Results 1 to 15 of 15

Thread: FXLider - 50$ besplatno za trgovanje na bezi ?!

  1. #1
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,856
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default FXLider - 50$ besplatno za trgovanje na bezi ?!

    Pozdrav,

    pročitao sam ovaj članak na cdm
    http://www.cdm.me/ekonomija/sada-je-...akcije-yahoo-a

    Registrovao sam se i poslije par minuta, Marko Jovanović iz SRB me je zvao i pitao me za neke podatke itd. Da bi se verifikovao nalog potrebno je da im skenirate ličnu kartu i neki račun. *logično

    Interesuje me je li neko imao iskustva sa njima ili ako neko zna o čemu se radi ? Rečeno je da je tih 50USD stvarnih 50USD i da se sve regularno koristi za kupovinu akcija na svjetskoj berzi.

    Je li ovo još jedna prevara ili stvarno poklanjaju 50USD ?

    Zamolio bih nekoga, koga ovo interesuje da pogleda i njihov pravilnik:
    http://www.fxlider.com/o-nama/pravila-i-uslovi/

    Je li sve tu ok ?

    *Pogledaću i ja kasnije, na brzinu ovo pišem jer imam neku obavezu sad u 13h, kad dođem kući ispitaću i ja malo bolje to.
    Love, peace and respect.

  2. #2
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Redovne promocije, evo imaš i Admiral Markets 8. marta pravi besplatni webinar u hotel Ramada i ko dođe dobija 100 dolara promotivni nalog.

    Nije to ništa novo, samo što s tolikim novcem ybog leveridža teško možeš da zaradiš nešto. Svakako vrijedi probat, viđet je li to za tebe i slično. Nema začkoljica, ne boj se.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  3. #3
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    250
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  4. #4
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    1,140
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije nikakva prevara

    Послато са ME173X уз помоћ Тапатока
    Volim kada mi pricaju iza ledja, jer tada znam da sam korak ispred njih...

  5. #5
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Do kad traje ova akcija zna li se?

    I kad se otvori racun sta dalje hahaha

  6. #6
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,856
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Ja nešto ne volim da šaljem ličnu kartu, jer onda može neko tamo da uzme tu sliku što sam im poslao i da se predstavlja lažno, u moje ime. Šta vi mislite o tome ?
    Love, peace and respect.

  7. #7
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,286
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    2,638
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Ne vjerujem da je prevara. Ali nista sa tih $50 ne mozete da uradite. To dobijate kao vaucer da vas namame. Bez ozbiljnog kapitala ne mozete da ostvarite neku korist od berze. A sumnjam da bi normalan covjek koji se nikad nije bavio tim poslovima pokusao da ulozi velike pare. Najvecu korist ovdje imaju oni od vas sto ste registrovani korisnik. Ako vam je brz profit motiv a nemate para za bacanje, igrajte kladionicu kao i ostatak Crne Gore.
    Last edited by VanjaTheMan; 28-02-14 at 18:44.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  8. #8
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Redovne promocije, evo imaš i Admiral Markets 8. marta pravi besplatni webinar u hotel Ramada i ko dođe dobija 100 dolara promotivni nalog.

    Nije to ništa novo, samo što s tolikim novcem ybog leveridža teško možeš da zaradiš nešto. Svakako vrijedi probat, viđet je li to za tebe i slično. Nema začkoljica, ne boj se.
    Ne možeš sa 100$ ništa isprobati, vjeruj mi, minimalne fluktuacije cijena čine da ti cijeli iznos nestane, baš zbog leveridža koji je fiksan na tako malu sumu. Tako da iako probaš, ne možeš na osnovu toga skapirati je li to za tebe. Mnogo ćeš bolje proći sa demo nalogom i više naučiti.

  9. #9
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Ne možeš sa 100$ ništa isprobati, vjeruj mi, minimalne fluktuacije cijena čine da ti cijeli iznos nestane, baš zbog leveridža koji je fiksan na tako malu sumu. Tako da iako probaš, ne možeš na osnovu toga skapirati je li to za tebe. Mnogo ćeš bolje proći sa demo nalogom i više naučiti.
    Naravno, ne igra ulogu je li 50 100 ili 200 eura.

    To za demo je tačno, samo da se vidi neki demo koje je realan, ima njih koji daju demo sa lažnim fluktuacijama da navuku čovjeka i ubijede ga da razbija.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  10. #10
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    slanje kopije licne karte je diskutabilno jer otvara dosta prostora za zloupotrebu.

  11. #11
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    1. FX Lider je preskup. to je mala kuca s visokim provizijama. pogledajte njihov spread i uporedite ga s konkurencijom. u regionu su glavni brokeri admiral markets a njihov spread je mnogo nizi.

    2. sa 100 eura se ne može puno napraviti. to je tacno, no to nije poenta toga. sa 100 eura vjezbas da znas kako sve funkcionise, a sa strane polako gomilas kapital i skupljas. ono sto je bit sve ovoga jest da investiranjem na forexu možeš ostvariti godišnju zaradu koja je 5 puta veća od kamata koje dobivas na stednju u banci. to govorim u situaciji kad ulazes s minimalnim rizikom i maksimalnim oprezom. ako ti je do rizika, zarada moze biti mnogo veca.

    3. cak ni FX lider ne namjesta demo naloge, tako da s tim se ne treba zamarati. uostalom to je lako provjeriti. odaberi neki dan i neki instrument (npr. EURUSD) i pogledaj koju cijenu prikazuje demo nalog, a onda provjeri koja je bila vrednost eura u dolarima za taj dan i to je to. i onda to napravi više puta za različite instrumente pša ćeš vidjeti da nema namještanja zasto bi netk namještao nešto što je tako lako provjeriti.

    forex nije kladionica. i upravo je poanta ovoga da tu namjestanja nema kao što je slucaj s kladionicama.

  12. #12
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To ti je samo gubljenje vremena ako nemas puno para a i taj FX Lider nije ni malo povoljan.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    320
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo kratko da se ukljucim fx lider nije neki broker , mnogi ga smatraju losim brokerom . za svaki bonus koji se daje mora da idu neki uslovi ,bez kojih bonus nije vazeci,obim trgovanja neki vremenski period i sl.i LK mora da se daje jel kako mislis u slucaju da napravis pare da ih podignes . e sad mogucnost zloupotrebe je uvijek moguca zato se biraju jaci i stabilniji brokeri. znaci inedifikacija je obavezna,i to ce ti svaki broker trazit.po nekom pravilu tim podacima imaju samo odredjeni ljudi pristup koji su ovlasceni od brokeske kuce.

  14. #14
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovo je tačno za FX Lider. Oni su mala brokerska kuca koja radi samo u ovom dijelu balkana pa zato i ne mogu nuditi dobre uslove. ali zato imate Admiral Markets čiji su uslovi mnogo bolji. Uostalom uporedite sami na njihovim stanicama

    Sjutra paralelno s Mundijalom počinje i specijalno Forex Ball takmičenje na kojem možete osvojiti 5000$ te niz drugih nagrada iz fonda od preko 500 000$.


    Pravi način da se započne sezona utakmica.


    Evo linkova: http://www.admiralmarkets.me/forexball ; http://www.forexball.com/
    Last edited by Forex; 11-06-14 at 11:53.

  15. #15
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Ja dobih 50e na ovaj FX nalog i htjedoh to sve da ulozim na jednu stvar ali mi uvijek javlja neku gresku sa marginama i da neki link za depozit - kada tu kliknem vodi me na pocetnu stranu. A procitah neki komentar da treba da se uplati depozit 150e da bi tih 50e bonusa moglo da bude validno.. Too gledat nece od mene, mislio sam da se zezam sa ovih 50e da ih ljuljnem na jednu stvar koju sam zameracio
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Adobe besplatno !!!
    By Sh0ne in forum Software
    Replies: 14
    Last Post: 13-01-13, 15:54
  2. Betfair trgovanje
    By trader in forum Ostali sportovi
    Replies: 32
    Last Post: 19-11-11, 11:11
  3. Besplatno za sve
    By autospeedorg in forum Internet
    Replies: 0
    Last Post: 15-03-08, 20:53
  4. prodajem besplatno :)
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Ostali oglasi
    Replies: 10
    Last Post: 08-11-07, 15:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •