Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 75

Thread: Kandidati za Gradonacelnika Podgorice

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Fala ti Mugi sto postojis, fala ti Mugi, moj zivot bez tebe ne bi bio isti. Kakvih gluposti boze moj.

    Moze li mi iko od Mugofila objasnit u cemu se konkrento sastoji taj veliki uspjeh Mugija u krojenju "Evropske metropole" ?
    Je li neplanska i kichasta gradnja ? Aminovanje divlje gradnje ? Javni prevoz ? unistavanje simbola grada ? Ovaj cuveni kolektor "evo samo sto nije" otpadnih voda ? Mozda oni kruzni kod Mareze ? Ili ogavne megastrukture sa trga koje se grade punih 8 godina ? Nemojmo da pominjemo javne nabavke, javne radove, raspodjele stanova... A budzet GG Podgorica je u jednom trenutku bio blizu 90 miliona... Dje su skole, vrtici, gimnazija, stadion, koncertna dvorana, bazeni, fabrike...
    Metropolu ne cine dva mosta, par prosirenih ulica i 5-6 staklenih zgrada (naravno finansiranih od privatnika, ne Mugija). Ovo je samo djelic price, da ne pominjemo njegovu primitivnu pojavu, shugavu narav i koruptivne sklonosti.

    Kasaba ili Mugilend ? Kasaba, hvala !
    Last edited by E-1; 07-01-14 at 17:45.

  2. #27
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Bahatost i arogancija svakako nisu nimalo poželjne osobine za prvog čovjeka glavnog grada.
    Na čelu grada bih volio vidjeti ozbiljnog, obrazovanog i kulturnog čovjeka. Poželjno bi bilo da nije iz DPSDP miljea. Volio bih, takođe, da je imućan, i da imetak i način sticanja istog nije sporan.
    Znate li nekog takvog?

  3. #28
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Mene nikad nece biti jasno radi cega su tako zadovoljno gradjani Podgorice radom doticnog serifa cije ime ne bih da spominjem... Prvo i osnovno mislim da je Podgorica jedan od gorih ako ne i najgori glavni grad u Evropi... Nema bukvalno ni pola stvari koje treba da posjeduje glavni grad... Prvo i osnovno Podgorica ima najveci budzet od svih opstina naravno to niko ne treba da spori ali ono sto je uradjeno sa tim novcem je jadno i zalosno... Samo da se ode malo dalje od centra pa da se vidi kakvi su uslovi za zivot, promaseni projekti, dodijeljeni stanovi kao sto neko pomenu, previse lose iskorioscen novac... Daleko je Podgorica od obrisa modernog glavnog grada drzave u 21 vijeku... Mene uhvati zalost kad odes do naselja i vidis razorene ulice, koje se samo krpe i to je to... A da glavno je svuda nacickati po 3 hotela na 400 metara kvadratnih, nacickane zgrade, a za ostalo koga sisa... E da da ne pricam o rusenju Kina Kulture, Hotela Crne Gore i ostalih stvari koji su uradjeni Podgorici... Sa parama sa kojima je raspolagao svako bi mogao da uradi ovo sto je Mugosa uradio... No kao i sve kod nas.....

    Ja mislim da ce ipak Vucelic biti kandidat DPS...

  4. #29
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Podgorici je potreban neko poput Edija Rame, sadašnjeg premijera Albanije, a kojeg je za tu poziciju preporučilo 11 godina rada na mjestu gradonačelnika Tirane. Čovjek je prethodno živio godinama u Parizu i u nekim zapadnim metropolama. Ugledni je umjetnik nevjerovatne energije i ljubavi prema svom gradu.



    U svom mandatu od Tirane je učinio prijestolnicu koja se svojom ljepotom, sadržajima i razvijenošću, bez kompleksa može nositi sa polovinom glavnih gradova Evrope.
    Već tokom moje prve posjete Tirani bio sam zatečen onim što sam vidio. Podgorica je svakako u Mugošino vrijeme iz kasabe izrasla u grad, no u usporedbi sa Tiranom (čija je transformacija započeta iste 2000. godine i koja je krenula iz još većeg zaostatka) Podgorica je grad bez koncepta, neravnomjerno razvijen i bez šmeka koji mora da karakteriše jedan glavni grad. Prosto - (još uvijek) nema onu osobenost zbog koje bi je ljudi koji su je posjetili pamtili i njoj se vraćali.
    Edi Rama je to uspio postići u Tirani. Prije svega grad je dobio veliki broj zanimljivih bulevara, orginalno su osmišljene i renovirane sve fasade zgrada u širem gradskom jezgru, uređene su brojne zelene površine, a u gradu su izgrađeni i brojni kapitalni objekti.
    Za svoje fenomenalno postignuće Edi Rama je dobio brojne ugledne nagrade u Svijetu, a gostujući je profesor i na 2 velika i prestižna Univerziteta u SAD.
    Po meni bi takvog čovjeka valjalo tražiti i za Podgoricu. Nekog ko je stručan na polju athitekture i urbanog življenja i ko je spreman gradu udahnuti dušu i originalnost. Nekog ko ima viziju šta je potrebno učiniti, ko od srca voli ovaj grad i ko nije spreman podilaziti domaćoj malograđanštini i polusvijetu. Nekog ko je u stanju stanovnike Podgorice učiniti ponosnim na činjenicu da su njeni žitelji.
    Last edited by El Re; 07-01-14 at 22:59.

  5. #30
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    Fala ti Mugi sto postojis, fala ti Mugi, moj zivot bez tebe ne bi bio isti. Kakvih gluposti boze moj.

    Moze li mi iko od Mugofila objasnit u cemu se konkrento sastoji taj veliki uspjeh Mugija u krojenju "Evropske metropole" ?
    Je li neplanska i kichasta gradnja ? Aminovanje divlje gradnje ? Javni prevoz ? unistavanje simbola grada ? Ovaj cuveni kolektor "evo samo sto nije" otpadnih voda ? Mozda oni kruzni kod Mareze ? Ili ogavne megastrukture sa trga koje se grade punih 8 godina ? Nemojmo da pominjemo javne nabavke, javne radove, raspodjele stanova... A budzet GG Podgorica je u jednom trenutku bio blizu 90 miliona... Dje su skole, vrtici, gimnazija, stadion, koncertna dvorana, bazeni, fabrike...
    Metropolu ne cine dva mosta, par prosirenih ulica i 5-6 staklenih zgrada (naravno finansiranih od privatnika, ne Mugija). Ovo je samo djelic price, da ne pominjemo njegovu primitivnu pojavu, shugavu narav i koruptivne sklonosti.

    Kasaba ili Mugilend ? Kasaba, hvala !
    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Podgorici je potreban neko poput Edija Rame, sadašnjeg premijera Albanije, a kojeg je za tu poziciju preporučilo 11 godina rada na mjestu gradonačelnika Tirane. Čovjek je prethodno živio godinama u Parizu i u nekim zapadnim metropolama. Ugledni je umjetnik nevjerovatne energije i ljubavi prema svom gradu.



    U svom mandatu od Tirane je učinio prijestolnicu koja se svojom ljepotom, sadržajima i razvijenošću, bez kompleksa može nositi sa polovinom glavnih gradova Evrope.
    Već tokom moje prve posjete Tirani bio sam zatečen onim što sam vidio. Podgorica je svakako u Mugošino vrijeme iz kasabe izrasla u grad, no u usporedbi sa Tiranom (čija je transformacija započeta iste 2000. godine i koja je krenula iz još većeg zaostatka) Podgorica je grad bez koncepta, neravnomjerno razvijen i bez šmeka koji mora da karakteriše jedan glavni grad. Prosto - (još uvijek) nema onu osobenost zbog koje bi je ljudi koji su je posjetili pamtili i njoj se vraćali.
    Edi Rama je to uspio postići u Tirani. Prije svega grad je dobio veliki broj zanimljivih bulevara, orginalno su osmišljene i renovirane sve fasade zgrada u širem gradskom jezgru, uređene su brojne zelene površine, a u gradu su izgrađeni i brojni kapitalni objekti.
    Za svoje fenomalno postignuće Edi Rama je dobio brojne ugledne nagrade u Svijetu, a gostujući je profesor i na 2 velika i prestižna Univerziteta u SAD.
    Po meni bi takvog čovjeka valjalo tražiti i za Podgoricu. Nekog ko je stručan na polju athitekture i urbanog življenja i ko je spreman gradu udahnuti dušu i originalnost. Nekog ko ima viziju šta je potrebno učiniti, ko od srca voli ovaj grad i ko nije spreman podilaziti domaćoj malograđanštini i polusvijetu. Nekog ko je u stanju stanovnike Podgorice učiniti ponosnim na činjenicu da su njeni žitelji.
    Posle ove 2 posta tesko da se ista moze dodati.

    Podgoricu kao metropolu i Mugosu kao velikog maestra dozivljavaju ljudi koji, bez uvrede, ne znaju za bolje i granicni prelaz nijesu vidjeli.
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  6. #31
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Podgorici je potreban neko poput Edija Rame, sadašnjeg premijera Albanije, a kojeg je za tu poziciju preporučilo 11 godina rada na mjestu gradonačelnika Tirane. Čovjek je prethodno živio godinama u Parizu i u nekim zapadnim metropolama. Ugledni je umjetnik nevjerovatne energije i ljubavi prema svom gradu.



    U svom mandatu od Tirane je učinio prijestolnicu koja se svojom ljepotom, sadržajima i razvijenošću, bez kompleksa može nositi sa polovinom glavnih gradova Evrope.
    Već tokom moje prve posjete Tirani bio sam zatečen onim što sam vidio. Podgorica je svakako u Mugošino vrijeme iz kasabe izrasla u grad, no u usporedbi sa Tiranom (čija je transformacija započeta iste 2000. godine i koja je krenula iz još većeg zaostatka) Podgorica je grad bez koncepta, neravnomjerno razvijen i bez šmeka koji mora da karakteriše jedan glavni grad. Prosto - (još uvijek) nema onu osobenost zbog koje bi je ljudi koji su je posjetili pamtili i njoj se vraćali.
    Edi Rama je to uspio postići u Tirani. Prije svega grad je dobio veliki broj zanimljivih bulevara, orginalno su osmišljene i renovirane sve fasade zgrada u širem gradskom jezgru, uređene su brojne zelene površine, a u gradu su izgrađeni i brojni kapitalni objekti.
    Za svoje fenomenalno postignuće Edi Rama je dobio brojne ugledne nagrade u Svijetu, a gostujući je profesor i na 2 velika i prestižna Univerziteta u SAD.
    Po meni bi takvog čovjeka valjalo tražiti i za Podgoricu. Nekog ko je stručan na polju athitekture i urbanog življenja i ko je spreman gradu udahnuti dušu i originalnost. Nekog ko ima viziju šta je potrebno učiniti, ko od srca voli ovaj grad i ko nije spreman podilaziti domaćoj malograđanštini i polusvijetu. Nekog ko je u stanju stanovnike Podgorice učiniti ponosnim na činjenicu da su njeni žitelji.
    Za Edi Ramu se slazem, samo biografija je malcice drugacija, ali ga cijenim i zato malo precesto spominjem kao primjer.
    Za ovo boldovano...hmm.. samo sto mi prodje misao, jel ovo mene opisujete. No, i misao prodje kad se pribrah da gradjevinski lobi ima paralelno vodjstvo u CG, a nisam ja za igrice sa "malim zelenim"... Tako odustah i od toga, i nastavljam da pratim kandidate partija.

    Hvala Lepo

  7. #32
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Stijepović bolji od Mugoše?

    Komentari (0)A A A

    Aktuelni ministar prosvjete i sporta Slavoljub Stijepović najozbiljniji je kandidat za nosioca liste Demokratske partije socijalista DPS u Podgorici, ako Predsjedništvo stranke u vremenskom cajtnotu ne odluči da na proljećnim izborima za gradonačelnika ponovo kandiduje Miomira Mugošu, saznaju Vijesti u DPS-u.
    Slavoljub Stijepović


    "Ima više kandidata, a nijedan od njih nije Mugoša. Stjepović ima prioritet u odnosu na Daliborku Pejović i Vladana Vučelića", kazao je izvor iz vrha DPS-a.
    Iako Predsjedništvo stranke još nije donijelo odluku o kandidatima za gradonačelnike na proljećnim izborima, sudeći prema sve intenzivnijim medijskim nastupima i obilasku terena Mugoša ne krije namjeru da se bori za još jedan mandat na čelu Glavnog grada.
    Stijepoviću naruku ide činjenica da slovi za funkcionera sa najjačim uticajem u stranačkoj bazi, kao i mišljenje pojedinih uticajnih funkcionara DPS-a da bi ministar prosvjete i član Predsjedništva povećao šanse za eventualno postizbornu koaliciju sa Socijaldemokratskom partijom SDP i smirio duhove u podgoričkom odboru DPS-a u kojem dio članova ne krije nezadovoljstvo mogućnošću da se Mugoša ponovo kandiduje.
    Izjavom da DPS ima puno kandidata koji mogu zadovoljiti sve kriterijume da budu na čelu liste, te da bi sa ponosom prihvatio kandidaturu, Vučelić je potvrdio navode da uz Mugošu nijesu ni svi članovi podgoričkog odbora DPS-a.
    Iako tvrdi da je prerano da se priča o kandidaturi za gradonačelnika, Mugoša ne krije ambicije da i nakon 14 godina nastavi da vodi podgoričku upravu.




    Tako je povodom Dana Podgorice poručio da će odluka o nosiocu liste u Podgorici biti zasnovana na temeljnoj analizi partije, kao i da njegov dalji angažman "neće ostaviti ravnodušnim opoziciju u podgoričkom parlamentu i opoziciju u poziciji na državnom nivou".
    ..........stvarno nemaju nekog ko se nije pojavljivao u javnosti da se blamira, neko ko sa strucnim zaslugama, zreloscu, kulturom ima svoje licne vrednosti?
    Ovo sve iz naftalina serviraju?
    "Temeljne" analize su im .... khm..

    Hvala Lepo

  8. #33
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    ZA POHVALU

    Gradonačelnik koji se odrekao službenog vozila zarad vrtića

    Uvecaj!
    Kovačić (Foto: dalmacijanews.com )



    Ivan Kovačić, gradonačelnik Omiša, u Hrvatskoj, uspio je da smanji gradski minus od oko četiri miliona eura za više od milion, pišu hrvatski mediji.
    On nije smanjivao plate svojih činovnika, već je povukao nekoliko pravih poteza. Pored ostalog, riješio se luksuznog Audija kojeg je zatekao u voznom parku lokalnog vatrogasnog društva i tim novcem kupio cisternu za snabdijevanje vodom okolnih sela.


    Prodao je i službenu Škodu Superb koja je kupljena prije nešto više od godinu dana. Kovačić se odrekao i usluga službenog vozača, a ušteđeni novac iskoristiće za uređenje malog vrtića u selu Kučićima.



    Kaže da tih oko 20 hiljada eura neće biti dovoljne, ali će svakako biti od pomoći.
    ..............

    Hvala Lepo

  9. #34
    Join Date
    May 2011
    Posts
    482
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako bih se začudio Migu. Najveće čuđenje sam doživio kad je postao ministar prosvjete, od tada sam neiznenadljiv
    Ma šta da stvorim, i ma kako voleo ono što stvorim – ubrzo moram da postanem protivnikom tome..

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Prije za Miga no sve ostale.
    Ps.Nisam iz Zete

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  11. #36
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Here To Help View Post
    Ako bih se začudio Migu. Najveće čuđenje sam doživio kad je postao ministar prosvjete, od tada sam neiznenadljiv
    Kod mene svako pominjanje kadrova koji su svoju reputaciju u društvu stekli obilazeći svakakve toalete u nadi da se proširi stranačka baza izazivaju neke loše emocije ali u nedostatku vanstranačke ličnosti koja bi bila spremna da se uhvati u koštac sa mitomanima & kriminalcima nema se što mijenjat pa dako razvoj dodje kao nešto što je više civilizacijski iskorak
    čovječanstva a ne kao lokalna inicijativa
    ps: pošto ne mogu da se sjetim može li neko da kaže koji je bio razlog razdora izmedju DPS SDP na opštinskom nivou ako izuzmemo privatne razloge gosp. Suhiha ... nikako da se sjetim ...
    deuscroix

  12. #37
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Mugosa ide u diplomatiju, dolazi v.vucelic
    f6

  13. #38
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Mugosa ide u diplomatiju, dolazi v.vucelic
    Znaci da se ne baca novac za izbore - farsu, ako je vec odluceno ko ce biti Gradonacelnik PG...

    Hvala Lepo

  14. #39
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


    Ovo je na današnji dan,da neko ne pomisli da je 4 godine ranije,da..da...
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  15. #40
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Gura li Vlada Vucelica dps ili Guberinic i onaj mu drug?
    Pocetnik stari....

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    samo da je podgoričanin

  17. #42
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo se SDP nutka da će glasati Miga za gradonačelnika u skupšti grada, ako on bude izbor DPS-a
    Ja ne znam đe su se zalećeli...
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  18. #43
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,126
    Thanks Thanks Given 
    2,236
    Thanks Thanks Received 
    2,409
    Thanked in
    1,241 Posts

    Default

    Evo je SDP obznanio da je jedini problem u Podgorici Mugosa, inace bilo ko drugi iz DPS-a moze. To je jedna divna partija koja se zalaze za grad, samo je Mugosa problem. Haha je li ovo moguce, jos jedno veslanje. I poslije ce doci dusebriznici da me ubjedjuju da SDP zeli samo dobro Crnoj Gori. Uh...

    Pravda za Daliborku Pejovic Daliborka za gradonacelnika! Cujem da je i ona moguci kandidat. Nista dok Jelica ne stave.

  19. #44
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,134
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    215 Posts

    Default

    U pravu je el re, izgleda da SDP zaista na najljigaviji mogući način ponovo počinje da se udvara DPS-u. Čuš Mugi je problem a ne čitava logistika koja je iza njega.
    Jebiga, ponadao sam se da ima sreće barem za Podgoricu ali izgleda da nema.

  20. #45
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Nadajmo se da se dps opredijeli za Mugosu, da vidimo dalje koalicione odnose na drzavnom nivou.

  21. #46
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cetinje ,dolina bogova bliži se Podgorici
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  22. #47
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Preskočiste izbore u Ulcinj
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  23. #48
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,226
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Šerif 4ever.. Pogotovo mi se svidja ideja za tunel kroz Goricu, ne znam dje bi grad mogao pametnije te pare da uloži..

  24. #49
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mugosa ce ponovo biti, nece u diplomatiju.

  25. #50
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Dok lokalna uprava ne dobije svoj dio kolaca kao u DKoj, 60% a drazava 40% i pocnu Grdonacelnici da podnose izvjestaje gradjanima o rezultatima svoga rada i vizijama koje su realizovali za nase pare, isti je k... ko ce stavit kondom na ludu glavu, da i on bude neki q....
    Gradovi se grade za GRADJANE, u male cjeline dje se ljudi srijecu popiju kafu, gledaju djecu kako se igraju u decentralizovanim CENTRIMA, na Zlaticu, Srari aerodrum, blok pet, Zabjelo, novu i staru varos, PODGORICA JE IZGRADJENA za NEIMARE DA ZARADE NA PRODAJI STANOVA, i bace Mugiju koji milion da se igra Grdonacelnika.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Preśednički kandidati
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2950
    Last Post: 07-04-13, 23:28
  2. Serif jos jednom za gradonacelnika
    By Mojsije in forum Centralni
    Replies: 32
    Last Post: 25-07-11, 13:44
  3. Kandidati za Predsjednika CG?
    By gingis kan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 69
    Last Post: 10-06-07, 19:32
  4. Izbori za gradonacelnika PG
    By komsija in forum Centralni
    Replies: 178
    Last Post: 09-09-06, 16:03
  5. Sa webmastera do gradonacelnika
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 28-07-04, 11:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •