Page 773 of 853 FirstFirst ... 273673723763769770771772773774775776777783823 ... LastLast
Results 19,301 to 19,325 of 21313

Thread: Predlozi...

  1. #19301
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Brale, ti si stvarno opterecen tim odnosima Rusija Amerika, dje ovima prvim drzis stranu koja god tema da je u pitanju.

    Sve u redu, volis Ruse mrzis Amere, shvatili smo davno, ali iskuliraj malo makar na ovakvim temema.

    Pisi ti do sjutra, ne shvati me pogresno, ali tamo dje to ima bilo kakve veze sa temom.
    Upravo tako. Geopolitičke frustracije su za druge podforume.

    Naravno, ovđe se to može mnogo suptilnije uraditi. Recimo da se umjesto američkih koji se, pretpostavljam, bojkotuju, preporuči ruski film, jer se oni, vjerujem, gledaju sve u 16, budući da bi suprotno bilo krajnje licemjerno. Oh wait...
    Last edited by amnesiac; 16-03-18 at 00:10.
    Dick Laurent is dead!

  2. #19302
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Annihilation horor tripčina ovo kao da je radio neki režiser na LSD-u
    "Normalni dio" je više nego dobar, što se tripoznog dijela filma tiče nisam ljubitelj


    Evo i nešto rusko da se ne svadite


    СКИФ
    Last edited by Rakun; 16-03-18 at 06:12.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  3. #19303
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Brale, ti si stvarno opterecen tim odnosima Rusija Amerika, dje ovima prvim drzis stranu koja god tema da je u pitanju.

    Sve u redu, volis Ruse mrzis Amere, shvatili smo davno, ali iskuliraj malo makar na ovakvim temema.

    Pisi ti do sjutra, ne shvati me pogresno, ali tamo dje to ima bilo kakve veze sa temom.

    Sent from my SM-J320F using Tapatalk
    Samo sam komentarisao film i debilno reklamiranje pušaka sa pet žena !!! Ako si gledao film onda nemoguće da nisi obratio pažnju na tu pojavu koja je blago rečeno debilna ali vjerovatno su ljudi navikli na takve scene da im je to potpuno normalno !!!
    deuscroix

  4. #19304
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Q: Šta fali ženama sa puškama ?
    A: Mogu da se brane


    PS.
    Sigurno u top 5 staromodnih akcija pa eto žena

    The Long Kiss Goodnight

    PS.
    Odgledaj taj ruski koji predložih
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  5. #19305
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Q: Šta fali ženama sa puškama ?
    A: Mogu da se brane


    Ako spisku dodamo i duge cijevi nije baš neka definicija nježnog pola nego kod nas pozate virdzine ...
    deuscroix

  6. #19306
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Geralt of Rivia View Post
    Добар.

    Али и тежина.
    Kakva tripčina na LSD-u slatka bebo isuse.. Vizuelno perfektan. Gotovo da me podsjetio na Stalker-a. Definitivno (a potpuno neplanirano) ulazi u top listu ovogodišnjih filmova.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  7. #19307
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Definitivno (a potpuno neplanirano) ulazi u top listu ovogodišnjih filmova.
    Потписујем!

  8. #19308
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    kad već pratiš, javi mi kad izađe the greatest showman, ako ti nije muka
    Izašao prilično kvalitetan snimak, gotovo blurej :*
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  9. #19309
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Izašao prilično kvalitetan snimak, gotovo blurej :*
    podesih kodi, da ga malo istestiram pa cu prvo njega gledat, samo da ga ima
    nothing comes from violence and nothing ever could

  10. #19310
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Već je predlagan, ali da potvrdim

    Suburra (2015)

    http://www.imdb.com/title/tt4025514/?ref_=nv_sr_2



    Režija: Stefano Sollima

    Baš sam prijatno iznenađen, nijesam očekivao toliko. Sad sam već zainteresovan za nastavak Sicaria koji je režirao Sollima.
    Last edited by amnesiac; 21-03-18 at 00:06.
    Dick Laurent is dead!

  11. #19311
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,653
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    186
    Thanked in
    118 Posts

    Default

    Pogledah i ja taj Annihilation oko kojega se tolika buka napravila...i stvarno ne kapiram zasto. 5/10 i da mu je dosta. Da napomenem da nisam ni njegovim proslim filmom Ex Machina nesto odusevljen. Inace mi je SF jedan od omiljenih zanrova i nije mi jasno kakvim se sve SF filmovima narod odusevljava u zadnje vrijeme.

  12. #19312
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    Pogledah i ja taj Annihilation oko kojega se tolika buka napravila...i stvarno ne kapiram zasto. 5/10 i da mu je dosta. Da napomenem da nisam ni njegovim proslim filmom Ex Machina nesto odusevljen. Inace mi je SF jedan od omiljenih zanrova i nije mi jasno kakvim se sve SF filmovima narod odusevljava u zadnje vrijeme.
    Odgledao sam film prije par dana i ne stigoh nista da napisem.

    Pitanje za tebe, sta ti se konkretno nije svidjelo? Odnosno, sta je konkretan razlog sto si ga ocrnio ovoliko?

    Evo prije nego sto ti odgovoris, reci cu da se samo djelimicno slazem sa tobom, i to u dijelu da nije bas toliki wow film, ali je i vise nego solidan u moru svakakvih srranja koje gledamo u zadnje vrijeme.

    Vizuelno perfektan. Prica koliko toliko originalna, mada me malo podsjetilo na protomateriju ili protomolekul iz The Expanse.

    Gluma solidna, i to mu je mozda, pored nekih nelogicnosti u prici, najveca mana, tj. sem Portmanove ostali su onako...

    SPOILER:

    Mutacije su toliko opiceno osmisljene da sam jedva cekao da vidim koji ce sledeci oblik da bude. Fakat ima nelogicnosti u prici: npr. glupo je da za dvije godine nikom nije palo na pamet da unutra posalje grupu od koje bi dijelu bio zadatak da se odmah vrati nazad da podnese raport sta je uopste iza zida; prica o njenom muzu koji lagano dodje do nje preko pola Amerike u retardiranom stanju itd.

    Ipak, u pitanju je SF pa mu se pola nelogicnosti prasta, a sve ovo mi nije pokvarilo dozivljaj. Imao sam utisak da je namjera bila da me film zamisli, i mozda bi i uspio da nije bilo gore navedenih gluposti u prici. Ovako, samo zabavan film.

    Ja bih mu dao mrsavu sedmicu, i to zbog vizuelnog dozivljaja i originalnosti kod mutacija, a za moj ukus je koplje iza Arrival na primjer.

    Edit: ukapirah da ga i ja u jednom dijelu popljuvah, a nije mi to namjera bila. Film je za preporuku i definitivno ga vrijedi pogledati, ali ne ocekujte bas bas previse.

    Sent from my SM-J320F using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 21-03-18 at 12:03.

  13. #19313
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,653
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    186
    Thanked in
    118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Odgledao sam film prije par dana i ne stigoh nista da napisem.

    Pitanje za tebe, sta ti se konkretno nije svidjelo? Odnosno, sta je konkretan razlog sto si ga ocrnio ovoliko?

    Evo prije nego sto ti odgovoris, reci cu da se samo djelimicno slazem sa tobom, i to u dijelu da nije bas toliki wow film, ali je i vise nego solidan u moru svakakvih srranja koje gledamo u zadnje vrijeme.

    Vizuelno perfektan. Prica koliko toliko originalna, mada me malo podsjetilo na protomateriju ili protomolekul iz The Expanse.

    Gluma solidna, i to mu je mozda, pored nekih nelogicnosti u prici, najveca mana, tj. sem Portmanove ostali su onako...

    SPOILER:

    Mutacije su toliko opiceno osmisljene da sam jedva cekao da vidim koji ce sledeci oblik da bude. Fakat ima nelogicnosti u prici: npr. glupo je da za dvije godine nikom nije palo na pamet da unutra posalje grupu od koje bi dijelu bio zadatak da se odmah vrati nazad da podnese raport sta je uopste iza zida; prica o njenom muzu koji lagano dodje do nje preko pola Amerike u retardiranom stanju itd.

    Ipak, u pitanju je SF pa mu se pola nelogicnosti prasta, a sve ovo mi nije pokvarilo dozivljaj. Imao sam utisak da je namjera bila da me film zamisli, i mozda bi i uspio da nije bilo gore navedenih gluposti u prici. Ovako, samo zabavan film.

    Ja bih mu dao mrsavu sedmicu, i to zbog vizuelnog dozivljaja i originalnosti kod mutacija, a za moj ukus je koplje iza Arrival na primjer.

    Edit: ukapirah da ga i ja u jednom dijelu popljuvah, a nije mi to namjera bila. Film je za preporuku i definitivno ga vrijedi pogledati, ali ne ocekujte bas bas previse.

    Sent from my SM-J320F using Tapatalk

    Bolje je pitanje sta mi se svidjelo. Pocne zanimljivo i uvuce te u pricu, sama ideja jeste dobra. Ali od kad su usli u onaj Shimmer, citav dalji razvoj dogadjaja i rasplet situacije mi je bio "meh", "i to je to?"....dosta mrsavo, dosta neiskoristen potencijal. Toliko pricaju ljudi da te film baci u razmisljanje, da ima mindfuck momenata, pa tek te silne price o LSD tripovima i vizuelizacijama....ja nista od toga nisam osjetio, pa cak ni taj vizuelni aspekat mi nije ni priblizno wow kao sto su svi odusevljeni. Film mi je prosjek u najboljem slucaju. I ne zelim uopste da snizavam svoje kriterijume zbog mora losih/prosjecnih novih SF filmova
    btw. Arrival nisam gledao, ali obzirom da je od rezisera predosadnog Blade Runner 2049 i da ga je vise ljudi predstavilo kao nesto dosadniji Inception (koji mi je skroz solidan SF iako nepotrebno razvucen), izgubio sam zelju za gledanjem istog.

  14. #19314
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    @Screaming Lord

    Aj samo molim te reci mi sta je po tebi odlican ili veoma dobar SF film u 21. vijeku. Interesuje me jer ti je BR predosadan, a Inception solidan ali bespotrebno razvucen. Bez superhero filmova ako moze.

    Inace, Denis Villeneuve je rezirao i Sicario, mozda je i to minus pa si otpisao Arrival.

    Vidim da imas specifican ukus, pa me zanima kakav film zadovoljava tvoje kriterijume.

    Ponovicu, u pogledu Anihilation se donekle slazemo, neiskoristen potencijal definitivno, ali za razliku od tebe preporucujem ga kao pristojnog i gledljivog.

    Inace Zedd redovno omasi sa filmovima , pa svaku njegovu preporuku odgledam bez prevelikih ocekivanja, tako da sam ovim filmom, vjerovatno i zbog toga, bio pozitivno iznenadjen, kad se sve sabere i oduzme.

    Sent from my SM-J320F using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 21-03-18 at 13:12.

  15. #19315
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,495
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Vidim pominjete Arrival, jedini film koji me "takao" u potonje par godina, ostalo sve limunadice...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  16. #19316
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Vidim pominjete Arrival, jedini film koji me "takao" u potonje par godina, ostalo sve limunadice...

    Sent from Tapatalk
    Ali zamisli opis nekih screamovih drugara, arrival je rekose malo dosadnija verzija inceptiona. Bas se moze odje svasta procitati.

    Sent from my SM-J320F using Tapatalk

  17. #19317
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,653
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    186
    Thanked in
    118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    @Screaming Lord

    Aj samo molim te reci mi sta je po tebi odlican ili veoma dobar SF film u 21. vijeku. Interesuje me jer ti je BR predosadan, a Inception solidan ali bespotrebno razvucen. Bez superhero filmova ako moze.

    Inace, Denis Villeneuve je rezirao i Sicario, mozda je i to minus pa si otpisao Arrival.

    Vidim da imas specifican ukus, pa me zanima kakav film zadovoljava tvoje kriterijume.

    Ponovicu, u pogledu Anihilation se donekle slazemo, neiskoristen potencijal definitivno, ali za razliku od tebe preporucujem ga kao pristojnog i gledljivog.

    Inace Zedd redovno omasi sa filmovima , pa svaku njegovu preporuku odgledam bez prevelikih ocekivanja, tako da sam ovim filmom, vjerovatno i zbog toga, bio pozitivno iznenadjen, kad se sve sabere i oduzme.

    Sent from my SM-J320F using Tapatalk

    Tesko si mi pitanje postavio, moram da razmislim Prvo sto mi trenutno pada na pamet od ovih post-2000 SF filmova su Looper, District 9, Cloverfield (svidja mi se nacin kako je ispricana prica iako je jos jedan disaster/monster-movie + u vrijeme kad je izasao nije jos pocela navalica found footage filmova), Splice (iako vise naginje ka hororu), novi Mad Max...pa nesto stariji A.I., Equilibrium...sigurno sam nesto zaboravio. Moram da pomenem Dark City iako je stariji, koji je na neki nacin preteca Matrixa i smatram ga jednim od meni najmilijih filmova uopste.
    Superheroje svrstavam u zaseban zanr naravno. A Sicario nisam gledao, ne privlaci me takva vrsta filmova. Od par ljudi koji me dobro poznaju i kontaju moj ukus za filmove sam dobio info da im Arrival nije neko ludilo i da se meni ne bi svidio po njihovom misljenju. I greska je u pitanju, nisam mislio na Inception vec na Interstellar. Oba filma su vise nego OK i ne mogu se porediti sa npr. Annihilation. Mozda nekad i pogledam taj Arrival u nedostatku drugih SF opcija...

  18. #19318
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,653
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    186
    Thanked in
    118 Posts

    Default

    Zaboravih i Rise of the Planet of the Apes od ovih novijih, posle 2010...a i Oblivion mi je solidno pao koliko se sjecam. Primijetio sam generalno da zadnjih godina SF zanr sve vise dobija na znacaju, nazalost najvise rimejkovi/nastavci, mada kako se covjecanstvo kolektivno sve vise retardira, tako primjecujem i tendenciju da se SF filmovi i radnja na neki nacin sve vise pojednostavljuje, sve manje su inovativni i recikliraju vise puta iskoristene ideje, za novopecenu retardiranu publiku....tesko da ikad odu malo dublje da zagolicaju ljudsku mastu, da te ostave malo zamisljenim posle filma, ili ja previse trazim za danasnje standarde.

  19. #19319
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    1,808
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    The Greatest showman je superiška zabavan film. Eto, reko sam.


    Društvo, zašto vadite mačeve iz korica? Društvo, neee.

  20. #19320
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Alo dako vam Zedd bombu u lokal ovo ono malo!

    Mene je Annihilation ostavio zamišljenog, ne zbog same radnje koliko zbog sitnih detalja koji su se provukli kroz film i na kraju kulminirali u relativno mek kraj. Ajde i onaj ples sa klonom je meh ali kad zagrebeš ispod površine, glavna heroina je došla dumre (manje više) i to je klon prekopirao i tako joj omogućio samouništenje, kako samog klona tako i čitavog sistema koji je stvoren.. Dalje, onaj medo mi je tako sj*ban bio a tako dobro uklopljen za potrebe filma. I druge mutacije su mi wtf i to mi je bio ono LSD momenat. Vizuelno je film bombon i gledajući efekte, sjetim se koliko su pukli novca sa Supermanove brčiće i facepalmujem se u njihovo ime. Ostatak filma je tu i tamo ali u generalu mi je film među boljim ove godine što se tiče SF-a.

    SF obožavam, složio bih se da je većina današnjih filmova upravo što rekoste reciklaža nekih više ili manje poznatih klasika žanra uz dodatno pojašnjenje. I danas imamo ljude kojima se recimo film ne sviđa jer ga ne razumiju. Kako ga ne razumiju? Jednostavno, ne koriste mozak, jer smo zatrpani filmova kojima je radnja jednostrana i ide samo u jednom pravcu.. Uvijek se sjetim jednog sa foruma kojem se BR nije dopao zato što je predugačak i dosadan (??), glavna dva razloga i to je to obrazloženje.. A na drugoj strani fali fast and furios (koji je upravo u kategoriji jednostranih filmova)..

    Ne znam, nije toliko ni do filmova koliko do gledaoca.
    Last edited by Zedd; 21-03-18 at 18:47.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  21. #19321
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    The more things change, the more they stay the same.

  22. #19322
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    Tesko si mi pitanje postavio, moram da razmislim Prvo sto mi trenutno pada na pamet od ovih post-2000 SF filmova su Looper, District 9, Cloverfield (svidja mi se nacin kako je ispricana prica iako je jos jedan disaster/monster-movie + u vrijeme kad je izasao nije jos pocela navalica found footage filmova), Splice (iako vise naginje ka hororu), novi Mad Max...pa nesto stariji A.I.,
    Ništa Edge of Tomorrow, Monsters, Life, Ex Machina, Moon , Snowpiercer ....
    Last edited by Rakun; 21-03-18 at 19:18.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #19323
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  24. #19324
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Niko od vas ne prokomentarisa ruskog Konana kojeg sam predložio !!

    Nije baš Konan, više hibrid 13th warrior-a i Konana


    СКИФ aka The Scythian
    Last edited by Rakun; 22-03-18 at 00:45.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  25. #19325
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Alo dako vam Zedd bombu u lokal ovo ono malo!

    Mene je Annihilation ostavio zamišljenog, ne zbog same radnje koliko zbog sitnih detalja koji su se provukli kroz film i na kraju kulminirali u relativno mek kraj. Ajde i onaj ples sa klonom je meh ali kad zagrebeš ispod površine, glavna heroina je došla dumre (manje više) i to je klon prekopirao i tako joj omogućio samouništenje, kako samog klona tako i čitavog sistema koji je stvoren.. Dalje, onaj medo mi je tako sj*ban bio a tako dobro uklopljen za potrebe filma. I druge mutacije su mi wtf i to mi je bio ono LSD momenat. Vizuelno je film bombon i gledajući efekte, sjetim se koliko su pukli novca sa Supermanove brčiće i facepalmujem se u njihovo ime. Ostatak filma je tu i tamo ali u generalu mi je film među boljim ove godine što se tiče SF-a.

    SF obožavam, složio bih se da je većina današnjih filmova upravo što rekoste reciklaža nekih više ili manje poznatih klasika žanra uz dodatno pojašnjenje. I danas imamo ljude kojima se recimo film ne sviđa jer ga ne razumiju. Kako ga ne razumiju? Jednostavno, ne koriste mozak, jer smo zatrpani filmova kojima je radnja jednostrana i ide samo u jednom pravcu.. Uvijek se sjetim jednog sa foruma kojem se BR nije dopao zato što je predugačak i dosadan (??), glavna dva razloga i to je to obrazloženje.. A na drugoj strani fali fast and furios (koji je upravo u kategoriji jednostranih filmova)..

    Ne znam, nije toliko ni do filmova koliko do gledaoca.
    Pa ako ćemo pravo i Annihilation je pokupio većinu radnje iz Monsters-a

    Što se tiče ranta o tome kako gledaoci ne koriste mozak, da li kraj filma znači da je vanzemaljac zamijenio nju, što bi značilo da je sve što je ispričao laž ili šta

    Fim je dobar, ali ne zaslužuje da se potroši ni jedna, a kamo li dvije strane na njega
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Page 773 of 853 FirstFirst ... 273673723763769770771772773774775776777783823 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ..:Electronica:.. vaši predlozi... ver. 2.0
    By Screaming Lord in forum Muzika
    Replies: 4695
    Last Post: 29-02-24, 19:03
  2. moji predlozi za ljeto
    By LoVeRmAn_pG in forum Gastronomija
    Replies: 9
    Last Post: 20-01-12, 04:15
  3. BMW E36 325i predlozi za povecanje snage?
    By BadBoy in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 39
    Last Post: 18-10-10, 12:27
  4. Predlozi
    By Miss_Lucifer in forum Nokia
    Replies: 12
    Last Post: 24-02-06, 21:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •