Page 7 of 52 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast
Results 151 to 175 of 1288

Thread: 1.me [opšta tema]

  1. #151
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4,985
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    431
    Thanked in
    349 Posts

    Default

    Poskupljenje kod Telenora.

  2. #152
    Join Date
    Jan 2019
    Location
    Budva
    Posts
    352
    Thanks Thanks Given 
    102
    Thanks Thanks Received 
    28
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Koji su ovo kreteni,naime, aktivirao sam 10-og januara dvije aplikacije (viber i fb) računajući da se dvije aplikacije koriste bez naknade kao i što piše u Moj Telenor aplikaciji prilikom aktiviranja; Poslije par dana aktivirao sam Instagram (kao treću aplikaciju) koja se plaća. Maloprije proverim oni mi naplatili ove "BESPLATNE " aplikacije, nije mi za 2e;nego šta je s njima?!@@?????

    Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
    Sad mi dodje poruke i za Instagram ako ne želim da ga koristim narednih 30 dana da deaktiviram u Moj Telenor aplikaciji. Kad bi deaktivirao da li bi opet mogao aktivirati onaj probni od 30 dana?
    Last edited by Tvholic; 10-02-19 at 11:21.

  3. #153
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,831
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Znači od marta nam je cijena minuta 20c... Ljepota....

    Kakvi kraljevi, u sanašnje vrijeme đe ljudi sve više koriste VOiP. Vjerovatno žele da pređu ljudi na postpaid ali to ne ide na ovaj način.

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  4. #154
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    266
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ima li neko da koristi ovaj kucni internet https://www.telenor.me/cg/privatni/p...kucni-internet
    Vrijedi li ovo uzeti ?

  5. #155
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,565
    Thanks Thanks Given 
    172
    Thanks Thanks Received 
    383
    Thanked in
    258 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by registrovan korisnik View Post
    Ima li neko da koristi ovaj kucni internet https://www.telenor.me/cg/privatni/p...kucni-internet
    Vrijedi li ovo uzeti ?
    Imam ja top je,stabilan,brz. Ogranicen na 100 giga,ali meni ne treba vise.

    Maksimalno sam zadovoljna brzinom interneta kod vas!
    James Tiberius Kirk

  6. #156
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    PODGORICA
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Seljaci su morali da ograniče ‘podijeli internet’ opciju samo na iste vlasnike dva broja... uzas.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #157
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,565
    Thanks Thanks Given 
    172
    Thanks Thanks Received 
    383
    Thanked in
    258 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Play View Post
    Seljaci su morali da ograniče ‘podijeli internet’ opciju samo na iste vlasnike dva broja... uzas.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne koristim tu opciju,pa mi je to nebitno.

    Maksimalno sam zadovoljna brzinom interneta kod vas!
    James Tiberius Kirk

  8. #158
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,103
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,456
    Thanked in
    2,366 Posts

    Default

    Ja uzeh MiFi i o jadu se zabavih... Puca po savovima.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  9. #159
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Play View Post
    Seljaci su morali da ograniče ‘podijeli internet’ opciju samo na iste vlasnike dva broja... uzas.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ja koliko vidjeh samo mozes.uz odredjene pakete da ga podjelis, ne mozes.sa obicnim postpaidom, vec samo uz urban pakete. A realno, malo je 100 gb za kucni net.
    Forever young, i want to be forever young

  10. #160
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by registrovan korisnik View Post
    Ima li neko da koristi ovaj kucni internet https://www.telenor.me/cg/privatni/p...kucni-internet
    Vrijedi li ovo uzeti ?

    Uporedi to sa ovim iz Telekom-a:
    https://telekom.me/libero-postpaid-internet.nspx

    Ili iz MTel-a:
    https://mtel.me/mobilna/internet

    Po cijenama i kvalitetu ponude za mobilni internet, Telekom prednjači, ali moraš svakako da provjeriš kakav ti je signal na lokaciji gdje hoćeš da koristiš internet, jer možda drugi operater ima bolje pokrivanje signalom tog područja.

    I predlog: ukoliko si ili imaš nekog ko ima 13-29 godina, naruči se EYCA kartica (https://www.omladinskakartica.me/), i sa tim imaš 40% popusta u Telekomu na te pakete mobilnog interneta (Libero).
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  11. #161
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Ja mislim da u Telenor kad potrosis 100 gb i dalje imas neogranicen protok 512 ili 1 mb, dok to kod Telekoma i Mtela ne vidim, tako da je neuporedivo.
    Forever young, i want to be forever young

  12. #162
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Au da, sada vidim tu stavku kod Telenora ("Nakon potrošenog dodijeljenog saobraćaja od 100GB/20GB, internet može da se koristi po smanjenoj brzini od 512 kbps."), to može biti dobra stvar. Ovamo kod Telekoma nema toga (kada potroši 100 GB, to je to), ali za slične mjesečne troškove ima: Stream ON opcija + HBO koji se ne računaju u tih 100 GB... Sve kako kome šta treba.
    Last edited by SpellStealer; 11-02-19 at 00:25.
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  13. #163
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    266
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Znaci da uzmem
    Valjda ce biti dovoljno 100gb

  14. #164
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,103
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,456
    Thanked in
    2,366 Posts

    Default

    Eo ja dobih 50GB uz modem za prvi mjesec i mislio sam da ce mi bit' dosta sa normalnim koriscenjem ali sam skoro pola stukao za nedelju dana...

    Tom logikom bi mi 100GB bilo taman ali sa ovih 50GB cu tesko docekat' mart.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  15. #165
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,180
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,280
    Thanked in
    1,996 Posts

    Default

    Kako me Telenor maltene svaki dan cima da pređem na postpaid, auuu.. Tačno ću početi da razmišljam u tom smjeru
    The more things change, the more they stay the same.

  16. #166
    Join Date
    Jan 2019
    Location
    Budva
    Posts
    352
    Thanks Thanks Given 
    102
    Thanks Thanks Received 
    28
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Upravo im je to i namjera ,pa ko nasjedne

    Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

  17. #167
    Join Date
    Jan 2019
    Location
    Budva
    Posts
    352
    Thanks Thanks Given 
    102
    Thanks Thanks Received 
    28
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Je li moguće ovo da je internet brži na 3g nego na 4g???
    Upravo sam mjerio preko fast.com i evo rezultata u priloženim screenshotovima

    Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

  18. #168
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    pa moguce ako ti je lokacija slabo pokrivena 4g signalom, a po crticama se moze izvuc taj zakljucak.
    Forever young, i want to be forever young

  19. #169
    Join Date
    Jan 2019
    Location
    Budva
    Posts
    352
    Thanks Thanks Given 
    102
    Thanks Thanks Received 
    28
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Upravo zato sam i postavio da se vidi jačina signala, Al kažu da je 4g signal robusniji i jači.... a i nalazim se na 500 m od repetitora gdje se nalaze Tv i Mobilni predajnici. Mada su verovatno antene okrenute u kontra smjeru od mene .

    Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
    Kad sam bliže prozoru dobijem i treću crtu na 4g mreži tj. jačinu signala oko -85dbm što je, smatram, dobar signal .
    Last edited by Tvholic; 24-02-19 at 22:34.

  20. #170
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,065
    Thanks Thanks Given 
    497
    Thanks Thanks Received 
    423
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Zove me baba.Podji da mi platis racun pa cu ti dat pare.Podjem ja da platim veli 17.14e rekoh sto velis to.? Znam da ona ima prvih 6mjeseci 50% na pretplatu.Rekoh kakva pretplata 30e babi od 70god.
    Baba mi zvali su me iz call centra i ocu li na postpaid da predjem i rekla sam da ocu da mi ne dopunjavate svako malo.Stigao mi ugovor kurirom sve kako mi cura na telefon obecala 8.80e pretplata i na to 50% prvih 6mj bla bla..
    Ali ona me zvala sjutradan da kaze da kurir izgubio ugovor i da je poslala novi i da potpisem.Meni to bilo cudno ja kazala kuriru da ne potpisujem nista i da to vrati.
    Baba ugovor potpisala 25feb i dosao joj racun 4.40e i ona mislila to je to.
    A to joj proporcijalno dosao za te 3-4dana.
    Uglavnom radnica iz call centra je vj sjutradan poslala ugovor na 30emjesecne pretplate nadajuci da ce baba potpisat i cao.I ako baba nije potpisala ova je vj njoj taj paket aktivirala.
    I sad sam bio u Delti kazu da vikend pa ce me u pon zvati da je poslala upit osobi koja stoji iza svega.I kazemi da cudno jer uopste ugovor nije "zatvoren"..Jedva cekam pon da vidim sto ce mi ova rec i da li je mozda falsifikovala potpis babin.P.s Baba ima prvi ugovor u 3primjerka sto je potpisala po dogovoru.
    E sprdnja.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  21. #171
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,095
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    __________ Malo dje ima prevaranata kao u Telenor__________


    Februar 2018
    -----------------
    Zvao moju majku radnik iz poslovnice > (CITIRAM)
    --------------------------------------------------------------
    Dobili ste telefon na poklon kao stari korisnik Telenora da dodjete u narednih 2dana u tu i tu poslovnicu (dje on radi) da preuzmete telefon.
    Moja majka je korisnik ProMontea od pocetka.
    -------------------------------------------------------
    Posla majka u poslovnicu da preuzme telefon bio sa njom i moj tata koji kaze ovome radniku ima li kakav poklon i za mene posto sam i ja stari korisnik > izmedju njih razlika pola godine tako nesto.
    -----------------------------------------------------------------------
    Ukucao ovaj radnik tatin br. kaze ima taj i taj tel on mu ga dao tata potpisao itd. ali on nije bitan jer tata ne trosi koliko trosi majka..
    Jer majka vise trosi mjesecno i pocinje joj broj sa 0 i onda ima vise povoljnosti.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Dao sad ovaj majki da potpise i majka usput prije potpisa pitala ovoga da nece sto ovo smetati jer sam mislila da castim sina GALAXY S9+ kad ga budete dobili za mjesec ipo dana jer sam mislila da ga uzmem preko mojeg broja - u to ovaj radnik NE/NE kad ga budemo dobili mozete ga uzeti.
    ---------------------
    Dosao mjesec maj mi u poslovnicu da uzmemo telefon ova kaze vi ne mozete da uzmete GALAXY S9+ jer ste u februaru kupili vec jedan telefon.
    Majka kakav telefon ja kupila > prica kako je bilo > ova samo prica doslo je do nesporazuma trla vrla.
    Vi to vidjite sa ovim kolegom kod kojeg ste preuzeli telefon.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Sad mi pitamo dje ga je taj i taj radnik.
    A on je na odmor mjesec dana.
    ---------------------------------------------
    Mi namjerno posle jedno mjesec i nesto u istu poslovnicu.
    dje ga je taj i taj > a on je produzio odmor.
    Sad nama to sumnjivo ni da radi u drzavnu firmu.
    -----------------------------------------------------------

    UZ OVO ONI NAM KAZU DA TREBA DA PRODJE GODINA I DA CE MOCI DA SE UZME TELEFON.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Dosao mjesec avgust uveliko mi opet u istoj poslovnici.
    dje ga je taj i taj > a on je na bolovanje.
    kad dolazi - ne znamo tacno.
    ---------------------------------
    Dosao mjesec septembar mi u poslovnicu.
    Dje ga je taj i taj > on je jos na bolovanje dolazi kao 20tog septembra tako nesto zaboravio sam sad tacno.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Dosao mjesec oktobar mi u poslovnicu.
    Dje ga je taj i taj > on je prebacen u deltu.
    Vidimo mi loginco odavno da se tu nesto petlja.
    ----------------------------------------------------------
    A SVAKI PUT NAS PITAJU STO VAM JE TREBAO MI PRICAMO A ONI ODGOVARAJU DOSLO JE DO NESPORAZUMA VI NISTA SHVATILI MOZETE VI DA UZMETE TAJ TELEFON ALI PREKO DRUGOG BROJA.
    Mi se smijemo ne mozemo da vjerujemo kakve petljavine rade i pricaju.
    --------------------------------------------------------------------------------------
    Mi posle par dana u deltu.
    Dje ga je taj i taj > a on je prebacen u poslovnicu mislim da je bila preko morace.
    Vidi se iz svemira. da ga kriju/da petljaju samo da izgubis volju da odustanes.

    uz to logicno ide sto vam je trebao mi pricamo oni opet pricu sto sam gore napisao nesporazum i 100cuda.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Mi posli u tu poslovnicu dje su rekli da je bio samo sto smo kao smjenu promasili i opet sto vam je trebao pricamo logicno nesporazum i 100cuda predhodno navedenih.
    -----------------------------------------
    Dosao mjesec novembar bili majka i tata mislim u deltu i usput svratili.
    dje je taj i taj a on vam je dobio otkaz.
    -----------------------------------------------
    Meni kao i roditeljima to sumnjivo jer koliko mjeseci se pricala prica
    Odmor
    Odmor
    Bolovanje
    Bolovanje
    Prebacen ovamo
    Prebacen onamo
    ---------------------
    Dosao mjesec decembar ja u deltu ajde rekoh namjerno da svratim i pitam.
    Dje je taj i taj a on vam je na bolovanje.

    VJEROVALI ILI NE!!!! ja ne mogu da vjerujem i dalje sto se desava.
    ---------------------------------------------------------------------------------------
    Dosli - prosli praznici > kraj januara pocetak februara.

    Mi u glavnu zgradu Telenora - kao iz topa!

    Mi nemamo veze sa poslovnicama - bukvalno kao da smo mi ispricali problem vezano za kola pa ono na pogresno ste mjesto dosli ovo je Telenor nemamo mi veze sa kolima.
    ----------------------------------------------------------------------------------
    Kraj februara ja bio do delte i logicno da se svrati do poslovnice valja se radi uroka.
    Dje je taj i taj > a on je jos na bolovanje iskomplikovalo mu se nesto na nogu dolazi pocetkom marta.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Proslo od toga 4-5 dana mart poceo ja u poslovnicu u centar trazim seficu.

    DOK CEKAM! VJEROVALI ILI NE ZENA PORED MENE STARIJA ISTA PREVARA STO JA PRICAM PREVARIO JE SAMO DRUGI RADNIK!!!!!!
    Nisam cuo detalje jer je zena bila u cudu i brzo je posla.

    ------------------------------------------------------------------
    Pricam ja sefici sto je bilo opet prica nesporazum je to bio mozete da uzmete telefon ali preko drugog broja itd..
    Ali dzabe sto ces ali ja sve na fino ali samo malo obrtaji podignuti.

    STO JE NAJJACE ONA KAZE JA SA VAMA NE MOGU DA PRICAM VI NISTE VLASNIK BROJA! SAMO ONO DA TE MAKNE SA DNEVNOG REDA I KAZE OVO NIJE NIKAKVA PREVARA NEGO PODJITE DO TOGA I TOGA RADNIKA STO TRAZITE ON JE U DELTI JA KAZEM KAKO U DELTI KAD SAM BIO TAMO JUCE ILI PREKJUCE I REKLI SU MI DA JE NA BOLOVANJE! U TO SLIKE IMA TONA NEMA.

    Podjem ja sjutra do delte.
    Dje ga je taj i taj > radnica on je danas slobodan bice sjutra druga smjena.
    -----------------------------------------------------------------------------------------
    Ja sa srecom tamo evo ga taj i taj.
    Ja mu kazem evo godinu te trazimo nadam se da si se odmorio on sto je trebalo u cudu sto ga ja trazim i kazem sto je bilo.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    A on kaze tvoja majka je znala da kad nesto uzme da vise ne moze nista da uzima preko istog broja.

    Ja mu kazem ona nista nije uzimala nego si je ti zvao da je dobila telefon na poklon kao stari korisnik.

    On odgovara da on nikog ne zove sa privatnog broja.

    Ja mu kazem da ima listing odakle se zvalo i ko je radio tada u tu smjenu > on onda cuti.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Pa kaze tvoja majka moze da uzme telefon ali na drugom broju.

    Ja mu se smijem i kazem pa sve ovo sto si meni rekao sto to nisi njoj rekao i ona ne bi nista uzimala/potpisivala/dolazila.

    On slike ima tona nema.

    Pa kaze vi imate da se zalite nekoj agenciji trla vrla zamisli sto ti prica.

    Rekoh mu ja nemoj meni te fore kad se nesto potpisuje sto ima da se zali - nego si ih uFatio na foru i dobijas benefite od potpisanih novih paketa/telefona koji se uzmu itd... On i dalje slike ima tona nema.
    --------------------------------------------------------------------------------

    ZA KRAJ KAZE JA NE MOGU DA SE SJETIM STO JE BILO JUCE A NE PRIJE GODINU DANA.

    MOGUCE DA SAM JA NJOJ SVE TO ISPRICAO NEGO ONA NIJE SHVATILA.

    JA MU KAZEM KAKO KAD SI MALO PRIJE REKAO DA JE ONA TREBALO DA ZNA DA NE MOZE VISE NISTA DRUGO DA UZIMA PREKO ISTOG BROJA U PREVODU DA JOJ TI NISTA NISI REKAO.
    --------------------------------------------------------------
    On po ko zna koji put slike ima tona nema
    --------------------------------------------------
    Sto ces pricati - neka od 100hiljada korisnika > svakog 100tog uFate na foru njima dovoljno.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    A sve dok se ovo desava poslao sam mejl za reklamacije u telenor kojem oni kazu da se izvinjavaju standardno nesporazumu koji se dogodio itd trla vrla > a on mi navodi u prevodu da ga je zaboljeo mejl koji sam ja poslao..

    Ja mu odgovaram a sto jesam trebao da te hvalim - kad se bavis prevarama fatas ljude na foru tu - posle toga slike ima tona nema.

    I ONO STO SU REKLI DA MORA DA PRODJE GODINA OD UGOVORA I DA CE MOCI DA SE UZME TELEFON JE BILA CISTA LAZ!

    ovaj radnik sto smo ga trazili te je prevario roditelje kaze - POLA GODINE NEGO STO UGOVOR ISTEKNE MOZETE UZETI TELEFON.

    samo pokusavaju da ublaze situaciju i naravno da te maknu sa dnevnog reda.


    ___sad mi je lakse kad sam ovo podijelio sa vama.
    Last edited by Biznismen Podgorica; 13-03-19 at 22:55.

  22. #172
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,911
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    Neka se još neko ne zajebe da pročita....


    Slike ima tona nema.

  23. #173
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,065
    Thanks Thanks Given 
    497
    Thanks Thanks Received 
    423
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Pise tamo reklamacije na mail taj j taj.Napisah reklamaciju i dobijam veoma brzo odg.
    Vi niste vlasnik broja tako da se reklamacija nece uvazit.
    "Ahahahahah neka ste me nasmijali.Izvinjavamo se sto babu od 75godina nismo naucili mail da salje .A i ne znam kako bi ste provalili jesam li vlasnik broja ili ne da nisam se prestavio.Ali nikakav problem svi portali i drustvene mreze ce bit obavijestene o ovome slucaju.Barem da se gradjani nasmiju."
    Kad danas zovu opet babu da dodje da potpise novi ugovor bla bla.
    P.s Na sve ono pise ugovor sklopkjen,aktiviran 23.10.2018
    Baba postala postpaid inace i ugovor potpisala 25.01.2019.
    Ali nismo jos zavrsili dok doticna ne dobije otkaz.Posto i posle svega kad je zvala ubjedjivala da ostane na ovaj paket da je super.(interner 20gb,fb,instagram dzabe ) Babi od 75god hahahahaha

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  24. #174
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,524
    Thanks Thanks Given 
    1,016
    Thanks Thanks Received 
    260
    Thanked in
    174 Posts

    Default

    Što pročitah ovo


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #175
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,838
    Thanks Thanks Given 
    4,708
    Thanks Thanks Received 
    9,700
    Thanked in
    3,671 Posts

    Default

    Čuš zarezi...

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

Page 7 of 52 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Grad Nikšić - opšta tema
    By --SpArTaNaC-- in forum Centralni
    Replies: 146
    Last Post: Yesterday, 07:20
  2. Replies: 6
    Last Post: 06-05-22, 01:34
  3. Replies: 1
    Last Post: 28-12-20, 20:14
  4. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 20:14
  5. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 09:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •