View Poll Results: Ko ide dalje

Voters
51. You may not vote on this poll
  • Argentina

    19 37.25%
  • Bosna i Hercegovina

    28 54.90%
  • Iran

    1 1.96%
  • Nigerija

    3 5.88%
Page 6 of 17 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast
Results 126 to 150 of 404

Thread: Grupa F

  1. #126
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Džeko u Bosnu igra nešto kao Vučinić u CG.. Baš mu capu, noćas se vidio nije a najavljivaše sudar titana - njega i Messia
    e viđe li ono prijatelju... čudni neki kriterijumi ovdje vladaju.. dođe momak i uporedi džeka i MESSI-a, a ja koji objašnjavam da to ne može i da bosna nema promil šansi pored onakvih igrača sam lud i šalju me na spavanje razni fudbalski profesori...

    momci, morate jednu stvar da naučite. iskustvo je jedna od bitnijih karika na velikim takmičenjima, a bosna ga ima 0 (NULA).. to je ono što donosi prevagu u utakmicama kad tim ne funkcioniše skroz kako treba, kao što je to slučaj sa ARGENTINOM noćas bio... žao mi je bosnu, ali ne zaslužuju da prođu dalje jer će biti topovska hrana bilo kome. pa možda u nekom budućem ciklusu kad ovo momci malo stasaju, a od pune MARAKANe i LEO MESSI-a ne budu klecala koljena kao KOLAŠINAC-u u prvom minutu meča...

  2. #127
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Debi na velikom takmičenju, u paklu, protiv jednog od najboljih timova u istoriji fudbala. Uz svu dobru volju, momci nisu mogli više.
    Šteta ipak, propustili su toliko dobrih prilika, spetljali se, jedan drugom kvarili akcije... previše respekta prema Argentincima u ključnim momentima meča.

    Za njih prvenstvo počinje u idućem kolu i imaju više nego realne šanse za prolazak, ali to smo mi, ima da nađemo već nešto da upropastimo stvar.

    Vedator!

  3. #128
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Meni se čini da je Argentina odrađivala trening noćas, vidjeli su koliko im treba protiv ovakve Bosne.
    I još im je olakšao brzi gol. Pješke odrađena utakmica. Vidjelo se koliko je Messiju značio gol, burno ga je proslavio.
    Mislim da ćemo vidjeti bolje partije Argentine u nastavku prvenstva.
    Žao mi je zbog Bosne, ali sa onakvim pristupom i fizičkom spremom nikuda ne mogu stići.

  4. #129
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Čekajte, očekujemo od Bosne da napada Argentinu, da ih pritiska? Iako gube, mora se znat' da imaš Mesija pozadi i ako ga ostaviš na 2 štopera tebi je pukla pogibija. Igrali su defanzivno, sa dosta uskom odbranom da bi Mesi imao što manje prostora, (kao što skoro svi rade kad igraš protiv aždaje) pa gore što se napravi napravilo se. Imali su onaj šut glavom, malo je falilo da uđe i eto pljas 1-1. Sušić je igrao oprezno, da se zalijetao sa bekovima onda bi ovo lagano 7+ došlo.

    Što je najjače Bosna je držala jedno vrijeme fin posjed i imala dobar protok lopte, ali je stvarno Džeko preloše sve pratio, a i pomoći mu je gore falilo, jer je upravo bilo slabo utrčavanja.. Nisu toliko oni fizički nespremni, koliko ih ta vrućina i sparina tamo sagore. Vidi se po igračima da oni bukvalno skapavaju... I juče u ovom terminu igrači nisu mogli disati...

  5. #130
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Previse centarsuteva je Bosna imala. U svaku akciju bi makar 2 do 3 puta centrirali i to najcesce veoma neprecizno. Jednom kad su finu akciju odigrali gol su dali.

    Sent from Paris
    I don't get lucky. I make my own luck.

  6. #131
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odlično je Bosna igrala s obzirom na okolnosti. U početku su nervozni bili, ali kad su se malo stabilizovali, spuštili loptu na zemlju, kontrolisali su dobro tok igre. Ja mislim da će oni proći u 1/8 finala. Svaka im čast, imaju se čime ponositi. Ono što im je lošiji segment igre bio, po mom nekom viđenju, je kretanje u napadu. Oni iznesu loptu, dođu do 30m od protivničkog gola, i onda ne znaju što dalje. Svi stoje u mjesto, radius kretanja im je 3m. To je falinka bila, ali pripisaću to nekoj tremi. Svakako mislim da će o'ladit Nigeriju i Iran (mada kakvo je Svjetsko, ništa se ne zna).

    Mislim da ova Argentina ne može dalje od 1/4, sem ako nešto drastično ne promijene (a ne vidim kako mogu onu odbranu kukavnu poboljšat), ili ako ih Bog pogleda što se protivnika tiče. Nekompaktni su skroz. Samo zamišljam da im dođe recimo Njemačka ili Italija (ako nastave ovako). Pokenjali bi se na njih. I Costa Rica, da recimo ponovi utakmicu od juče protiv ove Argentine, taman bi im 3 dali
    Last edited by _HokutoNoKen_; 16-06-14 at 01:30.
    DICIOTTO

  7. #132
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nikad vise golgetera na jednom mjestu a nikad manje vjestine i driblinga no kod spiceva Argentine. Iguain i Agero kad nekoga prodju ljudski a da ga ne zaguzeljaju, po poklonicu im ruzu. Trebaju i oni i Mesi da uce dribling od Di Marie. Jes Mesi najbolji igrac na svijet ali fali mu nesto. Pazite sto vi pricam nocas, zadjenite ovo nedje.
    Fali mu malo klikera, vica, brat prolazi samo fizikalijom, neuhvatljiv je ali jbg uvijek isti pokret, sve. Ne moze. Nije to problem.Svi znaju sto ce da uradi al opet niko ne moze da ga zaustavi. Ok svaka cast. Problem je kad se neko gusto i dobro brani, kad ima neko da trci za njim, kad ne ide. E onda on zaglavi jedno te isto pa zaglavi. Pa daj stani covjece ako te ne ide.

    Ovo vec prelazi u patologiju kako je bezidejan i jalov naad Argentine a na papir najbolji na svijet. Ne mogu bre loptu jednu da provuku sto im je nece neko blokirat, zatovirt ... Daj druze samo nek ti igraca prodje pa neka nidje ne stigne ta lopta samo da te ne izblokira. Toliko fudbala znaju a lopta im svaka ide na silu, nedje dje je nateze da prodje, na gomilu nogu, ali oni i dalje samo guraju u to.

    Ne mogu da svatim ljude koji 20 godina igraju fudbal i opet ne mogu da povezu pas ovaj da se izvuce dje treba, a ovaj da mu je da dje treba. Nego cijelu noc bulaju loptu napamet. Bas jedna velika doza neodgovornosti. E tako se ne osvaja prvenstvo.

    Sve je menijasno kad vidjek onoga cicicu sa tregerima. A stoje ono braoc moja? Kao da je neka stara pjanica iz predgradja dosla u kafanu da popije koju. Jos obuka one tregere daleko bilo intelektualne.
    I brat zove Mesija da ga pita treba li mu zamjena, ka da zove ono dijete malo odvratno razmazeno kojem svi bolesno ugadjaju. Samo ga pratite kako ga zove bojazljivo da mu sto primadoni ne bude. Dje je tu trener bre?! Protiv jedne Bosne izvodi 5-oricu u odbranu. Bosne koja nije umjela krsteno zaprijetit.

    Argentina ispada od Belgije glatirano.
    Nevjerovatno da jedna takva grupa igraca ne umije da odigra prostu akciju no sve na snagu forsiraju.

    Fudbal polako ali sigurno propada.

    Dribling je vec mrtav.

    No pusti to, evo sam prosuo nesto na sorc, nekakvu hemijsku... A sto cu, mnogo ucim. Ne valja mi to nista.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  8. #133
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Belgrade, Montana
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znachi legendarna "mrtvaja" kao fudbalski stil je jos ziva i zdrava na balkanu, hvala lijepo. Spori su brate pa neka su i bosancerosi. To umjesto da se reze iz prve bato ka braca 'rvati, to se takne dva tri puta, pa onda jos malo promisli, pogleda unaokolo. Niko ne trci. Ovo je ubistvo za fudbal. Sto jes', jes', umrtvili su i Argentinu do neke ure i izvukli "castan poraz" no vidjecemo ih protiv autsajdera.

    Uz odvratni stil igre, bosanci imaju i taj depresivno gubitnicki mentalitet tako da uz sve to, realno, ovo je najbolje cemu su se mogli nadat.
    No guts, no glory!

  9. #134
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Cus ovo: pjeske odradiliPrva utakmica, pred 50k svojih navijaca, na SP i neko moze nesto ovako da odvali.Bosance je zeznula trema, ali bez obzira na sve ovo nocas nijesu nikako mogli da izvucu ni bod. Jednostavno nemaju kvalitet protiv ARGArgentina igra kao ITA, napadali bi sve dok ne daju gol, a onda se povukli i cekali sansu za vishe golova.Tako igraju velike ekipe jer im kvalitet to dozvoljava. Nema tu nikagvog pjesacenja.Za Bosancerose je najvaznije da nijesu dozivjeli katastrofu i da su postigli gol i probili led, jer da ga nijesu nocas dali opet bi imali psiholosku barijeru protiv Nigerije.A pluvati Dzeka moze samo blavor. Odvratni, boje kake, Balkanski blavor
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  10. #135
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Neiskustvo na ovakvim takmicenjima ima veliku ulogu u ovakvim utakmicama. Vec na sljedecoj utakmici sa Nigerijom bi trebalo biti mnogo bolje.
    Ocekujem da Salihovic i Ibisevic pocnu tu utakmicu i tu bi stvari trebalo da dodju na svoje mjesto.
    Who let the dogs out

  11. #136
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,468
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,265
    Thanked in
    639 Posts

    Default

    Spora i dosadna utakmica jedna od gorih na ovom prvenstvu za sada ali i kao takva opet je palo tri gola.Argentinci samo na trenutak bljesnu inace mrtvi i previse za njihov renome, bosanci klasicni balkanski fudbal sa vučenjem lopte do iznemoglosti i normalno svaka lopta u napadu morala je kod Džeka na ovjeru nešto ala Vučinić sindrom.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  12. #137
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    argentina sa onom 4 -com pozadi i 2 defanzivna vezna, bez pakera i sa 4 klasicna napadaca je u ogromnom disbalansu. pominjem opet - mesi , kao i u barsi ove sezone, se vrce na centar da bi organizovao napad. to ne moze tako.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  13. #138
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,757
    Thanks Thanks Given 
    189
    Thanks Thanks Received 
    123
    Thanked in
    109 Posts

  14. #139
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    argentina sa onom 4 -com pozadi i 2 defanzivna vezna, bez pakera i sa 4 klasicna napadaca je u ogromnom disbalansu. pominjem opet - mesi , kao i u barsi ove sezone, se vrce na centar da bi organizovao napad. to ne moze tako.
    Ja sam razocaran igrom Argentine, mislim da bi ih svaka ozbiljna reprezentacija barem sinoc na muke stavila. No rano je za prognoze tj nezahvalno... vidjecemo ih dalje... Agero najgori igrac

  15. #140
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Cus ovo: pjeske odradiliPrva utakmica, pred 50k svojih navijaca, na SP i neko moze nesto ovako da odvali.
    kakve veze sa bilo cim ima to sto je bila prva utakmica, i 50.000 navijaca ARGENTINE, i SP? odradili su ih pjeske, i kraj. svidjalo se to nekome ili ne, bosna je reprezentacija u rangu GRCKE, islanda, norveske, makedonije...

    Quote Originally Posted by Moracikus
    Bosance je zeznula trema, ali bez obzira na sve ovo nocas nijesu nikako mogli da izvucu ni bod. Jednostavno nemaju kvalitet protiv ARG
    upravo to i ja pricam, pjeske ih je ARGENTINA savladala. sto napisa kolega Lucas, ni akciju nisu odigrali da valja, a 2 gola su im uvalili... pjesacenje

    Quote Originally Posted by Moracikus
    Argentina igra kao ITA, napadali bi sve dok ne daju gol, a onda se povukli i cekali sansu za vishe golova.Tako igraju velike ekipe jer im kvalitet to dozvoljava.
    odnosno igraju PJESKE, protiv slabih ekipa kao sto je BiH. s tim sto se ne slazem da italija igra isto tako. to veze sa zivotom nema, jer oni nemaju taj kvalitet. italijani igraju cvrsto u odbrani i bunare na silu i zavise od nekog spoljnog udarca KANDREVE, PIRLA ili markizija (kakva slucajnost protiv engleske... haos). italija igra na X, pa ako se sto napravi neplanirano EXTRA...

    Quote Originally Posted by Moracikus
    Nema tu nikagvog pjesacenja.
    ne, ne nema pjesacanja.. nego TAXI za KOLASINAC-a!!.. pjanili su ga cijelu noc, a i prosto mi je nevjerovatno da onako robusno i glomazno celjade citavu noc kod Susica igra (tj pokusava da igra) nekog prodornog beka. valjda ga u Sarajevu istripovali da je Marselo, zato sto ima 20 godina... precijenjen

    Quote Originally Posted by Moracikus
    Za Bosancerose je najvaznije da nijesu dozivjeli katastrofu i da su postigli gol i probili led, jer da ga nijesu nocas dali opet bi imali psiholosku barijeru protiv Nigerije.
    za ovo se slazemo 200%

    Quote Originally Posted by Moracikus
    A pluvati Dzeka moze samo blavor. Odvratni, boje kake, Balkanski blavor
    mislim da nema potrebe za uvredama. niko ga ne pljuje. vjerovatno je on privatno dobar momak, korektan drug, vjeran suprug.. ali sinoc je odigrao na nivou Predraga Luke (FK PARTIZAN), a ovdje su ga neki uporedjivali s MESSI-em, najavljivajuci nam SUDAR TITANA... DZEKO vs MESSI... a okle, euforija ponijela bosance do neba, pa je i do CRNE GORE stiglo. komsijama zelim sve najbolje protiv Nigerije (iako mislim da gube to glat) i irana.. ali moramo bit realni, ARGENTINA se oznojila protiv njih nije

  16. #141
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Aj napisi jos koji put da su ih pjeske dobili, za one sto nisu procitali dobro.
    Forever young, i want to be forever young

  17. #142
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Aj napisi jos koji put da su ih pjeske dobili, za one sto nisu procitali dobro.
    necu vise, izvinjenje zbog toga sto sam se ponavljao ovoliko, ali nisam mogao naci neki adekvatan izraz a da znaci isto.. nesto mi je bilo pecki da ''na vr gasa'' koristim....

    inace, vidim da ovdje vlada neki kolektivni animozitet prema ljudima koji ne velicaju ocajnu igru BiH od sinoc, samo zato sto su to fudbaleri koji dolaze iz napacene drzave, pogodjene mnogim katastrofama i siromastvom (sa cim, iskreno, saosjecam i uvijek sam rad da pomognem kako god mogu), pa valjda po automatizmu treba da su nam dobri sto god da rade i kako god da igraju. okej, sa te strane mi ih je zao i volio bih da su pobijedili ARGENTINU sinoc, ali sa aspekta fudbalskog znanja i umijeca... totalna suprotnost, i nazalost (ako ovako nastave) 100% kraj sanjanja vec u grupnoj fazi..

  18. #143
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    BiH ce glatko proci Nigeriju i Iran, a onda vjerovatno ide na FRA. Nigerija je rastimana ekipa, ako i manje vise sve afričke selekcije, a Iran nema kvalitet za SP.
    Bešić je odlično odigrao utalmicu, kada se razigraju Pjanic i Ibisevic bice i vise lopti za Džeka.

  19. #144
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    891
    Thanks Thanks Given 
    791
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Michelangelo View Post
    kakve veze sa bilo cim ima to sto je bila prva utakmica, i 50.000 navijaca ARGENTINE, i SP? odradili su ih pjeske, i kraj. svidjalo se to nekome ili ne, bosna je reprezentacija u rangu GRCKE, islanda, norveske, makedonije...



    upravo to i ja pricam, pjeske ih je ARGENTINA savladala. sto napisa kolega Lucas, ni akciju nisu odigrali da valja, a 2 gola su im uvalili... pjesacenje



    odnosno igraju PJESKE, protiv slabih ekipa kao sto je BiH. s tim sto se ne slazem da italija igra isto tako. to veze sa zivotom nema, jer oni nemaju taj kvalitet. italijani igraju cvrsto u odbrani i bunare na silu i zavise od nekog spoljnog udarca KANDREVE, PIRLA ili markizija (kakva slucajnost protiv engleske... haos). italija igra na X, pa ako se sto napravi neplanirano EXTRA...
    Mislim da imamo pobjednika, i to pješke...Ruku u vatru dajem da bi ona Italija kao protiv Engleske ispratila ovu Argentinu doma sa 2-3 gola viška. Tako mi tog 'fudbalskog' umijeća kojeg su Gaučosi prikazali, to jest kojeg nisu prikazali. Očajna igra, bezidejna, onakav napad imaju a ne valjaU boba, sredine niđe, odbrana kriminalna, ne znam što više da rečem. Veličaš ih kao da su ne znam ni ja šta, no ajd'.

  20. #145
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Momak je u pravu, zaista su ih pjeske dobili, ali bojim se da je to "pjesacenje" njihov krajnji domet (inace jalove i bezideje) igre. Mislim da ce sledecu utakmicu poceti barem sa jednim novim igracem (Gago kao pokusaj plejmejkera).
    Bosanci igraju fudbal slican reprezentaciji SRJ/SCG u periodu 1998-2006. Ovo sinoc je bilo mlako i sa previse opreznosti i respekta prema protivniku, a kad su se pozdravljali na kraju utakmice, izgledalo je da su srecni sto su uopste igrali protiv Argentine. Steta, imaju pristojnu ekipu, ali sputanu uobicajenom balkanskom depresivnoscu i nedostatkom samopouzdanja.

    Argentina je imala dosta srece sa zrijebom, dobili su po jednu azijsku, africku i balkansku (jos debitantsku) ekipu, sve ispod 7 bodova bi bilo iznenadjenje.

  21. #146
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    891
    Thanks Thanks Given 
    791
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    Momak je u pravu, zaista su ih pjeske dobili, ali bojim se da je to "pjesacenje" njihov krajnji domet (inace jalove i bezideje) igre. Mislim da ce sledecu utakmicu poceti barem sa jednim novim igracem (Gago kao pokusaj plejmejkera).
    Bosanci igraju fudbal slican reprezentaciji SRJ/SCG u periodu 1998-2006. Ovo sinoc je bilo mlako i sa previse opreznosti i respekta prema protivniku, a kad su se pozdravljali na kraju utakmice, izgledalo je da su srecni sto su uopste igrali protiv Argentine. Steta, imaju pristojnu ekipu, ali sputanu uobicajenom balkanskom depresivnoscu i nedostatkom samopouzdanja.

    Argentina je imala dosta srece sa zrijebom, dobili su po jednu azijsku, africku i balkansku (jos debitantsku) ekipu, sve ispod 7 bodova bi bilo iznenadjenje.
    Baš to, previše rispekta su imali, a i muda im je falilo...Viđećemo protiv Nigerije na čemu su

  22. #147
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Pa gledam igrače Bosne, kad god neko Mesija obori, odmah ga diže, pozdravlja, pita je li dobro. Igrali su sa idolima, presrećni. Smučilo mi se to.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  23. #148
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Papero View Post
    Mislim da imamo pobjednika, i to pješke...Ruku u vatru dajem da bi ona Italija kao protiv Engleske ispratila ovu Argentinu doma sa 2-3 gola viška. Tako mi tog 'fudbalskog' umijeća kojeg su Gaučosi prikazali, to jest kojeg nisu prikazali. Očajna igra, bezidejna, onakav napad imaju a ne valjaU boba, sredine niđe, odbrana kriminalna, ne znam što više da rečem. Veličaš ih kao da su ne znam ni ja šta, no ajd'.
    to je glavni problem u diskusiji sa vama. ja ne velicam igru ARGENTINE, samo pokusavam da vam objasnim na koliko je NISKOM nivou bila igra bosne sinoc.. argentinu sa onakvom igrom bi lagano Hrvatska ispratila, da ne govorimo o Italiji... e pa zamisli kakva je ekipa BOSNA I HERCEGOVINA, kad ONAKVA ARGENTINA pjeske s njom igra i dobija bez znojenja utakmicu...

    italiju sam pomenuo jer neko gore napisa da ARGENTINA igra slicno kao oni sto je nidje veze konstatacija, tako da se nismo razumjeli..

  24. #149
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nidje veze jer Italija moze predavat fudbal ovoj Argentini. Ona odbrana ce (ako se sretnu) da se odbija od Balotelija, a tek mogu misliti taj sudar titana Gago-Pirlo...Ovamo udvajanje Barzalji i De Rosi na Mesija i sportski pozdrav.

    Nego, to je sto bi bilo kad bi bilo. Italija je imala makar 10 puta tezeg protivnika, a pokazala makar 10 puta vise stvari nego Argentina dosad. Ne kazem da se to ne moze promijeniti, ali meni je tesko to da vidim.

  25. #150
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Otkrivamo li mi ođe konačno da je Bosna ispodprosječna reprezentacija?

    Ko bi reka' da voda može i mlaka bit', jebote.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

Page 6 of 17 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Grupa E
    By Goran69 in forum SP 2014 Brazil
    Replies: 168
    Last Post: 26-06-14, 08:37
  2. Grupa B
    By N_L in forum EP 2008 Austrija Svajcarska
    Replies: 82
    Last Post: 17-06-08, 17:01
  3. Grupa D
    By kefalo in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 44
    Last Post: 21-06-06, 18:07
  4. Grupa A
    By DIDI in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 74
    Last Post: 21-06-06, 17:12
  5. Grupa H
    By DIDI in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 55
    Last Post: 21-06-06, 02:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •