Page 784 of 853 FirstFirst ... 284684734774780781782783784785786787788794834 ... LastLast
Results 19,576 to 19,600 of 21313

Thread: Predlozi...

  1. #19576
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Deadpool 1 je bio bolji od 2
    Podgorica Podgoricanima!

  2. #19577
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Deadpool ne možeš optužiti za "blackwashing" jer je Domino i u stripu crnkinja
    Cini mi se da nije, osim ako nema neka druga Domino



    Mada nemam problem sa blackwashingom kad je u pitanju fikcija i kada se radi o likovima iz stripova. Postoji i whitewashing samo sto se on vise kritikuje. Idris Elba u Thoru je vec drugacija stvar, zato sto iako se radilo o mitologiji i folkloru takav lik nikako nije mogao biti crnac, mada ocekivati istorijsku autenticnost od Marvelovih filmova je stvarno neozbiljno.

  3. #19578
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Je li još neko sem mene primjetio da se rusu nije aktivirao ni jedan airbag poslije onakvog sudara ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  4. #19579
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Odgledah posle dooosta godina Apocalypse now, mnim da je bila extended version jer je trajala skoro tri ipo sata.

    https://m.imdb.com/title/tt0078788/?ref=m_nv_sr_1

    Bem ti kakav masterpiece.

    Ima po netu dosta da se cita o snimanju filma, problemima koji su podigli cijenu kostanja u nebo za tadasnje vrijeme (tornado rusio sve sto su napravili za potrebe snimanja I slicno), muzika, kadrovi, ma sve je brutalno, ne znam sta je bolje u filmu.

    Jes da je ovaj film neka vrsta obavezne lektire, al eto mozda je neko I preskocio.


    The hatefull eight sam dugo odlagao, valjda jer sam citao da su ga popljuvali.

    https://m.imdb.com/title/tt0078788/?ref=m_nv_sr_1

    Ne znam sta da kazem, valjda kako sam imao niska ocekivanja film mi je bio solidan, a na momente I zabavan. Da se razumijemo, to je miljama daleko od najboljeg Tarantina, ali opet ima neki smek koji njegov svaki film ima.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  5. #19580
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Je li još neko sem mene primjetio da se rusu nije aktivirao ni jedan airbag poslije onakvog sudara ?
    Kupio je polovno auto, a ono bilo udarano.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  6. #19581
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    The hatefull eight sam dugo odlagao, valjda jer sam citao da su ga popljuvali.

    https://m.imdb.com/title/tt0078788/?ref=m_nv_sr_1

    Ne znam sta da kazem, valjda kako sam imao niska ocekivanja film mi je bio solidan, a na momente I zabavan. Da se razumijemo, to je miljama daleko od najboljeg Tarantina, ali opet ima neki smek koji njegov svaki film ima.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Ne bih baš rekao da je bio popljuvan, ni blizu. A tek ne znam kako si od Tarantira imao niska očekivanja. Skroz ti je čudan post, ne zamjeri
    Film je dobar. Recimo, meni bolji od Djanga, ali se slažem da nije među najboljim njegovim.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  7. #19582
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by D.S. View Post
    Ne bih baš rekao da je bio popljuvan, ni blizu. A tek ne znam kako si od Tarantira imao niska očekivanja. Skroz ti je čudan post, ne zamjeri
    Film je dobar. Recimo, meni bolji od Djanga, ali se slažem da nije među najboljim njegovim.
    Zadnja tri filma ide sve nize I nize.
    Evo ne znam, ti si prvi od kog sam cuo da je ovaj zadnji ista vise od ok filma.

    Kako da ti priblizim moje vidjenje tog filma, a da ne bude cudno....

    Glavni Tarantinov adut - dijalozi, samo na momente su ono na sta smo navikli od njega. Radnja, vec vidjeno od samog Tarantina, a nije da ih bas stancuje.

    Al dobro, zavrsio je sa vestern fazom, sad se ocekuje nesto novo.

    Ne kazem da je smece, taman posla, al nekako sve cekam neki novi Pulp fiction, a on sve dalje I dalje svakim novim filmom.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  8. #19583
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Zadnja tri filma ide sve nize I nize.
    Evo ne znam, ti si prvi od kog sam cuo da je ovaj zadnji ista vise od ok filma.

    Kako da ti priblizim moje vidjenje tog filma, a da ne bude cudno....

    Glavni Tarantinov adut - dijalozi, samo na momente su ono na sta smo navikli od njega. Radnja, vec vidjeno od samog Tarantina, a nije da ih bas stancuje.

    Al dobro, zavrsio je sa vestern fazom, sad se ocekuje nesto novo.

    Ne kazem da je smece, taman posla, al nekako sve cekam neki novi Pulp fiction, a on sve dalje I dalje svakim novim filmom.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Od poslednja tri filma prvi je Inglorious Basterds koji mu je uz Pulp Fiction možda i najbolji film. Drugi je Django koji se isto izuzetno visoko kotira. Treći je Hatefull Eight koji malo kaska za njima, daleko od toga da je loš film. Ono što ti naovidš kao manu, njegove dijaloge, to sve zavisi kako ga posmatraš. Cijeli film se odvija u jednoj sobi i akcenat nije na dijalozima (koliko god ovo površno zvučalo) nego na reakcijama samih likova. Kroz cijeli film se obraća pažnja na to kako ljudi koji se prvi put vide reaguju jedni na druge, dijalog je bitan naravno, ali svaka rečenica se izgovara tako da isprovocira ovog drugog. Svi su okupljeni iz istog razloga, svi imaju jedan isti cilj, i svi se prave ludi. Tenzija je bila ključ filma a to Tarantino nije rešavao dijalogom nego baš tim odnosom medju likovima, tim malim tikovima, pogledima, planovima. Zato i najbolji dijalozi dolaze pri kraju filma kad sve kulminira, u prvom dijelu su samo zanimljive pričice.

    Tarantinovu karijeru možeš da podijeliš na tri dijela, što se nekako i hronološki uklapa. U prvi koš idu filmovi devedesetih (Reservoir Dogs, Pulp Fiction i Jackie Brown) koji imaju isti vibe i sličnu tematiku. Onda je sa toga prešao na nenormalnu krvavu akciju sa Kil Bill i Deathproof. U treći koš idu ove istorijske drame/akcije. Ne može se baš porediti Hatefull Eight sa Pulp Fiction kad nemaju dodirnih tačaka osim istog režisera i par glumaca. Isto tako je nezahvalno i apsurdno tražiti da čovjek snimi deset istih Pulp Fiction filmova. Vidio sam po netu da dosta ljudi poredi ova dva filma što je nidje veze. Ako baš mora da se poredi nešto, onda je ovaj film najbliži filmu Reservoir Dogs, dodje nešto kao Reservoir Dogs 150 godina ranije. Mislim da naredni film Once Upon A Time In Holywood će da bude najbliži Pulp Fictionu, ako to uopšte treba da bude neka poenta.

    *Pulp Fiction mi je daleko najmiliji film ikad, možda ne i najbolji koji sam gledao, ali definitivno najdraži, odgledao sam ga desetak puta sigurno i svaki put kao da mi je prvo gledanje
    -Za ovo nam može pomoć' samo jedan čovjek.
    -A to je Supermen.
    -Ne, to je Savo Bačić.

  9. #19584
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,827
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Inglorious B. nikako nije posle Pulp Fictiona, to je smijesna pomisao, vec Kill Bill (cjelina), pa R. Dogs, pa prazno, pa ostali.

    Sto se tiche ove novije faze, to su mu (za njega) vjerovatno najgori radovi, ne sto su negledljivo smece, naravno ne, vec sto su kardinalno ispod Pulpa i Kill Billa. A mnogo su gori iz vise razloga: Tesko politichki obojeni-angazovani, (Ingl B. Django, H8 ) sto ochigledno nije Qventinov forte, gdje se u svakom radnja siluje, okrece usiljeno, da bi se doslo do odr tachaka-poruka i poentiralo na ovaj ili onaj nachin.

    U PF, koji je jedan od najboljih filmova ikad, toga nema, sve teche kao san, nema jednog jedinog detalja za koji se moze reci silovanje, usiljenost, glupost radi gluposti. Dok ovi potonji vriste od istog.



    Nego, nema umjetnika na svijetu kome je chitav opus remek djelo, tako ne treba ga, bilo koga, previse dissovat zbog tog, valja postovat trud a i visine na koje je postavio benchmark.
    Last edited by NexusVI; 13-08-18 at 11:13.
    ><

  10. #19585
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by IvanR View Post
    Od poslednja tri filma prvi je Inglorious Basterds koji mu je uz Pulp Fiction možda i najbolji film. Drugi je Django koji se isto izuzetno visoko kotira. Treći je Hatefull Eight koji malo kaska za njima, daleko od toga da je loš film. Ono što ti naovidš kao manu, njegove dijaloge, to sve zavisi kako ga posmatraš. Cijeli film se odvija u jednoj sobi i akcenat nije na dijalozima (koliko god ovo površno zvučalo) nego na reakcijama samih likova. Kroz cijeli film se obraća pažnja na to kako ljudi koji se prvi put vide reaguju jedni na druge, dijalog je bitan naravno, ali svaka rečenica se izgovara tako da isprovocira ovog drugog. Svi su okupljeni iz istog razloga, svi imaju jedan isti cilj, i svi se prave ludi. Tenzija je bila ključ filma a to Tarantino nije rešavao dijalogom nego baš tim odnosom medju likovima, tim malim tikovima, pogledima, planovima. Zato i najbolji dijalozi dolaze pri kraju filma kad sve kulminira, u prvom dijelu su samo zanimljive pričice.

    Tarantinovu karijeru možeš da podijeliš na tri dijela, što se nekako i hronološki uklapa. U prvi koš idu filmovi devedesetih (Reservoir Dogs, Pulp Fiction i Jackie Brown) koji imaju isti vibe i sličnu tematiku. Onda je sa toga prešao na nenormalnu krvavu akciju sa Kil Bill i Deathproof. U treći koš idu ove istorijske drame/akcije. Ne može se baš porediti Hatefull Eight sa Pulp Fiction kad nemaju dodirnih tačaka osim istog režisera i par glumaca. Isto tako je nezahvalno i apsurdno tražiti da čovjek snimi deset istih Pulp Fiction filmova. Vidio sam po netu da dosta ljudi poredi ova dva filma što je nidje veze. Ako baš mora da se poredi nešto, onda je ovaj film najbliži filmu Reservoir Dogs, dodje nešto kao Reservoir Dogs 150 godina ranije. Mislim da naredni film Once Upon A Time In Holywood će da bude najbliži Pulp Fictionu, ako to uopšte treba da bude neka poenta.

    *Pulp Fiction mi je daleko najmiliji film ikad, možda ne i najbolji koji sam gledao, ali definitivno najdraži, odgledao sam ga desetak puta sigurno i svaki put kao da mi je prvo gledanje
    Pa eto I I ti rece da mu je svaki novi losiji od prethodnog. Da ne idem u nekakve elaborate sad, ne znam sto je problem reci da ovaj zadnji nije nista posebno. Rekao sam da je ok film, da nije smece taman posla, vrijedi ga pogledati, ali jednostavno nije to ono sto se ocekuje od Tarantina. I sto se tice samog Tarantina, vec vidjeno. Sam si rekao da te podsjeca na Reservoir dogs.

    Moze bit da je I do mene, ipak sam ga gledao posle Apokalipse danas, pa moguce da bi mi bilo koji film posle onog ludila bio blah.


    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  11. #19586
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Zadnja tri filma ide sve nize I nize.
    Evo ne znam, ti si prvi od kog sam cuo da je ovaj zadnji ista vise od ok filma.

    Kako da ti priblizim moje vidjenje tog filma, a da ne bude cudno....

    Glavni Tarantinov adut - dijalozi, samo na momente su ono na sta smo navikli od njega. Radnja, vec vidjeno od samog Tarantina, a nije da ih bas stancuje.

    Al dobro, zavrsio je sa vestern fazom, sad se ocekuje nesto novo.

    Ne kazem da je smece, taman posla, al nekako sve cekam neki novi Pulp fiction, a on sve dalje I dalje svakim novim filmom.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Ne mislim ni ja da neko remek djelo, daleko od toga, ali je kad se sve uzme u obzir film je dobar, za nekih 3/5.


    Quote Originally Posted by NexusVI View Post
    Inglorious B. nikako nije posle Pulp Fictiona, to je smijesna pomisao, vec Kill Bill (cjelina), pa R. Dogs, pa prazno, pa ostali.

    Sto se tiche ove novije faze, to su mu (za njega) vjerovatno najgori radovi, ne sto su negledljivo smece, naravno ne, vec sto su kardinalno ispod Pulpa i Kill Billa. A mnogo su gori iz vise razloga: Tesko politichki obojeni-angazovani, (Ingl B. Django, H8 ) sto ochigledno nije Qventinov forte, gdje se u svakom radnja siluje, okrece usiljeno, da bi se doslo do odr tachaka-poruka i poentiralo na ovaj ili onaj nachin.

    U PF, koji je jedan od najboljih filmova ikad, toga nema, sve teche kao san, nema jednog jedinog detalja za koji se moze reci silovanje, usiljenost, glupost radi gluposti. Dok ovi potonji vriste od istog.



    Nego, nema umjetnika na svijetu kome je chitav opus remek djelo, tako ne treba ga, bilo koga, previse dissovat zbog tog, valja postovat trud a i visine na koje je postavio benchmark.

    Meni su recimo Basterdsi odmah iza najboljih njegovih (Pulp Fiction, Reservoir Dogs i Kill Bill). Mislim da taj film nije dobio zaslužene pohvale od šireg auditorijuma samo zbog onog pokolja u bioskopu, inače vrvi od geniljallnih scena, dijaloga, likova, glume, režije. Čini mi se da je čak i Tarantino smatrao taj film njegovim remek djelom, što je i poručio gledaocima na samom kraju filma.
    Last edited by D.S.; 13-08-18 at 11:58.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  12. #19587
    Join Date
    May 2007
    Posts
    506
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Upravo odgledah taxi 5, komedija solidan.

  13. #19588
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,444
    Thanks Thanks Given 
    5,237
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    A Preyer Before Dawn odlican film po istinitom dogadaju o britancu koji se borio u mecevima tajlandskog boksa u tajlandskom zatvoru.Borbe su nevjerovatno realno uradjene, mislim da je vecina udaraca stvarna bila.

    moj brate, na sat i 13min sam. Vece ****** gleda do sasd nisam. evo da se nakanim pa jos 40min da pogledam ali ovo nije ni za djecije godine
    kakvo smece
    ne zamjeri

  14. #19589
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Meni su bastardsi bolji od svih osim pulp fictiona koji je nemoguce nadmasiti

  15. #19590
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by D.S. View Post
    Meni su recimo Basterdsi odmah iza najboljih njegovih (Pulp Fiction, Reservoir Dogs i Kill Bill). Mislim da taj film nije dobio zaslužene pohvale od šireg auditorijuma samo zbog onog pokolja u bioskopu, inače vrvi od geniljallnih scena, dijaloga, likova, glume, režije. Čini mi se da je čak i Tarantino smatrao taj film njegovim remek djelom, što je i poručio gledaocima na samom kraju filma.
    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Meni su bastardsi bolji od svih osim pulp fictiona koji je nemoguce nadmasiti
    -Za ovo nam može pomoć' samo jedan čovjek.
    -A to je Supermen.
    -Ne, to je Savo Bačić.

  16. #19591
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Sinoc daljinski prckam kad bastardsi na pink, opet ih pogledah

  17. #19592
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    dobri su bastardsi, dobar je tarantino, svi njegovi filmovi imaju neki šmek, šta težinjate koju pizdu materinu
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  18. #19593
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Odgledah Upgrade, baš me je dobro zabavio
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  19. #19594
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tully- za sve film/

  20. #19595
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    tek ga sad odgledah, iako je stavljen na listu poodavno... kako volim ovo dvoje
    https://www.imdb.com/title/tt3783958/?ref_=nv_sr_1

    inace, ovaj Gosling sve neke mucenike glumi...

  21. #19596
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,826
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Ukratko

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine P10 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  22. #19597
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    odgleda sam i PF i Res.dogs...
    pulp fiction trika nema da se mogu sjetit o cemu se radi...
    RD se sjecam odlicno, iz prostog razloga sto je taj dvd dosao uz neke novine bio i godinama nam je stojao u vikendici, tako da sam ga odgledoa dosta puta...a opet se sjecam samo one scene sa pandurima i vucjakom u klozet i naravno kad mm onome okine uho...
    ingl.bster sam odgledao u bioskop i blage veze nemam o cemu se radi, ali bas se nicega ne sjecam. sjecam se da sma ga odgledao iz prostog razloga sto je sa mnom bila jedna fina curica...
    eto toliko obozavam tarantina... kill bill, to je ono ******, uma thurman nesto mase macetom i tako... njega nijesam uopste gledao, nijesam ni znao da je to tarantinov film
    Last edited by karamazov; 15-08-18 at 22:56.

  23. #19598
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    odgleda sam i PF i Res.dogs...
    pulp fiction trika nema da se mogu sjetit o cemu se radi...
    RD se sjecam odlicno, iz prostog razloga sto je taj dvd dosao uz neke novine bio i godinama nam je stojao u vikendici, tako da sam ga odgledoa dosta puta...a opet se sjecam samo one scene sa pandurima i vucjakom u klozet i naravno kad mm onome okine uho...
    ingl.bster sam odgledao u bioskop i blage veze nemam o cemu se radi, ali bas se nicega ne sjecam. sjecam se da sma ga odgledao iz prostog razloga sto je sa mnom bila jedna fina curica...
    eto toliko obozavam tarantina... kill bill, to je ono ******, uma thurman nesto mase macetom i tako... njega nijesam uopste gledao, nijesam ni znao da je to tarantinov film
    Zašto si se odmakao od Sigala, totalno mi je nejasno.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  24. #19599
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    sigala nikad volio nijesam... masak debeli, vazda mi je odvratan bio...
    ali sam zato sinoc nakon la la land odgledao jos jedno remek djelo
    juri bojka
    https://www.imdb.com/title/tt3344680/?ref_=nv_sr_1
    kakav film... borba sa kosmarom je nesto najjace sto sam gledao na malim ekranima, kolki cojek, nerealno..
    i ne samo to, nego film ima strasnu pricu
    SPOILER !!!! znaci, na pocetak se bojka tuce sa nekim rusom... i bojka ga prebije, ovaj dobije potres mozga i umre...
    e sad, bojka osjeca grizu savjesti... o je samo ovako opasan, a u sustini je dobre duse i velikog srca...i on sazna da taj rus ima zenu i sina...
    on podje u rusiju sa laznim pasosem, jer ne smije tamo da ide i upozna zenu ovoga rusa... e sad, njegova zena mora da vrati dug jednom losem i bezobraznom covjeku koji isto organizuje borbe, i da bi otplatila dug mora da radi za njega... i bojka onda odluci da vrati dug umjesto nje i pristaje da se bori

  25. #19600
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Odgledah Upgrade, baš me je dobro zabavio
    Krajnje simpatican

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

Page 784 of 853 FirstFirst ... 284684734774780781782783784785786787788794834 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ..:Electronica:.. vaši predlozi... ver. 2.0
    By Screaming Lord in forum Muzika
    Replies: 4695
    Last Post: 29-02-24, 19:03
  2. moji predlozi za ljeto
    By LoVeRmAn_pG in forum Gastronomija
    Replies: 9
    Last Post: 20-01-12, 04:15
  3. BMW E36 325i predlozi za povecanje snage?
    By BadBoy in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 39
    Last Post: 18-10-10, 12:27
  4. Predlozi
    By Miss_Lucifer in forum Nokia
    Replies: 12
    Last Post: 24-02-06, 21:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •