Page 25 of 30 FirstFirst ... 15212223242526272829 ... LastLast
Results 601 to 625 of 740

Thread: True Detective

  1. #601
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    MOGUCI SPOJLERI!!!


    @eufa
    Mislim da je u torbi ima sacmaricu, mada i da nije inicijalno ostavit 6 miliona nije bas laka odluka

    Qoute iz Maleni posta

    Season 1: "If you ask me, the light's winning."
    Season 2: THE BAD GUYS ALL WIN AND THIS WHOLE THING WAS A WASTE OF TIME LOLOLOLOLOLOL
    Ni u jednoj ni u drugoj nije bas prikazano da li su losi momci do kraja pobijedili. u prvoj sezoni je onima bio FBI za petama, u drugoj isto postoji mogucnost da ih novinar raskrinka.



    Svidjela mi se scena u pustinji i kad ga lesinari prate i ono lezi u krevet Frenk.


    Glup postupak Velkora, cini mi se da bih na njegovom mjestu odjurio i uletio u prostorije FBIa. Isprica sve, i odgovara za materijalnu stetu i bio zatvoren sa silovateljem.

    Stvarno je dobra stvar, sto nam HBO sad omogucava da gledamo u isto vrijeme ka Ameri.

    @Mitro odlican post
    Last edited by St.Dzonny; 10-08-15 at 19:53.

  2. #602
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e pa strasno, hahahahahaha, kakvi gadovi mali, ahhahahahha
    https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...20&oe=567B28E5
    1993-2020

  3. #603
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Zaboravih na te dijamante u dzepu sto ih imao Frank ali je bilo bas mnogo pametno da raspizdi onog. Mogao je makar da se izgovora, kao necu, pretpostavi da ce ovaj na silu da mu otme sako jer je sivonja pa da proba da ih nekako strpa u pantalone mada bi mu komotno stale i u ruci.

    Sad kad se setim, zasto onaj Burris i njegove gorile nisu prosto kidnapovale Raya pa ga onda obrade da im kaze za Antigone i one dokaze, jeste da bi bilo usred bela dana ali koliko vidim tamo nikog zivog nije bilo na ulici u tom susedstvu. I malo mi glupo sto mu rodjeni sin ispao ridjan a i on i zena mu crnokosi. Mozda je to bioloski moguce, znam da neki belci mogu da imaju tamnoputu decu, valjda ako im se neki geni potrefe, ali jeli toliki problem bio da mu za sina odaberu nekog zgoljavog crnokosog klinca? Jedino sto su hteli tog debelog da prikazu kao skroz bespomocnog protiv skolskih siledzija. Ridjan je bas veliki miscast.
    Last edited by Severnjak; 11-08-15 at 07:49.

  4. #604
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    821
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Šteta što imdb nema ocjene po sezonama, siguran sam da bi imali interesantan rezultat.
    Što se mene tiče prva sezona čista devetka a ovoj da mogu dao bi 7.5 ili 8 po imdb rangiranju jer mi nije za sedmicu. U svakom slučaju dobra je, iako ima tonu toga za zamjerit' a skrnavljenje ''Eyes Wide Shot-a'' im je bilo potpuno bespotrebno, čak naprotiv ispalo je presmiješno.

    Tako da preporuka, ko voli nek' izvoli.

    P.S. Ko nije a želi da pogleda dobar dokumentarac o životu i radu Stanley Kubrick-a i ujedno vidi kako je majstor režirao Eyes Wide Shot i ostala remek djela, nek' nađe na torentima Stanley Kubrick: A Life in Pictures.
    Forumaški pozdrav.
    Last edited by DellBoy; 11-08-15 at 00:43.
    Prodaja Kindle E-Book Reader-a
    067/528-777
    FB Vaš Izbor
    [email protected]

  5. #605
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Klasican primjer idiotizma kreatora....Picolato je znao da je ideja za Sezonu 2 mnogo gora od prve..I sto je onda uradio...Rijesio da sve iskomplikuje do besvijesti, pa da ispane mindblow. Ispala je vreca gluposti na kraju..Previse previse nejasnoce u prvih 6 epizoda, a onda sjajna 7, i bzvz finale.

    Sve u svemu, nece biti sezone 3. Bar ne par godina dok ne smisli nesto sto moze da parira prvoj.
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  6. #606
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro si reka. Izgleda da s ovim/ovakvim scenarijom nije moga bolje ili se pogubio.

  7. #607
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Nisam baš pratio kako se serije trebaju pratiti, u glavnom zateknem neku reprizu na HBO (repriziraju 2-3 puta).
    Izuzetno me nervira kad se neki lik u filmu/seriji poslije nekakve samospoznaje pomiri sa sudbinom i hrabro se zaleti na kišu metaka
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  8. #608
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,038
    Thanks Thanks Given 
    3,963
    Thanks Thanks Received 
    6,538
    Thanked in
    3,115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maleni View Post
    Evo komentari sa Reddita ...


    The extra 27 minutes was added for this one scene for Frank to convince her to go
    koliko nepotrebnog natezanja.

    2 weeks.

    2 weeks. or less.

    2 weeks.

    or less.

    2 weeks.

    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    nothing comes from violence and nothing ever could

  9. #609
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,312
    Thanks Thanks Given 
    272
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Ali situacija na kraju kad ona odlazi limuzinom i govori 2 weeks, a kamera prelazi na njega, tačno sam mislio da će ponovo da kaze OR LESS, ali nije

  10. #610
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,038
    Thanks Thanks Given 
    3,963
    Thanks Thanks Received 
    6,538
    Thanked in
    3,115 Posts

    Default

    i ja sam mislila da oće, pa da gađam tv s nečim
    nothing comes from violence and nothing ever could

  11. #611
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Kakav crnjak od finala..

  12. #612
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Ahahaha i ja sam isti trip ima Tako da ne serite da je los scenario i rezija, vidite kako je nepredvidiva

  13. #613
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Ali kraj videa :lolblue:



    Ako ništa drugo, ova sezona je učinila da mi VV izgleda kao bolji glumac.
    Ma ni sezona nije loša, samo je trebalo ne upoređivati ni u kom slučaju sa prvom. Ima više rupa ali je i dalje to to.
    Nadam se će biti treće i da će popraviti utisak.

    I još jedan stvar, ponovo je loše odrađen epiphany momenat, Ray se sjeti da je fotograf ličio na asistentkinju, kao Marty kad gleda kuću od prije 100 godina na fotografiji.
    Last edited by Samo Niksic; 11-08-15 at 15:21.

  14. #614
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Ali kraj videa :lolblue:



    Ako ništa drugo, ova sezona je učinila da mi VV izgleda kao bolji glumac.
    Ma ni sezona nije loša, samo je trebalo ne upoređivati ni u kom slučaju sa prvom. Ima više rupa ali je i dalje to to.
    Nadam se će biti treće i da će popraviti utisak.

    I još jedan stvar, ponovo je loše odrađen epiphany momenat, Ray se sjeti da je fotograf ličio na asistentkinju, kao Marty kad gleda kuću od prije 100 godina na fotografiji.
    Ajde sve ovo kako ide video i vidim da ima jos malo i onda ide "K" :lolblue: Uz naravno God Warrior i ono odvratno ginger dijete koje sam morao zbog imena da provjerim jer zaboravih da je isto u Fresh of the boat

  15. #615
    Join Date
    May 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    381
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Najviše mi smeta što je finale previše predvidivo. Poginuše svi za koje se nije ni očekivalo da će da preteknu. U suštini nije loša sezona. Ali prva je postavila previsok standard zbog kojeg primjećujemo sve loše detalje u ovoj sezoni. Pridružujem se forumašima koji će da odgledaju prvu sezonu još jednom.
    I love deadlines. I like the whooshing sound they make as they fly by.

  16. #616
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,285
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    4,611
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Nisam gledao zadnje dvije strane dok ne pogledah zadnju epizodu sad (nisam bio u mogucnosti prije) pa se bojah da napisem nesto lose ali vidim da nema mnogo odusevljenih.

    Bez obzira na prvu sezonu, druga mi se nije nesto dopala, od samog pocetka a kraj posebno. Daleko od toga da je LOSA sezona ali po meni nista vise od 'watchable'. Pored toga sto se skoro sve zavrsilo najgore moguce i meni su zasmetale neke sitnice koje su taj kraj ucinile jos 'crnijim' kao npr. neposlata poruka koju je snimio Ray. Vala je Pizzo mogao toliko da mu 'ucini'

    A kad bi se osvrnuo nazad na prvu sezonu, pored toga sto je kao cjelina mnoooogo bolja, po meni, ima i masu nekih razgovora koji su mi se mnoooogo dopali i zbog kojih cu mozda ponovit' prvi serijal. Cini mi se da tako dobrih dijaloga i nije mnogo bilo u drugom serijalu. Makar po meni.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  17. #617
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,585
    Thanks Thanks Given 
    7,517
    Thanks Thanks Received 
    4,583
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Zavrsila se realno, tachno onako kako je trebala da se zavrshi... Chini mi se da je dovoljno bilo da maknu gej policajca, i da bi sezona bila masu bolja, mada ni Frenkova uloga nema puno dodira sa prichom...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  18. #618
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,511
    Thanks Thanks Given 
    5,373
    Thanks Thanks Received 
    3,869
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Frenkovo smaknuce mi je bilo ok. Standardno, ubace ga u sendvic i vise se ne pita ni sa cim.

    Medjutim ona voznja velkora i drama nepotrebna i kao da nije mogao neku jacu komb napravit no je posao u brda da tamo coce izgine.

    Prva sezona je bila 10 puta bolja, sama prica je bila odlicna a ova je klasicna pucacina, mislio sam kako jepocela sa izvadjenim ocima i onom ticurinom da ce ovo mnogo drugacije bit.
    ovako nista posebno, krimi rad

  19. #619
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,585
    Thanks Thanks Given 
    7,517
    Thanks Thanks Received 
    4,583
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Nije imao goriva, prikazali su bar 3-4 puta, mogao je ostat na auto-put da ga olade odma ili probat na prvi izlaz... A morali su i zbog shuma/pustara/voda i priche njegovog oca dok kao $ede u kafani nedje u pochetnim epizodama... Samo uloga geja wtf, potpuno nepotreban lik za prichu...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  20. #620
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,511
    Thanks Thanks Given 
    5,373
    Thanks Thanks Received 
    3,869
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    pa nesto nisam siguran da je bas tako lako na autoput sasut u nekoga kilo metaka
    samim tim mi nije jasno sto mu umjesto tragaca nisu odma bombu daljinsku metnuli

    a nije lose ali moze to mnogo bolje sto.... bi rekli buksovci

  21. #621
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,585
    Thanks Thanks Given 
    7,517
    Thanks Thanks Received 
    4,583
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Shto da ne, najtrazheniji tip u zemlji, ne bi im niko zamjerio da su josh par civila usput okinuli... Bomba jes praktichnija no nije zanimljiva za gledaoce...

    Masu bi bolje bilo da su bili samo njih dvoje i da su se fokusirali na njenu prohlost i komplet povezali prichu, a on da ima uplive kao Frenk... No bi ih onda kritikovali za preveliku slichnost sa prvom sezonom... Cheka se Fargo...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  22. #622
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,285
    Thanks Thanks Given 
    424
    Thanks Thanks Received 
    2,638
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    pa nesto nisam siguran da je bas tako lako na autoput sasut u nekoga kilo metaka
    samim tim mi nije jasno sto mu umjesto tragaca nisu odma bombu daljinsku metnuli
    Ne mogu da ga dignu u vazduh bombom kad pokusavaju da im smjeste za ubistvo. Uostalom, ne znaju ni gdje je Bezzerides sa svim dokazima. Mislili su da ce da ih odvede do nje. A moralo je i da izgleda kao da su pokusali da ga uhvate zivog pa se nije dao.

    Inace finale nije lose ali nije ni dobro. Totalno prosjecno. I nije mi uopste stalo do sudbine ovih likova.
    Last edited by VanjaTheMan; 12-08-15 at 09:17.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  23. #623
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Samo uloga geja wtf, potpuno nepotreban lik za prichu...

    Sent from Tapatalk
    Nije problem samo gej pandur, vecina likova je nedovoljno razradjena, vjerovatno zato sto ih ima mnogo vise nego u prosloj sezoni i ti pokusaji da se nesta doda ovim glavnim likovima djeluju ponekad vjestacki i neprirodno, iako su oni meni bili najzanimljiviji (nije mi jasno samo da li su namjerno stavili onog debila da bude Velkorov klinac).Pricah i za Frenka, da skoro nema veze sa ovim glavnim zapletom lise poznavanja Velkora i citave situacije sa onom mu zenom silovanom(dje mu je dao pogresnu informaciju).Zaplet je pocivao na masu nekih manjih likova pa ponekad ljudi nijesu znali ni sto se dogadja.Citavoj prici je falio fokus, neka ideja po kojoj ce sezona da ide.Ovako se ponekad cinjelo da je citava radnja razbacana izmedju nekih nebitnih likova i dogadjaja.(Frenkova zalosna sova od zene,Bezzerides otac i njegov kult, zena i majka onog gej pandura, da ne idem dalje)

    Sve u svemu sezona nije nista vise od OK iako su se dosta popravili u drugom dijelu.U odnosu na prvu meni je neuporediva.

  24. #624
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,585
    Thanks Thanks Given 
    7,517
    Thanks Thanks Received 
    4,583
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Zato i rekoh da je problem, mogli su ga izbaciti i full se fokusirati na njih dvoje...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  25. #625
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Capitalist View Post
    Najviše mi smeta što je finale previše predvidivo. Poginuše svi za koje se nije ni očekivalo da će da preteknu. U suštini nije loša sezona. Ali prva je postavila previsok standard zbog kojeg primjećujemo sve loše detalje u ovoj sezoni. Pridružujem se forumašima koji će da odgledaju prvu sezonu još jednom.
    to je to, prva sezona je postavila standard koji, bojim se, ni jedna sledeća neće dostići...

    da se serija zvala drugačije, da nije bila druga sezona true detective, bila bi serija sa nedostacima (previše likova - kad bezzerides i velkoro sklapaju mozaik priče u sobi u motelu, pola sata mi je trebalo da pofatam ko je ko; predvidivost i sl...), ali bi bila potpuno ok serija...
    ...

Page 25 of 30 FirstFirst ... 15212223242526272829 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. true blood [2008-?]
    By big giant head in forum Televizija
    Replies: 32
    Last Post: 16-09-10, 00:11
  2. Acronis True Image
    By Drug Tito in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 14-03-10, 01:08
  3. True School @ Ambis maj 21
    By Nasty_Mind in forum Centralni
    Replies: 29
    Last Post: 23-05-09, 17:18
  4. ? true/false ?
    By [alien_with_N_attitude] in forum Ljubav
    Replies: 31
    Last Post: 03-01-05, 02:45
  5. Sad But True!
    By Gile_sampion in forum Sve i svašta
    Replies: 1
    Last Post: 05-05-04, 16:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •