View Poll Results: Ko ide dalje

Voters
51. You may not vote on this poll
  • Argentina

    19 37.25%
  • Bosna i Hercegovina

    28 54.90%
  • Iran

    1 1.96%
  • Nigerija

    3 5.88%
Page 15 of 17 FirstFirst ... 511121314151617 LastLast
Results 351 to 375 of 404

Thread: Grupa F

  1. #351
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    Kako mislis to ?

    Besic najjaci igrac,najvise pretrcao i nocas i proslu utakmicu..odusevio me momak.
    U pozitivnom smislu "Dijete" od 21 godinu pokazuje kako se igra za reprezentaciju... Al' kako sočno psuje posle svakog faula, a koliko ih je tek bilo hahaha

  2. #352
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A kako nece pocrkat, cujete li vi da je 29 stepeni...ko zna kolika je vlaznost. Nigrerija kao i svaka africka reprezentacija-prespremna...Bosna je bas lijepo igrala, stalno su loptu iznosili pas igrom, dok Nigerijci lupaju po njoj ka po pranju, ili je bace Emenikeu koji jede malu djecu...Druga bi se pjesma pjevala da je onamo priznat gol Dzeku, ne bi morali da se jurcaju, samo se povuku i cekaju na kontre, a ovako se moras otvorit i dobijes utakmicu bez odbrana na obije strane. Na kraju mi se cini da je X bio realan, ali jbg sad...Inace, u prvo poluvrijeme je svirano samo PET faulova ukupno, i to dovoljno pokazuje koliko se samo igralo, bez prekida prakticno, nije se stajalo...morali su lipsat.

  3. #353
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ako su mi bili mnogo mili i navijao za njih svim srcem da izbore to 1/8 finale ipak su me razocarali i nije mi nimalo krivo sto su ispali.

    Pjanic jedan od najboljih veznjaka danasnjice podbacio maksimalno. Lulic jedan od najboljih igraca Lazia se raspadao, znaci za njega i pogotovo Misimovica nemam rijeci koje bi ih mogle opisati. Za prvog donekle Susic i nije kriv jer je onaj Salihovic izgleda umro, zato igra za ono naselje od Hofenhajna citavi zivot.

    E moj Safete sajo, svaka tebi cast sto si bio najbolji igrac Jugoslavije ikad, ali si se kao trener pokazao ocajan, mozda je mnogima uspjeh sto se BiH domogla SP-a jer je to balkanski mentalitet podici vrijednost nekim stvarima vise nego sto zasluzuju.

    Kako covjece ne igras 4-4-2 kao zadnjih pola sata? i zasto drzis onu kr@vu od Misimovica umjesto da ostavis Hajrovica (Savicevic je izjavio da je to njegov nasljednik) do tada mnogo svjezeg i opasnijeg igraca po golu. Bez ako si marioneta pa se tu pita neko drugi....

    Kolasinac na klupi, a ovamo duvaju vjetrovi pored Spahica, jedine svijetle tacke Sunjic, Besic masinice, i doktor vehabija Medunjanin, stvarno nemam pojma zasto je njega izbacio napolje. Citao sam da mu onaj Susic sto je usao kao ima neke povlastice, te se morao upisat u besmrtne.
    Ako je tako, u utakmici u kojoj ti visi sve... Sam pao sam se ubio.

    Nema se sto vise dodat ovdje, najgora grupa, najgore utakmice. BiH potpuno zasluzeno ispala, na kraju i kradjom ali na neki nacin i bolje sto je tako.
    Sad ce balkanci dati sebi izgovor kako smo pokradeni...

    GASI
    Last edited by Rookie; 22-06-14 at 01:32.

  4. #354
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    I ako su mi bili mnogo mili i navijao za njih svim srcem da izbore to 1/8 finale ipak su me razocarali i nije mi nimalo krivo sto su ispali.

    Pjanic jedan od najboljih veznjaka danasnjice podbacio maksimalno. Lulic jedan od najboljih igraca Lazia se raspadao, znaci za njega i pogotovo Misimovica nemam rijeci koje bi ih mogle opisati. Za prvog donekle Susic i nije kriv jer je onaj Salihovic izgleda umro, zato igra za ono naselje od Hofenhajna citavi zivot.

    E moj Safete sajo, svaka tebi cast sto si bio najbolji igrac Jugoslavije ikad, ali si se kao trener pokazao ocajan, mozda je mnogima uspjeh sto se BiH domogla SP-a jer je to balkanski mentalitet podici vrijednost nekim stvarima vise nego sto zasluzuju.

    Kako covjece ne igras 4-4-2 kao zadnjih pola sata? i zasto drzis onu kr@vu od Misimovica umjesto da ostavis Hajrovica (Savicevic je izjavio da je to njegov nasljednik) do tada mnogo svjezeg i opasnijeg igraca po golu. Bez ako si marioneta pa se tu pita neko drugi....

    Kolasinac na klupi, a ovamo duvaju vjetrovi pored Spahica, jedine svijetle tacke Sunjic, Besic masinice, i doktor vehabija Medunjanin, stvarno nemam pojma zasto je njega izbacio napolje. Citao sam da mu onaj Susic sto je usao kao ima neke povlastice, te se morao upisat u besmrtne.
    Ako je tako, u utakmici u kojoj ti visi sve... Sam pao sam se ubio.

    Nema se sto vise dodat ovdje, najgora grupa, najgore utakmice. BiH potpuno zasluzeno ispala, na kraju i kradjom ali na neki nacin i bolje sto je tako.
    Sad ce balkanci dati sebi izgovor kako smo pokradeni...

    GASI
    Susic koji je usao je bratanic selektora Susica

  5. #355
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Ali im stvarno nije fora da ih ovako pljuju sad. Kao i sve balkanske reprezentacije koje naprave nesto ozbiljnije u kvalifikacijama dodje do razdora, lise Hrvatske, njima svaka cast. Losi odnosi unutar reprezentacije, Dzeko koji glumi zvijezdu(nije da mu ne moze bit) i Safet koji nije zelio da trpi sranja. Nije Safet takticar, na neku ludu motivaciju ih je nosio, ali mora i to stati jednog dana, nije on ozbiljan tener. Jbg narod ce stati iza Dzeka, BiH treba sport, treba joj nesto veliko, oni imaju samo tog Dzeka da kaze covjek, veliki je Pjanic igrac ali su na fudbalskoj mapi zahvaljujuci Edinu. Naravno da se nisu aklimatizovali, naravno da se nisu fizicki spremili, naravno da su potpuno pali psihicki nakon nepriznatog gola, Balkanac je to, ne moze se protiv mentaliteta. I Djokovic je legenda tenisa pa je mentalno duplo labilniji od Svajcarca i Spanca, to mora tako. I naravno da ce biti sudije su ih pokrakel i ovdje zaista jesu, 1:0 je potpuno druga prica, a nisu imali ni srce jbg. Sad su se uvatili za Dzekovo smijanje, ne smije se sto mu je milo sto su ispali sigurno, no sto ce sad, da se pretrgao nije, ali je imao tesku sezonu, mozda par dana odmora, jbg nisu svi Njemci. Eno su i Spanci istroseni i iscijedjeni maksimalno, nista neobicno za jednog debitanta koji ne zna kako je igrati na velikim takmicenjima. Mi cemo se valjda brzo kvalifikovati za EURO ili SP pa ce slicno biti, ali jbg ponese ljude, velika su bila ocekivanja, grupa je bila itekako prolazna.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  6. #356
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisi ti Engleska ili Rusija da igras svako veliko takmicenje i ako ce ti tamo maksimum biti 1/8 ili u EP 1/4 no si mala balkanska drzava, dje svakakav kengur jedva ceka da se popi*a na tebe. I ako je BiH otkad fudbal postoji na ovim prostorima oduvjek dala najbolje igrace, Susic, Halilihodzic itd...
    Nista nije kao sto je bilo, ovakvu generaciju sanjaj, mada u ovom slucaju za BiH barem jos 4 godine mogu komotno racunat na Begovica, Sunjica, Medunjanina, Besica, Hajrovica, Pjanica, Dzeka, valjda i Lulica. Nisam siguran za Ibisevica. Sto na na kraju krajeva nije smak svijeta ali opet sramota ispasti na ovakav jadan nacin znajuci kakva su ocekivanja bila i koliko je ta nesrecna nacija navijala da urade nesto kako bi osjetili malo radosti u toj nesrecnoj drzavi.

    Uslovi su isti za sve, no sto veli brat Jakuza, Hrvatska je primjer za ove nase balkanske divljane.

    O Crnoj Gori postoji topic da se raspravlja.

  7. #357
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Od mene Besic,Pjanic,Sunjic i ajde Hajrovic prelazne ocjene ...Spahic bas los mec,mada zreo je vise za penziju,Misimovic losee,moze i on u penziju..

  8. #358
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Samo se sjetite da je Bosna bila u grupu sa jednim velikanima evropskog fudbala Grckom, Letonijom,Litvanijom, Lihtenstajnom,
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  9. #359
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    I ako je BiH otkad fudbal postoji na ovim prostorima oduvjek dala najbolje igrace, Susic, Halilihodzic itd...
    Upitno je ovo, mislim da mnogi neće biti saglasni. Prejaka izjava.

  10. #360
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

  11. #361
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve sto je istocno od Hrvatske (BiH, Srbija, mi, Makedonija, Albanija, Rumunija, Bugarska...) je fudbalska boranija, vec 20 godina. Da su ljudi na Balkanu realni i samokriticni, ne bi se desavalo da budu razocarani u ovakvim prilikama.
    Last edited by Jal Cargo; 22-06-14 at 12:13.

  12. #362
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    820
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kolege kladionicari interesuje me jedna stvar kod ove grupe.
    Sta ako u zadnjem kolu Argentina dobije Nigeriju sa 1:0 a istim rezultatom Iran dobijr Bosnu. Ko onda ide dalje uz Argentinu?
    U tom slucaju Nigrija i Iran imaju isto bodova, istu gol razliku i jednak broj datih i primljenih bodova.
    sta onda, bubanj i kuglice?
    1. Argentina 2 2 0 0 3 : 1 (+2) 6
    2. Nigerija 2 1 1 0 1 : 0 (+1) 4
    3. Iran 2 0 1 1 0 : 1 (-1) 1
    4. BiH 2 0 0 2 1 : 3 (-2) 0


  13. #363
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Vjerovatno medjusoban duel
    Podgorica Podgoricanima!

  14. #364
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    820
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Medjusobno 0:0 igrali

  15. #365
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da se u tom slučaju gleda fer-plej, odnosno broj žutih (i eventualno crvenih) kartona. Nigerija za sad ima jedan, a Iran 3 žuta kartona.

  16. #366
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Neka Aquaria, kumim te Bogom...Chu fair-play...to bi najjace bilo.

  17. #367
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    bubanj i kuglica ili ti zvanicno "random draw".
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  18. #368
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Neka Aquaria, kumim te Bogom...Chu fair-play...to bi najjace bilo.
    Znam da je postojala takva opcija, ali moguće da je ipak ostalo samo kao predlog koji nije prihvaćen. Nađoh da u ovom slučaju ipak odlučuje žrijeb, ali, bar za moj pojam, korektnije je da odlučuju kartoni nego da sudbinu određuje čika ili teta koji će da izvuku tamo neku kuglicu u kojoj se nalazi ime neke reprezentacije, pa ko šta zakači. Zamisli samo situaciju u kojoj, recimo, prolazi dalje Pepe ili Song samo zato što je njihov tim izvučen iz bubnja. A ovamo se promoviše borba protiv diskriminacije i zalaganje za fair-play. Smiješno

  19. #369
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Da ne navija za Liverpul bila bi idealna.



    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  20. #370
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    niksic bedem
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nikad gora slabija i losija ekipa nigerije ode dalje, a pamtim ih na svim mundijalima do sad.
    argentinci nisu vezali dva sprinta u ove 2 utakmice, bukvalno se setaju po terenu. sraman fudbal za njihov renome, moguce da se cuvaju za nokaut fazu.
    bih repku nisam gledao ima 10 god otkad su bili s nama u grupi za njemacku 2006. mogli su dalje u ovak konkurenciji.. steta, volio bi da su prosli
    sve u svemu dno dna grupa sa uzasnim utakmicama do sad. da se u ostalim igra ovakav fudbal ovo prvenstvo bi bilo ubjedljivo najgore ikad, dobro da nije.

  21. #371
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default



    Cestitamo rodjendan obojici.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  22. #372
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    SRBIJA!
    Posts
    801
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...ashes to ashes, dust to dust.

  23. #373
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

  24. #374
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,296
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Kako je fino zakuca Messi..

  25. #375
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uh, kako je lijepo plasirao.

Page 15 of 17 FirstFirst ... 511121314151617 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Grupa E
    By Goran69 in forum SP 2014 Brazil
    Replies: 168
    Last Post: 26-06-14, 08:37
  2. Grupa B
    By N_L in forum EP 2008 Austrija Svajcarska
    Replies: 82
    Last Post: 17-06-08, 17:01
  3. Grupa D
    By kefalo in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 44
    Last Post: 21-06-06, 18:07
  4. Grupa A
    By DIDI in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 74
    Last Post: 21-06-06, 17:12
  5. Grupa H
    By DIDI in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 55
    Last Post: 21-06-06, 02:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •