Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 51

Thread: Moto show podgorica

  1. #26
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,973
    Thanks Thanks Given 
    530
    Thanks Thanks Received 
    773
    Thanked in
    335 Posts

    Default

    svako je jedinka za sebe , i normalno je bilo ocekivati juce da od 100 motora mora se naci 2-3-5 sto divljaju i izbacaju iz sebe te neke frustracije i neizivljenost, a naravno morali su vozit bez kacige jer da su nosili kacigu nebi se vidjelo ko je loodovao

    i kod vozaca automobila i vozaca motora uvijek ce biti i jedne i druge strane, motorista bez kacige prvenstveno ugrozava najvise samog sebe a isto tako odgovara za sebe. Tu jedino moze reagovati policija , da je fino izasla juce patrola pa im nalijepila 2-3 prijave , sto zbog ludovanja sto zbog kaciga i onda bi drugi put vjerovatno malo vise pazili.

    ali generalno ono sto nasem narodu treba da se nauci neke stvari je da ga dobro udaraju po dzepu, to nas sve najvise zaboli.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,242
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Ja u ovo doba kada pocnu lijepi dani pocnem da vozim biciklo do posla i nazad... Eeee kako bih ja trebao da pljujem po svima

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
    Last edited by GaD; 07-04-14 at 09:38.

  3. #28
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RotfLmaOmGg View Post
    Ne znam jesi li organizator ili (jedan od) glavni(h) u klubu, ali zasto nisi/te rekli tim pojedincima, dok ste jos uvijek bili na parkingu da NECETE KRENUTI sto SVAKO OD NJIH ne bude IMAO KACIGU na glavi. Znam da zvuci (pre)smijesno i naivno, ali ako mu vas 10-15-20 koji nosite kacige skrene paznju, mozda se dozove pameti? Pogledaj jos taj video. Prije nego krenete, pojavljuje se kadar dje momak na motoru, BEZ kacige, daje signal da se krece. Eto, jos jedna greska. Mozda ne izgleda da jeste, ali na podsvijest ostavlja utisak da nema kacigu, zasto bi i neko drugi.
    Ja sam se tamo slučajno zadesio. Zvao me drugar da vidimo šta ima u Delti. Tamo nabasah na ostalu momčad sa R-ovima. Neko je predložio ajde da zujimo kroz grad što je upravo ono što sam htjeo da izbjegnem jer moj motor nije za kroz grad i drndanje kvačila i pregrijavanje.U tome dolazi ekipa TV Vijesti koja je zakasnila očigledno na pravi defile i koja oće da uzme izjave i da snima. U tom trenutku je bilo nemoguće spriječiti stvari već samo ih izjavom popraviti i svojim ličnim primjerom ublažiti. Ja sa dosta tih momaka inače vozim van grada i vazda su svi nosili kacige i full opremu. Taj dan kad smo krenuli ja sam se zgranuo jer ih je masu bilo bez kacige. Isjekli su me ali sam rekao da će i na ovom "defileu" biti nesavjesnih pojedinaca bez kacige ali da oni u populaciji koja broji preko 4000 čine manjinu.To je jedino što sam mogao da uradim. I ja kad sam ponovo gledao vido sam da nisam u žurbi kacigu skopčao no da mi ona pertla landara okolo.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  4. #29
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Ajde po stoti put, u svakom društvu (doktora/motociklista/policajaca/kamionđija/crnogoraca...) se uvjek (po prirodi stvari) najlakše i najpre uoče oni najprimitivniji/najbukačkiji djelovi tog društva.

    Po zvaničnoj statistici ima 4.500 motocikla u Crnoj Gori (naspram 190.000 vozila zaista mali procenat), neka je od tog broja nekih 100 - 150 (nije više, sigurno) koji nisu vlasnici motocikla radi onoga što motociklizam zaista jeste nego ga imaju zbog raznih kompleksa to je ogroman procenat onih koji se primjete.

    No, tu se vraćamo na priču iz nekih drugih tema, a to je da je, zapravo, najmanje bitno kako se država zove, već da država treba da postoji kao institucija, a institucijom se upravo rješavaju problemi bahatih pojedinaca.

    Evo, ja sam dvojicu suvozača ,,skinuo'' sa motocikla jer nisu imali kacige kada je trebao defile da krene, međutim, opet, nisam ja taj koji treba da sprovodi pravila.

    U svakom slučaju ako je neko bahat ja to odavno ne vezujem za to da li ta osoba vozi motocikl/kamion/autobus/... već za tu individu.

  5. #30
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja sam bio na zadnji po bulevaru ;p
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  6. #31
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    To je opravdano jer sam vidio da ti je bušna prednja guma :P

  7. #32
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    sta cu al narod odma voli da ospe ne razmisljajuci , i napada, vidio bi njih u toj situaciji !
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  8. #33
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    6,237
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    To je opravdano jer sam vidio da ti je bušna prednja guma :P

    sparco je posebna prica,njega treba hitno kazniti i skinuti mu prednji tocak

  9. #34
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ionako je beskorisan na ovi moj motor ;p
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  10. #35
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default


  11. #36
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,264
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Bio sam ispred 2 momka na R-a, koga je wulfy skinuo sa motora jer nije imao kacigu..Čim su mu vidjeli leđa,ista priča...
    Vozio sam defile i cijelo vrijeme mi je kroz glavu prolazilo jedno...Jebao me konj dje ustajah jutros da bi došao ovdje...Da objasnim:

    - Prva stvar, skoro da nije bilo starih motorista, ljudi s kojima vozim evo 5-6 godina,sad su na scenu stupili neki novi klinci...Što bi bilo super, da ne voze svi R-ove bez kaciga...
    - Druga stvar, dosta je i starijih koji su željni dokazivanja, što mi je nenormalno...Par momaka koje svi znamo iz grada su takođe vozili, turirali, palili gumu i stravili babe po semaforima...
    - i na kraju, znam da nije lako organizovati ni večeru za 5 ljudi, a ne moto show, ali kad se već preuzela odgovornost da se to uradi, među grupu bi stavio 5 policajaca, da i oni voze s nama, sa punim ovlašćenjem da kazne svaki prekršaj kao inače što bi...

    Što reče neko gore, neću da mi "motorista" bude negativna osobina, pazim na sva moguća pravila, imam svu opremu i ne dam da me zbog njih par gledaju kao babarogu...

  12. #37
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,264
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Samo da se razumijemo ako nema kacigu ne znaci da ga treba satrijet. Ali mislim da prije svega treba sredit stanje medju vama, vecina ne moze smislit motoriste jer nas izludjuju. Pokrenite akciju u policiji da budu stroziji prema motoristima. Znamo da ste slozni pa krenite od vas.
    Pa čekaj, da ne satiremo ove bez kaciga, ali da ipak kažemo policiji da bude strožija?
    Drug, znam dosta ljudi tako kao ti,što nisu nikad sjeli u neko moto društvo(normalno) i što im je doma usađeno to da je motor smrt i svi imaju priču kao ti...
    Svjestan nisi kako je policija stroga prema nama, oni kad vide motor na kilometar, već vade olovku...Svi pokušavamo da skrenemo pažnju nekome prema kome imamo slobodu ako krši neki propis,ali ja stvarno ne mogu da utičem na nekoga čovjeka koji je od mojega oca stariji i da mu kažem "Čika Veljko, super vam je R1, znamo da ste dali 17 hiljada za njega, aj metnite tu kacigu kumim ve kapom"...

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Cim krene ljepse vrijeme, ceka se 2-3 ujutro i ajmo.... Gore dolje po 200 km/h. Da vam je znat kako to ozvanja...
    To rade i kolima, kroz moje naselje isto, pod moj prozor isto..Pa nisam rekao nikad "ne mogu smisliti vozače auta jer voze brzo..."
    Samo polako sa osudama, to oću da kažem..

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,242
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Da ne radis za novine? Posto si samo uzeo da komentarises ono sto ti se svidjelo da istaknes.

    Aj vrati se koji post iznad pa procitaj sto sam pisao.

    - em imam super drugova koji imaju motore
    - ja sam biciklista, ne veliki ali jesam ( dva tocka koja su bas ugrozrna od svih pa i od motorista)
    - nisam spominjao prije ali vozio sam vespicu (doduse nedelju dana i bilo mi super)
    - i opet sam spominjao da ima divljaka kolima ali procentualno mnogo manje u odnosu na broj vozaca, dok je taj procenat mnogo veci kod motorista u odnosu na njihov ukupno broj
    - i plus ja gledam da kupim neki skuter tipa beverly do 150 ccm


    Ne mrzim motoriste ali samo kazem ono sto ja mislim a i veci dio ljudi, mnogo imate divljaka medju motoristima. Znam da ti ovo smeta ali mislim da je to istina. Ne kazem da si ti taj jer te ne znam.


    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  14. #39
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,077
    Thanks Thanks Given 
    869
    Thanks Thanks Received 
    267
    Thanked in
    102 Posts

    Default

    Uzmi min 250ccm

    Sent from my RD02
    Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,242
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Skrecemo sa teme to mi pricaju i ovi moji motoristi. Ne znam za sada sam zamislio da ga koristim tu do posla i do grada. Nesto (za sada) sebe ne vidim na neke dalje putanje na motoru, cini mi se da je ljepse sjesti u auto upaliti klimu i slusati muziku

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  16. #41
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Da ne radis za novine? Posto si samo uzeo da komentarises ono sto ti se svidjelo da istaknes.

    Aj vrati se koji post iznad pa procitaj sto sam pisao.

    - em imam super drugova koji imaju motore
    - ja sam biciklista, ne veliki ali jesam ( dva tocka koja su bas ugrozrna od svih pa i od motorista)
    - nisam spominjao prije ali vozio sam vespicu (doduse nedelju dana i bilo mi super)
    - i opet sam spominjao da ima divljaka kolima ali procentualno mnogo manje u odnosu na broj vozaca, dok je taj procenat mnogo veci kod motorista u odnosu na njihov ukupno broj
    - i plus ja gledam da kupim neki skuter tipa beverly do 150 ccm


    Ne mrzim motoriste ali samo kazem ono sto ja mislim a i veci dio ljudi, mnogo imate divljaka medju motoristima. Znam da ti ovo smeta ali mislim da je to istina. Ne kazem da si ti taj jer te ne znam.


    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
    Pušti te pobačaje od motocikala. Uzmeš tebra jurilicu od +1000cc i sa nama bez kacige ka pravi momak. Batali ti taj bicikl to nije za prave muškarce. Pljusni se Denimom za muškarca koji nikada ne pita i pun gas. Bez kacige naravno. :victorious:

    Šalu na stranu i ja danas bukirah bicikl Scott Atacama Sport X60. Drugo, moraš imati u vidu da motocikle vozi uglavnom mlađa muška populacija. Ukoliko bi izdvojio tu grupu iz ukupne populacije onih koji voze automobile mislim da bi rezultati pokazali da je procenat avetinja isti. Treće kad bi zavirio u kabinu i gepek da vidiš šta imaju od opreme e to bi tek bila revija. Znam ja odlično i vozače automobila i motocikala. Možemo govoriti o broju nesavjesnih vozača u saobraćaju generalno ali po kategorijama prevoza sve se svodi na ličnu percepciju koja može da omane često.

    Evo ti jedan primjer koji odslikava tzv availability bias. Kad su US sproveli anketu sa pitanjem šta je češći uzrok smrti srčani udar ili samoubistvo svi su rekli samoubistvo. Zašto? Jer je to ono što mediji prikazuju i što je dostupno od info preko dana. Ovakve stvari formiraju mišljenje i stereotipe. Tako je i sa motociklima. Mediji uvjek objave udes motocikla jer uvjek ima teške posledice po motocikliste. To je ono što je interesantno ali ne objave udese automobila osim ako nije neki kastig. I eto stereotipa da motociklisti izazivaju udese jer se samo ti udesi i pominju. Sad mi možemo svi pričati kako smo objektivni ali to nikad nije tako osim u slučajevima kad si edukovan za izbjegavanje ovakvih psiholoških zamki.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  17. #42
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    samo na zadnji, kaciga mene smeta poludje me, vako dises smijes se cicama naokolo namigujes ispred gimnazije alooo ristaaaa
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  18. #43
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Da ne radis za novine? Posto si samo uzeo da komentarises ono sto ti se svidjelo da istaknes.

    Aj vrati se koji post iznad pa procitaj sto sam pisao.

    - em imam super drugova koji imaju motore
    - ja sam biciklista, ne veliki ali jesam ( dva tocka koja su bas ugrozrna od svih pa i od motorista)
    - nisam spominjao prije ali vozio sam vespicu (doduse nedelju dana i bilo mi super)
    - i opet sam spominjao da ima divljaka kolima ali procentualno mnogo manje u odnosu na broj vozaca, dok je taj procenat mnogo veci kod motorista u odnosu na njihov ukupno broj
    - i plus ja gledam da kupim neki skuter tipa beverly do 150 ccm


    Ne mrzim motoriste ali samo kazem ono sto ja mislim a i veci dio ljudi, mnogo imate divljaka medju motoristima. Znam da ti ovo smeta ali mislim da je to istina. Ne kazem da si ti taj jer te ne znam.


    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
    i dobro je da postoje motori baš zbog njih jer bolje da se slome samo oni nego da ubiju još nekoga kao što se obično i desi kad lete autom 150 kroz grad

    to su ćukovi koji 2 grama u glavu nemaju, očekivat od njih da razmišljaju o bezbjednosti ili fizičkim osobinama motocikla guma asfalta i slično je naučna fantastika, a nemamo mehanizam da ih spriječimo da voze i što ćeš onda
    She is only here to annoy herself!

  19. #44
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Pušti te pobačaje od motocikala. Uzmeš tebra jurilicu od +1000cc i sa nama bez kacige ka pravi momak. Batali ti taj bicikl to nije za prave muškarce. Pljusni se Denimom za muškarca koji nikada ne pita i pun gas. Bez kacige naravno. :victorious:

    Šalu na stranu i ja danas bukirah bicikl Scott Atacama Sport X60. Drugo, moraš imati u vidu da motocikle vozi uglavnom mlađa muška populacija. Ukoliko bi izdvojio tu grupu iz ukupne populacije onih koji voze automobile mislim da bi rezultati pokazali da je procenat avetinja isti. Treće kad bi zavirio u kabinu i gepek da vidiš šta imaju od opreme e to bi tek bila revija. Znam ja odlično i vozače automobila i motocikala. Možemo govoriti o broju nesavjesnih vozača u saobraćaju generalno ali po kategorijama prevoza sve se svodi na ličnu percepciju koja može da omane često.

    Evo ti jedan primjer koji odslikava tzv availability bias. Kad su US sproveli anketu sa pitanjem šta je češći uzrok smrti srčani udar ili samoubistvo svi su rekli samoubistvo. Zašto? Jer je to ono što mediji prikazuju i što je dostupno od info preko dana. Ovakve stvari formiraju mišljenje i stereotipe. Tako je i sa motociklima. Mediji uvjek objave udes motocikla jer uvjek ima teške posledice po motocikliste. To je ono što je interesantno ali ne objave udese automobila osim ako nije neki kastig. I eto stereotipa da motociklisti izazivaju udese jer se samo ti udesi i pominju. Sad mi možemo svi pričati kako smo objektivni ali to nikad nije tako osim u slučajevima kad si edukovan za izbjegavanje ovakvih psiholoških zamki.
    Gledao sam analizu Uprave Policije vezano za saobraćajne nesreće u kojima su učestvovali motocikli (evo je analiza koju sam i ja pravio http://www.nolimitbikers.com/arhiva/...i-u-saobracaju) i na prvom mjestu po broju poginulih su vozači na skuterima/mopedima do 50 kubika. Zašto? Zato što ta grupa zapravo najmanje zna o motociklizmu i pravilu ponašanja i uglavnom ne nose kacige (najveći broj smrtnih slučajeva je nastupio uslijed udara glavom). Na drugom mjestu su oni koji voze tzv. ,,jake mašine''. Zašto? U analizi nije decidno rečeno, ali se da zaključiti da uzrok kombinacija jakog motocikla i neiskustva. Onda slijede ostali razlozi. Ako se gleda ko je kriv za udes onda se dolazi do toga da je ,,pola-pola'' što se tiče krivice motociklista naspram ostalih učesnika u saobraćaju. No, sve je ovo statistika, a kako kaže američka izreka ,,statistika je kao bikini, sve pokazuje, a ništa ne otkriva''.

  20. #45
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    416
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne svatam ove likove sto komentarisu 'imate brade puno divljaka medju motoristima'. I to ga izludje, ajde coce gori su ti ovi divljaci u automobilima milion puta nego motociklisti.

    Motociklisti barem to rade sa stilom. Ljepota ih je vidjet. I **** ga, sam pao sam se ubio. Nije nosio kacigu/ iskljucivo njegova stvar, ne znam zasto tebe treba da muci.

    Postuj te ih vi vozaci automobila malo vise, ili ti na nekoj normalno bazi kao ucesnika u saobracaju. A ne 'isa ovaj je na motor, moze se on provuc dje oces. ko ga jebe' , i bice manje belaja.
    Last edited by Zulum Vega; 11-04-14 at 01:21.

  21. #46
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,242
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Cujes ovoga talenta... Aj skupi 50 pa postavi oglas.

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  22. #47
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,838
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Cujes ovoga talenta... Aj skupi 50 pa postavi oglas.

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
    Nemoj tako, licno se slazem sa nekim stvarima sto je rekao. E sad ne znam je li zbog oglasa ili ne al eto, ima pravo za neke stvari. Ja sam ovaj njegov komentar shvatio kao odgovor ovima sto pricaju da kao da motoristi prave haos kroz saobracaj I ugrozavaju ljude, a od svakakvih idiota za volanom automobila ,kojih je u mnogo vecem procentu nego motoristi, se ne moze zivjeti sto ljeti kad su otvoreni prozori sto zimi kad su zatvoreni

  23. #48
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,264
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Da ne radis za novine? Posto si samo uzeo da komentarises ono sto ti se svidjelo da istaknes.

    Aj vrati se koji post iznad pa procitaj sto sam pisao.

    - em imam super drugova koji imaju motore
    - ja sam biciklista, ne veliki ali jesam ( dva tocka koja su bas ugrozrna od svih pa i od motorista)
    - nisam spominjao prije ali vozio sam vespicu (doduse nedelju dana i bilo mi super)
    - i opet sam spominjao da ima divljaka kolima ali procentualno mnogo manje u odnosu na broj vozaca, dok je taj procenat mnogo veci kod motorista u odnosu na njihov ukupno broj
    - i plus ja gledam da kupim neki skuter tipa beverly do 150 ccm


    Ne mrzim motoriste ali samo kazem ono sto ja mislim a i veci dio ljudi, mnogo imate divljaka medju motoristima. Znam da ti ovo smeta ali mislim da je to istina. Ne kazem da si ti taj jer te ne znam.


    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
    Hahahaha, radim, za Dan :P
    Naravno da sam istakao ono što mi se NIJE svidjelo jer sam htio da naglasim to što puno ljudi radi...Sve nas gledaju kao manijake jer vozimo motor...
    Ajde, da ne dužimo ovako preko foruma, evo kad god budeš raspoložen da popiješ piće s nas nekoliko, biće ti jasnije dosta toga..
    A divljaka, ja prvi to stalno pričam, ima stvarno dosta, ali...

  24. #49
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,944
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    ribomax je izuzetan momak Vozismo se nekada (i opet ćemo)

    Priča o slobodi i upijanju pozitivne energije na motoru je kao i vožnja: Ko je probao, objašnjenje mu nije potrebno, ko nije, objašnjenje mu nije moguće

    Na slici: Kuda se može stići s malim Kineskim "prdalom" od 200cc




    Ovom prilikom bih pohvalio i momke iz Enduro sekcije "Moto Kluba Podgorica". Koji su to LJUDI. Imao sam čast da se par puta vozim s njima, to je kao bratstvo. Malo je riječi da opišu nivo solidarnosti, i međusobnog pomaganja.

  25. #50
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    manje pisanije…. VOZITE SE, LJUDI
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I: Hi-Fi Show - Hotel Podgorica 20 novembar
    By mikog in forum Ostali oglasi
    Replies: 36
    Last Post: 25-11-10, 11:15
  2. 11. Moto skup u organizaciji Moto kluba TNT Trebinje
    By JovanK in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 2
    Last Post: 07-06-10, 02:57
  3. Podgorica - Bukumirsko jezero - Matesevo - Podgorica
    By Vele_PG in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 0
    Last Post: 13-11-08, 20:43
  4. A tourist guide in Podgorica (what should he show)
    By Innuendo in forum English only
    Replies: 17
    Last Post: 31-01-07, 16:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •