View Poll Results: Ko ide dalje

Voters
60. You may not vote on this poll
  • Brazil

    27 45.00%
  • Hrvatska

    19 31.67%
  • Meksiko

    11 18.33%
  • Kamerun

    3 5.00%
Page 6 of 17 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast
Results 126 to 150 of 418

Thread: Grupa A

  1. #126
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    Sve si promasio brate. Kakva ti je ovo prica.... Gasi ovo

    Vezni red podbacio jer ne odgovara nacin igre Brazila.

    Jedno je sigurno, Kovacic je bio samo talenat ili jos jedan Krkic. Nikad nece biti dobar igrac
    Nikad Brazil nije bio ovako slab. Sve robotizovani igrači zadatka sa minimumom kreacije, liše Nejmara, koji jednostavno nema konstituciju, a ni toliki kvalitet, da bude tolika zvijezda kakvu silom od njega prave. Da je Hrvatska imala pravog zadnjeg veznog uz Modrića i muda da ih oduče od fudbala, to bi se i desilo, ma ni sa Meksikom neće lagano, a kasnije samo na neku manitu sreću koju nemaju čime da zasluže. Em igraju ziheraški, em im je masu naroda protiv prvenstva

  2. #127
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,274
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,636
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    She is only here to annoy herself!

  3. #128
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Ja znam da je na conf cupu Hulk igrao desno, a neymar lijevo, a oscar centralno. Hulk nikakve veze sa onom pozicijom. Willian je isto trebao da igra. Ne znam, Brazil me nije ubijedio, ali isto su na momente pokazali potencijal. Jedno vrijeme su bas gazili Hrvate.
    Druga stvar...svaka sansa hrvata je kreirana sa pozicije koju pokriva Alves. Sudija jes kumovao rezultatu, ali opet je rezultat realan. Onaj golman je neozbiljan.

  4. #129
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Naravno da je rezultat realan. Brazil, ovakav kakav je, je ipak klasa.Ali char fudbala je upravo u tome da i mali imaju svoju sansu i ona je isla na hrvatsku vodenicu danas.Sve dok se nije oglasila ona japanerska fuksa
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  5. #130
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mateo kovacic je isuvise mlad i neiskusan igrac da bi se od njega ocekivalo da iznese teret ovako velike utakmice. podsjeticu vas da je taj momak tek prije nesto vise od mjesec dana napunio 20 godina, a sinoc igrao protiv kud i kamo dokazanih i ocijenjenih igraca kao sto su Paulinjo, Luis Gustavo, David Luiz i Tiago Silva. slazem se da je najvise podbacio, ali samo u slucaju ako ste od njega ocekivali da bude hrvatski Iniesta, jer ovo su utakmice u kojima se dobija iskustvo i ''oslobadjaju'' noge, a Mateu je ovo vjerovatno najveca utakmica karijere do sada. mnogo veci problem za Hrvatsku su konstantno prosjecne partije Luke Modrica, od kojeg treba najvise ocekivati i u njega uperiti prstom u momentima kada Brazil ima loptu skoro 70% u posjedu, a u sredini igraju drveni Luis Gustavo i Paulinjo. sto se tice Ivana Rakitica, ne znam sta je Barselona vidjela u njemu. potpuno nedefinisan igrac, mada moguce da je tome doprinijela jos nedefinisanija pozicija na terenu koju mu je Kovac dodijelio sinoc

    bih se jos malo zadrzao na analizi igraca. sto se tice Ivice Olica, on jednostavno nije vise u stanju da igra top utakmice. ono sinoc sto smo gledali od njega je bilo jako neozbiljno i ruzno. u nekoliko navrata je pokusavao biti davorski Nejmar, izgubio loptu na izuzetno opasnim pozicijama i pravo je cudo kako Brazilci nisu vec u prvom poluvremenu postigli makar tri gola. iskreno se nadam da povratkom Mandzukica on gubi mjesto u timu, jer je sinoc pokazao da je jako stetan i u krajnjoj liniji nepotreban. takodje, njegove godine i kilaza su dodatan minus koji bi ga morao eliminisati iz startnih 11 u preostalim utakmicama

    sto se tice samog rezultata, misljenja sam da je sudija direktno uticao na tok meca jedanaestercem koji je dosudio, ali sam isto tako ubijedjen da bi Brazil na ovaj ili onaj nacin opet postigao gol i pobijedio sinoc. jednostavno, nisu nikakav spektakl od ekipe, ali bolji od Hrvatske jesu. ne poznajem nikog ko je prije meca vjerovao u pozitivan rezultat Hrvata na otvaranju protiv domacina, osim upravo tih istih Hrvata koji su u 99% slucajeva izuzetno nerealni kada procjenjuju snagu bilo kog svog sportskog kolektiva. znalo se jos ranije da je to 1. mjesto rezervisano za Brazil. Hrvatska i dalje zavisi od sebe, pobjede protiv Meksika i Kameruna su ono sta su od pocetka znali da moraju uraditi ako zele ici dalje. ne vidim da se sinocnjim porazom ista bitnije promijenilo na tom planu...

    ali, za jedno je Drago Cosic sinoc bio u pravu... kod situacije iz koje je Nejmar postigao gol za 1:1 se morao praviti prekrsaj. sta se desilo hrvatskim fudbalerima u to momentu jednostavno je tesko za dokuciti. ono sto je evidentno je da su nekim potezima na terenu sinoc sami sebe dovodili u inferioran polozaj. kada tome dodate neosporan kvalitet Brazila (opet kazem, nikakav spektakl, ali klasa iznad Hrvatske) + greska sudije.. poraz je neminovnost.
    Last edited by Michelangelo; 13-06-14 at 09:23.

  6. #131
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Hrvati su sinoc malo mlako ulazili u duele. To je jedina zamjerka, svakako ne mala. Prije prvog gola, na sredini, tri puta su izgubili loptu. Cim sam to vidio, nije jos Nejmar ni krenuo reka sam evo go. I kod prvog i treceg gola stoperi su mogli bolje da se psotave a i golman bolje da reaguje jer uopste sutevi nisu bili opasni i jaki samo precizni. Pletikosa prima dva gola sa 20 m po zemlji a stoji na liniju.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  7. #132
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bogomi sam mislio da ce harakiri izves posto je kraj odsvirao.Reko mora da su ga samo ubacili da demonstrira iscrtavanje linije za slobodnjake(vidi se da je ulozio truda ),da pridrzi gace Brazilu i da se lincuje e ne bi zar imao obraza izac ziv sa terena.

  8. #133
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Modrić je bio najmanje loš u veznom redu Hrvatske. Ali je i on kašljao. Rakitića skoro niđe, Kovačić isto tako. Ali opet su zamalo sačuvali X, da nije bilo onog presmiješnog penala mislim da bi ostalo 1-1.

    Po meni je, osim greške sudije, presudila i loša taktika trenera Hrvatske + nedostatak Mandužukića. Ubjeđen sam da bi onoj smušenoj odbrani Brazila dao jedan gol.

    A Brazil, po meni, nema ono što treba da ima ekipa koja osvaja SP. Njihova najveća prednost jeste domaći teren (publika, i sudije koje će im biti naklonjene), kao i Skolari. Odbrana je previše izložena, imaju kiksera Alveša koji je juče bio rupa, da nema Tijaga Silve mrka bi to kapa bila. Luiz mi ne uliva sigurnost, prije bih ga stavio na zadnjeg veznog. Vezni red je užasan - Luis Gustavo i Paulinjo igraju, dok na klupi sjede Hernanes, Fernandinjo i Ramirez. Meni bi to bila sredina brazila, pa onda u napadu Oskar, Nejmar i Hulk. I da igraju na polukontre jer su stvarno prebrzi.

    Ovako kako igraju, mislim da nemaju šanse i da će im neka jača reprezentacija glavu otvorit. Hulk kao lijevo krilo je bezopasan, njega treba koristiti za kontre jer je brz. Fred je drvo.

  9. #134
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,377
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Zaslužena pobjeda Brazila.

  10. #135
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    792
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Limun View Post
    Definitivno na mene je najjaci utisak ostavio pogled i ta emocija Eduarda kod intoniranja brazilske himne.
    Pare i goli interes unistavaju sport.
    Ima li neki snimak ?

  11. #136
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Kovačić se baš vidio nije. Vrsaljko vrlo aktivan, baš mi se svidio. Modrić standardna gazilica. Ali sudija usra brate, penala gledalo nije, i bio je faul prije trećeg gola rekao bih. Ima za čim da žali Hrvatska, ali siguran sam da će pokazati što znaju, i proći grupu. Neće biti lako, ali uspjeće.
    Vrsaljko je bio aktivan jer je morao da ide gore zbog pozicije. Inače ograničen prilično.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  12. #137
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,568
    Thanks Thanks Given 
    1,976
    Thanks Thanks Received 
    2,579
    Thanked in
    1,105 Posts

    Default

    Tu es mon héro!

  13. #138
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odlična Hrvatska, navijam za njih u ovoj grupi. Falio Mandžuka sinoć kao nikad.

  14. #139
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Marcelo je kanturina bio sinoć, nevjerovatno da čovjek nije zvao Felipe Luiza. Isto tako ne mogu da vjerujem da nema Coutinha, koji je imao 6 puta bolju sezonu od Williana, Bernarda, Hulka, pa čak i Neymara. Sigurno bi mnogo više doprinio sinoć nego Hulk blentavi.
    DICIOTTO

  15. #140
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default


  16. #141
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,625
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    359
    Thanked in
    222 Posts

    Default

    Alves u napad dobar, al u odbranu je rupa nevidjena, no to se vec vidjelo prosle sezone u Barselonu.. Je li moguce da momak zmuri kad treba da udari loptu glavom?

  17. #142
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakve je igrace Skolario ostavio.... tuga

    Zbog toga mu zelim brzu smrt (ispadanje).

  18. #143
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,202
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Pa kako da sudije ne guraju Brazil, izvršiće najveće kolektivno samoubistvo u istoriji ako ne osvoje. Nacionalna tragedija.

  19. #144
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Vozio grupu Japanaca. Klanjaju se do poda i mole za oprost. Kolektivno se odriču ovoga njihovog suca. Materin mu tučak oprašim.

  20. #145
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Kako su kenkavi ljudi danas ni da je prva greska u fudbalu ikad.

  21. #146
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Braco, par promjena u veznom i dobri ste vi. Luka malo gore, neko ko više trči iza i Rakitić između.

    Kad ste odlučili da stanete na loptu u drugom, gazili ste.

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Kako su kenkavi ljudi danas ni da je prva greska u fudbalu ikad.
    Taman.

    Pokvarilo im je gledanje prve utakmice, jebiga.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  22. #147
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,274
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,636
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    Vozio grupu Japanaca. Klanjaju se do poda i mole za oprost. Kolektivno se odriču ovoga njihovog suca. Materin mu tučak oprašim.
    hahaha jesu li mogli u nezgodnije vrijeme doći u HR
    She is only here to annoy herself!

  23. #148
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    hahaha jesu li mogli u nezgodnije vrijeme doći u HR
    Idu hrvatski dresovi ko alva

  24. #149
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Čika Džo View Post
    Braco, par promjena u veznom i dobri ste vi. Luka malo gore, neko ko više trči iza i Rakitić između.

    Kad ste odlučili da stanete na loptu u drugom, gazili ste.



    Taman.
    Fali nam Badelj s Lukom pozadi. Raketa mora bit naprijed s Kovacicem i Perisicem. Kovi se spocitava losa igra ali mlad je on, impresioniran atmosferom.... Siguran sam da ce tek pokazati sto zna.

  25. #150
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,410
    Thanks Thanks Given 
    753
    Thanks Thanks Received 
    2,225
    Thanked in
    1,685 Posts

    Default

    Odlični su bili sinoć. Ništa lošiji od Brazila. Zato mi je krivo što su izgubili.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

Page 6 of 17 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Grupa D
    By Hari Krisna in forum EP 2008 Austrija Svajcarska
    Replies: 91
    Last Post: 18-06-08, 22:44
  2. Grupa G
    By DIDI in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 50
    Last Post: 23-06-06, 22:39
  3. Grupa A
    By DIDI in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 74
    Last Post: 21-06-06, 17:12
  4. Grupa H
    By DIDI in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 55
    Last Post: 21-06-06, 02:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •