View Poll Results: Ko ide dalje

Voters
43. You may not vote on this poll
  • Njemacka

    29 67.44%
  • Portugal

    8 18.60%
  • Gana

    4 9.30%
  • USA

    2 4.65%
Page 18 of 19 FirstFirst ... 8141516171819 LastLast
Results 426 to 450 of 470

Thread: Grupa G

  1. #426
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Inace vjerovatno ce SAD na Belgiju gdje nijesu bez sansi jer ja ne vidjeh nista specijalno kod njih u ova dva kola a Njemci ce vjerovatno na Alzir.
    Ako SAD nastavi ovako da igra, trebalo bi da izbace Belgiju koja je ocajna a izvlaci je samo sto imaju super individualce. Mada dobro bi bilo da Rusi budu drugi tamo pa ono Njemacka Rusija 1/8 finala.

    Beasly je nekad igrao za PSV i Rangers (kad su ovi igrali protiv Zete), uvijek je bio brz i prodoran samo sto je tada igrao krilo, sad ga Klinsman koristi kao beka. Fino bi bilo vidjeti Klinsmana kako trenira neki klub u Evropi, ali vjerovatno se to nece desiti jer ima dobar projekat tamo i ima velike pare, pa sto da rizikuje.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  2. #427
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Opustili su se. Ghana je ipak vise pokazala od obije ekipe.
    istina brate! Ako već treba najbolji da idu, to su Njemci i Gana!

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Zvonci ne zezaj cijeli mech su ravnopravni bili i napadali svo vrijeme dok ne povedoshe...

    Sent from Tapatalk
    Jesu brate, ali ja navijam za Portugal i imam pravo da pljujem amerikance mrzne! Brži su bili, precizniju su bili, pasovi su im bolji ovi drugi svezat ne umiju niti pasa ljudskoga dodat a i čini mi se da bi moja baba brže trčala ali navijam za njih pa što ću
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  3. #428
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    416
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  4. #429
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    792
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    Dempsi umjesto na pripreme, dvije nedjelje pred prvenstvo išao u LA da snima rep album.
    I onda ugasio Ronalda. 'sup bro?

  5. #430
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post
    Ako SAD nastavi ovako da igra, trebalo bi da izbace Belgiju koja je ocajna a izvlaci je samo sto imaju super individualce. Mada dobro bi bilo da Rusi budu drugi tamo pa ono Njemacka Rusija 1/8 finala.

    Beasly je nekad igrao za PSV i Rangers (kad su ovi igrali protiv Zete), uvijek je bio brz i prodoran samo sto je tada igrao krilo, sad ga Klinsman koristi kao beka. Fino bi bilo vidjeti Klinsmana kako trenira neki klub u Evropi, ali vjerovatno se to nece desiti jer ima dobar projekat tamo i ima velike pare, pa sto da rizikuje.
    Belgija ima masu igraca i predugu klupu da bi ispala od Amera..Portugal je ocajno odigrao vise nego sto je Amerika odigrala dobro..Portugalci nisu mogli 5 pasova svezat, 1 igrac bukvalno igra naprijed, niko od onih igraca na sredini nece da se usudi da u dribling krene..Sramota jedna od reprezentacije..

    Satrce ih Belgija sa onim krilima ali ce se isto muciti..

    Nemojmo zaboravit kako su Ameri odigrali ocajno u prvom mecu i dobili 2-1 a Gana je bila bolja..

  6. #431
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by meterizanin View Post
    Jes ta, a ovo je freško.


  7. #432
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Dobri su Ameri, vidi se rad Klinsmana i da su takticki disciplinovani cini mi se da su mu dali bas neke velike pare da ih trenira.Kostace ih eventualno u zavrsnici to sto nemaju nekog ubicu da im sam dobija meceve.Ovi vlasnici timova ne zale para da svoje igrace dovedu u MLS ligu, Dempsi ima platu u MLS nedje 7,5-8 miliona po sezoni.

  8. #433
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Dempsi jedan od najgotivnijih igraca ikad, mislim da nema toga ko ne voli Fulam zbog njega.

    Klinsman je napravio strasan posao, imali su Ameri mnogo boljih generacija ali ovo sto je Jirgen uradio je nestvarno. Naravno da Njemci nece izbacit legendu svog fudbala, no jasno je da Portugal nece dalje, Njemci su njih izbacili gol razlikom vec u prvom kolu, da odigraju jos tu jednu i doma. Gana je simpaticna ali je Amerika masu takticki jaca, treba da ide dalje.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  9. #434
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    792
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pitanje je sada koliko moze ova Amerika. Sigurno Belgiji nece biti lako sa njima, plus jos kako se prosipaju Evropljani na ovom SP. Sto rece neko u ranijim postovima, interesanto bi bilo vidjeti kakva bi bila njihova reprezentacija da im soccer nije tamo nedje na 5-6 mjestu. Ali polako dobija na popularnosti , tako da oni godinama mogu biti samo jaci i jaci.

  10. #435
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Ameri uvijek prodju grupu. Mislim da ih je cak i Brazil 1994 jedva izbacio, ako se dobro $ecam..Imao sam neki VHS "Brazil - put do slave"..Davno bijase...
    Leonardov lakat itd...
    Last edited by Sandor Kolar; 23-06-14 at 01:47.

  11. #436
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    792
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Ameri uvijek prodju grupu. Mislim da ih je cak i Brazil 1994 jedva izbacio, ako se dobro $ecam..Imao sam neki VHS "Brazil - put do slave"..Davno bijase...
    Nisu '98 , isprijecila im se tada Jugoslavija

  12. #437
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Izgleda da cak i u slucaju da SAD izgubi minimalno od Njemacke i dalje mogu da prodju bez ako Gana dobije Portugal 2 razlike, a ako SAD izgubi sa 2 ili vise golova, Gani je dovoljna pobjeda vs Portugala.

  13. #438
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,161
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    ne kapiram zasto beasley (??) nije pravio rutinski faul nad ronaldom onamo prije centarsuta, kad se vidjelo da ima propuha pozadi. nadzidzaju se svi u peterac, ispucaju loptu i kraj. bas ga bezveze zakomplikovase.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  14. #439
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by meterizanin View Post
    Nisu '98 , isprijecila im se tada Jugoslavija
    Vazda dobro krenemo...pa se u*****o.

  15. #440
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Off-topic ali moram staviti odje moj idealni tim SFRJ

    Handanovic - Kolarov - Ivanovic - Nevenka Subotic - Srna - Modric - Rakitic - Matic - Markovic - Dzeko - Jovetic

    Klupa: Begovic, Vidic, Nastasic, Savic, Pjanic, Misimovic, Vucinic, Kovacic, Goca Pandev, Mandzukic

    Pa pogledaj samo ti ovaj tim hahhahhaa..Smjehota..Kakav balkanski mentalitet..Setnja bi bila, barem do polufinala

  16. #441
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prosjecan sastav, mozda bi dogurali do 1/8 finala

  17. #442
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,066
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    Prosjecan sastav, mozda bi dogurali do 1/8 finala
    ali plafon
    Russia!

  18. #443
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mufljuz View Post
    ali plafon
    Vala kad mogu Amerika, Nigerija, Kosta Rika da osmine ovako, mogla bi i bivša država barem do četvrtfinala. Makar na suvu klasu koje ovi nemaju.

    Žao mi je Portugala, uvijek sam ih volio, nisu zaslužili da prođu dalje ali ipak bi bilo atraktivnije vidjeti njih nego Ameriku u osmini.

  19. #444
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,638
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    161
    Thanked in
    111 Posts

    Default

    moram priznati da navijam da se odradi, sto bi talijani rekli, "il biscotto" jer je Madeira senior maestralno gadjao poredak u grupi Njemacka-USA + Portugal ispada iz grupe. bilo bi mi zao da ne pogodi kad je vec tako blizu.

    strasno mi je krivo zbog Gane, uz Alzir su definitivno najvise pokazali od africkih reprezentacija, mada ko zna sto moze biti - njihovo je da zakopaju Benta i kompaniju i da cekaju...

  20. #445
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  21. #446
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Ne kazem ja to samo zbog africkog fudbala. To se odnosilo na fudbal u cjelini. Fudbal se vec par decenija unazad robotizuje. Sve vise lici na NBA.
    Zato sto fizikalija ima toliku ulogu zato imamo sve vise izjednacenih ekipa, zato favoriti sve cesce kiksaju, jer koliko god njihovi igraci bili bolji( citaj tehnicki jaci) fizicki spremniji - brzi i jaci igraci sve lakse i lakse ih savladjuju.
    Izjednacavanje ekipa je posledica masovnijeg ulaska ili odliva kapitala, u zavisnosti od lige i trenda, to je ono sto je kriticno izmijenilo poredak i karakter savremenog evropskog fudbala. Uz tehnicke i mentalne sposobnosti igraca, fizicka superiornost kao posledica odgovarajuceg programa pripreme igraca, po definiciji, odvaja vrhunsku ekipu od ostalih, a vrhunska ekipa je, opet po definiciji, ona koja je, pored tradicije, finansijski superiorna u odnosu na konkurenciju, odnosno ima privilegiju da izvrsi odgovarajucu selekciju igraca i clanova strucnog staba. Ako pogledas vodece evropske lige, tu, sustinski, nema iznenadjenja, ekipe iz grupe favorita i dalje osvajaju nacionalna prvenstva (i Ligu sampiona), s tim sto su se te grupe prosirile novim clanovima, zahvaljujuci upravo uplivu kapitala (npr. Celzi, Siti, u novije vrijeme PSZ, Monako...). Takodje, ujednacenost kvaliteta posledica je i toga sto se tradicionalne fudbalske skole mijenjaju, prilagodjavaju trendovima i usvajaju nove ideje, koje ih oplemenjuju i cine konkurentnijim - tu opet novac igra ulogu. PL je tipican primjer, danas je ta liga, zbog uticaja kontinentalne filozofije, odnosno uvoza trenera i igraca, najuzbudljivije i najneizvjesnije fudbalsko takmicenje i odatle se, ujedno, "delegira" najvise kvalitetnih ekipa za evropska takmicenja (iz ostalih liga maksimum dvije); ne tako davno, evropski fudbal se, manje-vise, svodio na dvije lige, Seriju A i Primeru, odnosno dominaciju nekoliko ekipa u evropskom okviru, prije svega Juventusa i Milana, koji su sinonim fudbala 90-ih. Danas je situacija drugacija, budzeti vrhunskih italijanskih klubova su skromniji, te oni, bez obzira sto mogu fizicki parirati vrhunskim evropskim ekipama, nijesu konkurentni zbog deficita "majstora", bilo da je rijec o onim klasicnim, meni omiljenim, ili ovim modernim, koji se, kao sto si rekao, isticu fizickim predispozicijama.

    Poenta je da fizicka sprema nije dovoljna; novac je cinilac ("prirodne selekcije") koji ce uvijek napraviti distancu i presuditi u korist favorita, jer novac objedinjuje sve tri komponente koje odlucujuce uticu na sanse za uspjeh ekipe (tehnika, mentalitet, fizika), a dobra stvar u svemu tome je sto novac ne mora nuzno znaciti komercijalizaciju/degradaciju fudbala, naprotiv - Atletiko, Valensija, Lacio, Everton... sve su to potencijalni projekti nekog industrijalca ili seika koji, uz ozbiljan pristup, mogu podici konkurentnost na visi nivo i uciniti takmicenja zanimljivijim.

  22. #447
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    Jes ta, a ovo je freško.

    Hahahahaha, ja tek sad ovo viđeh . Nisam znao za njegovu muzičku karijeru. Ali Clint "Deuce" Dempsy. I'll go drop a deuce hahahaha.


    Inače, ja sam ubijeđen da će sjutra Njemačka i SAD igrat 1:1, i oba tima će dobit po poluvrijeme. Takav osjećaj imam u petu (a dosta argumentovan).
    DICIOTTO

  23. #448
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kakvi, glatirace ih njemacka. ne budite naivni...

  24. #449
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Lev pomocnik Klinsmana bio u Njemackoj 2006, sve sem rezultat koji odgovara i jednima i drugima bice veliko iznenadjenje.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  25. #450
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Potukli se Boateng i Muntari i obojica izbaceni iz reprezentacije. Boateng vrijedjao selektora, Muntari celnike saveza, meni se cini da su bili na istoj strani, kako li je to zavrsilo tucom

    Gasi ovo Portugal lagano, mozda ih bas pregaze danas.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

Page 18 of 19 FirstFirst ... 8141516171819 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Grupa G
    By DIDI in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 50
    Last Post: 23-06-06, 22:39
  2. Grupa E
    By kefalo in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 74
    Last Post: 23-06-06, 05:53
  3. Grupa D
    By kefalo in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 44
    Last Post: 21-06-06, 18:07
  4. Grupa A
    By DIDI in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 74
    Last Post: 21-06-06, 17:12
  5. Grupa H
    By DIDI in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 55
    Last Post: 21-06-06, 02:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •