Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 26 to 50 of 114

Thread: Nocni zivot i njegovo sramno radno vrijeme do 3!

  1. #26
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Pa, ček, ne shvatam, je li radno vrijeme klubova definisano nekim zakonom, aktom, opštinskom odredbom, ili, jednostavno, vlasnici klubova nemaju interes da rade 0-24?
    In vino veritas

  2. #27
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Carcosa
    Posts
    227
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jeste definisano je zakonom...

  3. #28
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    $ecam se kako sam ja prije skaka zbog ovoga dok sam izlazio svaku noc u grad, tad se i para imalo i energije dosta Sjecam se cak da sam se svadja sa drugom, vlasnikom jedne od podgorickih "diskoteki" tada, kad je ono promjena vremena, kad se sat vrce unazad pa kad bude tri, vrati se na dva, vazda sam govorio ne gasi muziku imamo sat fore jos, dva sata je po novom vremenu!
    Sad sam obicno po kafana nedje prije nekog izlaska "normalnog", pa jedva dva sata prebacim, nerijetko odem i oko 1 doma, prispava mi se nerealno

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dub_c View Post
    Sto preskupo pivo od 0,25l kosta 2.5e?? Sprdas li se samo mi kazi? Ti si onda ocigledno tip koji kako kazes parama brise guzicu ili si rodjak nekog glavasa.
    Dodaj na to ulaz 2-3-4e.
    Taksi do i od grada.
    Dnevnica majstore. A koliko istih onih ljudi koje gledas u Distriktu radi?? Ko ce to da finansira? I ko ce da podje prije 12 da popije jedno pivo do 3 sata a? I koji to klub radi (ima naroda) prije 12?

    Ja sam uglavnom svakog vikenda tamo i desi se da se odlicno provedem ali isto moram da sugerisem da je nesto precerano.

    A to da se pice placa toliko skupo da bi se lokal odrzao u zivotu ima kontra tezu da se smanji cijena na razumnu da bi se mnogo vise popilo i obrnulo para. E sad je tu problem,
    ovi koji dolaze dolaze zato sto nemaju dje drugo i nema dje bolje, ali takvih ljudi vjerujem da nema puno/dovoljno.
    Pogotovu ne toliko da se otvori jos jedan lokal na istu foru i da se prospe ta druzina.
    razumijemo se mi, nego me ti nisi skapirao. nisam ni ja u boljoj situaciji sa drzavnom platom, cijene u klubu jesu visoke, ja sam samo naveo razloge zasto su takve i da bi ti vjerovatno isto postupio da si u takvoj situaciji. cinjenica je da su pokusaji ovakvih klubova do sad u PG bili osudjeni na propast, i to najvise zbog naroda..nadam se zato da ce distrikt da potraje malo duze...

  5. #30
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Pa, ček, ne shvatam, je li radno vrijeme klubova definisano nekim zakonom, aktom, opštinskom odredbom, ili, jednostavno, vlasnici klubova nemaju interes da rade 0-24?
    Definisano je zakonom koji je donijet zbog bezbjednosti(!?!?!?), jer se odje stvarno desavaju obracuni bandi koje samo ovaj dio svijeta posjeduje...
    Намјерно Другачији...

  6. #31
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Najbolji provod je bio za vrijeme sankcija nadjes nedje prostor ili stan, nekoga sa ozvucenjem, svi se isprce koliko ko ima maraka kupe se gajba dvije piva i koja boca vina malo sokova po 10 -15 momaka i cura i udri brate dok komso policiju ne zovne i to ako se pojave a u 5 ujutro stiskavac 8-) .Koga je tada bilo briga za grad i nocni provod
    Uvijek mi je bilo bitno s kim sam, sa kakvim društvom sam, a ne gdje sam. U dobrom društvu nikada, al nikad nije bilo dosadno, bilo danju ili u noćnom provodu.

  7. #32
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avitanretla View Post
    ne znam da li se pokretala ova tema... nisam namjernio htio da ovo pisem na nocni zivot, jer je ovo posebna tema i problem koji nervira dosta ljudi...

    Skoro se otvorio klub `Distrikt` u nasem gradu, klub koji je napokon ovom gradu dao nesto za cim je ovaj grad vapio dosta vremena i napokon se moze reci da se (sebicno valjda receno, jer mene i dosta ljudi oko mene- koncept tog kluba privlaci , a vjerovatno dobar dio omladine i ne) nedje za vikend moze dobro provesti i izaci.

    Mada, nebitan je Distrikt sad toliko u ovoj prici i ne zelim da ga reklamiram koliko nocni zivot Podgoricki tj glavnog grada jedne drzave koja se fura da ce da napreduje u turistickom segmentu, da oce da ponudi turistima nesto sto im treba itd. Da li vlastodrsci ovog grada i drzave ubijaju volju ljudima da otvaraju klubove, diskoteke i barove sa njihovim zakonima i ogranicenjima?

    Imao sam srece da okusim nocni zivot u nekoliko gradova poput Rima, Londona, Praga, Budimpeste... i najblizeg Beograda.
    Ajde da uzmemo taj nas vjecni uporedjivacki najblizi grad -Beograd koji je npr jedan od centara nocnog zivota u regionu i svaki vikend (nedje sam procitao i cifru, ali ne mogu se sjetit) u budzet grada se slije poprilican broj novca zbog dolaska ljudi sa strane (BiH, Hrv, Slovenija, CG, Makedonija, Madjarska...) jer se skoro svaki vikend u Beogradu mogu naci razna desavanja, mjesecno se mogu vidjeti i cuti razni izvodjaci, bendovi koje bi voljeli mnogi da cuju.
    Naravno, ova prica prelazi u nesto sto nema veze sa nama, ali poenta moje price jeste da radno vrijeme diskoteka i klubova u npr jednom Beogradu(da ne pricamo o ostalim gradovima?) nije do 03 sata posle ponoci, vec skoro pa neograniceno dje postoje te mogucnosti!
    Ako neko radi radnim danima, uci radnim danima ili sto vec, voli da izadje vikendom i provede se i ima volju i nije depresivan ostalim danima, zasto mu to ne priustiti?
    Je li moguce da nam se po ko zna koji put ljudi sa strane sprdaju sa tekstovima o depresivnim i pregrdnim gradom Podgoricom? Onaj smrad jeste napljuvao, ali je imao jednu surovu istinu iako nije znao da je masu potrefio- DEPRESIJA!

    Da li je moguce da se kod nas zabranjuje bilo kakav socijalni zivot poslije 3 sata uvece? Da li je moguce da se niko ne buni zbog toga? Posle 3, zivot ti jbm, ne mozes naci ni da jedes nedje, a ne da se provedes npr do ne daj Boze 5 sati?
    Da li je moguce da se npr u jednoj Budvi ljeti moze do 5,6 uz Bubamare i ostale gospodjice zajebavat a u Podgorici ipak to ne moze?
    Zasto se ne onemoguci klubovima (bilo koje vrste/zanrova- nevezano za koncept) koji imaju zvucnu izolaciju i ne smetaju bilo kome, da rade do npr 5-6 sati posle ponoci?
    Dajte da ne budemo depresivni grad koji ne pruza omladini apsolutno nista i da ljudima ubijaju volju za otvaranjem klubova dje ce moci da dovode muzicare/bendove/producente/dj-eve i ujedno zarade i ujedno omoguce ovom narodu napacenom da se provede?!
    Ionako imamo kulturnih i muzickih desavanja kao Papua i Nova Gvineja a po sred Evrope smo i opet se furamo da udjemo jos zapadnije no sto smo...
    Zelim da znam da li je to moguce i izvjesno u nekoj bliskoj buducnosti i da li je samo jedan Miomir Mugosa krivac ili sta vec?
    Nego... Što je tebi definicija jako dobrog noćnog života? I imaš li ti dnevni život?

    I do 3 je previše, jer od debilčina pijanih i besposlenih i neiživljene balavurdije koja pijana ide do kuće i derinja se usput, normalan narod uveče ne može spavati, a ujutru ih posao i realnost čeka.

  8. #33
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Nego... Što je tebi definicija jako dobrog noćnog života? I imaš li ti dnevni život?

    I do 3 je previše, jer od debilčina pijanih i besposlenih i neiživljene balavurdije koja pijana ide do kuće i derinja se usput, normalan narod uveče ne može spavati, a ujutru ih posao i realnost čeka.
    moj brate...
    Dje su moderatori odje? Kod koga je kljuc?
    Намјерно Другачији...

  9. #34
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Ovdje se pojedini utripovali u Bg da zive, a ne u pg.

  10. #35
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,593
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,602
    Thanked in
    1,779 Posts

    Default

    Ja još nijesam doživio frku ili tuču na mjestima đe se do jutra okupljuaju "narkomani"... Na takvim mjestima obično svi gledaju svoja posla i boli ih **** šta ko drugi radi... Frke se obično dešavaju po kafančinama đe idu narodnjaci pa kakvog šabana pogodi pjesma ili mu zasmeta kad ga neko pogleda jer ga je đevojka ostavila dan-dva prije toga... Što bi mene boljela ona stvar ako država ne može smirit seljobere koji se ne mogu obuzdat poslije 2 pjesme Ace Lukasa...Zašto bih ja ispaštao zbog neiživljene balavurdije...

    Što se cijena tiče da ponovim, niđe na svijet ljudi ne idu u klub da piju... Ako ima takvih budala i treba da ih oderu kako dolikuje...
    #fakenews

  11. #36
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ja još nijesam doživio frku ili tuču na mjestima đe se do jutra okupljuaju "narkomani"... Na takvim mjestima obično svi gledaju svoja posla i boli ih **** šta ko drugi radi... Frke se obično dešavaju po kafančinama đe idu narodnjaci pa kakvog šabana pogodi pjesma ili mu zasmeta kad ga neko pogleda jer ga je đevojka ostavila dan-dva prije toga... Što bi mene boljela ona stvar ako država ne može smirit seljobere koji se ne mogu obuzdat poslije 2 pjesme Ace Lukasa...Zašto bih ja ispaštao zbog neiživljene balavurdije...

    Što se cijena tiče da ponovim, niđe na svijet ljudi ne idu u klub da piju... Ako ima takvih budala i treba da ih oderu kako dolikuje...
    Sad je najzajebanije na ''narkomanska'' mjesta Poceli ovi klanovi i mister x podgoricki da izlaze na takva mjesta pa im dodje tako da isamaraju nekoga,neam vise cajki kroz PG kao nekad u sutomorsku.Mada u distrikt ih nema rekjao bih

  12. #37
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Nego... Što je tebi definicija jako dobrog noćnog života? I imaš li ti dnevni život?

    I do 3 je previše, jer od debilčina pijanih i besposlenih i neiživljene balavurdije koja pijana ide do kuće i derinja se usput, normalan narod uveče ne može spavati, a ujutru ih posao i realnost čeka.
    Ja mozda jesam budala, ali kad ovo pomenuh ljudi govore da trolujem, sto znam, da im povjerujem
    -Za ovo nam može pomoć' samo jedan čovjek.
    -A to je Supermen.
    -Ne, to je Savo Bačić.

  13. #38
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ovdje se pojedini utripovali u Bg da zive, a ne u pg.
    Jel da? A sto ti to znaci?

    Ja još nijesam doživio frku ili tuču na mjestima đe se do jutra okupljuaju "narkomani"... Na takvim mjestima obično svi gledaju svoja posla i boli ih **** šta ko drugi radi... Frke se obično dešavaju po kafančinama đe idu narodnjaci pa kakvog šabana pogodi pjesma ili mu zasmeta kad ga neko pogleda jer ga je đevojka ostavila dan-dva prije toga... Što bi mene boljela ona stvar ako država ne može smirit seljobere koji se ne mogu obuzdat poslije 2 pjesme Ace Lukasa...Zašto bih ja ispaštao zbog neiživljene balavurdije...

    Što se cijena tiče da ponovim, niđe na svijet ljudi ne idu u klub da piju... Ako ima takvih budala i treba da ih oderu kako dolikuje...
    Iako se slazemo, nebitno je i to za ovu temu...
    Tema je da li ljudi koji izlaze u grad (a ne ovi sto su imali para prije desetnaest godina, sto su izlazili prije 5,6, sto im smetaju pjani ljudi na ulice i to...dakle - ne ljudi koji ne izlaze, vec koji izlaze u grad) zele produzenje radnog vremena klubova koji imaju uslova za rad koliko god hoce (opet da napomenem: zvucna izolacija i jos bitnih stavki koje ne smetaju ostalim ljudima da spavaju, zive, funkcionisu) makar do 4-5 i koja mogucnost postoji da se to ostvari?
    Da li koja partija na ovim izborima nudi gradu nesto po pitanju nocnog, kulturnog, zabavnog(...) zivota?
    Намјерно Другачији...

  14. #39
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avitanretla View Post
    Definisano je zakonom koji je donijet zbog bezbjednosti(!?!?!?), jer se odje stvarno desavaju obracuni bandi koje samo ovaj dio svijeta posjeduje...
    Da, mnogo je bezbjedna Podgorica trenutno... Nema prodavnice/kladionice/pošte u gradu koja nije poharana makar jednom, i to u sred bijela dana.

    Ništa, predlažem vam da podnesete elektronsku peticiju Vladi (vidjeti sajt) da se razmotri ukidanje te odredbe. Ukoliko se skupi 5000 ljudi, Vlada je obavezna da odgovori. A vrlo lako možete animirati medije da se napravi pritisak, posebno ove "antimugijevske". Eto, par ideja od mene... Podržavam svaku inicijativu koja će ukinuti ovo besmisleno ograničenje.
    In vino veritas

  15. #40
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Da, mnogo je bezbjedna Podgorica trenutno... Nema prodavnice/kladionice/pošte u gradu koja nije poharana makar jednom, i to u sred bijela dana.

    Ništa, predlažem vam da podnesete elektronsku peticiju Vladi (vidjeti sajt) da se razmotri ukidanje te odredbe. Ukoliko se skupi 5000 ljudi, Vlada je obavezna da odgovori. A vrlo lako možete animirati medije da se napravi pritisak, posebno ove "antimugijevske". Eto, par ideja od mene... Podržavam svaku inicijativu koja će ukinuti ovo besmisleno ograničenje.
    Samo sto se u ovom slucaju Vlada ništa ne pita jer je ta odluka je donešena na opštinskom nivou a znajući koliko opštinske službe Podgorice briga za bilo kakav noćni i kulturni život mladih obzirom da je ovo jedan od najmrtvijih gradova u regionu po pitanju bilo kakvih dešavanja osim onih koji grupe entuzijasta organizuju u privatnoj režiji oni da mogu vratili bi vrijeme šetanja korza i odlaska kući u 11 naveče.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  16. #41
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja ne znam u kojem je to svijetu, od toliko mogucih svjetova, radno vrijeme kafane (kluba, kafica, bara) do 03:00h sramno... U mom svijetu nije. No taman kad pocnes da brljavis u svakom smislu upale ti svijetlo i posalju te doma. Taman
    I am the one who locks.

  17. #42
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I ranije mi se ide doma. Ajde otvoreni prostor kao Top Hill, ili nedje na plazu, terasu sa drustvom pa cekat zoru..Ali u zatvoreni klub (citaj raspali) kakvi su vecina, bez ventilacije, od dima se nista ne vidi, gura te narod okolo..makse...i do 1 je dosta da ti se smuci.
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  18. #43
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,305
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Ja podržavam da diskoteke koje rade do 5h treba da postoje za one koji imaju života za to. Ali ili na Ćemovsko polje, ili na Karabuško ili na Radovče, pa kome je malo ovo u grad neka izvoli tamo. Nema teorije da se u grad tako nešto napravi a da bude dovoljno udaljeno od stambenih objekata u kojima će taj narod da živi pod vječnim terorom buke. Njima bi odma trebalo priznat pravo na invalidsku penziju, bez šale. Sa zvučnom izolacijom možeš da se slikaš koliko "mnogo" znači stanarima koji žive u blizini. Meni je dosta i preko vrh glave i najobičniji kafić u prizemlje od zgrade mi koji radi do 00h, a ljeti samovoljno produže do 1h. Ajde i što bi smo se uštelili u jednolični ritam muzike tub-cs-tub-cs-tub-cs ili tratin-d-tratin-d-tratin-d, ali kad krenu da se razilaze pa počnu da se deru ka mazge i dovikuju iz auta pa onda rsaju gas, e tada totalno ispalim na živce pa i kad se utišaju ja više ne mogu da zaspim bar još sat vremena. Pa ti ujutro budi oran da skočiš na noge lagane u 6:30, da ideš na posa da ti krv puštaju po sistemu kap po kap i da podižeš đecu.

  19. #44
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Ja ne znam u kojem je to svijetu, od toliko mogucih svjetova, radno vrijeme kafane (kluba, kafica, bara) do 03:00h sramno... U mom svijetu nije. No taman kad pocnes da brljavis u svakom smislu upale ti svijetlo i posalju te doma. Taman
    U dokonom i besposlenom svijetu. Ako nekome npr od 23h do 3h nije dovoljno da se zabavi, smuva curu i odvede je, neće ni posle 3h. Meni su izlasci većinom bili orjentisani da uhvatim nešto a ne zbog muzike i pjančenja, tako da mi je i sat vremena bilo dovoljno da znam što će bit' tu noć.

  20. #45
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ctrl+alt+delete View Post
    Ja podržavam da diskoteke koje rade do 5h treba da postoje za one koji imaju života za to. Ali ili na Ćemovsko polje, ili na Karabuško ili na Radovče, pa kome je malo ovo u grad neka izvoli tamo.
    Bile su prije par godina zurke u onaj distributivni centar kod Vatrogasne nove, to je sasvim regularno sto je radilo i posle 3h..
    -Za ovo nam može pomoć' samo jedan čovjek.
    -A to je Supermen.
    -Ne, to je Savo Bačić.

  21. #46
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    U dokonom i besposlenom svijetu. Ako nekome npr od 23h do 3h nije dovoljno da se zabavi, smuva curu i odvede je, neće ni posle 3h. Meni su izlasci većinom bili orjentisani da uhvatim nešto a ne zbog muzike i pjančenja, tako da mi je i sat vremena bilo dovoljno da znam što će bit' tu noć.
    zamisli, ne ide svako u grad da bi nesto izjeba, koliko god ti to sokantno zvucalo :o

  22. #47
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    zamisli, ne ide svako u grad da bi nesto izjeba, koliko god ti to sokantno zvucalo :o
    Nije mi šokantno, ali to je lijepa završnica jednog izlaska. Al ako nekome nije 5 sati skakanja uz muziku dovoljno da se zabavi..., msm, jeste li vi na spidu?

    Ako si u diskoteci, nećeš ćakulati, nego igrati, valjda ćeš se umoriti do 3 ujutru, opet ako si u pub-u, možeš početi da piješ od 5 popodne do 3 ujutru, opet je dovoljno? Ja pitah tvorca teme da mi obrazloži dobar noćni provod, eto, nek me prosvijetli, možda mi nešto promiče što se do 3 ujutru ne može obavit'? Al on nešto izbjegnu da to odgovori, hm...

  23. #48
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,593
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,602
    Thanked in
    1,779 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Nije mi šokantno, ali to je lijepa završnica jednog izlaska. Al ako nekome nije 5 sati skakanja uz muziku dovoljno da se zabavi..., msm, jeste li vi na spidu?

    Ako si u diskoteci, nećeš ćakulati, nego igrati, valjda ćeš se umoriti do 3 ujutru, opet ako si u pub-u, možeš početi da piješ od 5 popodne do 3 ujutru, opet je dovoljno? Ja pitah tvorca teme da mi obrazloži dobar noćni provod, eto, nek me prosvijetli, možda mi nešto promiče što se do 3 ujutru ne može obavit'? Al on nešto izbjegnu da to odgovori, hm...
    Potuno su nebitni razlozi što bi neko ostajao duže od 3... Ako već ima tih koji bi ostajali (iz njima znanih razloga), koji ne ugrožavaju nikoga, ne smetaju nikome, zašto im ne omogućiti to...?
    #fakenews

  24. #49
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Potuno su nebitni razlozi što bi neko ostajao duže od 3... Ako već ima tih koji bi ostajali (iz njima znanih razloga), koji ne ugrožavaju nikoga, ne smetaju nikome, zašto im ne omogućiti to...?
    Apsolutno. Al već od 12h ugrožavaju drugog, jer se ne može spavati od galame. Što se mene tiče, nikad ne moraju ni prestajati, al brate, divljanje cijelu noć po ulicama, preglasna muzika, pijane budale što se dernjaju... Rijetko kad ne ugrožavaju druge i ne smetaju.

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Nije mi šokantno, ali to je lijepa završnica jednog izlaska. Al ako nekome nije 5 sati skakanja uz muziku dovoljno da se zabavi..., msm, jeste li vi na spidu?

    Ako si u diskoteci, nećeš ćakulati, nego igrati, valjda ćeš se umoriti do 3 ujutru, opet ako si u pub-u, možeš početi da piješ od 5 popodne do 3 ujutru, opet je dovoljno? Ja pitah tvorca teme da mi obrazloži dobar noćni provod, eto, nek me prosvijetli, možda mi nešto promiče što se do 3 ujutru ne može obavit'? Al on nešto izbjegnu da to odgovori, hm...
    klubovi se prije svega pune oko 12, tako da mislim da 5 sati provoda nije neka nerealna zelja, naravno to ne podrazumijeva da moras 5 sati non stop da igras. ljudi hoce da podju da se izigraju/iskacu, jednostavno im je to neki ventil i opustanje posle teske radne nedjelje, ne znam sto je tu lose...nego kao sto se vidi iz prilozenog nemamo svi isti koncept provoda i pojedinima je bas neshvatljivo (!!!) sto ima neko da radi u grad do 5. ne znam sto cete radit za 10, 20 godina...u fotelju, dnevnik, kishanje noga u lavor pa u krevet oko 21h....a nemam ja niti volje a jos manje para da pijem u grad od 5 popodne, nego evo i kuci s drustvom pijem prvo pa tek u grad iskacem oko 10 i po/11, inace mi ode na ovaj strasni podgoricki provod pola plate

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Apsolutno. Al već od 12h ugrožavaju drugog, jer se ne može spavati od galame. Što se mene tiče, nikad ne moraju ni prestajati, al brate, divljanje cijelu noć po ulicama, preglasna muzika, pijane budale što se dernjaju... Rijetko kad ne ugrožavaju druge i ne smetaju.
    prije svega, ako je klub udaljen od stambenih objekata i/ili je dobro zvucno izolovan, nema kome da smetaju. sto se tice divljanja po ulicama i glupiranja, to je generalni problem i ne odnosi se samo na posjetioce ovakvih klubova, odnosno 100% sam siguran da ce se prije tako ponasati neko ko je npr citavu noc bio na neku narodnjacinu i pun je neke safre iz ko zna kojih razloga (neko ga je mrko pogleda te noci, nije digao iz bencha taj dan koliko inace, mala mu je murica i tome sl.), nego vecina posjetilaca neke elektronske zurke, nego to je sad vec za neku drugu pricu..
    Last edited by Screaming Lord; 06-03-14 at 18:50.

Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kako bi ocijenili nocni zivot u glavnom gradu?
    By Babel Fish in forum Centralni
    Replies: 116
    Last Post: 09-06-12, 18:15
  2. I: radno vrijeme R.S. Ralocevic
    By pakito in forum Vozila i oprema
    Replies: 2
    Last Post: 04-10-11, 19:17
  3. I: Subota radno vrijeme
    By sasasasasa in forum Ostali oglasi
    Replies: 10
    Last Post: 27-11-09, 23:39
  4. Replies: 3
    Last Post: 08-03-09, 17:12
  5. Nocni zivot
    By BELI ORLOVI in forum Primorski
    Replies: 11
    Last Post: 30-10-08, 21:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •