Results 1 to 2 of 2

Thread: Škola skijanja

  1. #1
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Škola skijanja

    Sljedeći vikend ekipa koja planinari sa mnom ide na školu skijanja, dobili smo poseban popust na Vučju za grupu, ali ima još slobodnog mjesta, pa da javim onima koji su ljubitelji planine i snijega, da mogu da nam se priključe još danas i sjutra ako žele da uče skijanje!

    Plan je da se ide u petak rano, imamo 2 noćenja sa doručkom, 3 dana školu skijanja po 2 sata, i sva tri dana opremu i ski pass, cijena ako se skupimo je 100 eura po osobi, prevoz po autima, neće ih falit.
    Instruktor je Biljana N., glavni instruktor za skijanje gore, rekli su mi da je mnogo dobra, izaći će nam u susret i pored toga ako nam bude trebalo.

    Ako neko želi da se prijavi neka mi se javi privatnom porukom!

    *Ovo nije oglas jer se ne radi o komercijalnoj turi, već o skupljanju ljudi za školu skijanja, pa sam zato smatrao da je ok da ga stavim na ovom podforumu


  2. #2
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cpu View Post
    Sljedeći vikend ekipa koja planinari sa mnom ide na školu skijanja, dobili smo poseban popust na Vučju za grupu, ali ima još slobodnog mjesta, pa da javim onima koji su ljubitelji planine i snijega, da mogu da nam se priključe još danas i sjutra ako žele da uče skijanje - topic to write my essay today for school!

    Plan je da se ide u petak rano, imamo 2 noćenja sa doručkom, 3 dana školu skijanja po 2 sata, i sva tri dana opremu i ski pass, cijena ako se skupimo je 100 eura po osobi, prevoz po autima, neće ih falit.
    Instruktor je Biljana N., glavni instruktor za skijanje gore, rekli su mi da je mnogo dobra, izaći će nam u susret i pored toga ako nam bude trebalo.

    Ako neko želi da se prijavi neka mi se javi privatnom porukom!

    *Ovo nije oglas jer se ne radi o komercijalnoj turi, već o skupljanju ljudi za školu skijanja, pa sam zato smatrao da je ok da ga stavim na ovom podforumu
    Zdravo,

    Gdje mogu pročitati detalje o prijavi? Možete li podijeliti službenu web stranicu ove škole skijanja i točnu lokaciju? Skijaš sam amater, pa sam htio angažirati instruktora skijanja za privatne časove.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Škola CS-a by KGB
    By smarty in forum Game Server CG
    Replies: 7
    Last Post: 24-01-20, 02:24
  2. U: Škola stonog tenisa
    By brankor in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 10-01-11, 22:59
  3. I: Škola stonog tenisa
    By brankor in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 10-04-10, 19:31

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •