Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 77

Thread: Jedna skakljiva tema (nije za one sa slabim stomakom i/ili uskim pogledima na svijet)

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NexusVI
    lol Chek, chek, nisam siguran da ovo najbolje razumijem.., could you be a little more specific!? mada , chini mi se, moglo bi u "Dan" kao rijech/izjava dana!!
    E pa, he, probaj da ukapiras da je razlika kad kazes da se zalazes za prava svih, a ne samo za prava jednih, drugih, trecih itd. Dakle, pravo da neko bude homo, drugi hetero, treci bi, cetvrti a ...
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  2. #27
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    811
    Thanks Thanks Received 
    442
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Bogu fala, rijetko ista post-ujem na cdm, ali ovo moram:
    Moralizatori i nekakvi likovi koji se svega nesto "gade" i svasta im je nesto "bolesno" su uglavnom najgori pervertiti koje mozes sresti. Ona vrsta koja nema muda da bilo sto uradi u zivotu, pa se krije iza "morala". Grozdje je kisjelo, limun je sladak, seks je gadan, mastanje je bolesno, radi se samo o cinu parenja zarad prosirenja vrste jel' da? Gimme a break...

    Milkmane (milkmanko?) doktor ti je dao tacnu definiciju. Nista strasno, samo moras izaci iz kuce. Get a life

  3. #28
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica
    Bogu fala, rijetko ista post-ujem na cdm, ali ovo moram:
    Moralizatori i nekakvi likovi koji se svega nesto "gade" i svasta im je nesto "bolesno" su uglavnom najgori pervertiti koje mozes sresti. Ona vrsta koja nema muda da bilo sto uradi u zivotu, pa se krije iza "morala". Grozdje je kisjelo, limun je sladak, seks je gadan, mastanje je bolesno, radi se samo o cinu parenja zarad prosirenja vrste jel' da? Gimme a break...

    Milkmane (milkmanko?) doktor ti je dao tacnu definiciju. Nista strasno, samo moras izaci iz kuce. Get a life
    kakva je to parola "imati muda" kojom se opravdava bolestina u vidu masturbiranja zamisljajuci svoje najblize? Za takav "bug" u glavi ne moze se naci neka ublazena dijagnoza koja bi milovala pacijenta kojem treba pomoc....mozda i tebi treba?
    Last edited by phenomenon; 09-01-06 at 13:58.

  4. #29
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    South Central Dobrota
    Posts
    140
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sledeci put bez uvreda!!!
    Last edited by DIDI; 09-01-06 at 15:27.

  5. #30
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    811
    Thanks Thanks Received 
    442
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by phenomenon
    kakva je to parola "imati muda" kojom se opravdava bolestina u vidu masturbiranja zamisljajuci svoje najblize? Za takav "bug" u glavi ne moze se naci neka ublazena dijagnoza koja bi milovala pacijenta kojem treba pomoc....mozda i tebi treba?
    I ti i ja znamo da si ti taj kome treba pomoci... U redu je da se ne slazes s necim, ali histerican nacin na koji reagujes te ofira -klasicna malogradjanska hipokrizija. I za tebe vazi isto sto i za milkman-ku: get a life.

    Tica
    Over & out

  6. #31
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica
    I ti i ja znamo da si ti taj kome treba pomoci... U redu je da se ne slazes s necim, ali histerican nacin na koji reagujes te ofira -klasicna malogradjanska hipokrizija. I za tebe vazi isto sto i za milkman-ku: get a life.

    Tica
    Over & out
    Ofira u cemu? Malogradjanska hipokkrizija? ahahaha izvini sto te boli dijagnoza, opet, kao sto sam i napisao, ja se ne radujem tome jer saopstiti pacijentu da je tesko bolestan zvuci surovo....u ovom slucaju pacijent je zaista sa ovom pricom dobio pravu dijagnozu koja nema veze sa malogradjanstinom tako da si se previse uzbudila Tico, da te nije dohvatio kakav ticji grip pa bulaznis u groznici opravdavajuci postupke auora ovih bolestina? over& out, get lost....

  7. #32
    renaissance Guest

    Default

    Quote Originally Posted by phenomenon
    kakva je to parola "imati muda" kojom se opravdava bolestina u vidu masturbiranja zamisljajuci svoje najblize? Za takav "bug" u glavi ne moze se naci neka ublazena dijagnoza koja bi milovala pacijenta kojem treba pomoc....mozda i tebi treba?

    Phenomenon,koliko god ti zvucalo cudno ,njegov/njen 'problem' ne mora da znaci da je problem patoloske prirode.Kazem, ne mora, a isto tako moze.... Postoji nesto u ljudskom umu sto se zove 'sankcija'.Covjek svjesno ili nesvjesno sankcionise one misli koje drustveno nisu prihvatljive.Mislim da ih nije zdravo potiskivati,jer se javljaju problemi druge vrste.Sto se tice konkretno ovog slucaja, mislim da se akcenat ne treba staviti na ono o cemu masta dok se samozadovoljava, vec se treba postaviti pitanje zasto masta bas o tome.Suvise je i lako i naivno reci da je rijec o bolesnoj osobi, jer koliko god ti ova izjava zvucala sokantno, u isto vrijeme govori da je njegov/njen problem najmnaje sexualne prirode.U svakom slucaju, mislim da je za svaku pohvalu sto se konsultovao/la sa strucnim licem, i sto je spreman/a da o svom problemu otvoreno i iskreno porazgovara...
    P.S.Iznenadili bi ste se sta se sve krije iza onoga sto se mota po vasim glavama koliko god vam to izgledalo benigno

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    ja koliko sam shvatio on/ona je prichao/la o tome da ne razmishlja o sexu sa bliznjim nego da samo misli na njih....shto je bolesno u tome? mislim ja lichno ne vidim ishta bolesno ako ne razmishlja o tome kako je brat guzi ili sl....
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  9. #34
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by renaissance
    Postoji nesto u ljudskom umu sto se zove 'sankcija'.Covjek svjesno ili nesvjesno sankcionise one misli koje drustveno nisu prihvatljive.
    Pa cekaj, da ne otkrivamo toplu vodu da bi tako ispadali pametni
    Ovdje se radi o poremecaju isto kao i kod pedofilije a ne o drustveno neprihvtljivim ili prihvatljivim djelima. Jer nacin na koji je opisano uzbudjenje koje stvara samozadovoljavanje prouzrokovano mastarijama o svojim najblizima jeste nista drugo nego indicator koji pokazuje vrlo ozbiljno stanje, nimalo bezopasno.
    Quote Originally Posted by renaissance
    Mislim da ih nije zdravo potiskivati,jer se javljaju problemi druge vrste.
    Sta nije zdravo da se potiskuje? I problemi koje “druge vrste” se javljaju?
    Upravo je nesposobnost razlikovanja dobrih I losih misli dovelo do nesigurnosti mlekadziju koji se na kraju obratio nekim cudnim “doktorima”. Eto majka mu/joj je doctor( odusevljen sam )

    Quote Originally Posted by renaissance
    Suvise je i lako i naivno reci da je rijec o bolesnoj osobi, jer koliko god ti ova izjava zvucala sokantno, u isto vrijeme govori da je njegov/njen problem najmnaje sexualne prirode.
    Malo ublazeniji izraz za bolestinu ovog slucaja jeste mentalni poremecaj.

    Quote Originally Posted by renaissance
    U svakom slucaju, mislim da je za svaku pohvalu sto se konsultovao/la sa strucnim licem, i sto je spreman/a da o svom problemu otvoreno i iskreno porazgovara...
    Sta ima tu da se pohvaljuje? Nesigurnost i nesposobnost prevazilazenja sopstvenih psihickih problema se na kraju mora prenijeti pod analizu drugih i naravno da otvorenost jeste uslov “ispovijedanja” ali ja ne vjerujem da se autor konsultovao sa nikim do sa svojim najblizima tj. sa svojom Dr.Mamom.

  10. #35
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Three Kocke Shechera
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS
    ja koliko sam shvatio on/ona je prichao/la o tome da ne razmishlja o sexu sa bliznjim nego da samo misli na njih....shto je bolesno u tome? mislim ja lichno ne vidim ishta bolesno ako ne razmishlja o tome kako je brat guzi ili sl....
    ti mora da se sprdash.kad je tako,sigurno mashtanje o nekrofiliji ti je ok..ono..sasvim :shock:

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ReNaIsSaNcE
    Sto se tice konkretno ovog slucaja, mislim da se akcenat ne treba staviti na ono o cemu masta dok se samozadovoljava...
    ...vec na to sta ta mastanja bude u njoj. A bude vanzemaljska osjecanja, explozije zadovoljstva, uzbudjenje kakvo nikad ranije nije osjetila... E, to je vec bolesno!

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kobaz
    ti mora da se sprdash.kad je tako,sigurno mashtanje o nekrofiliji ti je ok..ono..sasvim :shock:
    chekaj....ako ona ili on svrshava a pri tom trenutku misli kako joj se mali brat igra sa kuchetom..ili ne znam shto je vec navela....kakve to veze ima sa nekrofilijom....daj ne klapi zivota ti
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    ...vec na to sta ta mastanja bude u njoj. A bude vanzemaljska osjecanja, explozije zadovoljstva, uzbudjenje kakvo nikad ranije nije osjetila... E, to je vec bolesno!
    mada ja mislim da je to samo zbog toga sto je nesto zabranjeno zna se da nije normalno da se na to misli, i onda se u mozgu svasta nesto desava, pa ispadne vanzemaljsko ono zabranjeno voce!!

    mada isto mislim da bolje da nadje momak nego sto se samozadovoljava i proba neke zemaljske stvari
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako god se okrene prica ljudski rod je nastao i rasirio se iz incesta. Prema hriscanskoj prici Adam i Eva su bili prvi ljudi i njihova djeca nisu imali sa kim da se razmnozavaju nego medjusobno, dakle incest. Prema Darvinu i teoriji evolucije prvi ljudi su zivjeli u coporima slicnim zivotinjskima u kojima je ono sto nazivamo incestom prirodna pojava. ... Uglavnom, ako je incest neka vrst bolesti ili poremecaja onda je ljudsko drustvo bolesno od pocetka i nikada nece ozdraviti, a oni koji se gnusaju toga sami su proizvod citave serije istorijskih incesta. ...
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  15. #40
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil
    Kako god se okrene prica ljudski rod je nastao i rasirio se iz incesta. Prema hriscanskoj prici Adam i Eva su bili prvi ljudi i njihova djeca nisu imali sa kim da se razmnozavaju nego medjusobno, dakle incest. Prema Darvinu i teoriji evolucije prvi ljudi su zivjeli u coporima slicnim zivotinjskima u kojima je ono sto nazivamo incestom prirodna pojava. ... Uglavnom, ako je incest neka vrst bolesti ili poremecaja onda je ljudsko drustvo bolesno od pocetka i nikada nece ozdraviti, a oni koji se gnusaju toga sami su proizvod citave serije istorijskih incesta. ...
    Apsolutno tacno. I danas se u Indiji i u arapskim zemljama zene s drugim / trecim koljenom redovno. Pa cak i u Vojvodini (zbog imanja, sto mi je bolesnije nego samo "rodoljublje").
    She is only here to annoy herself!

  16. #41
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Od ukucana do nekrofilije, dje ce zavrsit ovaj topic to niko ne zna...

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by NSX
    I danas se u Indiji i u arapskim zemljama zene s drugim / trecim koljenom redovno. Pa cak i u Vojvodini (zbog imanja, sto mi je bolesnije nego samo "rodoljublje").
    Jes, iz takvih se "ljubavi", inace, najljepsa djeca radjaU.
    Sto se tice zacetka covjecanstva, hriscanstva, Darvina... mnogo toga su nasi preci radili, pa se danas sve to s razlogom smatra uzasom i gadoscu. Nekad su se prinosile zrtve bogovima. Mlade, nevine zene, da bi zadobili bozju milost... Kod nas je dosta dugo "krvna osveta" bila, iako zastrasujuca, sasvim normalna pojava, dio stvarnosti... Za prevaru su se zenama vadile oci......
    I? Istina, postojali su svi ti uzasi. Znaci li to da treba da nastavimo taj trend? Drustvo treba ici naprijed, lijeciti zla koja su zaceta u proslosti, a ne oslanjati se na retrogradna shvatanja tipa: "Bilo tad, zasto bi bilo nenormalno i sad?"

    Medjutim, ovdje jos uvijek nije rijec o incestu (nadam se da i nece biti), ali bih zamolio odredjene advokate autora ovg topica da ne bulazne sa fantazijama u kojima se brat autora/ke igra sa kucetom, pa da sve to rezultira najludjim orgazmom. Mislim da ste ipak svjesni kakvu glupost pricate (cak je i autor posle toga primjera rekao da se salio), a cak i da je istina, da li bi ste sebe smatrali normalnom osobom ako bi ste pri npr. pomisli na bebu koja njapa prstima med iz tegle - dozivjeli najludji orgazam??? Da li bi ste uopste MOGLI da se zadovoljavate razmisljajuci o takvim stvarima??? I onda sve minorizujete i smatrate normalnim... Bjezite tamo...

  18. #43
    renaissance Guest

    Default

    Quote Originally Posted by phenomenon
    Pa cekaj, da ne otkrivamo toplu vodu da bi tako ispadali pametni
    Ovdje se radi o poremecaju isto kao i kod pedofilije a ne o drustveno neprihvtljivim ili prihvatljivim djelima. Jer nacin na koji je opisano uzbudjenje koje stvara samozadovoljavanje prouzrokovano mastarijama o svojim najblizima jeste nista drugo nego indicator koji pokazuje vrlo ozbiljno stanje, nimalo bezopasno.

    Sta nije zdravo da se potiskuje? I problemi koje “druge vrste” se javljaju?
    Upravo je nesposobnost razlikovanja dobrih I losih misli dovelo do nesigurnosti mlekadziju koji se na kraju obratio nekim cudnim “doktorima”. Eto majka mu/joj je doctor( odusevljen sam )



    Malo ublazeniji izraz za bolestinu ovog slucaja jeste mentalni poremecaj.



    Sta ima tu da se pohvaljuje? Nesigurnost i nesposobnost prevazilazenja sopstvenih psihickih problema se na kraju mora prenijeti pod analizu drugih i naravno da otvorenost jeste uslov “ispovijedanja” ali ja ne vjerujem da se autor konsultovao sa nikim do sa svojim najblizima tj. sa svojom Dr.Mamom.
    Ma...ne pravi se ovdje niko pametan, vec se pojedncima stvari moraju potanko objasnjavati, da ne kazem crtati

    Vec kad si je spomenuo, zamolila bih te da mi pojasnis vezu izmedju ovog slucaja i pedofilije...ne kapiram....

    Upravo se radi o drustveno prihvatljivim normama , jer je drustvo jedan od faktora koje kreira nasu individuu.Homosexualnost je nekada svrstavana u psihopatoloske pojave, dok je danas, kada je uglavnom drustveno prihvatljiv fenomen,izgubila povezanost sa bilo kojim oblikom dusevnih poremecaja...

    Mislim da maaaaalcice trebas biti oprezniji prilikom udaranja ovakvih dijagnoza,jer ih, priznaces, udaras na osnovu par ispisanih redova....
    Kao prvo, cini mi se da nigdje nisam rekla da gajim simpatije prema ovakvom vidu ponasanja ,ali svakako da sam rekla da ovakve i slicne misle , ukoliko se pojave ne treba potiskivati,jer se na taj nacin ne dolazi do uzroka problema, vec se isti samo kamuflira, stvarajuci idelanu podlogu za neke druge probleme.Problem moze biti u njoj/njemu, a isto tako moze biti i van nje/njega.
    Zasto kazem da ne treba potiskivati...pa...razlozi su brojni, ali evo...napr. recimo da je koristan nacin za davanje informacija o samoj osobi...o porodicnoj sredini...moze da nam posredno ili neposredno ukaze na izvjesne devijacije licnosti(ukoliko postoje)...mozda na specficne patoloske elemente u roditeljskim stavovima...emocionalnoj klimi porodice kao cjeline.Dakle, problem ne mora da bude konkretno vezan za nju/njega, a isto tako nuzno ne mora da bude sexualne prirode.Prije bih rekla da je prava 'kocnica' negdje drugo, a da se manifestuje na polju sexualnosti...A interesantno bi bilo dovesti i Frojda u vezi sa ovim konceptom, koji je rekao da su ljudska bica u sustini 'polimorfno perverzna', pri cemu je mislio da kod covjeka postoji jedan sirok spektar sexualnih ukusa, i da ih oni sljiede cak i ako se neki od njih smatraju nemoralnim ili nezakonitim...

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ja kad se samozadovoljavam mislim na Snickers, eventualno Mars chokoladice. Tj ne zamisljam da ih koristim kao igracke, nego zamisljam kako se njih dvije voljno upushtaju u sado-mazo igrarije.
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  20. #45
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Jes, iz takvih se "ljubavi", inace, najljepsa djeca radjaU.
    Vjerovatnoca da ce djeci nesto falit je veca mozda par procenata u odnosu na "nevezane". To je nauka dokazala da ne bulaznim. Inace najveci geniji su se radjali iz takvih brakova i cak su i sami sklapali iste takve, recimo Einstein.
    She is only here to annoy herself!

  21. #46
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ReNaIsSaNcE
    Dakle, problem ne mora da bude konkretno vezan za nju/njega, a isto tako nuzno ne mora da bude sexualne prirode.Prije bih rekla da je prava 'kocnica' negdje drugo, a da se manifestuje na polju sexualnosti...A interesantno bi bilo dovesti i Frojda u vezi sa ovim konceptom, koji je rekao da su ljudska bica u sustini 'polimorfno perverzna', pri cemu je mislio da kod covjeka postoji jedan sirok spektar sexualnih ukusa, i da ih oni sljiede cak i ako se neki od njih smatraju nemoralnim ili nezakonitim...
    hehe, hvala sto si mi naslikala ali ja nemam bas uvrnutu zicu za takav umjetnicki pravac pa samim tim nismo se pomjerili sa mjesta od kojeg smo poceli...

    Ako se osvrnes na tekst autora ovog topika i dobro ga procitas(pocevsi od naslova) opet zanemarujes nekoliko stvari u svoj ovoj prici. Autor se zbog cudnih zbivanja u svom mozgu obratio nekom N licu od kojeg je dobio "krila" nakljukan spoznajom od N lica da prolazi samo neku fazu kao da se radi o nekoj depresiji a ne o mastariji u kojoj masturbira dozivljavajuci vanzemaljsske orgazme zamisljajuci svoje najblize. E sad pazi, zasto Milkman se obraca nekom N licu da se povjeri? I zasto osokoljena od strane N lica dolazi na forume da sa nama podijeli svoje otkrice, odjednom ga dozivljavajuci kao siroko shvatanje, neki vanzemlajsku fazu, i samim tim unaprijed provocira vecinu koja ovakvu bolestinu drugacije ne moze da dozivljava? Neka se obrati nekom drugom a ne svojoj mami pa ces vidjeti sto ce doznati samo ako bude ispricala ovakvu vanzemaljsku erupciju koju je nama prenijela.

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ReNaIsSaNcE
    A interesantno bi bilo dovesti i Frojda u vezi sa ovim konceptom, koji je rekao da su ljudska bica u sustini 'polimorfno perverzna'...
    Mislim da bi ovo o cemu se ovdje diskutuje tesko mogla podovesti pod tu Frojdovu tvrdnju o "polimorfnoj perverznosti". Naravno ako si mislila na ono o cemu pise u djelu 'O preobrazbi nagona'
    Posto se ovdje prica o masturbarciji znaci to je po Frojdu vec treci stadijum spolnosti kojeg Freud smatra jedinim zrelim oblikom i onaj drugi poriv libida osjećaj zadovoljstva.
    Ostavljajuci po strani sto je vecina u doba "velike aktivnosti desne ruke" koristila novine sa razgolicenim damama ovdje imamo ono za koje neki psihoanaliticari tvrde da je bar "poremećaj instikata" ne i konačno perverzija.
    Gaga je to poredjivala sa snovima pa ako sam ja pogresno razumio i radi se o masturbiranju u snu onda je ona sve objasnila i to zaista nije nista strasno osim sto ima poslije problem sa pidzamom.
    Ako to neko radi trijezan pa se jos "pali" na to sto kucni ljubimac mjauce ili laje ili time sto tetka peruta kokosku, vjeruj mi nije to nije nimalo dobro i nimalo naivno. Ako je sve ovo napisano zbog stosa onda je jako los vic, a ako je od ovoga svega sto je napisano cak i jedno i istinito duboko sam ubijedjen da bi se to trebalo konsultovati sa mnogo strucnijim osobama od nas forumasa.
    Nas nista ne kosta naglabati o Frojdu, Langu, Mooneyu... ali pricajuci "nije to nista" nekome mozemo nesvjesno nanijeti stetu.

  23. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Jes, iz takvih se "ljubavi", inace, najljepsa djeca radjaU.
    Sto se tice zacetka covjecanstva, hriscanstva, Darvina... mnogo toga su nasi preci radili, pa se danas sve to s razlogom smatra uzasom i gadoscu. Nekad su se prinosile zrtve bogovima. Mlade, nevine zene, da bi zadobili bozju milost... Kod nas je dosta dugo "krvna osveta" bila, iako zastrasujuca, sasvim normalna pojava, dio stvarnosti... Za prevaru su se zenama vadile oci......
    I? Istina, postojali su svi ti uzasi. Znaci li to da treba da nastavimo taj trend? Drustvo treba ici naprijed, lijeciti zla koja su zaceta u proslosti, a ne oslanjati se na retrogradna shvatanja tipa: "Bilo tad, zasto bi bilo nenormalno i sad?"

    Medjutim, ovdje jos uvijek nije rijec o incestu (nadam se da i nece biti), ali bih zamolio odredjene advokate autora ovg topica da ne bulazne sa fantazijama u kojima se brat autora/ke igra sa kucetom, pa da sve to rezultira najludjim orgazmom. Mislim da ste ipak svjesni kakvu glupost pricate (cak je i autor posle toga primjera rekao da se salio), a cak i da je istina, da li bi ste sebe smatrali normalnom osobom ako bi ste pri npr. pomisli na bebu koja njapa prstima med iz tegle - dozivjeli najludji orgazam??? Da li bi ste uopste MOGLI da se zadovoljavate razmisljajuci o takvim stvarima??? I onda sve minorizujete i smatrate normalnim... Bjezite tamo...
    hahahahahahhaa advokate? hahahahahhaah presmijeshan si....ruzan je nachin na koji se ophodite prema njoj....ja sam rekao da AKO ona to radi....uostalom to je moje mishljenje uzmi ga kako god hocesh...ja joj nit izigravam advokata niti branim....al ako pogledash od pochetka svi su skakali po njoj...pa kad se neko javio suprotnog mishljenja onda po njemu....mislim....hahahahha pa shta reci...mentalitet ipo....nije ona nenormalna...nego likovi koji ne umiju na normalan nachin reci shta misle......i koji su spremni svakome odbrusiti...samo traze malo podrshke od drugih da bi i oni mogli da urade isto....
    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 11-01-06 at 02:04.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  24. #49
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Hoces li ti da se bavis nekom arbitrazom, prebrojavanjem glasova za i protiv? Ili ces mozda ucestvovati u raspravi? Poslednji post ti nema nikakve veze sa temom, ali zato ima dosta o nama ucesnicima u raspravi. Dobio si zuti...

  25. #50
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    REPUBLIC of music,beauty,love&sex
    Posts
    246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by azrael
    Prvo neponowljiva sa momkom koji ima barjak od 25cm,
    Srecna Nowa,srce!!
    Sta me ti sad pominjes owako,mislim-kao da mi ne wjerujes wise?!

    Btw,tema je toliko morbidna,da nemam komentar koji bi odusewio TheMilkman-a
    '...u najjeziwijoj noci owe godine,
    mene plasi samo jedno
    -da smo mogli da se nikada ne upoznamo...'

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. gleda majmun sebe u zrcalo...
    By castel nuovo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 47
    Last Post: 27-04-05, 11:20
  2. (Naj)vaznije
    By nihil in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 126
    Last Post: 30-04-04, 10:28
  3. Nastavak sa starog foruma: Sunday Mirror - iz CG se trafing
    By Apatrid in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 115
    Last Post: 17-03-04, 18:28
  4. Pravila cutanja...
    By Karma in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 17-03-04, 07:33
  5. Ahmed Deedat o...
    By Kralj_Tvrtko in forum Religija i filozofija
    Replies: 4
    Last Post: 12-03-04, 18:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •