Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 75

Thread: Kandidati za Gradonacelnika Podgorice

  1. #1
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default Kandidati za Gradonacelnika Podgorice

    Pocinjemo sa medijskim "petardama":

    Pet mogućih kandidata DPS-a za gradonačelnika Podgorice
    06. januar 2014.
    Share





    Direktor Agencije za nacionalnu bezbjednost Boro Vučinić, ministar prosvjeteSlavoljub Stijepović, zamjenik gradonačelnika Podgorice Vladan Vučelić i poslanici te partije Zoran Vukčević i Zoran Jelić mogući su kandidati DPS-a za funkciju gradonačelnika Podgorice, pod uslovom da aktuelni gradonačelnikMiomir Mugoša odluči da se ponovo ne kandiduje na tu funkciju, saznaje Portal Analitika.


    Pošto se gradonačelnik Glavnog grada bira u Skupštini opštine to znači da su petorica visokih funkconera DPS-a mogući nosioci liste DPS-a za lokalne izbore u Glavnom gradu koji će biti održani na proljeće ove godine. Mugoša, koji Podgoricom upravlja 14 godina se još nije definitivno odlučio da li će se kandidovati za još jedan mandat, a nekoliko puta je rekao da će o tome odluku donijeti partija kojoj pripada.


    Sa druge strane, Boro Vučinić je krajem 2000. godine, dok je Mugoša počeo da obavlja funkciju gradonačelnika bio njegov prvi saradnik i ima iskustva u upravljanju gradom isto kao i Vladan Vučelić koji je dugogodišnji Mugošinzamjenik. Vučelić je nedavno kazao da bi mu bila čast da bude nosilac liste DPS-a na lokalnim izborima, što je u javnosti protumačeno kao moguća kandidatura za gradonačelnika Podgorice.


    Svakako, bez šansi nije i operativni i agilni ministar prosvjete Slavoljub Stijepović, dok su relativno manje šanse da poslanici Vukčević i Jelić budu prvi “izbor” DPS-a. Konačnu odluku o nosiocu liste za lokalne izbore odnosnu kandidatu za gradonačelnika trebalo bi donese Odbor Glavnog grada uz prethodnu saglasnost Predsjedništva DPS-a.
    Valjda ce ubrzo poceti sa "saputanjima" o mogucim kandidatima i drugih partija u CG.. Koji bi mogli da budu kandidati i vrijede li kao profesionalci (ne mislim na politiku od srednje do funkcije), kako stoje sa etikom, estetikom, posl. idejama, ko je od njih putovao po zapadnom svijetu pa zna sta je glavni grad i potrebe gradjana, i koliko su reprezentativni, kulturni, itd itd...
    p.s. molba za admina greska u naslovu - "Gradonacelnika Podgorice"

    Hvala Lepo

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ova lista ti dodje taman da pozelis da Mugi ostane.

  3. #3
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Boljega od Mugose za Podgoricu,tesko da mogu izabrat.Ono sto vidim kao neko ko dodje sa strane u taj grad jeste da je dosta toga sredjeno i uredjeno,Sad je drugo pitanje kako je i od kojih i cijih para to uradjeno.Dobijam utisak da je na ledjima drugih gradova Podgorica izrasla u lijep grad.Ulagalo se jos i u Budvu samo dok su recimo Kotor,Cetinje,Niksic,itd prepusteni zaboravu da tako kazem.:abnormal:

  4. #4
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da vam ga ustupimo na Cetimje ......doživotno
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  5. #5
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Najpoštenije bi bilo da za gradonačelnika predlože velikog barda afere Snimak - famoznog i neponovljivog Zorana Jelića.
    Navijam za izbornog mešetara iz Mojkovca. On će bolje i od Mugoše znati kako je sve moguće kreativno zloupotrebljavati državne resurse.

  6. #6
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,418
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    MIlim da Mugi nema realne konkurencije i da ga ne treba mijenjat.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  7. #7
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Blago vama u pamet. Mugi nema konkurencije, ali u lopovluku.

  8. #8
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    PG/SV
    Posts
    3,487
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Blago vama kada jos padate na kolegu Maju, koja je obicni ubaceni element za ispitivanje javnog mnenja. Marko, ne zahvaljuj Mi se, morao Sam *:

  9. #9
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,523
    Thanks Thanks Received 
    4,598
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    U normalnoj državi se valjda ne bi ni moralo o tome pričati... Sve pored Suhiha je poraz Podgorice...
    #fakenews

  10. #10
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vladan Vučelić 100% je novi gradonačelnik.


    Sent from iKant@

  11. #11
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

  12. #12
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    U normalnoj državi se valjda ne bi ni moralo o tome pričati... Sve pored Suhiha je poraz Podgorice...
    Ima li igdje radnih biografija ovih ljudi sa liste, ili tog g. Suhiha? Ili je bitno samo ko ih promovise za gradonacelnika - koja partija, i to je to?
    Ne mogu da vjerujem da je ovo - to?
    http://www.sdp.co.me/Predsjednistvo/2818
    To je to?

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 07-01-14 at 02:22.

  13. #13
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bas se ne zna ko je gori. Isto nam se fata svakako, tako da... lagano. U stvari, najvise bih volio ovoga Stijepovica da postave, to bi bio pravi odraz naseg kolektivnog neobrazovanja i debilizma. Pravi izbor.

  14. #14
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,978
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Ako cemo realno - da nije mugose bilo podgorica bi bila ka niksic. S njim je izrasla u jedan prosperiteten grad najslicniji ljubljani. Pustite ga jos 5 godina da zavrsi sto je poceo pa posle pricajte.

    Sent from my GT-I9190 using Tapatalk

  15. #15
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ako cemo realno - da nije mugose bilo podgorica bi bila ka niksic. S njim je izrasla u jedan prosperiteten grad najslicniji ljubljani. Pustite ga jos 5 godina da zavrsi sto je poceo pa posle pricajte.

    Sent from my GT-I9190 using Tapatalk
    Meni se kod njega ne dopada što novac koji opština prihoduje u toku godine za organizaciju novogodišnjih praznika podijeli radnicima opštine ( svaki glavni grad u svijetu obilježi na neki način praznike ) !!! Ne dopada mi se što je od jednog izrazito radikalnog stava da hram plati komunalije kao i svaki drugi investitor ( koji nije u dil sa opštinom ) sad prerastao u jednog od najvećih donatora crkve !!! Ne dopada mi se što na prvi nesporazum sa SDP nije raspisao lokalne izbore nego je većinu u opštinskoj skupštini stekao na način političke korupcije kupujući 2-3 poslanika ka lubenice !!! Ne dopada mi se što je krizu rezultata u FK Bubućnost pokušao da riješi dovodjenjem klupa i stolica u poodmaklim godinama iz susjedne države a sve je kulminiralno ovogodišnjom brukom sa licencom !!! Dopada mi se način na koji su riješene neke javne površine ali mi se ne dopada da se kapital koji je ostvaren u Podgorici od gradnje stambenih jedinica uglavnom ulaže na primorje ... ima toga još ali u svakom slučaju intrigantna osoba koja se još uvijek drži stabilno na političkoj sceni
    deuscroix

  16. #16
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Meni se kod njega ne dopada što novac koji opština prihoduje u toku godine za organizaciju novogodišnjih praznika podijeli radnicima opštine ( svaki glavni grad u svijetu obilježi na neki način praznike ) !!! Ne dopada mi se što je od jednog izrazito radikalnog stava da hram plati komunalije kao i svaki drugi investitor ( koji nije u dil sa opštinom ) sad prerastao u jednog od najvećih donatora crkve !!! Ne dopada mi se što na prvi nesporazum sa SDP nije raspisao lokalne izbore nego je većinu u opštinskoj skupštini stekao na način političke korupcije kupujući 2-3 poslanika ka lubenice !!! Ne dopada mi se što je krizu rezultata u FK Bubućnost pokušao da riješi dovodjenjem klupa i stolica u poodmaklim godinama iz susjedne države a sve je kulminiralno ovogodišnjom brukom sa licencom !!! Dopada mi se način na koji su riješene neke javne površine ali mi se ne dopada da se kapital koji je ostvaren u Podgorici od gradnje stambenih jedinica uglavnom ulaže na primorje ... ima toga još ali u svakom slučaju intrigantna osoba koja se još uvijek drži stabilno na političkoj sceni
    Meni sve ovo sto si nabrojao govori da je on uspjesan gradonacelnik,i nekako ne vidim da ce ga iko promijenit i smijenit dok on to ne bude htio.......:star:

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Arogancija i bahatost su prepoznatljive mane prvog čovjeka glavnog grada. No s druge strane mora se cijeniti posvećenost poslu koja je rezultirala rešavanjem ili makar poboljšavanjem funkcionisanja grada i gradskih službi.

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Mugi ostani mugi ostani
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  19. #19
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Što više vrijeme prolazi sve sam skloniji da vjerujem da ovaj narod ništa bolje od DPS-a i ne zaslužuje. Čak je pitanje zaslužuje li i DPS, obzirom da je sva prilika da je DPS "kvalitetom" vidno nadrastao ovaj narod.
    Na bazi dužeg posmatranja počinjem ozbiljno da primjećujem da i deklarisani opozicionari u većini zapravo intimno jako drže do DPS-a i svaku promjenu smatraju lošijom po društvo od stanja u koje ga je DPS doveo. Nevjerovatno zaista.
    I ne bih rekao da je o kolektivnoj apatiji riječ. Ne, ne... Prije je u pitanju Stokholmski sindrom. Izbezumljeno društvo sa sluđenim pojedincima lišenim elementarnog samopoštovanja. Endemsko siromaštvo, nemogućnost da se putuje i upoznaje svijet, degenerisano školstvo, brainwashing obiljem jeftine proste zabave sa TV ekrana (razni Grandovi, parade kiča, turske, regionalne i latinoameričke sapunice..) učinili su svoje...
    Ovako jadno i bezlično Crna Gora nije izgledala ni početkom '90-ih... Mislim da se svako ko je uspio odoljeti tom talasu izopačenja danas osjeća smiješno... Poput zdravog dospjelog u ludnicu, a kojeg ludaci posmatraju zabrinuti za njegovo zdravlje.


  20. #20
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    33
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve je to vjestacki i hibridno

  21. #21
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    Meni sve ovo sto si nabrojao govori da je on uspjesan gradonacelnik,i nekako ne vidim da ce ga iko promijenit i smijenit dok on to ne bude htio.......:star:

  22. #22
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,978
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Što više vrijeme prolazi sve sam skloniji da vjerujem da ovaj narod ništa bolje od DPS-a i ne zaslužuje. Čak je pitanje zaslužuje li i DPS, obzirom da je sva prilika da je DPS "kvalitetom" vidno nadrastao ovaj narod.
    Na bazi dužeg posmatranja počinjem ozbiljno da primjećujem da i deklarisani opozicionari u većini zapravo intimno jako drže do DPS-a i svaku promjenu smatraju lošijom po društvo od stanja u koje ga je DPS doveo. Nevjerovatno zaista.
    I ne bih rekao da je o kolektivnoj apatiji riječ. Ne, ne... Prije je u pitanju Stokholmski sindrom. Izbezumljeno društvo sa sluđenim pojedincima lišenim elementarnog samopoštovanja. Endemsko siromaštvo, nemogućnost da se putuje i upoznaje svijet, degenerisano školstvo, brainwashing obiljem jeftine proste zabave sa TV ekrana (razni Grandovi, parade kiča, turske, regionalne i latinoameričke sapunice..) učinili su svoje...
    Ovako jadno i bezlično Crna Gora nije izgledala ni početkom '90-ih... Mislim da se svako ko je uspio odoljeti tom talasu izopačenja danas osjeća smiješno... Poput zdravog dospjelog u ludnicu, a kojeg ludaci posmatraju zabrinuti za njegovo zdravlje.

    Ko u CG do sad nije poludio, taj nije normalan.

  23. #23
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mugi AleX Ferguson.

  24. #24
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    33
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve gospodin do gospodina

  25. #25
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,064
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da vam nije bilo Mugija, PG bi ostala obicna kasaba, sto je bila do prije 10-ak godina.
    ''Primer popravlja mnogo bolje od prekora.''

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Preśednički kandidati
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2950
    Last Post: 07-04-13, 23:28
  2. Serif jos jednom za gradonacelnika
    By Mojsije in forum Centralni
    Replies: 32
    Last Post: 25-07-11, 13:44
  3. Kandidati za Predsjednika CG?
    By gingis kan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 69
    Last Post: 10-06-07, 19:32
  4. Izbori za gradonacelnika PG
    By komsija in forum Centralni
    Replies: 178
    Last Post: 09-09-06, 16:03
  5. Sa webmastera do gradonacelnika
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 28-07-04, 11:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •