View Poll Results: na EP kao najbolji treci direktno ide:

Voters
55. You may not vote on this poll
  • Ukraine

    2 3.64%
  • Croatia

    2 3.64%
  • Sweden

    3 5.45%
  • Denmark

    0 0%
  • Switzerland

    1 1.82%
  • Belgium

    1 1.82%
  • Czech Rep.

    1 1.82%
  • Hungary

    1 1.82%
  • Ireland

    0 0%
  • Serbia

    4 7.27%
  • Turkey

    2 3.64%
  • Slovenia

    1 1.82%
  • Israel

    0 0%
  • Norway

    0 0%
  • Slovakia

    1 1.82%
  • Romania

    1 1.82%
  • Austria

    0 0%
  • Poland

    2 3.64%
  • Montenegro

    22 40.00%
  • neko dvadeseti..

    11 20.00%
Page 13 of 28 FirstFirst ... 39101112131415161723 ... LastLast
Results 301 to 325 of 694

Thread: EP 2016 - kvalifikacije

  1. #301
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ostavimo po strani retardiranost čitavog poteza koji su Albanci povukli večeras, ovo je otkrilo mnogo veći problem.

    Veliki bezbjedonosni propust od strane organa reda Srbije. Ovako su mogli unijeti bilo što na teren, a znajući principe po kojima funkcioniše albanski mozak i mentalitet, to je lagano mogla biti neka eksplozivna naprava, velike razorne moći. Ovo je veliki alarm za Srbiju kao državu, velika opomena za vlast i ministarstvo unutrašnjih poslova. Sva sreća pa se nije radilo o tome, već o jeftinoj, djetinjastoj, retardiranoj provokaciji, na koju se niko iz Srbije nije primio.

    Kolika je nemoć Albanaca, najbolje oslikava situacija gdje Mitrović pokušava da spušti onu napravu iz vazduha, praveći se da ne konstatuje provokaciju koja je istaknuta na zastavi. Tu se, naravno, Albanci nalaze u čudu zašto ih niko ne napada, i kreću u neki izmišljeni obračun sa čovjekom koji je samo postupao u skladu sa pravilima, i sa željom da se utakmica nastavi. Kakvi primitivci. Ovo ako ima imalo pravde, treba da bude 3:0 za Srbiju i zabrana Albancima da igraju pred navijačima kući do kraja kvalifikacija.

    Žalosno je što vidim da se Albanci iz Crne Gore pale i primaju na ovakve poteze, te javno ističu kako su ponosni na njih. To samo pokazuje da ni oni nisu daleko od ovih ekstremista. I ja sam Crnogorac, pa ne bih nikad branio maloumnike iz svoje zemlje, koji bi se bavili ovakvim i sličnim stvarima. Fudbalska utakmica, jebote.
    Last edited by McDonald's; 14-10-14 at 23:26.

  2. #302
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Kapa dolje Kolarovu koji smiruje.
    Kolarov je vazda bio gospodin, i Bane isto...vidjeli momci svijeta, a i siguran sam da jedva cekaju da se vrate u klubove...

  3. #303
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Kapa dolje Kolarovu koji smiruje.
    Da je bilo jos jedno 5-6 njih kao on i u Albanski i Srpski tim pa da se malo civilizovanije ponasaju. Kad ih gledam , kao djeca izgledaju. Ovaj trci sa tom kvazi zastavom , a ovi Srbi iza njega. Nevjerovatno, ahahhaa.
    Ljudi, opustite se malo. Srecom nije bilo ozbiljnijih incidenata i sve je proslo u redu.

  4. #304
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Ajde da je zastava Albanije, kako se činjelo u prvom mahu, bila bi dobra fora. Ovako je opasna i nezrela provokacija grupice klipana. Nadam se da će zbog takvih dobro ispaštati albanski savez, a takođe i srpski zbog ponovnog ulaska huligana na teren, kao i skandiranja i pirotehnike. Volio bi da ih zajedno izbace iz kvalifikacija. Ovo je igranje sa ljudskim životima, ma kako se nekome činjelo sniješno.

  5. #305
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,395
    Thanks Thanks Received 
    3,883
    Thanked in
    1,534 Posts

    Default

    ali na ovaj snimak lik na 1:53 kakav idiot, ali sam se okinuo od smijeha
    definitivno ce takve kazne bit da ce doc do toga na jedno minus nekoliko bodova

  6. #306
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Samo mi nije jasno dje je htio ovaj igrac Albanije sa zastavom kad ju je uzeo ne kapiram ga.
    Cuvati zastavu sine do zadnje kapi krvi. Tako se igra i bori za drzavu :P

    Quote Originally Posted by NantecutBu2 View Post
    za jednog Albanca cudo ti ide Srpski
    Pa rodjeni sam titogradjanin.

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Ajde da je zastava Albanije, kako se činjelo u prvom mahu, bila bi dobra fora. Ovako je opasna i nezrela provokacija grupice klipana. Nadam se da će zbog takvih dobro ispaštati albanski savez, a takođe i srpski zbog ponovnog ulaska huligana na teren, kao i skandiranja i pirotehnike. Volio bi da ih zajedno izbace iz kvalifikacija. Ovo je igranje sa ljudskim životima, ma kako se nekome činjelo sniješno.
    Kako kume, pa utakmica se igrala u Beograd, letjele su stolice, invazija terena i ti ocekujes kaznu za albanski savez zbog 2-3 genijalca?
    Srbija treba da popije kaznu zbog propusta organizatora, zbog zvizdanje himne i pjevanje nacionalisticke pjesme svo vrijeme.

    Trazili su, dobili su.

  7. #307
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    ali na ovaj snimak lik na 1:53 kakav idiot, ali sam se okinuo od smijeha
    definitivno ce takve kazne bit da ce doc do toga na jedno minus nekoliko bodova
    Kako je napenalio dobro nekoga od njih Inace je i onome gospodinu puklo od kapitena lijepo(Burim u transu )
    Inace ljudi nijesam nacionalista ali da u ovakvom mecu ovakvu provokaciju da sam navijac Srbije tesko da bih iskulirao a da ne udjem na teren

  8. #308
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Spustio je i poceo neke pokrete da pravi kao da ce da je cijepa, onda ulijecu Albanci da mu je uzmu jer ne daju svoju zastavu
    kakva sloga, ja im se divim. 3 vjere jedna nacija, respect to nidje nema!
    Ono je zastava nicege. Fasisticka zastava velike Albanije koja je postojala u knjigama one 2 sto su bili na istoj... I ne se*i vise.
    Slazem se.

  9. #309
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Kako je napenalio dobro nekoga od njih Inace je i onome gospodinu puklo od kapitena lijepo(Burim u transu )
    Bas sam pratio kome je uletio...Loriku Cani - mudato nema sto

  10. #310
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Kapa dolje Kolarovu koji smiruje.
    odlican snimak gdje se tacno vidi da albanski igraci uzimaju zastavu a TOMOVIC TRCI DA JE UZME, sto mislite zbog cega?Da je ljubi? Daj ne budite naivni.
    Onda navijaci isto udaraju igrace, jos jedan razlog da se utakmica registruje 3:0 za Alb

    Koliko me sad ljudi psuje ihaa
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  11. #311
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Cuvati zastavu sine do zadnje kapi krvi. Tako se igra i bori za drzavu :P
    Znači borio se i za CG, fala mu onda.
    Ad astra.

  12. #312
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Budva
    Posts
    3,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kao i one godine kad su Italijani trebali biti kaznjeni pa na kraj Srbija ispusi.. tako treba i albance kaznit TACKA.

  13. #313
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    odlican snimak gdje se tacno vidi da albanski igraci uzimaju zastavu a TOMOVIC TRCI DA JE UZME, sto mislite zbog cega?Da je ljubi? Daj ne budite naivni.
    Onda navijaci isto udaraju igrace, jos jedan razlog da se utakmica registruje 3:0 za Alb

    Koliko me sad ljudi psuje ihaa
    Nemoj da si tezak i da crnjacis nego sagledaj realno.Da su htjeli da je zapale i popisaju se na nju mogli su odmah jer je uzeo igrac Srbije.Necu da drzim stranu ali daj budi realan.

  14. #314
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lorik Cana !

    Zvanicno prelazim za Lacio !

  15. #315
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Ja sam stopostotni Crnogorac i potpuno sam bez emocija krenuo da gledam ovaj mec koji sam zavrsio sa nevjericom da je Albanija dosla sa ovakvim planom u BGD u namjeri da izazovu incident po svaku cijenu.

    Cisto sportski krenuli su pametno, navukli Srbiju na svoju polovinu i brzo se transformisali iz odbrane u kontranapade da bi ih u jednom trenutku potpuno izbacili kada su dosli u par izglednih prilika za postizanje pogotka i usljed cega su i krenuli i prvi incidenti kod izvodjenja kornera. Umjesto da su iskoristili momentum i pokupili bod ili tri iz Srbije i zbog cega bi mozda i doslo do nereda oni su se odlucili na ociglednu provokaciju koju su unaprijed smislili i za koju su moje misljenje njihovi igraci bili pripremljeni.

    Srpski fudbaleri su se ponijeli kao gospoda od samog starta meca pa do kraja. Ukoliko ova besmislica albancima prodje onda stvarno neko iz mdjd. zajednice je izgubio svaki osjecaj mjere kada su Srbi u pitanju.

    Puna podrska za bracu Srbe u svakom smislu i zelim ne da se kazne Albanci sto bi po meni jedino moguce u ovoj situaciji jer je providno i mizerno nego da se igra nova utakmica i da ih tresnu 5-0.

    Poslato sa moje cukalice

  16. #316
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    Cekaj brate, je li moguce da nema niko na strani albanije
    Niko nema nijedan razlog da bude na strani Albanije. Mogli su Srbija i Hrvatska da odigraju dva meca, nista od ovoga nije bilo. Odje se samo radi o tome da su albanci veceras ispali stoka i da su klasicno provocirali. I to je to. E sad sto ti pricas o nekom gasenju i tripujes se na neki 'uspjeh' albanaca veceras to je vec tvoja stvar.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  17. #317
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    kako čovjek da se iskontroliše kad vidi pored sebe komšiju/komšinicu a ****** su ?

  18. #318
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ja sam stopostotni Crnogorac i potpuno sam bez emocija krenuo da gledam ovaj mec koji sam zavrsio sa nevjericom da je Albanija dosla sa ovakvim planom u BGD u namjeri da izazovu incident po svaku cijenu.

    Cisto sportski krenuli su pametno, navukli Srbiju na svoju polovinu i brzo se transformisali iz odbrane u kontranapade da bi ih u jednom trenutku potpuno izbacili kada su dosli u par izglednih prilika za postizanje pogotka i usljed cega su i krenuli i prvi incidenti kod izvodjenja kornera. Umjesto da su iskoristili momentum i pokupili bod ili tri iz Srbije i zbog cega bi mozda i doslo do nereda oni su se odlucili na ociglednu provokaciju koju su unaprijed smislili i za koju su moje misljenje njihovi igraci bili pripremljeni.

    Srpski fudbaleri su se ponijeli kao gospoda od samog starta meca pa do kraja. Ukoliko ova besmislica albancima prodje onda stvarno neko iz mdjd. zajednice je izgubio svaki osjecaj mjere kada su Srbi u pitanju.

    Puna podrska za bracu Srbe u svakom smislu i zelim ne da se kazne Albanci sto bi po meni jedino moguce u ovoj situaciji jer je providno i mizerno nego da se igra nova utakmica i da ih tresnu 5-0.

    Poslato sa moje cukalice

    Potpisujem 100%.

  19. #319
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,524
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Brate ođe ljudi kao da su pod nekim teškim drogama... Ovo sa zastavom je klasična provokacija, ali zaboravljate da je cijeli stadion konstantno skandirao "ubij, zakolji da šiptar ne postoji" i slične prozivke... Još se ne dozvoljava ljudima da dođu da bodre svoju zemlju i nose svoje zastave... Tako da mi samo nemojte pričati o bezgrešnim Srbima...
    #fakenews

  20. #320
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    Kako kume, pa utakmica se igrala u Beograd, letjele su stolice, invazija terena i ti ocekujes kaznu za albanski savez zbog 2-3 genijalca?
    Srbija treba da popije kaznu zbog propusta organizatora, zbog zvizdanje himne i pjevanje nacionalisticke pjesme svo vrijeme.

    Trazili su, dobili su.
    Pa ispada da su albanski igrači započeli tuču na terenu štiteći nešto imaginarno, kao da su se zalećeli jer je protivnik uzeo korner zastavicu. Time i isprovocirali rulju da uleti u stadion. I neka je i jedan jedini koji doprinese ovakvim događajima, odgovornost za njega je na suprotnoj strani. I naravno da izbace i jedne i druge, pa za 10, 15, 20, godina ako se opet sretnu neka razmisle kakvu će atmosferu da podgrijavaju i ohrabruju usijane glave.

  21. #321
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    @Rookie moram te pitati
    Koju to zastavu čuvati do zadnje kapi krvi tj. Podrzavas li i ti tu zastavu dje je dobar dio Cg pripojen drugoj zemlji i bili je branio isto tako do zadnje kapi krvi
    Branio bih Crnu Goru da zadnje kapi krvi.

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post
    Niko nema nijedan razlog da bude na strani Albanije. Mogli su Srbija i Hrvatska da odigraju dva meca, nista od ovoga nije bilo. Odje se samo radi o tome da su albanci veceras ispali stoka i da su klasicno provocirali. I to je to. E sad sto ti pricas o nekom gasenju i tripujes se na neki 'uspjeh' albanaca veceras to je vec tvoja stvar.
    Ti navijas za Spaniju

  22. #322
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo sam cekao da uleti IGLI TARE. :lolblue:

  23. #323
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ja sam stopostotni Crnogorac
    Može li mi neko, u predahu, ukratko objasniti kako se ovo mjeri? Ima li neki aparat, ili...? Đe da se prikačim da vidim te procente, ako ih ima???

  24. #324
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Brate ođe ljudi kao da su pod nekim teškim drogama... Ovo sa zastavom je klasična provokacija, ali zaboravljate da je cijeli stadion konstantno skandirao "ubij, zakolji da šiptar ne postoji" i slične prozivke... Još se ne dozvoljava ljudima da dođu da bodre svoju zemlju i nose svoje zastave... Tako da mi samo nemojte pričati o bezgrešnim Srbima...
    Tako je kumara, napokon neko realan, objektivan na lakim drogama

  25. #325
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Ko god spomenu svaka cast, za fasisticke zastave ides u przun pa da si i brat premijera Albanije.

Page 13 of 28 FirstFirst ... 39101112131415161723 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Sta ocekujemo od Vlade u narednih 4 godine (2012-2016)?
    By Maja in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 341
    Last Post: 06-12-12, 17:09
  2. Focus turns to France in 2016
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 02-07-12, 08:20
  3. EP kvalifikacije
    By Gile_sampion in forum Ostali sportovi
    Replies: 51
    Last Post: 12-10-06, 17:39
  4. Kvalifikacije? No way!
    By Aelita in forum Politika generalno
    Replies: 4
    Last Post: 26-03-04, 22:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •