View Poll Results: Ko ide dalje

Voters
57. You may not vote on this poll
  • Urugvaj

    12 21.05%
  • Kostarika

    8 14.04%
  • Engleska

    8 14.04%
  • Italija

    29 50.88%
Page 31 of 31 FirstFirst ... 212728293031
Results 751 to 766 of 766

Thread: Grupa D

  1. #751
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne vjerujem da neki igrac protivnickom lomi nogu namjerno...obicno to bude u zaru borbe, a sve zavisi i kakav je tip igraca, kao su je Pepe npr. koji igra grubo, startuje grubo, i tako nedje moze slomit nogu nekome...ne opravdavam takve startove i igrace, ali kazem, sve je to u zaru borbe, dok ovo sto Suarez radi vec TRECI put nema nikakvog smisla...ladno momak jede ljude O.o

  2. #752
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    De Jong je namjerno uletio u Alonsa i dobio samo zuti i Vebovo: ma ok je to.

    Sent from my HTC One mini using Tapatalk
    I don't get lucky. I make my own luck.

  3. #753
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Čika Džo View Post
    Ima veze jedino jer su kazne disproporcionalne. Lom noge je učestaliji pa je okej. Takođe se ne može utvrdit' je li namjeran ili ne, naročito sa startovima.



    Nonsens.

    To je kao reć' da je neko ko je ispušio tri džointa u životu u nekim vremenskim razmacima narkoman.

    Da jede ljude za doručak, konstantno ujeda sve oko sebe i uz to ima ogromnih problema sa socijalizacijom, vjerovatno bi. U tom slučaju ne bi bio poznat fudbaler, doduše.
    Ne možeš to tako da posmatraš. Lom noge je učestaliji zato što je to donekle "job hazard" u fudbalu. Bude to uglavnom nesmotreni start. Zubima i grizanju nije mjesto u fudbalu nikako. Nije ni ludačkim startovima, ali se dosta često dešavaju, opet kažem, occupational hazard. Sad, mi ovu kaznu poredimo sa De Jongovim maj-gerijem nad Xabijem i Pepeovim divljanjem nad onim kukavcem. Oni nisu (adekvatno) kažnjeni, pa zašto treba Suarez? Znači, koristimo se onom poznatom sudijskom kompenzacijom? Pa treba li dva ili tri puta da ponovimo istu grešku da bi neko imao osjećaj pravičnosti, ili da te greške ispravljamo? On je sam sebi najveći neprijatelj, nisu mu neprijatelji mediji i Engleska i Kjelini. Dok je miran bio i golove davao, isti ti mediji su ga veličali. Dok im on povoda ne da, neće ga napadat' sigurno. Onoga je u Ajax dok je igrao za vrat ugrizao, mogao je malo jače da zagrize onim glodarskim zubima, i karotide neka mu okine, i ćao. Mislim, to je definitivno dramatizacija, ali kad možemo sa drugim startovima - možemo i sa ovim.

    Da skratim (već dugu) priču, možda je ova kazna jaka, ali fora je što on poslije blažih kazni nije naučio. Tako da mu se očigledno mora pojačat' u nadi da će ukapirat'. Ja ti kažem, da ovo još jednom napravi, zabranio bih mu da se profesionalno bavi fudbalom. Sigurno. Ja rekoh neđe ranije, Vini Džouns je završio kako je završio za manje od ovoga. Možda nije najbolje poređenje, ali je jednako dobro kao poređenje sa De Jongom i Pepeom.

    Sve u svemu, ja mislim da je Liverpulu najbolje da ga prodaju. Prvo, mogu odlične pare uzet' za njega, kupit' pojačanja koja im trebaju za sljedeću sezonu. Drugo, trsiće se konstantnog liability-a po reputaciju kluba i moral tima. Treće, sad mi pade na pamet, predložio bih im (a siguran sam da aktivno prate ovaj forum) da prvo tuže Urugvaj za odštetu (pošto bi je sigurno dobili), pa kad od njih se masno naplate, da ga prodaju
    DICIOTTO

  4. #754
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,742
    Thanks Thanks Given 
    10,815
    Thanks Thanks Received 
    2,115
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    naravno da nije isto jer da je uletio klizeći u bilo koga ne bi dobio bez žuti,i to je normalno u fudbalu, osim ako ne bi branitelji Suarezovog djela da igraju fudbal seka-Perse, ali pošto je ujeo čovjeka, pazi treći put čovjek ujeda protivnike u "žaru borbe", onda je zaslužio da ga zanavijek maknu sa fudbalskog terena! Taman je ka pik*ca kad ne umije drugo no da ujede!?!? Ovo je najbolji potez, ikad, FIFE.....zamisli koliki debil neko treba da bude jedan ovakav fudbaler da ponovi ovo tri puta i da rizikuje karijeru?! Prijatno H(k)anibalčiću Lektorčiću
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #755
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,062
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    556
    Thanked in
    390 Posts

    Default

    cantona je dobio 8 mjeseci zabrane, a ni pipnuo nije protivnickog igraca.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  6. #756
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    cantona je dobio 8 mjeseci zabrane, a ni pipnuo nije protivnickog igraca.
    Case in point. Divljačko i neprimjereno ponašanje - adekvatna kazna.
    DICIOTTO

  7. #757
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Kako nedje nije krenuo Vidica da ujede. A dje, nema muda za to.

  8. #758
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Sto kazu u Portoroz, that boy's clearly not right in the head
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  9. #759
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Cu ne smije da trenira. Dodji Suki ko mene iza kuce, nece nas niko vidjet. Sto vi je jadni? Da vidim toga ko ce mu zabranit da trenira s ekipom?

    A cujes Dzoa nije narkoman, ne no samja. Ti bi Suarezu i krvi dao covjece.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  10. #760
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,062
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    556
    Thanked in
    390 Posts

    Default

    ili ramena.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  11. #761
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Da vidim toga ko ce mu zabranit da trenira s ekipom?

    A cujes Dzoa nije narkoman, ne no samja. Ti bi Suarezu i krvi dao covjece.
    Dnjavapr.

    1) Zabranjeno mu je učešće u fudbalu bilo kakvo, zato je morao i hotel u kom odsijeda Urugvaj da napusti. Ne mogu mu zabranit', ali mogu kaznit' drakonski klub ukoliko se to desi, kao i kaznit' savez u kom igra. Nešto ne mogu da zamislim da bi FA bio presrećan sa tim.

    2) Što se ove druge priče tiče, oko krvi i toga, idemo po stavkicama, mnogo volim to:

    a) Zato što je debil i treba da ga kazne, ako treba i 8 mjeseci, samo ne vidim zašto kažnjavaju klub niti zašto je ovo što je on uradio ozbiljnije od Sakhovog nabadanja protivnika laktom neku noć. Ne sjećam se nešto da je zbog ugriza i situacije sa Evrom bio suspendovan sa reprezentacijom, niti da se rasizam, korupcija, nasilje na utakmicama od strane igrača kažnjavaju ovako drakonski. Ponavljam, ubijeđen sam da je dužina kazne ovolika jer se ugrizanje za rame smatra više ozbiljnim nego što jes';
    b) Niti koga branim niti me je nešto sramota zbog svega ovoga. Ako nekoga jes', vjerovatno je njega. Nisam siguran, doduše, magare je to. Jedino do koga mi je stalo u cijeloj priči je klub za koji navijam;
    c) Batalite se psihologije i psihijatrije jer zvučite bolno naivno i totalno, totalno neinformisano.

    d) moon, :*
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  12. #762
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To za kažnjavanje kluba što kažeš, razumijem, ali opet, Liverpul ima opciju da tuži Urugvaj (ako se ne varam) i da dobiju odštetu za to. Oni kažnjavaju Suareza, a klub ti dođe kolateralna šteta. I mislim da nije problem ugriz za rame, koliko sami ugriz. Ne znam, to mi je nekako potpuno divljački brate, nefudbalski skroz. A klub neka ga proda, ja sam to rekao baš ranije, upravo jer im donosi toliko nevolja da im je više suspendovan, no što igra. I još ga mogu utopit za dobre pare.
    DICIOTTO

  13. #763
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Fudbalski je dat' go rukom i uzimat' kokain, jel' tako?

    Slažem se potpuno.

    Cijela priča je deplasirana, svaka generacija ima minimum 4 - 5 vrhunska fudbalera koji rade svakakve stvari. Samo što sad živimo u vremenu kad se sve relativno beznačajno secira dok se ne onesvijestiš, i svaki magistar masturbacije ima svoje malo mišljenje i svoj mali moral i onda drobi koliko god može.
    Sa druge strane, veliki problemi prolaze totalno neprimijećeni, bitno je što je Suarez uradio preksinoć i to je to.

    Ponavljam, ne podržavam ga samo je ovo deveti put da se priča o njemu i muka mi je od priče. I dalje ne bih da se prodaje, doduše. 30 golova po sezoni bez penala mi je nešto mnogo slatko.

    Primjera radi, Zidan je za nabadanje Materacija glavom (drugo nabadanje glavom u karijeri, prvo je bilo u dresu Juventusa) dobio tri meča suspenzije. Ali razumijem, to je totalno 'drugo'.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  14. #764
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    http://www.gazzetta.it/Calcio/Mondia...59582242.shtml
    Chiellini je oprostio Zubi, mislim da možete da prestanete sa ekscesivnim moralisanjem. 3,2,1 sad. Bilo je dosta, stvarno.

    Još je dodao da je kazna prevelika i da bi mu trebalo dozvoliti dozvoliti da bude sa klupskim drugovima, da može da ih podržava na utakmicama.

  15. #765
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo vele da su povukli ban i da ce ga samo novcano kazniti jer se oglasio Kjelini da su ga pretjerali sa kaznom.

  16. #766
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Naravno da je situacija sa Zidanom drugo, on je kaznjen zasluzeno crvenim kartonom i izgubili su, vjerovatno bi Urugvaj ispao da je pokazan crveni Rasisti. Dalje, tesko da je Kjelini isprovocirao Rasistu kao sto je Materaci Zidana na najgori moguci nacin. I Zidan je nabadao jednom, Rasista ujeda treci put and counting.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

Page 31 of 31 FirstFirst ... 212728293031

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Grupa G
    By DIDI in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 50
    Last Post: 23-06-06, 23:39
  2. Grupa C
    By DIDI in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 380
    Last Post: 23-06-06, 08:22
  3. Grupa A
    By DIDI in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 74
    Last Post: 21-06-06, 18:12
  4. Grupa H
    By DIDI in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 55
    Last Post: 21-06-06, 03:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •