Page 132 of 217 FirstFirst ... 3282122128129130131132133134135136142182 ... LastLast
Results 3,276 to 3,300 of 5423

Thread: Čemu se čudite u ovom trenutku?

  1. #3276
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Još ogavnije ako je to u pitanju

  2. #3277
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    630
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    60
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Pođi do Male plaže u Ulcinj pa kad vidiš samo oči im se vide, a kupaju se obučene do pete. Onda će ti to u PG postat normalno.
    Nisam mogao vjerovat da se tako kupaju.
    Znate li u Tiranu kakvih đevojaka ima, ja nisam mogao vjerovat. Prezgodnje ševojke obučene od glave do pete po poslednjoj modi. Nema krpa i marama preko glave. Moderne đevojke, kojima možeš lagano da priđeš, uvjek spremne za komunikaciju i svaka odlično govori Engleski.
    Prodaja/otkup i ugradnja muzike za auto.
    Više informacija u inbox.

  3. #3278
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Директоре,

    да није условни рефлекс јер људе данас убјеђују да је питање пристојности да њихово вјерско опредјељење остане у 4 зида, а да је сексуална орјентација јавна ствар и легитимација за марширање булеваром.

  4. #3279
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Geralt of Rivia View Post
    Директоре,

    да није условни рефлекс јер људе данас убјеђују да је питање пристојности да њихово вјерско опредјељење остане у 4 зида, а да је сексуална орјентација јавна ствар и легитимација за марширање булеваром.
    Nikada nisam djecu učio o tim stvarima, Bog mi je svjedok. Ja sam se podizao sa drugovima drugih vjera, nacionalnosti i volio sam ih i volim i dan danas. Iskren sam uvijek. Mnogi ljudi koji su se doselili u PG masovno, donijeli su pogrešne oblike ponašanja sa sobom i ne samo to, lijepo su se udomili u PG, dobili poslove preko reda i uzeli mnogim starosjediocima ovdje poslove.

  5. #3280
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Za sebe mogu reći da sam čovjek "širokih shvatanja" i da sam tolerantan, pokazujem poštovanje prema svim nacijama, vjerama, rasama... Međutim, u zadnje vrijeme posmatram ovu veoma čestu pojavu u glavnom gradu Crne Gore u kojem se mlade žene pokrivaju... Nikako ali nikako ne mogu da razumijem zašto se takvi običaji forsiraju? Pa da je u pitanju i moja hrišćšanska vjera ja bi na to gledao kao na nešto primitivno. Šta je fora oće li mi ko objasnit da muškarac sa bradom hoda pored žene u haljini do članaka a ona pokrivena ili da sjedim kod Feta da pojedem burek a oko mene isti prizori... Izvinite ali takve stvari meni se ne dopadaju i čak stvaraju odbojnost
    Da se ne uvrijede kolege muslimanske vjeroispovjesti, ali šerijat na Balkanu nije nikad bio standard; odakle sad potreba za ovakvom transformacijom u pogledu praktikovanja vjere ?

    Kolektivno šerijatko vjenčanje u Sarajevu

    The more things change, the more they stay the same.

  6. #3281
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Što bi se ko vrijeđao? Ja iznosim svoj lični sud o toj pojavi. Nisam nikoga vrijeđao ali vidim đevojku, ne bi rekao ni da ima 20 godina, pokrivena cijela...ne razumijem...

  7. #3282
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,419
    Thanks Thanks Given 
    611
    Thanks Thanks Received 
    639
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Po nekim pravilima islama svaka zena muslimanka bi trebala da pokriva kosu. Ja te ljude posmatram kao nekog ko drzi do svoje vjere i obicaja sto je uredu, slicno pogledas jevreje oni isto nose one nekakve kapute i sesire i pustaju kikice sa strane ali ljudi se osjete strancima u svom gradu, drzavi kad toga oko njih ima mnogo. Ja licno ne bih dozvolio svojoj zeni da pokrije kosu iako sam musliman, jer mi se to ne svidja, sto me u neku ruku mozda i odvaja od moje vjere ali sto da se radi, po meni najbitnije je proucavati vrijednosti iz duhovne dimenzije religije nezavisno da li je to islam, hriscanstvo itd. A sve ostalo je stvar obicaja, tradicije i navike.

    Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk
    Čupatelj

  8. #3283
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Директоре,заиста,ти си један од најкоректнијих на форуму.

    Полуголо или забрађено чељаде на улици не може бити предметом осуде јер право да се изгледа и облачи по сопственом нахођењу важи једнако у оба правца и у цивилизованом друштву има се сматрати личном слободом.

  9. #3284
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Što bi se ko vrijeđao? Ja iznosim svoj lični sud o toj pojavi. Nisam nikoga vrijeđao ali vidim đevojku, ne bi rekao ni da ima 20 godina, pokrivena cijela...ne razumijem...
    Kažem da se ne uvrijede na moj citat, danas su svi presenzitivi na vjerska pitanja
    The more things change, the more they stay the same.

  10. #3285
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Solid View Post
    Po nekim pravilima islama svaka zena muslimanka bi trebala da pokriva kosu. Ja te ljude posmatram kao nekog ko drzi do svoje vjere i obicaja sto je uredu, slicno pogledas jevreje oni isto nose one nekakve kapute i sesire i pustaju kikice sa strane ali ljudi se osjete strancima u svom gradu, drzavi kad toga oko njih ima mnogo. Ja licno ne bih dozvolio svojoj zeni da pokrije kosu iako sam musliman, jer mi se to ne svidja, sto me u neku ruku mozda i odvaja od moje vjere ali sto da se radi, po meni najbitnije je proucavati vrijednosti iz duhovne dimenzije religije nezavisno da li je to islam, hriscanstvo itd. A sve ostalo je stvar obicaja, tradicije i navike.

    Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk
    To su pogrešna tumačenja iz vjerskih knjiga koje je čovjek deformisao... U hrišćanstvu je takođe postojao sličan običaj ali je Bog dao ženi kosu da pokriva lice a ne da se pokazuje svijetu kao bogobojazno strašilo i vjernik time što se dodatno pokriva. Takođe, obrezanje koje su praktikovali jevreji, stari vjernici, nije imalo smisla (danas se i dalje upražnjava kod muslimana) jer Bog u Bibliji nije tražio od čovjeka da se bukvalno obrezuje već je mislio na obrezanje duše, srca, uma... Ne znam. Ja vjerujem u Boga ali ne na neki retrogradan način. Nije ništa veći vjernik neko ko se pokriva od onih žena koje se ne pokrivaju. I dobar si primjer naveo, Bog jednako grije suncem i ovu što se pokriva i onu koja izlazi u šorc... Važno je ono kakva su ti djela

  11. #3286
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Geralt of Rivia View Post
    Директоре,заиста,ти си један од најкоректнијих на форуму.

    Полуголо или забрађено чељаде на улици не може бити предметом осуде јер право да се изгледа и облачи по сопственом нахођењу важи једнако у оба правца и у цивилизованом друштву има се сматрати личном слободом.
    Pa ti pođi u civilizovanu Saudijsku Arabiju pa da vidiš slobodu...

  12. #3287
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Pa ti pođi u civilizovanu Saudijsku Arabiju pa da vidiš slobodu...
    О томе ти причам,такав искључив модел друштва ваљда нико не жели.

  13. #3288
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Amerika, brale moj.

  14. #3289
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,853
    Thanked in
    705 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zarate View Post
    Pođi do Male plaže u Ulcinj pa kad vidiš samo oči im se vide, a kupaju se obučene do pete. Onda će ti to u PG postat normalno.
    Nisam mogao vjerovat da se tako kupaju.
    Znate li u Tiranu kakvih đevojaka ima, ja nisam mogao vjerovat. Prezgodnje ševojke obučene od glave do pete po poslednjoj modi. Nema krpa i marama preko glave. Moderne đevojke, kojima možeš lagano da priđeš, uvjek spremne za komunikaciju i svaka odlično govori Engleski.
    Upravo... u Parizu, koji je PREPUN takvih žena, sam kao tele gledala kako će takva 'prikaza' (ja drugi termin nemam, za ljude koji gledaju sebi da otežavaju život raznoraznim glupostima, koje pravdaju vjerskim načelima) da pojede sladoled, tj.kuda će provuć' kašiku..a u Istanbulu ne viđeh NIJEDNU, ali NIJEDNU ninĐu...po koja lijepa marama na glavi, naravno lice otkriveno, farmerke, majica, štikle, patike, tašna, nesputan osmijeh i to je to...
    Last edited by KRKNA; 20-07-18 at 10:02.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  15. #3290
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,116
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Danas sam vidio sve

    U Platije 3 klinaca i 2 policajca zaustavljaju kompletan saobracaj i svakog pitaju odakle i dje ides i pisu, ja reko sto ce vam to, kaze djevojka racunaju za potrebe autoputa kolika je frekvencija saobracaja. Pa vi recite da se projektu autoputa ne pristupa studiozno jos ova interno veli drugu, zivota mi ja cu pisat do 800 i necu vise)

    P.s. Crna Gora jedina na Balkanu ne objavljuje podatke o brojanju saobracaja.




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #3291
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Ako auto put nije isplativ za jednu Hrvatsku koja je komat veca od CG i ima mnogo vece prihode i saobracaj, o cemu mi pricamo?
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  17. #3292
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Nekad nije stvar u isplativosti, koliko su samo života odnijele Platije, vrijeme je više "potopit'" tu dionicu... Što se tiče zaduživanja, zadužili bi se oni za nešto drugo ili pokrali nebitno tako da nam se isto vata.
    Bolje autoput no neki "Žabljak na vodi", "Budva pod vodom - extended edition" ili nešto slično...
    War. War never changes.

  18. #3293
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Nekad nije stvar u isplativosti, koliko su samo života odnijele Platije, vrijeme je više "potopit'" tu dionicu... Što se tiče zaduživanja, zadužili bi se oni za nešto drugo ili pokrali nebitno tako da nam se isto vata.
    Bolje autoput no neki "Žabljak na vodi", "Budva pod vodom - extended edition" ili nešto slično...
    Budva Underwater Park Project...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  19. #3294
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Nekad nije stvar u isplativosti, koliko su samo života odnijele Platije, vrijeme je više "potopit'" tu dionicu... Što se tiče zaduživanja, zadužili bi se oni za nešto drugo ili pokrali nebitno tako da nam se isto vata.
    Bolje autoput no neki "Žabljak na vodi", "Budva pod vodom - extended edition" ili nešto slično...
    Mislim da ce i ovaj auto put ponijeti podosta zivota, znajcui nasu nekulturu. A da magistrala nije prosla kroz kanjon, pitanje je kako bi stanovnici morackih i rovackih sela stizali do gradova. Ko nije bio u te krajeve ne zna kakva je to muka i sad. Svaki put koji se napravi u drzavu dobar je, ali ovkao megalomanski projekat u ovakvoj situaciji kad je drzava prakticno u finansijskom kolapsu...mislim d anije pametno. Boze zdravlja, kad se zavrsi i pocne eksploatacija, vidje ce se da je visa dara no mjera. Daj Boze da grijesim.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  20. #3295
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,853
    Thanked in
    705 Posts

    Default



    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sell the Vatican, Feed the World!

  21. #3296
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Da se ne uvrijede kolege muslimanske vjeroispovjesti, ali šerijat na Balkanu nije nikad bio standard; odakle sad potreba za ovakvom transformacijom u pogledu praktikovanja vjere ?

    Kolektivno šerijatko vjenčanje u Sarajevu
    Eto su moje vjere ovi o kojima pishesh,ne da su mi gadni no kad sam bio u Sarajevo sam par puta pljunuo u pravcu tih nindži,prave Sarajlije ih ne mogu smislit a kamoli gledat,no kao shto napisa Direktor prije tebe,ko zna odakle je to sljeglo,dovuklo se...jbg,ne znam brate.
    ...

  22. #3297
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    54 strane " koji parfem koristite trenutno " . Samo saner treba bit
    A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

  23. #3298
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Već 2 godine od kako sam raskinuo sa đevojkom, za te 2 godine ni jednom se čuli niti viđeli nismo. Nemam želju da joj pišem, a ni ona meni tako da je sve na tome ostalo. Pošto sam skoro počeo da radim ozbiljnije nego u periodu kad smo bili skupa, dobijem papire i napustim CG, al ponekad dođem u CG na 2 3 dana i vraćem se nazad.
    I danas, ja završio s poslom nema pola sata, i idem na ručak u restoran, kad ulazi familija Poljaka, jedna preslikana ona, doduše ova moja bivša nikad nije govorila ni jedan sem maternjeg. Gledam ovu Poljakinju i ne vjerujem ISTA, ali bukvalno ISTA osoba. Doduše vidi se da je ova malo starija od nje, ali visina, osmjeh, građa, sve isto.
    Pomislio sam da je ona, al posle vidim da ima 2 sina okvirno 4 i 6 godina i da nije sa našeg govornog područja.
    Ne mogu da vjerujem da postoje iste osobe. Baš bih volio da vidim svojeg dvojnika.

  24. #3299
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,498
    Thanks Thanks Given 
    5,350
    Thanks Thanks Received 
    3,846
    Thanked in
    1,520 Posts

    Default

    U ogledalo ti je najlakse to zavrsit

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

  25. #3300
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,419
    Thanks Thanks Given 
    611
    Thanks Thanks Received 
    639
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    @Bronx
    jesi vidio, prati te njen duh dje god da podjeh ahahah. a makse.
    Čupatelj

Page 132 of 217 FirstFirst ... 3282122128129130131132133134135136142182 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Čemu se smijete u ovom trenutku?
    By puppy in forum Sve i svašta
    Replies: 12520
    Last Post: 14-10-17, 22:46
  2. Replies: 181
    Last Post: 25-07-14, 10:31
  3. Top 10 pjesama u ovom trenutku?
    By JOLE in forum Muzika
    Replies: 15
    Last Post: 20-05-11, 13:48
  4. O chemu mislite u ovom trenutku?
    By Mystical in forum Sve i svašta
    Replies: 413
    Last Post: 18-01-10, 20:26
  5. U ovom trenutku...
    By Dzoni_Stulic in forum Sve i svašta
    Replies: 20
    Last Post: 05-10-04, 00:42

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •