View Poll Results: Mislim da u svijetlu pogoršanja odnosa Zapada i Rusije:

Voters
186. You may not vote on this poll
  • 1. Crna Gora treba čvršće stati uz Zapad (EU,SAD i NATO) bez obzira na moguće posljedice toga

    79 42.47%
  • 2. Crna Gora treba prekinuti dosadašnji pravac i držati se Rusije, bez obzira na posljedice toga

    23 12.37%
  • 3. Crna Gora treba odustati od svrstavanja uz bilo koju stranu, bez obzira na posljedice toga

    57 30.65%
  • 4. Pogoršanje odnosa Zapada i Rusije se neće desiti, tako da sve ovo trebamo zanemariti

    11 5.91%
  • 5. Teško se cijepam kao ličnost u ovom traumatičnom opredjeljivanju/ ne znam

    16 8.60%
Page 161 of 165 FirstFirst ... 61111151157158159160161162163164165 LastLast
Results 4,001 to 4,025 of 4116

Thread: Crna Gora u odnosu na novu realnost i geopolitički sukob Zapada i Rusije

  1. #4001
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Zgazi li ovo Duško Stoltija ili mi se učinje

  2. #4002
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Aj sa srećom više!

  3. #4003
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Sto se pijeni po vijestima sa komentarima
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  4. #4004
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    NATO je veliki batinaš.Tuče svakog ko mu stane na put. Sada smo mu se pridružili i zajedno ćemo tući nemoćnije i slabije ali bar niko nas više neće tući.Ovo je bila suština mog stava zašto sam za NATO. Možda djeluje licimjerno, možda djeluje ružno jer očito znam o kakvim ,,demokratama " se radi ali više volim da sam na njihovoj strani jer ko zna , možda, bi nas ponovo bombardovali.Ovako, sigurno, neće.Slušaćemo sve što kažu, odlaziti na ratišta đe nam odrede( naša voska je valjda svjesna toga) ali ipak veliko olakšanje što smo na strani najjačeg i najmoćnijeg.

  5. #4005
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    NATO je vojni savez najmocnijih zemalja svijeta i dobro je za Crnu Goru da je konacno postala punopravni clan. Kada se neke usijane glave u Rusiji ohlade i dodje do resetovanja medjusobnih odnosa, tada ce svi, ali bas svi sadasnji oponenti pricati kako se nikad nijesu zalagali za neutralnost ili nedaj boze prikljucenje nekim drugim unijama. I da, to ce biti dobra vijest i za Rusiju, to ce biti znak da nije vise regionalna sila, vec jedna od svjetskih velesila poput Amerike, Nemacke, Kine…

  6. #4006
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dahslobode View Post
    NATO je veliki batinaš.Tuče svakog ko mu stane na put. Sada smo mu se pridružili i zajedno ćemo tući nemoćnije i slabije ali bar niko nas više neće tući.
    Evo ga još jedan kralj od mača

    Koga je tukla Češka, Slovačka, Slovenija, Hrvatska, Rumunija, Poljska, Danska, Estonija, Island, Latvija, Litvanija ...
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  7. #4007
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Od svih mogućih gluposti koje se mogu pročitat ubjedljivo najveća glupost je člansvo Rusije u NATO !!! Oni jesu u partnerstvo za mir koje je i osmišljeno kao zajedničko djelovanje u borbi protiv terorizma ali je NATO relativno brzo pokazao da mu saradnja nije cilj nego sredstvo za svoju expanziju !!!
    Evo kako stoje stvari na globalnom tržištu kad je prodaja naoružanja u pitanju:
    http://www.businessinsider.com/russi...imports-2015-4
    http://www.foxbusiness.com/markets/2...rms-sales.html
    https://www.rbth.com/multimedia/info...exports_723288
    ps: prvi link je iz 2015 god a promjena je da npr. Filipini kao država od 100 miliona stanovnika sad nabavlja oružje iz Rusije što sigurno malo utiče na ukupnu sliku ...
    deuscroix

  8. #4008
    Join Date
    May 2017
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Mislim da ti je ovo 100 ti put da obrazlažeš svoj stav po istom šablonu, samo što ovaj put nijesi ubacio riječ "Dželat" što inače radiš. Čuli smo, viđeli smo, ne ponavljaj se jer ću počet da ti preskačem postove.



    Rusiju ne možemo doživljavati samo kao regionalnu silu jer ima snažan uticaj daleko od svojih granica, i vidljivo je da je važan međunarodni faktor, a ne možemo je u potpunosti gledati ni kao velesilu zbog izostanka ekonomske i meke moći (iako je vildjiv napredak u toj obalsti), te velike pasivnosti na mnogim krajevima svijeta đe dominira SAD.
    Ono što je sigurno jeste da Njemačka nije velesila u izostanku možda i najvažnije stvari koja jednu državu čini silom a to je vojna moć i činjenice da čak nije ni za stolom stalnih članica SB, ujedno nije ni nuklearna sila.
    .......................
    Crna Gora je konačno postala dio najsnažnijeg vojno-političkog saveza u svjetskoj istoriji, najboljeg oblika udruživanja država sa ciljem postizanja mira i stabilnosti za njene članice što predstavlja otvaranje mogućnosti daljem razvitku i prosperitetu država kroz strategiju kolektivne odbrane. Razvoj ekonomije i razvoj demokratije NATO ne garantuje ali u velikoj mjeri može pomoći, tako da te stvari isključivo zavise od njenih članica i unutarpolitičke zrelosti. I to je naš sledeći zadatak, da sazrimo.

    Na ovaj način otvoren je put narodu Crne Gore da se okane svih bolesnih i štetnih zamisli i ideologija, okrene se Crnoj Gori na ideji koja ima snažno istorijsko uporište i koja je trijunfovala i tu novu realnost iskoristi da sebi obezbijedi lagodniji život, kakav ova država nikad nije imala. Dakle, nužno je da dobijemo konsenzus o državi.

    Sada je izuzetno važno da Crna Gora iskoristi sve benefite ovog članstva, posebno u odbranbenom dijelu. Crna Gora mora imati na umu da se jednog dana NATO može raspasti i da takvu realnost mora dočekati što spremnija i ako ne bude koristila svaku mogućnost da sebe osnaži onda će je svaki rebalans međunarodne moći vraćati na staro npr. u 1918 godinu kada smo ostali bez vojske i bili najlakši plijen i hrana za ponijeti.

    Crna Gora po mojoj nekoj zamisli od prije par godina može sebe da promoviše kao "mali Izrael" na Balkanu. Zvuči kao fantazija ali mudrom politikom koja bi pratila samo sopstveni interes narednih decenija mogla bi da transformiše takve fantazije u realnost a to znači da može stvoriti takvu oružanu silu zbog koje će svako u regionu prvo 2 puta razmisliti prije nego je čika. Dakle, govorim samo o onoj moći koja je dovoljna da pravi ravnotežu u regionu. Isto tako, Crna Gora ima veliki interes da jača i produbljuje regionalnu saradnju kao važan budući oslonac koji uvijek može otežati trećim stranama da izazivaju konflikte.

    Važno je takođe da bude mudra u donošenju svojih odluka na sastancima ovog saveza jer u NATO-u trenutno ne cvjetaju ruže kao što vidite ... tu je ova karikatura od Trampa, tu je buntovna Turska itd. Crna Gora će se naći u trozubcu interesa Njemačke, SAD-a i Turske. Ne zaboravite koliko smo zahvalni SAD-u, koliko nas Njemci finansijski pomažu i koliko su Turci zainteresovani za produbljavanje odnosa, da je Erdogan najavio posjetu.

    Dalje, važno je da se spušti lopta u odnosu prema Rusiji s obzirom da se pretjeralo u histerisanju.

    Vrlo je važna i činjenica da je sada izgubljen argument strašenja naroda da će nam neko oteti državu. Iako za to uvijek postoji mogućnost, sada možemo reći da je takav scenario sveden na promile mogućnosti. Takva činjenica morala bi da proizvede dalje i ubrzano razvijanje demokratije, pogotovo u oblasti u kojoj tapkamo u mjestu a to je smjenjivost vlasti, jačanje pravne države i totalno nezavisnog sudstva.

    Čalnstvo u NATO ne smije biti samo puka formalnost.


    Koja tragikomedija od razmisljanja. Crnu Goru neko cika i ugrozava, trozubac interesa izmedju Turske i Njemacke, da se ne ponovi 1918.godina, moramo se naoruzati da postanemo "mali Izrael na Balkanu", Erdogan najavio posjetu sa skrivenim namjerama....

    Crnogorski nacionalisti su jos gori od srpskih nacionalista.Srecom nema ih puno, mozda 20 000 ukupno. Srpskih ima milion pa su bucniji.Ali crnogorski nacionalisti su jos gori od ovih.

  9. #4009
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dahslobode View Post
    NATO je veliki batinaš.Tuče svakog ko mu stane na put. Sada smo mu se pridružili i zajedno ćemo tući nemoćnije i slabije ali bar niko nas više neće tući.Ovo je bila suština mog stava zašto sam za NATO. Možda djeluje licimjerno, možda djeluje ružno jer očito znam o kakvim ,,demokratama " se radi ali više volim da sam na njihovoj strani jer ko zna , možda, bi nas ponovo bombardovali.Ovako, sigurno, neće.Slušaćemo sve što kažu, odlaziti na ratišta đe nam odrede( naša voska je valjda svjesna toga) ali ipak veliko olakšanje što smo na strani najjačeg i najmoćnijeg.
    Tako je, sinisam! U to ime!

    Dick Laurent is dead!

  10. #4010
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,817
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,038
    Thanked in
    1,803 Posts

    Default

    Гледам сад нека истраживања која показују да 47% Швеђана подржава улазак у НАТО, наспрам 39% против и то без икакве кампање.Иначе ко не зна Шведска није чланица НАТО-а, али у НАТО мисијама и активностима је присутнија него многе чланице.Заједно са Финском има уговоре по којима НАТО трупе могу да се трајно распореде на њиховој територији у случају потребе.

    Опозиција се већ јавно декларисала да је за улазак у НАТО, док власт вјероватно приватно мисли исто, али још увјек јавно о томе не говоре, прије свега због Финске, којој би улазак у НАТО нешто теже пао, и која добија отворене пријетње од Русије, мада ако Финска одлучи нико је не може зауставити.

    Очекујем да би наредних година и ове двије земље могле и формално постати чланице.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  11. #4011
    Join Date
    May 2017
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crnogorski nacionalisti su prvo samo htjeli da ih Amerika zastiti od Srbije(ako je uopste to bio pravi a ne simulovani politici sukob). Kada je Amerika to ucinila, sada vec apetiti crnogorskih nacionalista rastu.Nedovoljno je sad to sto imamo svoju drzavu, sto su granice sigurne, vec kazu da se treba dodatno naoruzati da bi bili faktor u regionu.Znaci, poenta je sad da budemo ozbiljan vojni faktor a ne obicna nezavisna drzava!! I tako beskonacno, dok na kraju ne udarimo i na samu Ameriku ako nam se pruzi sansa.Takvi su vam nacionalisti, nikada nijesu zadovoljni.


    I nema potrebe da pises takav kobasicarski besmisleni post, mogao si u tri recenice spomenuti Sutorinu, Dacica i sta vec.Svaka drzava ima tih problema, Rumuni sa Madjarima u Transilvaniji,Cesi sa Njemcima u Sudetskoj oblasti(Njemci to smatraju svojom teritorijom), Spanija ima minimum 5 nacionalnih separatistickh pokreta.Na koncu, USA ima problema sa Kalifornijom a Rusi sa njihovim muslimanskim pokrajinama.Englezi sa Skotskom,Slovenci i Hrvati se sude zbog mora,Bugari i Grci,Bosna je razlupana na 3 dijela,Albanci i Grci imaju sukob zbog teritorije, Brazil i Argentina, Kina i Japan, zatim Japan i Rusija...africke drzave svaka redom.


    E sad zamisli na sta bi licio svijet ako bi se o tome govorilo, kao sto ti i ostali stalno nacionalisti potencirate u Crnoj Gori? Stalno vi nesto branite,naoruzavate se, svadjate se sa svima....okruzenje u regionu zbog takvih poput tebe je septicka jama. Prestanite vise sa nacionalistickom pricom. Ne spominjite vise nacije, drzave, istoriju i proslost.
    Last edited by start; 06-06-17 at 11:10.

  12. #4012
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,284
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Najsmjesnija stvar mi je izjava radijatora da cemo da budemo ravnopravni u NATO-u sa ostalim clanicama i da cemo da odlucujemo nesto, kukuuuu kakav radijator ali bukvalni, a ima samo da nam bace papir i da nam kazu potpisite da se slazete bijede male, do sad smo se pitali 1% vise nemamo ni taj 1%.

  13. #4013
    Join Date
    May 2017
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Najsmjesnija stvar mi je izjava radijatora da cemo da budemo ravnopravni u NATO-u sa ostalim clanicama i da cemo da odlucujemo nesto, kukuuuu kakav radijator ali bukvalni, a ima samo da nam bace papir i da nam kazu potpisite da se slazete bijede male, do sad smo se pitali 1% vise nemamo ni taj 1%.

    Ja se plasim da ce Amerika predati Crnu Goru nekoj susjednoj drzavi ukoliko se budemo kocoperili. Amerikanci mrze kada se neko kocoperi i pokusava glumiti nekog faktora, a narocito vojnog faktora. Safrina i prica cg nacionalista ide u tom smjeru.Pomislili smo da smo bitni. Albanci su isto pomislili, pa sada zatezu oko razgranicenja sa Crnom Gorom, kazu ni pedalj zemlje ne zele dati.A predhodno ih Srbi sve bili protjerali, pa ih Amerika spasila i vratila ih. Ali Albanci se sada kurce i hoce tudju teritoriju koja je crnogorska.


    Amerikanci se pitaju: Jesmo li vas oslobodili da zivite mirno u svoj drzavi ili smo vas oslobodili da se kocoperite i naoruzavate? Nece moci tako.

  14. #4014
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,055
    Thanked in
    847 Posts

    Default

    Majke u četvrtak ponovo na ulici traže prava. Ovaj put treba zvati NATO da majke pospremimo jednom za vazda. Dosta je više bilo vladavine terora majki. STOP MAJKAMA! FORZA NATO!
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  15. #4015
    Join Date
    May 2017
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Safra, jedini nacin da Crna Gora opstane kao drzava, kao i sve zemlje u okruzenju, jeste da vodi postenu i prijateljsku politku prema svima.A takvu politiku cijeni Amerika i takvima pomaze.Ukoliko CG ne samo zapocne, vec se cak i pokusa za racun odbrane kocoperiti, to Amerika ne voli.Takve ona nece zastititi.To je shvatila cak i gorda Srbija.

    Naravoucenije: Nemoj da glumis mangupa, nemoj da se kocoperis, i bice sve ok, dobices zastitu.

  16. #4016
    Join Date
    May 2017
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vrlo sam ozbiljan. Prognoziram da ce Amerika za najdalje deceniju vremena, otkazati prijateljstvo Albancima sa Kosova. Iz razloga zato su su pomislili da su regionalna sila koja ne smije dati "ni pedalj svoje zemlje" nikome. Vidjeces kako ce proci.A i u Makedoniji se ponasaju bahato.Ne sporim da su bili ugrozeni u tim drzavama, ali odavno vise nijesu.Umjesto da se ponasaju jos vise demokratski jer su dobili slobodu, oni postali jos vise bahati. Pogubna im je politika.Izrael i Crnu Goru nemoj stavljati u isti kontekst.Jevreji su jedan od najznacajnijih naroda na svijetu, mi smo za njih peta liga.Crnu Goru nemoj porediti sa Turskom,Izraelom i slinim drzavama, za njih vaze druga pravila.A i okruzenje im je drugacije.


    Ako cemo pravo i po crnogorski, pa i Crnogorci su ucinili genocid u Plavu prema Bosnjacima pa to Bosnjaci pretjerano ne spominju.Napali smo i BiH u proslom ratu pa to Sarajevo pretjerano ne spominje. Vise se oni nas trebaju plasiti nego mi njih, ako posmatramo blizu istoriju.Zato kazem da su crnogorski nacionalisti, poput tebe, najopasniji i najzatucaniji. Tipicni dinarski samozivi gen koji je cak uticao i na Srbe, pa su srpski nacionalisti i zlikovci skoro svi sa ovih postora. Ne mozete sa mirom nego uvijek vam nesto nije po volji i smeta vam, a krivi su drugi.

    Slusajuci tebe, ispada da su Crnogorci bezgresni narod kojeg svako u okruzenju napada i zeli pokoriti, a mi se eto branimo.Tako djeluje tvoja prica.

  17. #4017
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by start View Post
    Crnogorski nacionalisti su jos gori od srpskih nacionalista.Srecom nema ih puno, mozda 20 000 ukupno. Srpskih ima milion pa su bucniji.Ali crnogorski nacionalisti su jos gori od ovih.
    Crnogorske nacionaliste interesuje samo Crna Gora dok srpske interesuje Srbija, Crna Gora, Bosna, Hrvatska i Makedonija. I mi smo gori što tuđe ne želimo, a svoje ne damo ? Mada u tvojim očima jesmo jer ti se isto kao ostalim pripadnicima tvoje rase diže na razne Narodne skupštine po Crnoj Gori
    Kamo lijepe sreće da smo Izrael na Balkanu, da sva paščad mogu samo da laju oko nas
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  18. #4018
    Join Date
    May 2017
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Crnogorske nacionaliste interesuje samo Crna Gora dok srpske interesuje Srbija, Crna Gora, Bosna, Hrvatska i Makedonija. I mi smo gori što tuđe ne želimo, a svoje ne damo ? Mada u tvojim očima jesmo jer ti se isto kao ostalim pripadnicima tvoje rase diže na razne Narodne skupštine po Crnoj Gori
    Kamo lijepe sreće da smo Izrael na Balkanu, da sva paščad mogu samo da laju oko nas

    Ako vas ne interesuju okolne drzave, zasto ste onda napali Bosnu i Hrvatsku ?

  19. #4019
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

  20. #4020
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by start View Post
    Ako vas ne interesuju okolne drzave, zasto ste onda napali Bosnu i Hrvatsku ?
    Svi se dobro sjećaju crnogorskih nacionalista koji su na Cetinju pjevali Sa Lovćena vila kliče pripremi se za rat Dubrovniče.

  21. #4021
    Join Date
    May 2017
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Svi se dobro sjećaju crnogorskih nacionalista koji su na Cetinju pjevali Sa Lovćena vila kliče pripremi se za rat Dubrovniče.
    To je bila sacica ljudi, svega par hiljada. Nikakva znacajna masa.

  22. #4022
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Mislim da je ćepanica koristio sarkazam ali nije računao da se obraće tebi
    Last edited by Rakun; 06-06-17 at 17:15.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #4023
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by start View Post
    Ako vas ne interesuju okolne drzave, zasto ste onda napali Bosnu i Hrvatsku ?
    To se obrati svojoj sorti koja je dovela Mila dok je srbovao
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  24. #4024
    Join Date
    May 2017
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    To se obrati svojoj sorti koja je dovela Mila dok je srbovao

    Niko Mila i DPS nije dovodio na vlast, oni su tu od 1945.godine. Samo su promijenili ime iz SK u DPS. Ali ovo je za tebe izgleda visa matematika.

  25. #4025
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,817
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,038
    Thanked in
    1,803 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by start View Post
    Niko Mila i DPS nije dovodio na vlast, oni su tu od 1945.godine. Samo su promijenili ime iz SK u DPS. Ali ovo je za tebe izgleda visa matematika.
    Ништа АБ револуција!?
    Црногорце је одржало црногорско срце.

Page 161 of 165 FirstFirst ... 61111151157158159160161162163164165 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crna Gora - USA
    By Maja in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 26
    Last Post: 09-03-12, 10:49
  2. Pa da se krene: CRNA GORA - Bugarska; CRNA GORA - Irska
    By ckamalama in forum Ostali sportovi
    Replies: 141
    Last Post: 07-09-08, 12:25
  3. Crna Gora @ BiH
    By enigma in forum Politika generalno
    Replies: 106
    Last Post: 04-09-08, 01:43
  4. Crna Gora
    By bassflora in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 25-06-07, 23:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •