View Poll Results: Ko ide dalje

Voters
60. You may not vote on this poll
  • Brazil

    27 45.00%
  • Hrvatska

    19 31.67%
  • Meksiko

    11 18.33%
  • Kamerun

    3 5.00%
Page 4 of 17 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 76 to 100 of 418

Thread: Grupa A

  1. #76
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Hrvati opet objasnili kako se igra sa mudima do poda. Svaka cast.
    Penal je blago receno skandalozan i kod treceg gola je bio cisti faul.
    Samo cekam neku Holandiju ili Francusku da tresnu mrzni Brazil
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  2. #77
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    pih vala stvarno treba uvest elektronsko sudjenje da ovo goveče od sudije iz japana (čuš sudija iz japana?!) ne kreira rezultate i utakmicu" Ovaj Olić je poludio i nije više imao nerava da igra, izludio ga je japančič majmunčić
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  3. #78
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Ne treba zanemarit i Pletikosine "zasluge". Dva gola koja idu na njegovu dušu. Ne treba prećerivati kod penala, jer se tu nikad ništa ne može zamjerit iako je imao sve preduslove da ga odbrani.
    Dick Laurent is dead!

  4. #79
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,226
    Thanks Thanks Given 
    138
    Thanks Thanks Received 
    384
    Thanked in
    291 Posts

    Default

    Jelavic bas propali projekat..Olic treba tu da igra..Ovamo kod treceg gola Rakitic lezerno, citavu utakmicu tako..
    Treba malo da su prisebniji inace na sredini mogu da dominiraju jer je ovaj Modric buduci Pirlo..Ne mozes mu je uzet

  5. #80
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Rijetko komentiram suđenje ali ovo je nemoguće ne komentirati. Sudac je blago rečeno zalutao u ovu utakmicu. Cijelo vrijeme je navlačio za Brazil, još od onoga žutog kartona za Neymara. Ako nije vidio da Neymar diže lakat, gleda prema Modriću i namjerno ga udara u glavu onda neka ide u 3 pm. U nekim normalnim okolnostima to je crveni karton. Penal je blago rečeno poklonjen. Ne vidi faul nad Olićem koji ide sam prema lopti i golmanu, ali vidi nepostojeći faul Olića nad golmanom i poništava gol. Na kraju balade ne vidi čisti faul prije zadnjeg gola. Fifa mafija, da ne bi slučajno Brazil došao u situaciju da ne prođe u drugi krug. Mater im hebem po sred tučka.

  6. #81
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    3,223
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Po mom meraku


    Sent from my iPhone 5s

  7. #82
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Slab Brazil, da ne bi Japanca viđeni x. Nadam se da ce sad kad odgleda reprizu Japanac odradit jedan harakiri. Hrvati morali mudatije izaći,Kovačić greška. Ili Rakitić ili Modric moraju na tu poziciju

    Послато са HTC Desire C уз помоћ Тапатока
    Čekaj, ti stvarno misliš da je sudija bio ubijeđen da je bio penal?
    Dick Laurent is dead!

  8. #83
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Ostecena Hrvatska tu nema govora. Ne moze se znati kako bi se zavrsili utakmica da se dosudio zasluzen penal za Hrvate. A ne dosudio se penal koji nije postojao za Brazil. Sudija nije dorastao, debitant, dosta losih kljucnih odluka. Brazil ako misli da prodje osminu finala, (posto ce vjerovatno grupu proci) mora da promijeni nacin igre. Jer ovom igrom ne zasluzuju. A u osminu finala za protivnika ce 99% doci ili Spanija ili Holandija.
    Hrvati su svakako mogli bolje. Modric jedan jedini sut u 85 minutu...

    Moram da dodam na Bracov u vezi faula Olica nad golmanom to je ispravno dosudjeno. Golman ima prednost u 5-ercu. Ali kao sto sam napisao gore, dosta kljucnih odluka je donio pogresno sudija i definitivno ste osteceni.

  9. #84
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    Rijetko komentiram suđenje ali ovo je nemoguće ne komentirati. Sudac je blago rečeno zalutao u ovu utakmicu. Cijelo vrijeme je navlačio za Brazil, još od onoga žutog kartona za Neymara. Ako nije vidio da Neymar diže lakat, gleda prema Modriću i namjerno ga udara u glavu onda neka ide u 3 pm. U nekim normalnim okolnostima to je crveni karton. Penal je blago rečeno poklonjen. Ne vidi faul nad Olićem koji ide sam prema lopti i golmanu, ali vidi nepostojeći faul Olića nad golmanom i poništava gol. Na kraju balade ne vidi čisti faul prije zadnjeg gola. Fifa mafija, da ne bi slučajno Brazil došao u situaciju da ne prođe u drugi krug. Mater im hebem po sred tučka.
    rekao bih da malo padaš pod utisak priče Draga Ćosića, nije baš sve bilo tako teatralno kao što je on opisao (vezano za udaranje Nejmara). što naravno ne znači da Hrvatska nije drastično oštečena u ovoj utakmici. ne znam šta su drugo očekivali na otvaranju prvenstva protiv domaćina, i to još Brazil. sudija je morao navlačiti za njih, i navlačiće svaki tokom čitavog svjetskog prvenstva. šteta za Hrvatsku, zaslužila je makar remi, ali je gospodin Japanac uspješno odradio posao za koji je plaćen mimo proceduralne plate

    svakako, ako Hrvatska pruži ovakvu igru u utakmicama sa Kamerunom i Meksikom, nema apsolutno nikakve brige. šest bodova ne mogu izmaći. problem je što ovakve utakmice, u kojima sudija direktno utiče na ishod meča, znaju da demorališu ekipu i prouzrokuju pad samopouzdanja. pred Kovačom je zadatak da ih povrati i pripremi da pruže maksimum u preostala dva meča. nakon toga će im žrijeb (najvjerovatnije) dovesti Španiju i eto revanš prilike za utakmicu na prošlom euru

    *** Ivica Olić je jako problematičan igrač za igru Hrvatske. vidjelo se večeras jasno koliko nedostaje Mario Mandžukić. nekoliko puta je izigravao davorskog Nejmara, valjda pao pod utisak što li... ekipa mu je mogla primiti dva gola zbog toga što čovjek od skoro 35 godina i pozamašnom kilažom pokušava vrtjeti piruetama daleko lukavije i okretnije fudbalere kao što su Brazilci. zaista nejasno.
    Last edited by Michelangelo; 13-06-14 at 00:14.

  10. #85
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,621
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    najbitnije je to, što su oni sprejeve nabavili, u knopr vam ih nabijem, mamicu vam bezobraznu. Ovog sudiju ako *****vom metlom ne poćeraju okle je doša, ništa napravili nisu. Nema više potrebe da se prati ovo, do finala, najvjerovatnije. Zašto glava da boli, i živci da se kidaju zbog ovakvih lopingera. Ko me natjera da gledam ovo, fudbal i go*na!

  11. #86
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    Rijetko komentiram suđenje ali ovo je nemoguće ne komentirati. Sudac je blago rečeno zalutao u ovu utakmicu. Cijelo vrijeme je navlačio za Brazil, još od onoga žutog kartona za Neymara. Ako nije vidio da Neymar diže lakat, gleda prema Modriću i namjerno ga udara u glavu onda neka ide u 3 pm. U nekim normalnim okolnostima to je crveni karton. Penal je blago rečeno poklonjen. Ne vidi faul nad Olićem koji ide sam prema lopti i golmanu, ali vidi nepostojeći faul Olića nad golmanom i poništava gol. Na kraju balade ne vidi čisti faul prije zadnjeg gola. Fifa mafija, da ne bi slučajno Brazil došao u situaciju da ne prođe u drugi krug. Mater im hebem po sred tučka.
    Istina!!! Svaki dodir njihov je sudio kao faul a Brazilci su mogli da rešetaju, ubijaju, ništa!...dobro ga ne izbiše onamo kad su ga šestorica okružila mi smo doma navijali da ga neko malo mune u rebra, ne bi se vidjelo
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  12. #87
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    Rijetko komentiram suđenje ali ovo je nemoguće ne komentirati. Sudac je blago rečeno zalutao u ovu utakmicu. Cijelo vrijeme je navlačio za Brazil, još od onoga žutog kartona za Neymara. Ako nije vidio da Neymar diže lakat, gleda prema Modriću i namjerno ga udara u glavu onda neka ide u 3 pm. U nekim normalnim okolnostima to je crveni karton. Penal je blago rečeno poklonjen. Ne vidi faul nad Olićem koji ide sam prema lopti i golmanu, ali vidi nepostojeći faul Olića nad golmanom i poništava gol. Na kraju balade ne vidi čisti faul prije zadnjeg gola. Fifa mafija, da ne bi slučajno Brazil došao u situaciju da ne prođe u drugi krug. Mater im hebem po sred tučka.

    A to vec jedva je bilo i za zuti...za ostalo se slazem

  13. #88
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brazil nimalo impresivno, Kroasani mudato,zaslužili bod.

    Sudija za ludnicu. Đe iskopaju ove avetinje...
    Shit has hit the fan !

  14. #89
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    A to vec jedva je bilo i za zuti...za ostalo se slazem
    Nema žutog kartona za NAMJERNO udaranje laktom u glavu. To je PREMA SVIM PRAVILIMA direktni crveni karton. Znao je to i Neymar pa se skupio ko pitjkica pred sucem a onda odahnuo kad je dobio žuti.

  15. #90
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Čekaj, ti stvarno misliš da je sudija bio ubijeđen da je bio penal?
    Što znam, do penala je imao koliko toliko ujednačen kriterijum, nije lako svirao prekršaje. Griješio jeste, Hrvate je oštetio, e sad je li iz onog mnoštva Japanaca koji drže do časti ili otpadak, ne znam

    Hrvati previše respektovali Brazil. Dobro krenuli, poveli, i onda tipičan balkanski sindrom, niđe muda dok Brazil ne preokrenu. Kovačić preslab fizički, duša mu u nosu u prvom poluvremenu. Rakitić umjesto njega, Vukojević pozadi sa Modrićem, uz Mandžukića i ovim Rebićem kao prvom zamjenom mogu do Španaca a i tu da igraju egal.
    Last edited by Superhik; 13-06-14 at 00:22.

  16. #91
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sprej, toliko sudija, elektronika.... postenije bi bilo da se poslije pregleda mec pa foleri posalju kući. Ako se uzme da je golman u petercu zastićen ka bijeli medjed sumnjam da ima sudije na svijet koji bi vidio onaj penal i ne bi vidio faul kod trećeg gola. Smijurija ziva, kad neko vidi rezultat a nije gledao utakmice pomisli ...

  17. #92
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Pazite šta je moj drug igrao

    2/6/2014 22:00 Brazil - Croatia
    Football. World - World Cup 2014
    Fan will appear in the field
    33 Amount: 5 Possible Win: 165

    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  18. #93
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Je li dobio?
    Ono je bio cisti faul olica, precerujete tu
    Podgorica Podgoricanima!

  19. #94
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uvijek je ovako na SP. Cim sude sudije iz Azije ili Afrike uvijek neko ****** naprave. Hrvatima svaka cast, ako odigraju ovako dvije preostale utakmice glatko ce proci ovo. A Brazilu zelim neku Spaniju ili Njemacku.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  20. #95
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Hrvati opet objasnili kako se igra sa mudima do poda. Svaka cast.
    Penal je blago receno skandalozan i kod treceg gola je bio cisti faul.
    Samo cekam neku Holandiju ili Francusku da tresnu mrzni Brazil
    Van Gal likes this

  21. #96
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    Nema žutog kartona za NAMJERNO udaranje laktom u glavu. To je PREMA SVIM PRAVILIMA direktni crveni karton. Znao je to i Neymar pa se skupio ko pitjkica pred sucem a onda odahnuo kad je dobio žuti.
    A sad,da li je namjerno ili nije vrlo je tesko reci...meni se ucinjelo da je Neymar samo postavio lakat na dobrom mjestu i Modric je jednostavno naletio,ali dobro...za crveni 100% nije bilo....ali sve u svemu,nevidjena kradja

  22. #97
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Nevjerovatno, doveli su posranog Japanca da im pokrade utakmicu protiv jedinog ozbiljnog protivnika u grupi.
    Modrić i Rakitić održaše čas fudbala Gustavu i Paulinju. Čuš Paulinjo i Gustavo, odma će da ih izgase čim im dođe malo jača ekipa.
    Hrvatima svaka čast odigrali su odličnu utakmicu, samo se tačno vidi da im je falio Mandžukić da se otkrije neđe za još jedan gol.
    U svakom slučaju dosta dobra utakmica čitave ekipe, a Brazil ne treba komentarisat, potpuno neozbiljna ekipa, a čudo su neko najavljivali.
    Sudija samo neka je zdravo, posra' se na utakmicu pošteno. Penal koji ne da ne postoji, nego Fredu crveni za foliranje. Onda i neki bolesni prekršaji Hrvatima na sredini terena samo da im kida igru, totalno neopravdano. Nakon toga i gol (vrhunski) Oskara posle prekršaja Ramiresa (čini mi se) na sredini terena. Ajde ono Olić- Žulio Cezar u petercu neka i bude faul.
    Isto tako i Pletikosa kikser, ne može prije svega da primi onakav mlitavi šut Nejmara sa 25 metara, a onda i da ne odbrani onaj penal kad je već pročitao stranu, samo je ruke morao da sastavi jer je penal bio veliko ******.
    Na kraju mi je krivo i što profesor Modrić nije probao šut u nekim situacijama, jer je imao prostora, a šta je moglo da ispadne pokazuje onaj zadnji pokušaj.


    U svakom slučaju šteta za Hrvate jer će kao drugi na Španiju, a tu šanse nemaju. Šteta jer igraju odlično i imaju finu ekipu.
    A ovaj Brazil će možda i da izbači nekog u 1/8 jer mi se čini da im tu Urugvaj dolazi, ali nakon toga GASI.


    P. S.
    Sramno je kako mi gledamo ovo SP. Slika je bolja bila sa prenosa 98'. Kustudić pola meča priča o genima i nervima Brazilaca, a ostatak meča o političkoj situaciji u Brazilu. Šofro nesretni se tu i tamo ubaci sa biserom tipa Hernanes aka PROROK.
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  23. #98
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  24. #99
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Zbilja, kakva je slika, šta je ovo. Daju grafiku za posjed lopte i ne vidimo je.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  25. #100
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Eh Nishimura, ko te dovede da sudiš.
    Baš mi je žao Hrvatske, borili su se, pogotovo drugo poluvrijeme, ovako po rezultatu ispada da su ih glatko dobili.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

Page 4 of 17 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Grupa D
    By Hari Krisna in forum EP 2008 Austrija Svajcarska
    Replies: 91
    Last Post: 18-06-08, 23:44
  2. Grupa G
    By DIDI in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 50
    Last Post: 23-06-06, 23:39
  3. Grupa A
    By DIDI in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 74
    Last Post: 21-06-06, 18:12
  4. Grupa H
    By DIDI in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 55
    Last Post: 21-06-06, 03:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •