View Poll Results: Za koga ćeš glasati?

Voters
143. You may not vote on this poll
  • DF - Miodrag Lekić

    30 20.98%
  • DPS - Slavoljub Stijepović

    15 10.49%
  • SNP - Aleksa Bečić

    8 5.59%
  • Evropsko Lice Podgorice(PCG i SDP) - Dr Dragan Bogojević

    46 32.17%
  • Ostali

    7 4.90%
  • Neću izaći na izbore

    37 25.87%
Page 33 of 185 FirstFirst ... 232930313233343536374383133 ... LastLast
Results 801 to 825 of 4615

Thread: Lokalni Izbori - 2014

  1. #801
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    https://m.facebook.com/photo.php?fbi...type=3&theater
    a tek komentari....
    samo vi popaljujte narod pa posle "sta se desilo"...
    Hvala Lepo

  2. #802
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,818
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,039
    Thanked in
    1,804 Posts

    Default

    Зна ли ко нешто више о овом Шћекићу, што ће бити градоначелник, (под условом да ДПС не направи нову зајебанцију)?
    Дјелује ми као пријатна појава, одмјерен, без неких запаљивих изјава, врло коректнан.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  3. #803
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Ko se nije zabrinuo nad stanjem u zemlji posle prezentacije ovakvih stvari koje su se desile u Beranama-dakle kome to nije signal da je vlast do te mjere bolesna i lopovska da to ugrožava sve stanovnike Crne Gore po mom mišljenju sa takvim je razgovarati na ovu temu gubljenje vremena.
    Uostalom DPS nije na vlasti zahvaljujući marsovcima nego zahvaljujući njima i nama tako da promjena na bolje neće ovđe brzo biti vidim ja.

  4. #804
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    kakva god da je vlast ne mozete "gaziti preko khm" i nepostovanjem ustavnih normi mijenjati istu da bi kao zadovoljili subjektivnu "pravdu" i zelju za promjenom , tj. zaposijedanje njihovih pozicija i uzimanje beneficija... svako ima pravo da svojim glasom izabere ono sto je u njegovom interesu.. a price da to treba da bude iz opsteg interesa, to je smijesno, jer i tada ne bi svi bili zadovoljni izborom vecine, i tu vecinu bi bilo bas briga sto je tako, pa bila to nova ex opoziciona ili sta vec.. a tek osvete..ih..
    prema tome...
    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 13-03-14 at 07:40.

  5. #805
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Mo'š misliti kako je meni dok preko Tapatalk-a čitam strane i strane ove isprazne priče. Podsjeća me na nekadašnje sjednice kolegijuma na kojima je neko morati upasti u riječ ovim dokonim kolegama koji pričaju, znaju i razumiju se u sve i svašta da bi se započela ili ne daj Bože nastavila konstruktivna rasprava.

    Sent from my HUAWEI P6-U06 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  6. #806
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Зна ли ко нешто више о овом Шћекићу, што ће бити градоначелник, (под условом да ДПС не направи нову зајебанцију)?
    Дјелује ми као пријатна појава, одмјерен, без неких запаљивих изјава, врло коректнан.

    Mlad , lijep,jos u dzemperu ....
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  7. #807
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default




    "Ne mora da izlazi na izbore, ne mora da glasa DPS samo nek' da ostavku i nece mi iskljucit' struju"


    Vladavina prava i ustav u postovanju...

    Prskaj po sirotinji
    One Ring to Rule them all...

  8. #808
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Daleko od ljudi
    Posts
    680
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Mlad , lijep,jos u dzemperu ....

    A je li i lijep, bogoti? :P
    C R N A G O R A

  9. #809
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/vijesti/milose...-clanak-186388


    "Partija smo koja ima svoj budžet, između ostalog zasnovan i na donacijama naših članova, i taj novac možemo trošiti, u skladu sa zakonom, kako god smo zamislili. Zavisno od dozvoljene sume novca kojom raspolažemo u kampanji, stvar je samo naše odluke da li ćemo ga potrošiti na politički marketing, organizaciju promotivnih skupova, isplatu putnih troškova ili nešto sasvim drugo što je dozvoljeno Zakonom o finansiranju političkih partija. Svaki finansijski izvještaj i kontrola koju su nadležne državne institucije obavile u DPS-u, a bilo ih je mnogo, javno je dostupan i pokazuje da smo partija sa najurednijim finansijskim poslovanjem u Crnoj Gori".


    Ovo sto Tarzan radi je trazenje rupa u zakonu. To je kao kad ljudi mito zovu poklon. Ja sam dosao niko me nije tjerao i poklonio doktoru 500e bocu viskija i prsutu, to nije mito to je poklon.
    Isto tako placanje putnih troskova ili nesto sasvim drugo je samo druga rijec za mito ili kupovinu glasa.

    A evo posto postah poznat po tome da dajem Zakone evo ga jos jedan na koji se gospodin Tarzan poziva :


    III. FINANSIRANJE IZBORNE KAMPANJE

    Troškovi izborne kampanje


    Troškovi izborne kampanje, u smislu ovog zakona, su troškovi koji se odnose na:
    predizborne skupove, reklamne spotove i reklamni materijal, medijsko predstavljanje, oglase i
    publikacije, istraživanja javnog mnjenja, angažovanje opunomoćenih predstavnika podnosilaca
    izborne liste u prošireni sastav organa za sprovođenje izbora, režijske troškove i opštu
    administraciju, kao i troškove prevoza u periodu od dana raspisivanja do dana održavanja izbora.


    Cisto sumnjam da je zakonom precizirano da je dozvoljeno dovoziti i placati glasace da glasaju. Jer bi to onda partije koje su finansijski slabije stavilo u nezgodnu poziciju.


    Evo ga jos jedan koji su prekrsili na Dan izbora u beranama

    Korišćenje službenih automobila

    Član 20
    Zabranjeno je državnim i javnim funkcionerima korišćenje službenih automobila nakon
    radnog vremena u periodu od dana raspisivanja do dana održavanja izbora, osim u slučajevima
    službene potrebe.
    Zabrana iz stava 1 ovog člana ne odnosi se na lica koja imaju status štićenih ličnosti.


    Objavljenje su fotografije sluzbenih automobila u NEDELJU koja je neradni dan a jos je izborni dan. Tako da bih volio da objave sta su to uradili taj dan. Sa sluzbenim autom, gorivom i vozacem.



    Zabrana zapošljavanja i angažovanja zaposlenih lica

    Član 21
    Zabranjeno je javno oglašavanje i zapošljavanje lica u državnim organima, organima
    državne uprave, organima lokalne samouprave, organima lokalne uprave, javnim preduzećima,
    javnim ustanovama i državnim fondovima, na određeno vrijeme i angažovanje po ugovoru o
    djelu, u periodu od dana raspisivanja do dana održavanja izbora. -6-

    Zabranjeno je angažovanje, u toku radnog vremena, na aktivnostima izborne kampanje
    državnim i javnim funkcionerima i zaposlenim u državnim organima, organima državne uprave,
    organima lokalne samouprave, organima lokalne uprave, javnim preduzećima, javnim
    ustanovama i državnim fondovima.





    Gospoda iz CB su cuvala mini izborne stabove DPS gdje se vrsila kupoprodaja glasova a isplivali su i spiskovi ko treba da se zaposli u Komunalnom a ko u Opstini. Cak i sluzbena prepiska.


    Eto to je oficijelno. Neoficijelno ne moramo da se lazemo, tesko da iko nema prijatelja, poznanika, clana familije koji ne radi u opstini, policiji, vodovodu, komunalnom itd itd a da je tamo upao preko "veze".
    One Ring to Rule them all...

  10. #810
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E,pa ovo je genijalno :

    http://www.in4s.net/index.php/amnezi...je-srusio-dps/


    Nakon ovog slijedi ona Andriceva :

    Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati.
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  11. #811
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Djurisicu da se podigne spomenik.




    I see what I did there...

  12. #812
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default


    Eto to je oficijelno. Neoficijelno ne moramo da se lazemo, tesko da iko nema prijatelja, poznanika, clana familije koji ne radi u opstini, policiji, vodovodu, komunalnom itd itd a da je tamo upao preko "veze".
    hahahahahaha divota...meni niko od prijatelja u cg ne radi u drzavnoj sluzbi..poznanici takodje..rodbina priznata ni oni... a vi tako? sto radite od Drzave tstststs... strasno.. a ovamo kao zalite svi ujedno da vam je lose od iste...
    ni komsija mi nije zaposlen u drzavnu sluzbu...e moj komsija...a mi ovdje pisemo, brisemo...a oni na komade cepkaju drzavno carstvo...
    nema sanse sa bmw da dodjem, jok necu...
    Hvala Lepo

  13. #813
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati.
    Nije u vezi teme, ali Andrić ovo nikad nije izjavio
    You can kill a player, but you can't kill the game

  14. #814
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shamrock View Post
    Nije u vezi teme, ali Andrić ovo nikad nije izjavio

    Ti ces njemu da kazes, njemu je brat u Italiju.

  15. #815
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E,pa……
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  16. #816
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Biće zanimljivo našim ustavobraniteljima kako snimak i ine događaje doživljava ambasador Njemačke u Crnoj Gori:

    “Čak i da nijedna od ovih radnji nije nikad izvršena, ipak ove rasprave govore o mentalitetu i načinu razmišljanja koji su u suprotnosti sa našim razumijevanjem vladavine prava”, naglasio je Fišer.





  17. #817
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Prvo ovome Fišeru pa tek onda meni-računam na visok stepen već ispoljene principijelnosti uvaženog a gore pomenutog forumaša.
    Držimo se procedure i ustava
    Dakle državna bezbijednost prvo nek pokuca ovome Fišeru na vrata!

  18. #818
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Biće zanimljivo našim ustavobraniteljima kako snimak i ine događaje doživljava ambasador Njemačke u Crnoj Gori:

    “Čak i da nijedna od ovih radnji nije nikad izvršena, ipak ove rasprave govore o mentalitetu i načinu razmišljanja koji su u suprotnosti sa našim razumijevanjem vladavine prava”, naglasio je Fišer.




    pa gospodin je rekao sto i ja... razlicito gledamo on i ja na drzavu i pravni poredak u odnosu na vas ... Vi ni nacionalnost ne gledate kao mi... ne znam za njegovu ex, sadasnju itd...ali drzavna bezbjednost sigurno zna ponesto o tome, o folkloru, pozoristu, baletu, operi, crtacima...ja nemam veze s vezom...
    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Sad ce Maja da ti posalje drzavnu bezbjednost jer se sprdas sa drzavom i narusavas ustavotvorni poredak...
    e da mene db slusa bili bi vi drustvo za primjer na svjetskom nivou ovako ste simpaticni i ambasadorima...
    Hvala Lepo

  19. #819
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pripadnik VCG negirao da je dijelio novac za glasove u Beranama

    Komentari (5) A A A
    Pripadnik Vojske Crne Gore Erol Ramusović negirao je da je na bilo koji način bio angažovan na lokalnim izborima u Beranama, osim što je iskoristio svoje biračko pravo.
    Ilustracija


    U Koaliciji "Zdravo Berane" tvrde da su, između ostalih, no*vac u Beranama za glasove di*je*li i rad*nik Op*šti*ne El*vis Ra*mu*so*vić, kao i nje*gov ro*đe*ni brat Erol Ra*mu*so*vić, ina*če ak*tiv*ni pri*pad*nik Voj*ske Cr*ne Go*re.
    "Povodom tekstova u pojedinim medijima objavljenih proteklih dana, Ministarstvo odbrane je odbacilo tvrdnje da su pripadnici Vojske Crne Gore kršili zakon na da izbora u Beranama. Ustavom Crne Gore propisano je da profesionalni pripadnik Vojske Crne Gore ne može biti član političke organizacije, što je propisano i Zakonom o Vojsci Crne Gore“, navodi se u reagovanju Ministarstva odbrane.

  20. #820
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    SNK
    Posts
    210
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    https://m.facebook.com/photo.php?fbi...type=3&theater
    a tek komentari....
    samo vi popaljujte narod pa posle "sta se desilo"...
    Hvala Lepo
    Je li to sto ovi veli da si gospodza?
    Ko laze taj i krade, ne zaboravi.

    Hvala lijepo
    Srpski pišem i zborim, svakom gromko govorim:
    narodnost mi Srbinska, um i duša Slavjanska !

  21. #821
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Simbol tri prsta politicki predstavlja Srbina a religiozno sveto trojstvo. Iskreno ne vidim razlog zbog cega bi to bilo seljacki.
    Iako sam cijeli zivot dizao samo 2 prsta. Cini li to onda i mene i sve ostale Crnogorce primitivcima ?

    Quote Originally Posted by Gandalf_White
    Samo da se razumijemo... ne podrzavam genocid u Srebrenici, a genocid se desio. Zasto se desio necu da ulazim u to, jer najbolje znaju zasto tadasnje muslimanske sa jedne i srpske vlasti sa druge strane koje se nisu mogle dogovoriti oko razmjene zarobljenika i uvoza ulja, brasna, municije i oruzja... Tri godine sam radio sa covjekom koji se preko dana borio protiv muslimana a uvece im sleperima vozio ove potrebstine i to tipa litar ulja 50maraka dzak brasna 500maraka...

    Ratko Mladic je Prodat... druge rijeci za ovo djelo nemam... Njegova vojska je chuvala izbjeglicke konvoje i kampove od balijskih nozeva... Otvorio je tampon zonu kako bi srpski zivalj mogao da pobjegne za Srbiju i za CG... Da nije bilo njega vojske Republike Srpske Krajine i dobrovoljachkih odreda sigurno bi 30-50 hiljada srba bilo pod zemljom... Jedini pravi srpski junak...
    Ostale bljuvotine na ovoj strani
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...o-Mladic/page7
    Last edited by amnesiac; 14-03-14 at 12:49.
    Dick Laurent is dead!

  22. #822
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Molim te objasni mi sta su bljuvotine ? To sto sam rekao da je Ratko Mladic jedini srpski junak? Pa jedini je on ostao da brani srpski zivalj dok su ih svi drugi prodali i Biljana Plavsic i Karadzic i Slobo itd. Uz to sam naglasio da ne podrzavam zlocine u Srebrnici i tako dalje i tako dalje.

    Sto je problem sto mogu ovo da kazem i uz to da dizem 2 prsta. Osvrnuo sam se na ovu temu da iz iskustva ljudi koji su bili na ratistu podijelim i njihovo i svoje misljenje a ne samo istoriju koju pisu pobjednici?

    Tako da i pokusaj da me diskriminisete kao crnogorca nije uspio. Molim da se jos nesto nadje... Treba li detalja iz privatnog zivota?

    Evo i da postujemo bljuvotine da se vidi koliki sam Srbin - postovi kopirani direktno sa teme :

    __________________________________________________ __________________________________________________ _________________________________________
    Samo da se razumijemo... ne podrzavam genocid u Srebrenici, a genocid se desio. Zasto se desio necu da ulazim u to, jer najbolje znaju zasto tadasnje muslimanske sa jedne i srpske vlasti sa druge strane koje se nisu mogle dogovoriti oko razmjene zarobljenika i uvoza ulja, brasna, municije i oruzja... Tri godine sam radio sa covjekom koji se preko dana borio protiv muslimana a uvece im sleperima vozio ove potrebstine i to tipa litar ulja 50maraka dzak brasna 500maraka...
    __________________________________________________ __________________________________________________ ___________________________________________
    Ratko Mladic je Prodat... druge rijeci za ovo djelo nemam... Njegova vojska je chuvala izbjeglicke konvoje i kampove od balijskih nozeva... Otvorio je tampon zonu kako bi srpski zivalj mogao da pobjegne za Srbiju i za CG... Da nije bilo njega vojske Republike Srpske Krajine i dobrovoljachkih odreda sigurno bi 30-50 hiljada srba bilo pod zemljom... Jedini pravi srpski junak...

    __________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________
    Ne znam dje si ti vidio da sam ja zadojen mrzhnjom... Nego ti mene nisi skontao. Ako dan pred dolazak predstavnice EU oni uhapse polu shlogiranog, nepokretnog covjeka kao ratnog zlocinca i tim kupe kandidaturu a sve ove godine su ga krili shta onda... Prije 16 godina nije ni za koga bio ni ubica ni monstrum... nego heroj... Da su Srbi dobili rat druga bi pricha bila... Pobjednici pishu istoriju, samo shto vi "nemate zheludac" za istoriju. A druga stvar nisam ni iz kakvog korpusa vec sam Crnogorac a ne Srbin ni prosrpski raspolozen... nisam cak ni hriscanin ako je do toga...
    __________________________________________________ __________________________________________________ _________________________________________
    Ja mislim da ovaj covjek nije zaklao ni jednog muslimana, klali su drugi na desetine i silovali... Zashto ne odgovaraju ponaosob... nego on cje sad u Hag i to je to, zavrsena pricha, a ljudi koji su radili lichno te gnusne zlochine uzhivaju sa svojim familijama... ma daj nijesmo djeca

    __________________________________________________ __________________________________________________ ___________________________________________
    aman covjece o kakvoj oficirskoj casti govoris ??? 2/3 oficirskog kadra JNA je krajem 1991 i pocetkom 1992 povuceno iz BiH i Hrvatske... Vojsku Republike Srpske Krajine tj. njen generalshtab cinilo je 12 oficira od chega 4generala i 8 pukovnika i potpukovnika od kojih je vecina dobila cinove preko nocji... Korpusi VRSK su oficire dobijali po principu ti si glavni u svom gradu ti si kapetan, a o dobrovoljachkim gardama da ne pricham... VRSK je brojala oko 190 000 vojnika ... Realan broj shkolovanih oficira bi bio 10 000 ... oni su raspolagali sa 120 oficira koji su zavrsili akademiju ... O cemu mi pricas molim te ?

    __________________________________________________ __________________________________________________ ___________________________________

    Eto to bi bili moji postovi na ovoj temi...Analiticki osvrt na oficire i licni stavovi. Izvuceno je is konteksta da je Ratko mladic prodat kako bi se dobilo na izborima u Srbiji, i kako bi dobro prosli kod EU i dalje stoji da veceg srpskog heroja i junaka za srpski narod od Ratka Mladica nema. Ako je za njih nije za mene. Tako da sledeci se put bolje potrudi.


    E ovom prilikom molim Harija da mi ne daje infractione i ne banuje jer sam branio sopstvenu cast i nisam zapoceo raspravu na ovu temu. Dijalog je dijalog i ovim nikoga nijesam uvrijedio.


    ON TOPIK:


    http://www.vijesti.me/vijesti/o-cemu-cute-opozicija-vlast-pronasli-stotine-eura-stabu-dps-a-clanak-186608
    Last edited by Gandalf_White; 14-03-14 at 16:45.
    One Ring to Rule them all...

  23. #823
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,426
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    dje vi odoste sa pricom... trolovanje...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  24. #824
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dje su sve izbori podgorica, bar, danilovgrad, kolasin...?

  25. #825
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    dje su sve izbori podgorica, bar, danilovgrad, kolasin...?

    u Podgorici, Bijelom Polju, Danilovgradu, Pljevljima, Plužinama, Plavu, Baru, Kolašinu, Žabljaku, Šavniku i Rožajama.


    Boldovane sa nestrpljenjem iscekujem. Na Zabljaku se slomise u opstini zadnje 20 dana, svako 3 dana vanredna sjednica. Pa da se cuju te price i ti najavljivani projekti Olimpijski bazen i te fore hahahahhhahah
    One Ring to Rule them all...

Page 33 of 185 FirstFirst ... 232930313233343536374383133 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lokalni izbori u Niksicu
    By dacho in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-10-12, 10:45
  2. Lokalni izbori, Ulcinj, Tuzi - 17.okt 2010
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 7
    Last Post: 17-10-10, 17:18
  3. Izbori za lokalni parlament, Cetinje 7.feb
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 171
    Last Post: 10-02-10, 21:58
  4. lokalni izbori u NK
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 09-02-05, 12:03
  5. Kotor - lokalni izbori
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 18-12-04, 01:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •