Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 41

Thread: SECOND HAND HIFI SHOP,otkup,zamjene...na facebook PRODAJA HIFI KOMPONENTI

  1. #1
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default SECOND HAND HIFI SHOP,otkup,zamjene...na facebook PRODAJA HIFI KOMPONENTI

    SECOND HAND HIFI SHOP...POCINJE SA RADOM OD 28 OKTOMBRA...ZAMJENE,OTKUP,PRODAJA,SVE VRSTE KOMBINACIJA...ZA SVE STO IMAMO U RADNJI MOGUCE SU SVE VRSTE KOMBINACIJA...nebitno dali su uredjaji novi ili polovni...veliki izbor HIGH END I HIFI OPREME...svratite,mozda upravo mi imamo nesto sto vam treba.Moguce je da i vi donesete neku vasu komponentu i napravite slusni test u shopu.Na svaki moguci nacin cu gledati da vam izadjem u susret.Vec nekih 20 godina se bavim ozvucavanje lokala i svih mogucih objekata...ljubav za hifi i high end opremom je rezultirala otvaranjem jednog ovakvog objekta,da se na neki nacin pruzi i ostalim ljubiteljima i hifi-stima da dodju do nekog finog ,,komada,,.Radim na tome da jos vise prosirim ponudu,ali to ce biti sve radjeno u koraku,prema vasoj potraznji i prema vasim zahtjevima.Isto tako ako neko ima neki zahtjev da mu se pronadje neka zeljena komponenta koju nemamo,pokusacemo u sto kracem roku da je obezbjedimo...prije svega drzimo HIFI I HIGH END komponente second hand,medjutim ima i dosta nove tehnike.Svaka sugestija je dobro dosla,a tu sam da odgovorim na vasa pitanja,i da pomognem u polju hifi i high end-a koliko god mogu.Radno vrijeme od 17 do 21...ali otvaram kad god vama odgovara,po dogovoru...Sasa 069458056.

  2. #2
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    odlican izbor audio uredjaja, sve moguce kombinacije, sve pohvale!!!

    :listening_headphone

  3. #3
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Hvala drug moj...stvarno gledam svima da izadjem maksimalno u susret i da je shop non stop pun tehnike.Posto raspolazem sa dosta hifi i high end tehnike licno svoje,moguci su svakakvi realni dogovori,nebitno dali je tehnika nova ili polovna.Zamjene,kombinacije,otkup...
    Takodje je moguca nabavka zeljene komponente.
    U svakom slucaju za sve informacije slobodno me kontaktirajte na PM ili na mob 069458056 SASA.
    Ima nas i na facebook ...PRODAJA HIFI KOMPONENTI.
    USKORO CE BITI JOS NEKIH NOVITETA U SECOND HAND HIFI SHOP

  4. #4
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    REFRESKOVIC....facebook stranica...,,PRODAJA HIFI KOMPONENTI,,

  5. #5
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    FACEBOOK STRANICA....,,Prodaja hifi komponenti,,

  6. #6
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    refreskovic...

  7. #7
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    facebook...,,PRODAJA HIFI KOMPONENTI,,

  8. #8
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Refreskovic

  9. #9
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Refreskovic

  10. #10
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Refreskovic...

  11. #11
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,862
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sale, trazim kasetni dek Marantz 5220 ili 5020. Ima li ga negdje u tvojim kontaktima po razumnoj cijeni? Javi ako nadjes neki (naravno, da je ispravan).
    pozz i refresh

  12. #12
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    danas sam bio i da potvrdim da je izbor extra i sto je najbolje,dogovor i kombinacija.svaka cast.eaceful:

  13. #13
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bub View Post
    Sale, trazim kasetni dek Marantz 5220 ili 5020. Ima li ga negdje u tvojim kontaktima po razumnoj cijeni? Javi ako nadjes neki (naravno, da je ispravan).
    pozz i refresh
    Dje si Buricu druze stari....kako ti ,,zvuci,,MARANTZ SD 5300B....Ajmo na pm.Poz.

  14. #14
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    danas sam bio i da potvrdim da je izbor extra i sto je najbolje,dogovor i kombinacija.svaka cast.eaceful:
    Hvala...stvarno gledam da je Shop uvjek pun i da ima svega i svacega od tehnike.Poz.

  15. #15
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Refreskovic...

  16. #16
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Refreskovic...

  17. #17
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Refreskovic...Oni sto traze primjer neki cd ili pojacalo, pa kad stigne roba,a ja im javim i ne dodju da vide sto ima,neka me preskoce i kupuju na drugo mjesto.Ne saljem spiskove robe iz radnje,niti cu to ikada raditi,jer nemam potrebe...radnja nije daleko kome se kupuje ili mu se dolazi u razgledanje je dobro doso.
    Isto tako ako nedje ,,tamo,,ima neki cd za 20 ili 25e a kod mene je skuplji,slobodno neka ga kupi,,tamo,,....Ja garantujem i stojim iza sve robe koja se nalazi u radnju,i uvjek rado moje komponente koje sam prodao opet uzimam u kompezaciju nazad,a ko ga kome,,uvaljuje,,sa kupujem prodajem i sa slicnih sajtova prodaje hifi opreme me savrseno ne zanima.
    Dosta forumasa je kupovalo kod mene i znaju da mogu da sjednu,probaju,dodju koliko god oce puta,otvore poklopac,pregledaju svaki uredjaj,izlazim u susret koliko god je moguce...
    Na vise komponenti idu dobri popusti i za vecinu uredjaja koje imam u shopu je niza cijena nego primjera na kupujem prodajem...pa i ne cudi sto vecinu tih istih uredjaja koji su do juce stojali u mome shopu mozete vidjeti primjera na kupujem prodajem po vecoj cijeni.

  18. #18
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Refreskovic

  19. #19
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,862
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by daki772 View Post
    Refreskovic...Oni sto traze primjer neki cd ili pojacalo, pa kad stigne roba,a ja im javim i ne dodju da vide sto ima,neka me preskoce i kupuju na drugo mjesto.Ne saljem spiskove robe iz radnje,niti cu to ikada raditi,jer nemam potrebe...radnja nije daleko kome se kupuje ili mu se dolazi u razgledanje je dobro doso.
    Isto tako ako nedje ,,tamo,,ima neki cd za 20 ili 25e a kod mene je skuplji,slobodno neka ga kupi,,tamo,,....Ja garantujem i stojim iza sve robe koja se nalazi u radnju,i uvjek rado moje komponente koje sam prodao opet uzimam u kompezaciju nazad,a ko ga kome,,uvaljuje,,sa kupujem prodajem i sa slicnih sajtova prodaje hifi opreme me savrseno ne zanima.
    Dosta forumasa je kupovalo kod mene i znaju da mogu da sjednu,probaju,dodju koliko god oce puta,otvore poklopac,pregledaju svaki uredjaj,izlazim u susret koliko god je moguce...
    Na vise komponenti idu dobri popusti i za vecinu uredjaja koje imam u shopu je niza cijena nego primjera na kupujem prodajem...pa i ne cudi sto vecinu tih istih uredjaja koji su do juce stojali u mome shopu mozete vidjeti primjera na kupujem prodajem po vecoj cijeni.
    Hahahaha, ko te ovo nasjekirao?
    Pa dugo si u radu sa ljudima i znas da na sve mozes naici....ne nerviraj se, samo nastavi da radis korektno kao do sad.
    Imas PM, odgovor za Marantza i REFRESH iz Glavnog grada.

  20. #20
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Drug moj niko me nije iznervirao,nego sam napisao javno da me nebi iznervirali,jer ocekuju slike i razna cuda,pa i spiskove sa slikama i cijenama...ja za to nemam vremena,jer pored ovoga radim ozvucenja za lokale i objekte i stavrno imam dosta obaveza.Imam Shop i bogu fala ne prodje 5-6 dana da ne stigne nova roba.I nisam daleko da se dodje vidjet,cut i probat...pa nije obaveza kupovina,ako se dodje do Shopa.:listening_headphone

  21. #21
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,414
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako nemaš vremana onda, možda, treba da zaposliš nekog? Zainteresovani, koji žele kupiti jednu komponentu, ne razmišljaju o odlasku u Kotor jer im to podiže cijenu. Kada bi stavio spisak komponenti (makar i bez slika, da se može izguglati) pomogao bi i kupcima i sebi, jer bi većina pronašla nešto interesantno za sebe.

    Nausput, jedan refresh...
    save water, drink beer

  22. #22
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Nausput...ne pada mi napamet da zaposlim nekog jer znam kako bi radio.Znam i kako rade kad ih zovnem i zaposlim ljeti,kad ja nemam glavu kad dici od posla po kafica i sankova.Tako da to ne dolazi u obzir.
    Zainteresovani,koji zele kupit jednu komponentu i nemoraju dolazit u Kotor,jer ja cesto nosim robu do Bara,Podgorice i Budve.Glavni razlog je sto se dosta robe proda i kompezuje a ja nemam kad non stop visit na kompjuter,tako da mi ti spiskovi komponenti nebi nista pomogli,nego bi mi samo odmogli.
    Zato svi imaju mogucnost sa na facebook prate sto sve ima u radnju i sa slikama i svim podacima,,PRODAJA HIFI KOMPONENTI,,,i ponuda se non stop nadopunjuje,ako i to nekome ne odgovara neka upali viber,pa na viber...069458056 Sasa...ima mogucnost i slanja slika i besplatnog dopisivanja.

  23. #23
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Veliki izbor HIFI I HIGH END tehnike....moguca zamjena,nebitno dali su komponente potpuno nove ili polovne....Preko 20-tak pojacala,20-tak tjunera,dekova,gramofona,cd-a,pojacala,snagasa....SVE NA JEDNOM MJESTU....NEKIH 70-TAK KOMPONENTI...VELIKI IZBOR HIFI I HIGH END ZVUCNIKA
    DA BI STE PRATILI STO SVE NOVO DOLAZI U RADNJU..FACEBOOK STRANICA....,,PRODAJA HIFI KOMPONENTI,,
    Sve info na 069458056 Sasa.....MOZE I NA VIBER NA ISTI TAJ BROJ.

  24. #24
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ...Refreskovic...

  25. #25
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,816
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ...Refreskovic...

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Usluge SECOND HAND HIFI SHOP...KOTOR...otkup,prodaja,zamjene,kombinacija.. .
    By daki772 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 30
    Last Post: 27-12-13, 23:21
  2. Usluge SECOND HAND HIFI SHOP KOTOR....prodaja,zamjene,kompezacije i otkup
    By daki772 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 66
    Last Post: 21-10-13, 18:52
  3. Usluge radnja AUDIO SECOND HAND HIFI AUDIO komponenti i opreme...SLUSAONA,OTKUP,ZAMJENE...
    By daki772 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 34
    Last Post: 19-09-12, 14:03

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •