Page 18 of 41 FirstFirst ... 814151617181920212228 ... LastLast
Results 426 to 450 of 1003

Thread: m:tel [opšta tema]

  1. #426
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,448
    Thanks Thanks Given 
    5,242
    Thanks Thanks Received 
    3,745
    Thanked in
    1,494 Posts

    Default

    Moze, podjes u poslovnicu mreze u koju zelis da se prebacis i tu sve zavrsis

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  2. #427
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Moze, podjes u poslovnicu mreze u koju zelis da se prebacis i tu sve zavrsis

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

    zahvaljujem.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  3. #428
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,767
    Thanks Thanks Given 
    623
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Sto se mtelu raspada mob internet. Imam 1.5GB neta,H+ konekcija,ali otvara sajtove kao da je na 2g...

    Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  4. #429
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,692
    Thanks Thanks Given 
    1,959
    Thanks Thanks Received 
    822
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Slažem se

  5. #430
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Na primorju je to normalna pojava cim sezona pocne. Ali ne reaguju niti ce skorije izgleda...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  6. #431
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,103
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,456
    Thanked in
    2,366 Posts

    Default

    Nevjerovatno je kakvih sve ljudi ima u korisnickom servisu... Ali cak unutar istog...

    Naime, racuni kasno stizu i osoba ne uspijeva da uplati na vrijeme jer dok racun stigne, ona je iskljucena i ne moze da ostvaruje ni pozive ni mobilni internet niti ista.

    Ok, uplati osoba juce racun koji joj je stigao ali broj i dalje van funkcije, samo dolazni pozivi funkcionisu.

    Zovem danas mtel podrsku i imam iskustva sa 2 osobe na drugoj strani veze, dijamteralno suprotne.

    Prva se javlja zena. Mirno objasnjavam situaciju ali ona je toliko iskusna da vec zna sto cu ja da kazem pa me prekida i kaze da oni racune salju na vrijeme i da se zalim posti ako imam problema, da je sa njihove strane sve regularno i da oni ne mogu nista da urade povodom toga. Posto sam joj rekao da je uplata vec izvrsena a da broj i dalje nije u funkciji, ona mi odgovara da sacekam makar 2-3 (radna) dana (znaci jednog 5-6 tekucih jer ide vikend) dok se to proknjizi pa sledeci put da platim na vrijeme. Onda je pitam do kad traje ugovor kako bi se isti raskinuo i pocinje da mi trazi ime, prezime pa cak i maticni broj (do sada mi nikad maticni nije trazen iako sam istu informaciju trazio vec bilo za taj ili neki drugi broj). Posto maticni date osobe ne znam napamet kazem da joj mogu dat' bilo kakve druge informacije ali ona nece da cuje nego kaze kad nabavim maticni da se javim i spusta slusalicu. Zamislio sam je kao zenturacu farbane kose u plavo, od 110kg, koja sjedi na autobuskoj stanici 90-ih godina, srce jos uvijek jutarnju tursku kafu i pali 30-i cigar u danu...

    Pola sata kasnije dolazim do maticnog broja i zovem ponovo. Javlja se momak kojem prvo trazim informacije o ugovoru (zanima me samo kad istice kako bi znao kad se moze zavrsit' sa njima). Momku sam samo dao broj telefona i odma mi je dao sve informacije iako sam ispred sebe imao maticni i sve trazene podatke od prethodne godposdje. Zahvalio sam se a onda je on sam pitao ima li kakav problem pa sam objasnio i njemu o cemu se radi. Odma se ponudio da proslijedi zahtjev za ukljucenje i rekao mi da bi za pola sata trebalo da broj bude u funkciji. Ja u cudu da sam naisao na normalnu osobu (poslije one splacine odvratne sa kojom pricah prethodno) pa sam mu rekao i za problem oko samog primanja racuna i postoji li neko rjesenje. On rece da moze da se racun dobija na mail adresu sto ja prihvatih. Dao sam mail adresu i on rece da je sve unijeto u sistem i da ce vec sledeci racun da dodje na mail adresu. Hvala puno, prijatno.


    E sad uporedi ti ove dvije osobe, njihovu profesionalnost i odnos prema korisniku sto im je jedino i posao.

    Ovu zenu bi nasutirao na ulicu samo tako (eventuano je bacio lavovima) a ovom momku dao makar neki bonus ili unaprijedjenje.

    Toliko.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  7. #432
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,933
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Stvarno nikad ne dozvoljam da me uskljucuju, prvo sto uradim na platu su placeni racuni, kad su gospodji gasili sve sam preko maila zavrsavao za 10ak min, screenshot uplate i to je to, odma upale.

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  8. #433
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Na mail ti stiže petog sestog u mjesecu . Telekomov treceg četvrtog , struja osmog devetog iako kod njih par dana ranije imaš na sajtu . Sto se korisničkih servisa tiče ( kod svih ) nikakve koristi od njih . Jedino sto za razliku od recimo Telekoma mtel ima vrlo azurnu službu preko mail-a . Realno ovi u ks ionako služe za neke uopstene informacije jer ništa bitno ne mogu da urade bez odobrenja onih iznad njih . A kao i svugdje ima onih ljubaznih i onih drugih . I to ne zavisi jesi li primljeni ovako ili ovako već od kucnog vaspitanja

  9. #434
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bar
    Posts
    676
    Thanks Thanks Given 
    156
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    [email protected] [email protected]
    Ko ima problema da racun nije proknjizen ili kasni sa uplatom,skenirati racun i poslati na ove adrese
    1.za mobilnu
    2.za kablovsku,internet
    Odmah ukljucuju,da se ne cimate sa operaterima

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  10. #435
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,933
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    To je to

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  11. #436
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,103
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,456
    Thanked in
    2,366 Posts

    Default

    Zahvaljujem ali nadam se da vise nece trebat' ako bude stizalo na mail kao sto je trazeno.

    Mozda bude nekom od koristi.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  12. #437
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Ima li ko u BD da koristi mtel da mi moze rec kako net radi? Najvise me zanima oko parme, kuzine i tako tuda
    rm -rf /

  13. #438
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,692
    Thanks Thanks Given 
    1,959
    Thanks Thanks Received 
    822
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Što je muka oko H+ signala i brzine inteneta?
    Ravna je brzini na E
    LTE radi perfektno.

  14. #439
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,466
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Vjerovatno si se nakacio na BS koja je LTE/2G. U zadnj3 vrijeme samo tako grade mrezu. 3G izbacuju. To je slucaj npr sa Zabljakom kod Javorovace. 3G gotovo da ga i nema tj hvata se negdje sa neke stare udaljene bazne a LTE full. Dje ti je ta lokacija?
    "You can check-out any time you like,
    But you can never leave!"

  15. #440
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,692
    Thanks Thanks Given 
    1,959
    Thanks Thanks Received 
    822
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Uvijek sam držao samo 2G/3G mod, osim kad nešto skidam s neta.

    Pa je zbog toga konstantno 3G bio.

    Ništa od sad držim stalno LTE uključen.

    Hvala na savjetu.

  16. #441
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Ne bih na oftopik, ne znam gdje bih drugo - svi kojima odgovara prepaid paket, prezadovoljan sam mtel 4g prepaid mrak tarifom, nije reklama.

  17. #442
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    imaju li ovaj Pocophone jos na stanju uz postpaid zna li ko?
    jel imaju samo onaj armored black, ili imaju sve boje?
    Forever young, i want to be forever young

  18. #443
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,103
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,456
    Thanked in
    2,366 Posts

    Default

    Nesto razmisljam... zamisli odes nedje vani i ostanu ti ukljuceni net podaci (roaming data on) pa placas preko 10 eura po jednom MB transfera...




    I jos si postpaid recimo pa umjesto da za tren oka ostanes bez tih 5-10e koje imas na racunu kao prepaid.. tebi zapravo dodje racun za taj mjesec od par stotina eura pa se lupas glavom o zid.


    Da nisu ove cijene od 10-15e po MB malo previsoke? Bas da te kap strefi ako se slucajno zayebes.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  19. #444
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,154
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    60
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Kolege imam par pitanja ako znate odgovarajte... pitanja su iz vecerasnjeg iskustva i iskustva prije 3 dana a po pitanju kablovske usluge...

    Posto mi je istekao dvogodisnji ugovor za "trio box 2+" paket koji se vodi na oca, roditelji su odlucili da raskinu taj ugovor odnosno da prekinu tu uslugu a da "uvedu" "manji" paket jer nemaju vise potrebu za wifi i fiksni telefon.

    I dan.
    Dolazim sa ocem u poslovnicu i radnica (Nataša) mi saopstava da imaju neke ponude bla bla, i ja kazem OK doci cu drugi dan kad se odlucim koji cemo paket ( osnovni od 13eura ili mini osnovni od 8e).

    II dan:
    Dolazim sam u mtel poslovnicu i zaticem drugog radnika (Erdal) za salterom za kablovsku i opet njemu pojasnjavam da nam je istekao ugovor i da ne zelimo vise taj paket vec mini osnovni i on mi tom prilikom kaze da mora otac da dodje da raskine Ugovor i da vrati svu opremu (modem za kablovsku i wifi ruter) i daje mi papir da potpisem u ime oca zahtjev za uvodjenje novog mini osnovnog paketa uz ponavljanje da mi otac mora doci da raskine ugovor i da vrati prethodnu opremu.
    Isti taj dan zovu iz mtela i dolaze da instaliraju opremu za mini osnovni paket gdje otac potpisuje novi ugovor na 2godine a instalater prikuplja kompletnu staru opremu i napominje oca da je odnese u poslovnicu.

    III dan.
    Otac nosi opremu u poslovnicu i zatice zenu iz prvog dana (Natasu) koja ne zeli da cuje da otac razduzi opremu i da raskine ugovor uz rijeci NEK TI TO URADI ONAJ KOJI TI JE REKAO DA TO TAKO MOZE I DA TRAZIM TOG RADNIKA (Erdala).

    Pitanja:
    1. Da li zaposleni koji rade na salterima za potpisivanje Ugovora za usluge kablovske televizije imaju procenat na platu za svaki potpisani Ugovor? Pitam jer mi jedino to malo opravdava ovakvo drsko i katastrofalno ponasanje?

    2. Da li me novi ugovor sprecava da raskinem prethodni jer "zvanicno" nije prekinut a potpisan novi

    3. Da li je Ugovor validan gdje je za korisnika upisano MOJE IME a maticni broj od OCA?


    Послато са SM-G928F помоћу Тапатока

  20. #445
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,448
    Thanks Thanks Given 
    5,242
    Thanks Thanks Received 
    3,745
    Thanked in
    1,494 Posts

    Default

    Da imaju. I to mnogo utice na ugled kompanije. Bas su se zeznuli sa tim, grabe se svi

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  21. #446
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    U takvoj situaciji traži odmah da pričaš sa menadžerom, pa će u sekundi promijeniti i ton i pristup...

    Stari ugovor je istekao, možeš da vratiš opremu naravno i potpišeš raskid (tj onaj na koga se vodi ugovor)...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  22. #447
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,911
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djuka_pv View Post
    Kolege imam par pitanja ako znate odgovarajte... pitanja su iz vecerasnjeg iskustva i iskustva prije 3 dana a po pitanju kablovske usluge...

    Posto mi je istekao dvogodisnji ugovor za "trio box 2+" paket koji se vodi na oca, roditelji su odlucili da raskinu taj ugovor odnosno da prekinu tu uslugu a da "uvedu" "manji" paket jer nemaju vise potrebu za wifi i fiksni telefon.

    I dan.
    Dolazim sa ocem u poslovnicu i radnica (Nataša) mi saopstava da imaju neke ponude bla bla, i ja kazem OK doci cu drugi dan kad se odlucim koji cemo paket ( osnovni od 13eura ili mini osnovni od 8e).

    II dan:
    Dolazim sam u mtel poslovnicu i zaticem drugog radnika (Erdal) za salterom za kablovsku i opet njemu pojasnjavam da nam je istekao ugovor i da ne zelimo vise taj paket vec mini osnovni i on mi tom prilikom kaze da mora otac da dodje da raskine Ugovor i da vrati svu opremu (modem za kablovsku i wifi ruter) i daje mi papir da potpisem u ime oca zahtjev za uvodjenje novog mini osnovnog paketa uz ponavljanje da mi otac mora doci da raskine ugovor i da vrati prethodnu opremu.
    Isti taj dan zovu iz mtela i dolaze da instaliraju opremu za mini osnovni paket gdje otac potpisuje novi ugovor na 2godine a instalater prikuplja kompletnu staru opremu i napominje oca da je odnese u poslovnicu.

    III dan.
    Otac nosi opremu u poslovnicu i zatice zenu iz prvog dana (Natasu) koja ne zeli da cuje da otac razduzi opremu i da raskine ugovor uz rijeci NEK TI TO URADI ONAJ KOJI TI JE REKAO DA TO TAKO MOZE I DA TRAZIM TOG RADNIKA (Erdala).

    Pitanja:
    1. Da li zaposleni koji rade na salterima za potpisivanje Ugovora za usluge kablovske televizije imaju procenat na platu za svaki potpisani Ugovor? Pitam jer mi jedino to malo opravdava ovakvo drsko i katastrofalno ponasanje?

    2. Da li me novi ugovor sprecava da raskinem prethodni jer "zvanicno" nije prekinut a potpisan novi

    3. Da li je Ugovor validan gdje je za korisnika upisano MOJE IME a maticni broj od OCA?


    Послато са SM-G928F помоћу Тапатока
    Naravno da imaju targete.

  23. #448
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Trebalo bi da sredite ovu moj mtel app, jer ne prikazuje cijene poziva, samo tajming.

  24. #449
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,103
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,456
    Thanked in
    2,366 Posts

    Default

    Jel' iko probao ove m:tel turist pakete za internet?

    Kontam da je ljeti pakao ali mozda sad za zimu ne bi bio los za koji mjesec...

    Nisam provalio da mi sjutra istice ovaj moj (telenor) pa sam mislio da probam ovaj paket pa ako ko ima kakvih iskustava neka napise nocas ili sjutra ujutru, da znam...

    Ne zanimaju me ugovori tako da je sve iskljucivo prepaid i bez ikakvih obaveza.

    Trenutno koristim Telenor-ovu net karticu (isto neki kao turist paket, ne znam tacno kako se zove) gdje imam 100GB za 15e u trajanju od 30 dana.

    Po ovome sto vidim na netu, ovaj m:tel turist paket nudi 1000GB za 10e u trjanaju od 30 dana, sto makar na papiru, djeluje kao mnogo bolja opcija...

    EDIT: Vidim da je ovih 1000GB valjda samo za prvi mjesec a onda je 100GB mada je i onda 30% jeftinije od Telenor-ovog + od njihove podrske mi je muka.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  25. #450
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Ja se prebačih na neki mtelov Urban Neo M 18.9€

    Paket podrazumijeva: neograničene pozive i sms prema svim mrežama u CG, 10gb interneta mjesecno. Sam osjećaj da znaš da kolko god da pričaš da nećeš uvećati račun je totalna banja i relaksirajuće je.

    Uz potpis na 24 mjeseca Pocophone za 1€ i 500gb interneta pride za prvu godinu.

    Čini mi se baš ok.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Page 18 of 41 FirstFirst ... 814151617181920212228 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Grad Nikšić - opšta tema
    By --SpArTaNaC-- in forum Centralni
    Replies: 146
    Last Post: Yesterday, 07:20
  2. T-Mobile [opšta tema]
    By YUGO-SLAVIJA in forum Operatori
    Replies: 4106
    Last Post: 21-03-24, 23:48
  3. RTCG - opšta tema
    By Icarus in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 540
    Last Post: 13-12-23, 16:11
  4. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 20:14
  5. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 09:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •