Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 57

Thread: Swingeri

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default ///////////

    sta mu dodji poluswingeri ?????

    i nama je najljepse sa jednim parom , ako je jos neki koje znamo stim bolje ,

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pluswingeri ti dodju oni koji bi da iskoriste velikodusnost swingera nesto tudje....

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default /////////////

    a , to
    nekda volimo sa nekim pojednicem ali to bas retko jer obicno su oni mnogo manje diskretni

  4. #29
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Vi i Zvek takav sexualni zivot smatrate jednostavnim, a ujedno i veoma interesantnim... Medjutim, ja se moram prikloniti ovim poluswingerima (), jer gledati svoju zenu kako je trpa neko drugi je, u najmanju ruku, stresno iskustvo. Bar ja tako gledam na te stvari...
    Jos jednom, svaka vam cast...
    Ne znam za ostale, ali se ja moram složit sa Sick-Boy-om. Vama ostalima slobodoumnima i slobodnomislećima svaka čast, to je slobodna volja, odrasli ste i po meni što god da odluče dvoje odraslih ljudi da radi u sex-u je normalno iako ja imam drugačije mišljenje. Ako vas pali da vam neko trpa, napušava i sl. ženu ili đevojku to je vaša stvar..
    S druge strane začudila me malo Zvekova okretnost . Kolko se ja sjećam iz nekih ranijih postova, njemu bješe gadno da liže tamo đe je neko prije ubača nešto.. Al' dobro, fino je da čoek sazre u međuvremenu ..
    No da se vratim temi. Neka radi ko gođ i što gođ 'oće samo da ne prosipa filozofiju i emancipaciju kroz svoje seksualne fantazije i od njih pravi vrhunske šablone ponašanja i novu seksualnu revoluciju.. Što se mene tiče nikad me ne bi moglo napalit da gledam đevojku do koje mi je stalo joj neko drugi čačka svuđ kuđ, a kamo li njih dvoje..
    Poć ću i malo dalje. Kad smo već kod probijanja tabua (mada je po meni to stvarno više istrošena tema), jer se u suštini sve vrti oko toga, kazaću još jednom ovo..
    Nadam se da će i zadnji sex tabu nestati kad se konačno u grupnom sexu nađu majka, otac, brat i sestra sa sve kućnom ljubimcem i možda nekom mrtvom lignjom.. No znajući naše seksualne velemajstore-filozofe i pronalazače, mislim da će oni već nešto novo otkrit i nać načina da nas nanovo "šokiraju"..
    Do tada ćemo se i dalje zavbavljat igrom zvanom: Probijanje tabua..
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  5. #30
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    swinge ringe raja

    zvuchi zanimljivo,da znate...
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajme, koliko cistunaca! Nije vam palo na pamet da ljudi ne moraju biti u emocionalnoj vezi, a zeljeli bi swinganje? Ma mislim da bi svi voljeli probati par vs. par varijantu seksa. Kod mene swinganje dolazi u obzir sve dok nisam emocionalno vezan za curu sa kojom sam u vezi.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Ajme, koliko cistunaca! Nije vam palo na pamet da ljudi ne moraju biti u emocionalnoj vezi, a zeljeli bi swinganje?
    Cu, ne moraju biti... Pa niko ne kaze da moraju, ali obicno jesu. Ljudi koji smatraju da je njihovoj ljubavi potrebno vjestacko disanje, "uduvavanje" svjezine, mladosti i svega onog sto je odavno nestalo... Pa, ovdje je autor "bracni-par-30". Sad ces jos pocet' sa filozofijom o bracnim parovima u kojima nema ljubavi niti bilo kakve emocionalne povezanosti...

  8. #33
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni jedino pada na pamet stih ''kuda plovi ovaj brod''...
    Cini mi se ne u smjeru u kojem treba...nazalost!
    Ali svaka cast ''onima sa sirokijem svatanjem''
    Ja cu i dalje da uzivam u ''kamenom dobu'' i volim i ne dam nikome sebi drage i voljene ljude...Tek mi je sad super sto me ponekad nazovu ''dinosaurusom''!!!!

  9. #34
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    --------------------------------------------------------------------------------

    Ajme, koliko cistunaca! Nije vam palo na pamet da ljudi ne moraju biti u emocionalnoj vezi, a zeljeli bi swinganje?

    E MOJ KOMSIJA KAD BI JA TO MOGA NACRTAT OVIJEMA NADRI FILOZOFIMA ,JA BI SE OBJESIJO OD RADOSTI !!!!



    Ma mislim da bi svi voljeli probati par vs. par varijantu seksa.


    VJERUJ MI DA BI NO ZA TO TREBA IMAT MOSNJE I UMJETNOST !!!!!!!!!!!

    Kod mene swinganje dolazi u obzir sve dok nisam emocionalno vezan za curu sa kojom sam u vezi.


    .....POTPISUJEM !!!!!!!!!!!!!!
    __________________
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  10. #35
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Thumbs down

    Ne znam za ostale, ali se ja moram složit sa Sick-Boy-om. Vama ostalima slobodoumnima i slobodnomislećima svaka čast, to je slobodna volja, odrasli ste i po meni što god da odluče dvoje odraslih ljudi da radi u sex-u je normalno iako ja imam drugačije mišljenje.


    E POSTENO KAD DOBIJAMO DOZVOLU ZA SEXSUALNE AKTIVNOSTI , I AKO TI IMAS DRUGACIJE MISLJENJE !!!!!!!!


    Ako vas pali da vam neko trpa, napušava i sl. ženu ili đevojku to je vaša stvar..


    KOMSIJA TI I JA SMO IZASLI IZ PENISA U VAGINU I OTOLE NAZDA NAPOLJE U OVI SVIJET ,MENE SAMO JAKKO CUDI DA TI GLEDAS NA SEXS TAKO KAKO SI SAD OPISA ,"NEVJERUJEM DA KAD ZBORIS S MAJKOM KAKO NASTADE DA JE PITAS ,JELI MAMA JELI TI GA TATA TRPA NABIJA ILI JESILI MU NAPUSAVALA QURAC", I NE VJERUJEM DA TE TO PALI ,NEGO IMA NEKE DRUGE SVRHE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    S druge strane začudila me malo Zvekova okretnost . Kolko se ja sjećam iz nekih ranijih postova, njemu bješe gadno da liže tamo đe je neko prije ubača nešto..

    JA SAM VAZDA GOVORIO I SAD GOVORIM (DAJ SE MALO SASTAVI) DA NE VOLIM DA LIZEM (A MOZDA I NIJESAM NIKAD LIZA) ,ALI TO NEMA VEZE JELI KO STO " T R P A " )TVOJA RIJEC ZA SEXS ,EVENTUALNO ,VODJNJE LJUBAVI ") ILI NE !!!



    Al' dobro, fino je da čoek sazre u međuvremenu ..



    JA SE NADAM DA CES I TI JEDNOGA DANA !!!!!



    No da se vratim temi. Neka radi ko gođ i što gođ 'oće samo da ne prosipa filozofiju i emancipaciju kroz svoje seksualne fantazije i od njih pravi vrhunske šablone ponašanja i novu seksualnu revoluciju..



    GUZICE MI JA NE VIDJE DA JE TEBE NEKO LICNO OVLASTIJO DA IZIGRAVAS MINISTRA SEXSA I PROFESORA/POLICAJCA ODJE NA FORUMU ? !!!!!!!!



    Što se mene tiče nikad me ne bi moglo napalit da gledam đevojku do koje mi je stalo joj neko drugi čačka svuđ kuđ, a kamo li njih dvoje..


    ALI NAJJVJEROVATNIJE NEBI REKA NE KAD BI TI DVIJE STRAOVITE PI*KE LEGLE POREED TEBE NA KREVET I POCELE DA TE LIZU I LJUBE ONAMO DJE TE NI MAJKA NIJE TAKLA PRSTOM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ELI DE A ???? HAHAHAHAHAH !


    Poć ću i malo dalje. Kad smo već kod probijanja tabua (mada je po meni to stvarno više istrošena tema), jer se u suštini sve vrti oko toga, kazaću još jednom ovo..
    Nadam se da će i zadnji sex tabu nestati kad se konačno u grupnom sexu nađu majka, otac, brat i sestra sa sve kućnom ljubimcem i možda nekom mrtvom lignjom..



    ZIVJELI TALIBANI I KAMENOVANJE !!!!!!!!!!

    No znajući naše seksualne velemajstore-filozofe i pronalazače, mislim da će oni već nešto novo otkrit i nać načina da nas nanovo "šokiraju"..
    Do tada ćemo se i dalje zavbavljat igrom zvanom: Probijanje tabua..


    DOBRO SE ZABAVLJATE BOGOMI ,EO CITAM NA OVI FORUM IMA 13 I PRANGIJA SE KA SUMANUTA (NIJE SIGURAN JELI SPONZORUSA) ?? U MOJ RODNI GRAD NARKOMANKE PO 11 -13 SODINA SISU PENIS KA NAJSTRASNI VODENI USISIVAC (NEZNAM KAZE LI SE TAKO ISPRAVNO) ZA 5 EURA PO PODGORICI I MALO SKUPLJE PO BUDVI BIRAJ OLI MOMCICA ILI SLINAVO ZENSKO BALAVCE ,E KOMSO FINO LI SE SIGRATE BLAGO VAMA !!!!!




    --------------------------------------------------------------------------------

    Ajme, koliko cistunaca! Nije vam palo na pamet da ljudi ne moraju biti u emocionalnoj vezi, a zeljeli bi swinganje? Ma mislim da bi svi voljeli probati par vs. par varijantu seksa. Kod mene swinganje dolazi u obzir sve dok nisam emocionalno vezan za curu sa kojom sam u vezi.


    PROCITA OVI TEXST ,TO JA POTPISUJEM !!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Cu, ne moraju biti... Pa niko ne kaze da moraju, ali obicno jesu. Ljudi koji smatraju da je njihovoj ljubavi potrebno vjestacko disanje, "uduvavanje" svjezine, mladosti i svega onog sto je odavno nestalo... Pa, ovdje je autor "bracni-par-30". Sad ces jos pocet' sa filozofijom o bracnim parovima u kojima nema ljubavi niti bilo kakve emocionalne povezanosti...
    **** ga, ljudi su se zazeljeli malo promjene, pa makar i na drasticni nacin. Vjerojatno su one manje drasticne nacine vec probali. To sto se ti i ja ne slazemo sa tim da svoju curu dijelim sa nekom drugim tipom (a ako cemo vec biti posteni, ne bih ni varijantu da smo ja, cura i jos neka cura, jer bi to njoj dalo za pravo da proba varijantu samnom i jos nekim deckom) nam ne daje za pravo da osudjujemo druge koji misle drugacije. No, ja cu i dalje ostati pri stavu da za mene grupnjak i swinganje dolaze u obzir samo i samo ako emocionalno nisam vezan uz osobu (osobe) koje u tome sudjeluju.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,948
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,332
    Thanked in
    1,863 Posts

    Default

    Nazovite vi mene tipičnim zastarjelim Balkancem, ali ja ne bi dijelio onu koju volim ni sa njenim majkom i ocem a ne sa tamo nekim radnikom sa raskrsnice...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  13. #38
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Argonaut
    Kod mene swinganje dolazi u obzir sve dok nisam emocionalno vezan za curu sa kojom sam u vezi.
    Ovo i ja potpisujem..
    S druge strane izjedoh se vas što sam malo na$ekira' Zveka.. Izvini što me pamćenje još dobro služi..
    A opet me ćera da pređem granicu.. No dobro.. Da ponovimo neke lekcije od ranije, pošto me unaprijedi u profesora, i da održim neke nove..

    Prvo, nijesam ti komšija pa se komšijaj sa onima tog ranga..
    Drugo, ne branim, niti to mogu ni oću, ništa nikome samo kažem da nije za mene sfingerisanje sa ženom ili đevojkom (bar ne sa nekom s kojom mislim ozbiljno) što za tebe kolko vidim nije problem iako sad nešto drugo pričaš..

    btw, da ti dam jednu foru pri postovanju.. Sačekaj prvo bar 10 sekundi, razmisli, pročitaj, pa opet razmisli, pa još jednom pročitaj i presaberi se, pa onda staviš prst na čelo, pa opet promisliš malo i onda, poslije nekolko ponavljana, napiši jednu rečenicu..

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi
    KOMSIJA TI I JA SMO IZASLI IZ PENISA U VAGINU I OTOLE NAZDA NAPOLJE U OVI SVIJET ,MENE SAMO JAKKO CUDI DA TI GLEDAS NA SEXS TAKO KAKO SI SAD OPISA ,"NEVJERUJEM DA KAD ZBORIS S MAJKOM KAKO NASTADE DA JE PITAS ,JELI MAMA JELI TI GA TATA TRPA NABIJA ILI JESILI MU NAPUSAVALA QURAC", I NE VJERUJEM DA TE TO PALI ,NEGO IMA NEKE DRUGE SVRHE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Opet izvini zbog moje "zaostale" svijesti ali ja ne pričam s majkom o njenim sexualnim iskustvima s tatom.. No opet je to razlika u vaspitanju, vjerovatno je to u vašu famelju bilo normalno.. A nijesam ni zna' da žena može da zatrudni od oralnog sexa.. Možda zato ti i ne voliš da ližeš, bojiš se da ti mala ne zatrudni..
    Nego, te riječi (trpanje, napušavanje i sl.) sigurno ne bih upotrebljava' da je u pitanju ovo drugo tj. vođenje ljubavi jer ako je jedno onda nije drugo ne..?
    Ako je za tebe sfingerisanje isto što i vođenje ljubavi onda tu ipak postoji emocionalna vezanost partnera.. Onda već postaješ kontradiktoran ili ti narodski upadaš sebi u usta pa bih ti savjetova' da makneš onaj potpis..
    Ako već nije u pitanju vođenje ljubavi onda se to treba nazvat pravim imenom, slažeš li se o Zveče?

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi
    ZIVJELI TALIBANI I KAMENOVANJE !!!!!!!!!!
    Reka' bi čoek da godine provedene u inostranstvu mogu izbrisat neke fiks ideje ali.. Bože moj.. Ličiš mi na one golootočane koji dan danas žive u uvjerenju da ih prati udba, da im neko podmeće, napada ih i da ih čekaju neke žežene muke.. Izvinjavam se tim ljudima što ih pominjem jer to već nije za zafrkanciju ali me čisto interesuje što je to tebe u prošlosti namučilo tolko..
    Ovo veze nema sa onim što sam priča'..

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi
    DOBRO SE ZABAVLJATE BOGOMI ,EO CITAM NA OVI FORUM IMA 13 I PRANGIJA SE KA SUMANUTA (NIJE SIGURAN JELI SPONZORUSA) ?? U MOJ RODNI GRAD NARKOMANKE PO 11 -13 SODINA SISU PENIS KA NAJSTRASNI VODENI USISIVAC (NEZNAM KAZE LI SE TAKO ISPRAVNO) ZA 5 EURA PO PODGORICI I MALO SKUPLJE PO BUDVI BIRAJ OLI MOMCICA ILI SLINAVO ZENSKO BALAVCE ,E KOMSO FINO LI SE SIGRATE BLAGO VAMA !!!!!
    A nemoj tako, pa zar to nije vrhunac samosvjesnosti za koju se zalažeš? Ni da si u Švedsku ka' što jesi..

    Što se probijanja tabua tiče, ne pomenuh još i kaking, pising i povraćanje u istu postelju pri, kako Zvek reče, "vođenju ljubavi" pa se evo sad ispravljam..
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    molim te da se sledeci put drzis teme, a ne usera koji je postova!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  15. #40
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nema sexa bez cetvorke-vjerujte

  16. #41
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Thumbs down

    Izbrisa li me DIDI izbrisa ,hahhahahahahahh aj dobro de ,neka vi ga je !


    http://www.swegold.com/
    Eo vi da se malacko zanimate !
    Last edited by Zvek_Zivi; 13-01-06 at 00:26.
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default /////////////

    ako ima zainteresovanih bracnih parova za druzenje
    molimo vas samo sa fotkom
    mail je [email protected]

  18. #43
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nase slike mozete videti na simpatikusu....kor.ime b.par_c.g

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Last edited by DIDI; 13-01-06 at 15:00.
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  20. #45
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako ima pravih svingera....

  21. #46
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mora da vam je tamo strasna guzva kad su uslovi, a narocito aktivni ovi od 60 godina i sa 136 kila
    Tražim godine 18 - 60
    Tražim težinu 36kg - 136kg

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /me je apsolutno protiv! Previshe sam posesivna! :twisted:

    Ko voli nek izvoli...

  23. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    350
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    nemam toliko ljuljaski al moze se nesto sredit pa da se ljuljamo svi skupa i pricamo o svemu

  24. #49
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ^ xybrid jedna od najpametnijih izjava na ovu, za mene, glupu temu
    valjda jer mi je nekako gadna ideja o liku koji mi `obradjuje` partnerku a ja gledam :P
    ...I proci cu kroz dolinu sjenki, i necu se plasiti jer si Ti sa mnom!...

  25. #50
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi
    Mi iz dijaspore imamo cesto prilika da na razne sajtove vidimo slike i zelje parova iz CG i serbije ,a uz to i iz ostalije republika/drzava ! Toga ima masu bozju , i ne samo toga nego svega i svacega ! ja sam proba vise puta i mogu vi rec da je bilo ok !
    Jesi li ikad bio u sendvicu?
    Vecina ljudi je zla

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •