View Poll Results: Ko ide dalje

Voters
57. You may not vote on this poll
  • Urugvaj

    12 21.05%
  • Kostarika

    8 14.04%
  • Engleska

    8 14.04%
  • Italija

    29 50.88%
Page 12 of 31 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast
Results 276 to 300 of 766

Thread: Grupa D

  1. #276
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Po čemu bolja, sreće ti? Italija definitivno zaslužila. Mnogo bolje su kontrolisali loptu, znali su šta hoće. Jasna je taktika Prandellija bila, za razliku od onoga orla na klupu Engleske što sjedi. Baš mi se sviđelo kako Italija igra, i ako ovako nastave, uz minorne promjene u odbrani (tipa Paleta van, jer je katastrofalan danas bio, i Darmian (koji doduše uopšte nije loš), a na njegovo mjesto No-Śiki-riki). Valjalo bi i Abate da uskoči tu, ja mislim, i onda će bit pravi. Isto tako, naprijed bih dao priliku Insigneu više da igra, onaj me mali oduševljava.
    Realno bolja je Engleska bila .Citavo drugo je Engleska imala inicijativu i stvarala sanse dok se Italija branila i pokusavala na kontre koje su sve ofsajdi bili (7-0 za Italiju u ofsajde)..Vidis i taj posjed da je na kraju bio relativno izjednacen (53-47 u korist Italije).
    Kao sto rekoh, da su Rooney i drugovi bili malo prisebniji 2-2 bi se zavrsilo..Nego su sutirali lose a svi su bili u dobre pozicije (tu nedje oko 16 metara). Italija u drugo nista nije pokazala lise gola Balotellia i na kraju one precke Pirla.

    Mec dobijen na iskustvo.

  2. #277
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    De Sciglio možda? De Sciglio sigurno . Ma, ne bi ni meni Abate igrao da im recimo igra Ćerći po toj strani (pošto on desno igra). Čini mi se brate da im fali brzine po krilima, a ona blavorčina od Abatea jedino to i ima. Eto to je jedini razlog što rekoh
    Abate, zvani brzina svjetlosti, ni pod kojim uslovom Imaju sad ovu dvojicu da mijenjaju, Prandelli će to znati da uklopi.
    Paletta se više prepao od Darmiana iako bi trebalo da je iskusniji.

  3. #278
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Niko ne vidje De Rosija kako se lomi za Maestra.
    Čekao sam da ga neko pomene, da ne bi bilo da ga pominjem ja, kao navijač Rome


  4. #279
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Realno bolja je Engleska bila ali Italija zasluzila pobjedu..Citavo drugo je Engleska imala inicijativu i stvarala sanse dok se Italija branila i pokusavala na kontre koje su sve ofsajdi bili (7-0 za Italiju u ofsajde)..Vidis i taj posjed da je na kraju bio relativno izjednacen (53-47 u korist Italije).
    Kao sto rekoh, da su Rooney i drugovi bili malo prisebniji 2-2 bi se zavrsilo..Nego su sutirali lose a svi su bili u dobre pozicije (tu nedje oko 16 metara). Italija u drugo nista nije pokaza lise gola Balotellia i na kraju one precke Pirla.
    Engleska je imala jalovu inicijativu, jedine sanse koje su napravili su bile nakon greske ili lose reakcije onog Pallete koji je non stop kasnio pa su Barzagli i Chielini moraju da pomazu, da je bio Chielini na stopera kladio bi se da nista napravili ne bi.Italija im je svjesno prepustila posjed nakon drugog gola a cinjenica da su imali 92% tacnosti pasova govori da su mogli da izadju i da se dobacaju beskonacno ali su im svjesno ostavili loptu i ovi opet nista nisu ucinjeli uprkos greskama ovog tipa.

  5. #280
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Englezi i dalje nemaju gram tehnike na sredini. I dalje igraju najgrdji trkacki fudbal. Da oce passera izbacit vise, sve bi ih na bolje krenulo. Sve drveca od igraca.

  6. #281
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Žabari srećniji, svoje šanse iskoristili. Prandeli je mag koji iz kamena cijedi med. Englezi puno potencijala ali malo trenerske ruke. Puno psiholoških blokada i malo timskog duha. Trebala im je ova utakmica da otčepe i krenu ka visinama ali... Ipak bi trebali bez problema proći grupu. Staridž i Sterling su pakleni. Zašto nije poveo Townsenda?
    Je li povrijeđen ili je samo Hodžson?

  7. #282
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Čekao sam da ga neko pomene, da ne bi bilo da ga pominjem ja, kao navijač Rome

    to je onaj 'nevidljivi' dio fudbala, kako je momak pokriva i otvara prostor za Pirla na sredinu.
    Last edited by technus; 15-06-14 at 01:41.
    Forever young, i want to be forever young

  8. #283
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Abate, zvani brzina svjetlosti, ni pod kojim uslovom Imaju sad ovu dvojicu da mijenjaju, Prandelli će to znati da uklopi.
    Paletta se više prepao od Darmiana iako bi trebalo da je iskusniji.
    Paletta je ove prijateljske što je igrao baš dobro odradio, a noćas je igrao kao prepelica. Darmijan je dobar bio, stvarno, samo bi valjalo da je zeru brži
    DICIOTTO

  9. #284
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Sad vidjeh i ne mogu da vjerujem da je Balo proglasen igracem utakmice. Pfff, koja sprdnja.
    Forever young, i want to be forever young

  10. #285
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Zašto nije poveo Townsenda?
    Je li povrijeđen ili je samo Hodžson?
    povrijedjen, a i odigrao je 5-6 utakmica od nove godine.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  11. #286
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    onaj čika iz strucnog staba Engleske je izgleda isčašio članak dok je proslavljao gol. lol

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Sad vidjeh i ne mogu da vjerujem da je Balo proglasen igracem utakmice. Pfff, koja sprdnja.
    mislim da gledaoci glasaju preko FIFA sajta.

  12. #287
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Engleska je imala jalovu inicijativu, jedine sanse koje su napravili su bile nakon greske ili lose reakcije onog Pallete koji je non stop kasnio pa su Barzagli i Chielini moraju da pomazu, da je bio Chielini na stopera kladio bi se da nista napravili ne bi.Italija im je svjesno prepustila posjed nakon drugog gola a cinjenica da su imali 92% tacnosti pasova govori da su mogli da izadju i da se dobacaju beskonacno ali su im svjesno ostavili loptu i ovi opet nista nisu ucinjeli uprkos greskama ovog tipa.
    Jalova inicijativa ali inicijativa..To jest, neuporedivo su manje potkovani tehnicki na sredini od Italijana (osim Gerrarda)

    Mozda je Engleska to trebala da njima uradi..Nesto slicno kao u prvo poluvrijeme ..Da im prepusti sredinu a da ih ubije iz kontri jer Sterlinga,Sturridge-a i one ne mozes stic..

  13. #288
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Jalova inicijativa ali inicijativa..To jest, neuporedivo su manje potkovani tehnicki na sredini od Italijana (osim Gerrarda)

    Mozda je Engleska to trebala da njima uradi..Nesto slicno kao u prvo poluvrijeme ..Da im prepusti sredinu a da ih ubije iz kontri jer Sterlinga,Sturridge-a i one ne mozes stic..
    Onaj ko je bolji odredjuje kako ce se igrati, nemoguce je bilo da sredina Engleske prepushti ishta jer su se pitali sa tim taman koliko i mi koji smo gledali utakmicu preko tv-a...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  14. #289
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    onaj čika iz strucnog staba Engleske je izgleda isčašio članak dok je proslavljao gol. lol


    mislim da gledaoci glasaju preko FIFA sajta.
    Br'ao, mora da je to, jer mi nista drugo nema smisla. A koju su utakmicu i ti gledaoci gledali da mi je znat.
    Forever young, i want to be forever young

  15. #290
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    niksic bedem
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    gol balotelija odlucio, znao sam da nema povratka. jbg, sad na bod protiv urugvaja i dobiti kostariku, kojima kapa do poda za danasnju partiju
    mislim da ce 4 punta biti dovoljno za prolaz
    i ne kenjajte po hodzsonu bzvz, kapelo je imao duplo jacu ekipu pa je uspio tuci jedino mocnu sloveniju sa 1:0

  16. #291
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako volim Italiu, jedina reprezentacija koja uvjek moze dobit svakog nezavisno u kakvom polozaju bili... Da, to je Italia.

    Prije nego dam svoju analizu, moramo nesto razjasniti; dobro je sto ce Englezi sigurno proci kao drugi.

    Da se vratimo analizi utakmice; Forza Azzurri :mrgreen:

  17. #292
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Pirlo. Nije ni medju najbrze niti najjace igrace ali jedan od rijetkih preostalih pravih umjetnika koje je zadovoljstvo gledati.

    Steta sto ne udje onaj slobodnjak, ono dzojstikom onako ne mozes navoditi.

  18. #293
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  19. #294
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ali Pirlo kao trequartista, skoro. Bio je ispred Veratija i DeRosija svo vrijeme. Ne bi lose bilo i da ga Konte ponekad koristi ovako.

    Komentar Harta posle meča
    https://vine.co/v/MIqpJMPjJz7

  20. #295
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    engleska igrala fudbal, italija koristila šanse... na kraju 1:2, totalno nezasluženo, ali to je fudbal i zbog toga nas tjera da ga gledamo iznova i iznova i iznova. jedina dobra stvar u svemu ovome je što dalje idu italija i ENGLESKA, jer kostarika se čini...

    moraju Adam Lalana i Barkli da igraju od početka, Velbek je užasan igrač i ne zaslužuje dres reprezentacije. Sterling sinoć bio ubitačan, Staridž solidan, STIVEN DŽERARD i Runi izgledaju totalno van forme. sa druge strane, u italiji fudbal umiju da igraju pirlo i kandreva,što je bilo dovoljno za pobjedu. slučajni gol markizia nije vrijedan komentarisanja..
    Last edited by Michelangelo; 15-06-14 at 11:16.

  21. #296
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Engleska igrala fudbal, a Italija nije? Ozbiljno ljudi, daj da prijavimo RTCG problem, izgleda da puštaju različite utakmice.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  22. #297
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Ne pamtim bolje reprezentativno prvenstvo. Fenomenalan fudbal. Baš uživancija. Neću više ni kladionicu da igram jedno vrijeme, samo mi kvari užitak :mrgreen:
    A taman.. :mrgreen:

    Momci nisu mogli da disu zadnjih 15. minuta, Sterling je crka, mada nije ni cudo koliko je trca.. A tek Kejhil, Dzerard, Staridz isto kad je izlazio..
    Nisam gleda mnogo De Silja, ali ovaj Darmian gazi. :mrgreen:
    Mora Barkli od pocetka da igra, Runijeva lopta perfektna za Staridza, a i prije toga Sterling pocijepa odbranu.. Chamberlain kad se oporavi isto u prve da upane umjesto Velbeka.. Izmjene lise Barklija su bile slabe, Lallana i Vilsir pojma nemaju, posebno Vilsir, momak usa da kreira na sredinu, i najsvjeziji na teren i odma pas za Dzonsona deset metara od njega.. kakva kesa.

    Pirlo je mag, kakvi su to pasovi, pa onda i onaj slobodni.
    I Kandreva isto odlican, ali ne shvatam zasto Kjelini na lijevi bek, ne umije coek nista u napad uradit.. Ka sa igracom manje..

    Ajmo sad Englezi gazite raspale Urugvajce!


    E da, je li moguce da Hart kad izlece na Balotelija, i Balotell ode malo nazad, i Hart niti naprijed niti nazad, no ukopan u mjesto ga gleda..
    Last edited by efamouspg; 15-06-14 at 11:25.

  23. #298
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Samo da razjasnimo Šiljo kad se oporavi će igrati lijevog beka, a Kjelini ide na centralnog, da ne moramo više gledat onu smlatinu... Darmian ostaje desno...
    #fakenews

  24. #299
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ili da ostavi Kjelinija na beka a da mu Bonucci igra centralnog.

    Sent from Paris
    I don't get lucky. I make my own luck.

  25. #300
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja od Barkleya sto ga pominjete da mora u prve ne vidjoh nista specijalno lise onog suta, neka malo bolja verzija Jamesa Milnera a Wilshire tek pojmas, ne pamtim kad je odigrao dobru utakmicu, nijesam ga se nesta ni nagledo jer vazda povrijedjen.

Page 12 of 31 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Grupa G
    By DIDI in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 50
    Last Post: 23-06-06, 22:39
  2. Grupa C
    By DIDI in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 380
    Last Post: 23-06-06, 07:22
  3. Grupa A
    By DIDI in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 74
    Last Post: 21-06-06, 17:12
  4. Grupa H
    By DIDI in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 55
    Last Post: 21-06-06, 02:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •