Page 17 of 41 FirstFirst ... 713141516171819202127 ... LastLast
Results 401 to 425 of 1003

Thread: m:tel [opšta tema]

  1. #401
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ulcinj
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    26 Posts

    Default M tel pitanja

    E ovako: da krenemo sa februarskom šemom. Dolazi mi radnica i kaže: šefe evo u Mtel daju samsung S8 za 5€ mjesečno. Jadnica vidjela ovu "smješnu" reklamu :
    I svratila do njihove prodavnice. Što je vrh vrha i zaposlena joj kaže mjesečno plaća 5€. Ona sva srećna mi saopštava da posle radnog vremena ide da uzme. Ja joj reko nek uzme još 3 za mene da se zaokruži na 20€. Sva u čudu, nikako da je ubijedim (starija generacija) da je ta cijena uz njihov najskuplji paket + 5€ / mjesečno. Ne pišem ovo radi zanimacije, već same neozbiljnosti samih zaposlenih koji nikako da izdvoje 30 sekundi da objasne laiku kako ide piramidalna šema.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #402
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,023
    Thanks Thanks Given 
    104
    Thanks Thanks Received 
    228
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Pa fino pise uz paket urban XL. Samo što svi mi vidimo prvo ono što nam se najviše dopada a ne želimo da pročitamo cijelu priču. Prvi ja da ne bude zabune

  3. #403
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Pa da, i to ne najsitnijim slovima, pise uz paket urban xl, jedina moguca zamjerka moze bit sto nisu napisali i koliko je € taj paket, mada je to lako provjeriti.
    Forever young, i want to be forever young

  4. #404
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by baraba View Post
    E ovako: da krenemo sa februarskom šemom. Dolazi mi radnica i kaže: šefe evo u Mtel daju samsung S8 za 5€ mjesečno. Jadnica vidjela ovu "smješnu" reklamu :
    I svratila do njihove prodavnice. Što je vrh vrha i zaposlena joj kaže mjesečno plaća 5€. Ona sva srećna mi saopštava da posle radnog vremena ide da uzme. Ja joj reko nek uzme još 3 za mene da se zaokruži na 20€. Sva u čudu, nikako da je ubijedim (starija generacija) da je ta cijena uz njihov najskuplji paket + 5€ / mjesečno. Ne pišem ovo radi zanimacije, već same neozbiljnosti samih zaposlenih koji nikako da izdvoje 30 sekundi da objasne laiku kako ide piramidalna šema.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bgmi šefe, ako ti je radnica toliko glupa da joj je lakše mlatnut do poslovnice nego kliknut na reklamu na sajtu đe fino piše saznajte više, grdno ti se piše za firmu... A i ti koji si rekao donesi mi 3 komada hahahahahhahaha :lolblue:

    Fino piše uz pretplatu Urban XL, nego koja je to firma te vas kefala drži za zaposlene aman :mrgreen:
    Last edited by Stewie; 06-02-19 at 17:20.

  5. #405
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ulcinj
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    Bgmi šefe, ako ti je radnica toliko glupa da joj je lakše mlatnut do poslovnice nego kliknut na reklamu na sajtu đe fino piše saznajte više, grdno ti se piše za firmu... A i ti koji si rekao donesi mi 3 komada hahahahahhahaha :lolblue:

    Fino piše uz pretplatu Urban XL, nego koja je to firma te vas kefala drži za zaposlene aman :mrgreen:
    Pa Stewie, ja ti lijepo napisah gore da je starija gospođa u godinama gdje je vrhunac tehnologije bila pisaća mašina. Ali, meni je bilo interesantno jer je ona otišla u njihov centar i sama prodavačica / službenica joj istog momenta rekla za 5 € mjesečno uzmeš taj telefon. Pa svako od nas kad bi vidio nekog starijeg bi se potrudio u 20-30 sekundi da objasni koliko zaista plaća mjesečno. Zar ne?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #406
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Čudo od slatkiša :)
    Posts
    100
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by baraba View Post
    Pa Stewie, ja ti lijepo napisah gore da je starija gospođa u godinama gdje je vrhunac tehnologije bila pisaća mašina. Ali, meni je bilo interesantno jer je ona otišla u njihov centar i sama prodavačica / službenica joj istog momenta rekla za 5 € mjesečno uzmeš taj telefon. Pa svako od nas kad bi vidio nekog starijeg bi se potrudio u 20-30 sekundi da objasni koliko zaista plaća mjesečno. Zar ne?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ja sam npr skoro nesto uzimao i sve mi je ok objasnjeno. Tako bi trebalo ea bude al nije uvijek. A te reklame su napravljene da ljude namame.
    Last edited by Čiča Gliša; 06-02-19 at 17:54.

  7. #407
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by baraba View Post
    Pa Stewie, ja ti lijepo napisah gore da je starija gospođa u godinama gdje je vrhunac tehnologije bila pisaća mašina. Ali, meni je bilo interesantno jer je ona otišla u njihov centar i sama prodavačica / službenica joj istog momenta rekla za 5 € mjesečno uzmeš taj telefon. Pa svako od nas kad bi vidio nekog starijeg bi se potrudio u 20-30 sekundi da objasni koliko zaista plaća mjesečno. Zar ne?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Šalim se malo, ne zamjeri Možda se nisu razumjele? Naravoučenije, šalji mlađe ili se informiši preko sajta :mrgreen:

  8. #408
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ulcinj
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Čiča Gliša View Post
    Ja sam npr skoro nesto uzimao i sve mi je ok objasnjeno. Tako bi trebalo ea bude al nije uvijek. A te reklame su napravljene da ljude namame.
    Shvatio si šta sam htio reć


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #409
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ulcinj
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    Šalim se malo, ne zamjeri Možda se nisu razumjele? Naravoučenije, šalji mlađe ili se informiši preko sajta :mrgreen:
    Ma sve ok, ona htjela to za unuka da uzme zato se malo zanijela kad je čula da može za 5 evra da priušti telefon.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #410
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,154
    Thanks Thanks Given 
    1,013
    Thanks Thanks Received 
    1,618
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    O cemu se radi?
    Jel neko pokusava da mi udje na mail/profil neki pa 2 step authentication salje kod ili je ovo prevara neka?


    Nikad mi nisu stizale poruke direkt od m:tel-a...Nisam se logovao nidje, iz cista mira poruka stize

    Operateri se ne javljaju

    Last edited by Laz; 16-02-19 at 18:52.



  11. #411
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jel' imao neko problem u mtel-u osim mene vezano za stare korisnike koji produže ugovor i sleduje ih dupla internet brzina tačnije mbox all 4 paket 100Mbps treba da bude na 200Mbps,međutim to se nije dogodilo a ugovor je obnovljen 31 decembra od tada prošlo je približno dva mjeseca! Pored prijava u raznim poslovnicama kao i preko korisničkog broja 1600 kao i putem fb naloga oni i dalje ništa sve kažu zvaće vas neko a jedna osoba mi je rekla da nije unešen benefit?! Ako je neko imao ovih problema i kako je riješio problem osim raskida ugovora neka odgovori hvala. :upset:

  12. #412
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    102
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zdravo svima. Prije nekih godinu i 2-3 mjeseca sam uzeo telefon J5 2016 uz paket od cini mi se oko 9e i jos sam plus placao 2,5e dodatno za telefon na dvije godine. Nakon nekog vremena oni su povecali paket za 1e,pa onda opet za jos 1e,prakticno je postalo neisplativo to placati. Postoji li mogucnost raskida ugovora uz neku minimalnu uplatu? Kada sam bio kod njih oni su meni rekli da moram da uplatim nesto bas mnogo gotovine da bi sr ugovor raskinuo,da li je to istina i postoji li neki nacin da prekinem ugovor sa njima?

  13. #413
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,910
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    Pa ako su podizali cijenu paketa mislim da imas pravo na raskid da ne platis nista, jer ti si potpisao na tipa 10e a ne...

  14. #414
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shone96 View Post
    Zdravo svima. Prije nekih godinu i 2-3 mjeseca sam uzeo telefon J5 2016 uz paket od cini mi se oko 9e i jos sam plus placao 2,5e dodatno za telefon na dvije godine. Nakon nekog vremena oni su povecali paket za 1e,pa onda opet za jos 1e,prakticno je postalo neisplativo to placati. Postoji li mogucnost raskida ugovora uz neku minimalnu uplatu? Kada sam bio kod njih oni su meni rekli da moram da uplatim nesto bas mnogo gotovine da bi sr ugovor raskinuo,da li je to istina i postoji li neki nacin da prekinem ugovor sa njima?
    Čim promjene cijenu imaš oravo na raskid ugovora ali ( jbg ali curi sreću kvari ) . Moraš platiti punu cijenu telefona koji si uzeo . Znaci ne ono sto ti je ostalo u ratama za njega nego punu cijenu minus novac koji du za njega već dao .

  15. #415
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,494
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    U mailu koji su slali prije povećanja cijene, mislim da je pomenut rok od 30 dana od dana povećanja... Nakon toga se računa da si prihvatio povećanje i možeš raskinuti samo plaćanjem svih računa do kraja ugovora...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  16. #416
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,834
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    S tim mailom mogu samo guzicu da obrišu, klasičan APP.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  17. #417
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    102
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala vam ljudi. Definitivno se onda mora platiti puna cijena telefona,a sto se tice tog mejla od 30 dana do povecanja,nidje nije bilo navedeno da je to rok za raskid ugovora ako nisam zadovoljan tim uslovima.

  18. #418
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    711
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Ima li ko problema sa mrezom?

  19. #419
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,889
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    Brat koristi mtelovu karticu u srbiji aktiviran godisnji roming. Stavljen je limit na 0.00 al svaki mjesec dolazi racun preko toga. Teta iz korisnickog servisa kaze da ako je broj u romingu ne vazi limit sto mi je totalna nebuloza. Pa zbog cega se stavlja limit nego zbog toga?

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  20. #420
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    treba da idem malo preko grane. Ne za Srbiju,za EU na nekoliko dana. Ima li kakva sema da se aktivira na prepaid broj
    da mogu pustit poruku prema vani i nazvat ako moze, prema EU broju, a da mi ne skinu zivot ?
    Znachi neka roming sema a da ne izgori poslije par poruka.

  21. #421
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,494
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    1600...
    #fakenews

  22. #422
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,889
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by napalm View Post
    treba da idem malo preko grane. Ne za Srbiju,za EU na nekoliko dana. Ima li kakva sema da se aktivira na prepaid broj
    da mogu pustit poruku prema vani i nazvat ako moze, prema EU broju, a da mi ne skinu zivot ?
    Znachi neka roming sema a da ne izgori poslije par poruka.
    Meni su ladno rekli da za postpejd ne vazi limit u romingu!
    Moj savjet ili ta tvoja varijanta ili uzmi tamo karticu gdje ides i koristi lakse ti je

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  23. #423
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,655
    Thanks Thanks Given 
    745
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    162 Posts

    Default M tel pitanja

    Zbog par dana, jedne sms i jednog poziva ne isplati da kupuje lokalnu sim. A u nekim zemljama nema ispod 10 eur...

    https://mtel.me/Binary/50259/Komplet...05.03.2019.pdf

    Strana 11.


    Sent from my iPhone X using Tapatalk

  24. #424
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Ocajna uskuga, ocajna mreza.

    Posljednja fora im je sto im automatsko ukljucenje ne radi nego svako mora da zove korisnicki servis i trazi ukljucenje. A sa druge strane veze neki zombi kojem se ne zivi a nedaj boze da se izvini zbog raspalog sistema i sl.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  25. #425
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pitanje, moze li prepaid broj koji u m telu prebaciti na drugu mrezu? I koja je procedura , ukratko, ako uopste moze da se prebaci?
    Nema toshkale prije rupe!!!!

Page 17 of 41 FirstFirst ... 713141516171819202127 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Grad Nikšić - opšta tema
    By --SpArTaNaC-- in forum Centralni
    Replies: 146
    Last Post: Today, 07:20
  2. T-Mobile [opšta tema]
    By YUGO-SLAVIJA in forum Operatori
    Replies: 4106
    Last Post: 21-03-24, 23:48
  3. RTCG - opšta tema
    By Icarus in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 540
    Last Post: 13-12-23, 16:11
  4. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 20:14
  5. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 09:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •