks Thanks Given 
    416
    Thanks Thanks Received 
    2,539
    Thanked in
    1,236 Posts

    Default

    Sad moram da ga odgledam iz morbidne radoznalosti.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  15. #17965
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  16. #17966
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NexusVI View Post
    Mene bi na tvom mjestu bilo duboko sramota.
    Da ne citiram ostale bljuvotine iz posta jer mi vaspitanje i pravila foruma ne dozvoljavaju da odgovorim onako kako bi trebalo, a da ne bude kako ću svaku uvredu prećutati, napisaću što bi mene bila sramota:

    1)Da jezdim sa visina poput albatrosa (ili vrane) i svoje poimanje filma držim kao jedino ispravno, pa iako su takvi filmovi prošli ne odlično, nego ne može bit bolje, od strane kritike i publike, pokušavajući da svrstam sve njih u obožavaoce posmatranja tuđe muke.

    2) Da drukčije mišljenje (pa čak i ukus) posmatram kao pogrešne, jer su, Bože moj, jedino ispravni moji i da popujem drugima kako bi i oni trebalo da promijene mišljenje i šteluju ukus da bude kompatibilan mom.

    3) Da sam zbog povrijeđene sujete (izazvane stavkom 1 i 2) spreman da idem toliko daleko da kunem đecu onome ko je udario na moju svetu sujetu. Sa sve zagradama i oblandama u stilu "pomislih, pa se pokajah, i to što pomislih ne bijaše u redu", ali NAPISAH, jer em sam na jedan suptilan način prokleo đecu forumašu, em ispadoh glavni baja budući da sam uvidio svoju grešku.

    Da, mene bi tada bilo sramota. Iskreno, zbog stavke 3 bih se osjećao kao najveća hodajuća splačina, ali, opet, to sam samo ja.

  17. #17967
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,205
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Ne salite se ljudi, neka komentarise sta i kako ko hoce... samo ne jedni druge.
    Evo jedan za nalizu za Nexusa VI, sramota me reci tek prije neki dan ga pogledah a kanim se deceniju... Ko hoce da odmori od specijalnih efekata neka izvoli.
    http://www.imdb.com/title/tt0079944/
    Stalker 1979
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  18. #17968
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,246
    Thanks Thanks Given 
    683
    Thanks Thanks Received 
    528
    Thanked in
    383 Posts

    Default

    Kako izdrža, ja sam ga iz dva put gleda?

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  19. #17969
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,205
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Spremao se 10g kao sto rekoh.. ukinuo 3 dana sve ove specijalne efekt filmove da mi se mozak na mir privikne, trcao taj dan 7 km da se razbudi organizam da ne mogu zaspati i popio neposredno prije 3 zidarska da malo zasvjetluca pred ocima - bude ono taman lijepo raspolozenje. Sada moram gledati nekoliko zombi treseva i kilo ovih avengersa i modernih brus lijeva da dodjem sebi.
    Sada ozbiljno, ove moderne sa svim cudima gledam na fast forward 5 sec, tj klikcem stalno i za 40 min film pogledam a ove stare.. koji su imali duge kadrove i dijaloge.. malo kada krenes gledati vidis da u staticnom dugom kadru ima mnogo vise nego u vatrometu. Samo treba da ubode odgovarajuce raspolozenje.
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  20. #17970
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,827
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Pa ee, popovanje je, drzanje slova i ubijedjivanje bilo kog u bilo sta, prosto pitanje, -Chemu onako nesto? Chemu spoznaja onakve vrste? , pa ne znam kako da je oslikana.

    Malo li je zivot za onakve stvari..

    (recheno i iz ugla nekog ko je zivio zivot kao i svi ostali bezbrizno i nasmijano do jedne ure, i iz ugla nokog ko je probao, naravno ne onakve, ali uzasne gubitke, i tek sad vidi koliko je ispravan stav, da u suvom jadu nema nista, te da treba ostavit uzase, neka ih s milim bogom.)

    ---

    Zasto ochekivat bilo sta drugachije i bolje, od nekog ko onako nastupa, i iz prvog posta vidi se sve sto i iz drugog..

    -Ruzne i nesretne stvari zrache iz ovog sto govoris, kakvo crno proklinjanje bilo koga.. alaverti se, Uh. To je samo zgrazanje nad porazavajucim nerazumijevanjem 1+1 stvari i davanjem sebi prava, nedirano, da se pljuje gadno oko sebe prichanjem gluposti iz neshvatanja ordinarnosti i jos hvaljenjem time.
    A kad se odgovori spram i zastidi te cheljade, jer ne razumijes banalnost, onda prenemag, zamjena teza i sl besmislice.

    A ja cu nosit to sto sam, hvala, i koliko i kako drugom zelim. -I zeljet, iz svega mozga, da mi se i svakom mom, spram toga vrati!

    Vjerujem da za sebe mozes rec isto, jel tako?!
    ><

  21. #17971
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi ovo su filmovi samo, treba da bude zabava. Sra*a imamo svi u zivotu. Nmz svako da voli sto i drugi. Svi smo posebni. Ja necu pljuvat' na mjuzikle ali ih necu gledat' jer nije moj trip. Ne volim ni drame ono dje se zaplaces, a necu ni Hatchika gledat', ne volim ni filmove po istinitim pricama, nisam gledala Titanic, nisam gledala masu filmova ovde predlagani, gledam synopsis, a ako me ne privuce to sto procitam, film necu gledat'. Povrsna sam, volim akcije i zezancije. Svako svoj trip.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  22. #17972
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Odma da ti rečem da ti teško da si površna.
    Ako ti baš treba neka riječ - nezainteresovana.

  23. #17973
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze i tako.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  24. #17974
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nista View Post
    Ne salite se ljudi, neka komentarise sta i kako ko hoce... samo ne jedni druge.
    Evo jedan za nalizu za Nexusa VI, sramota me reci tek prije neki dan ga pogledah a kanim se deceniju... Ko hoce da odmori od specijalnih efekata neka izvoli.
    http://www.imdb.com/title/tt0079944/
    Stalker 1979
    Ne brini za ovu prvu rečenicu. Završio sam svaku diskusiju na tu temu.

    Stalker još uvijek nijesam gledao. Planiram, naravno, ali ko zna kad će doći na red. Mnogo klasika još uvijek ne pogledah, a šteta je. Jedino sam Bergmana "apsolvirao", a od ostalih tek po koji film. Stalker je svakako prvi na listi čekanja od klasika, no trenutno su mi moderni filmovi prioritet.

  25. #17975
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Sad bih vas banovao, ko još nije gledao Stalkera pobogu?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

Page 719 of 852 FirstFirst ... 219619669709715716717718719720721722723729769819 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. ..:Electronica:.. vaši predlozi... ver. 2.0
    By Screaming Lord in forum Muzika
    Replies: 4695
    Last Post: 29-02-24, 19:03
  2. moji predlozi za ljeto
    By LoVeRmAn_pG in forum Gastronomija
    Replies: 9
    Last Post: 20-01-12, 04:15
  3. BMW E36 325i predlozi za povecanje snage?
    By BadBoy in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 39
    Last Post: 18-10-10, 12:27
  4. Predlozi
    By Miss_Lucifer in forum Nokia
    Replies: 12
    Last Post: 24-02-06, 21:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •