Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 64

Thread: Najbolji gastroenterolog u Podgorici?

  1. #1
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    POdgorica
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Post Najbolji gastroenterolog u Podgorici?

    Ima li ko da mi preporuci nekog dobrog i savjesnog gastroenterologa u Podgorici? Čuo sam da je dobar Dejan Popovic koji radi u Kodri... Volio bih cuti vasa iskustva i preporuke. Hvala unaprijed.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    844
    Thanked in
    322 Posts

    Default

    Dejan nije popovic vec vukcevic.
    Prof Milutin Bulajic Dolazi na Cetinje jednom mjesecno.Radio je otac njegov prije toga medjutim i sam je operisao rak zeludca.Inace radi u Italiji i zasigurno se radi o samom evropskom vrhu ako ne i sire.
    Niko drugi u ovoj divljini.
    Last edited by Sidewinder; 28-12-13 at 19:38.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  3. #3
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,241
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,593
    Thanked in
    628 Posts

    Default

    Ja bi ti preporucio samo Beograd i doktora sa VMA - Dino Tarabar
    ako ti treba broj telefona ili bilo sto od njega,pomoci cu ti sto god,jer je covjek prva liga.
    odje kod nasih strucnjaka sam zamalo otisao papa

  4. The Following User Says Thank You to NoLimit For This Useful Post:


  5. #4
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    POdgorica
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da, Vukcevic, u pravu si. A taj Prof Bulajic dolazi u Cetinjsku bolnicu ili negdje privatno?

  6. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    844
    Thanked in
    322 Posts

    Default

    Svaka zadnja nedjelja u mjesecu,cetinjska bolnica.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  7. #6
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    POdgorica
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Ja bi ti preporucio samo Beograd i doktora sa VMA - Dino Tarabar
    ako ti treba broj telefona ili bilo sto od njega,pomoci cu ti sto god,jer je covjek prva liga.
    odje kod nasih strucnjaka sam zamalo otisao papa
    Iskreno, ovi nasi strucnjaci su mi postavili dijagnozu "Iritabilni kolon" na osnovu razgovora, simptoma, nalaza na okultno krvarenje i koprokulturu, stim sto sam se nakon 4mj uspio izboriti sa gljivicom Kandidom. Kolonoskopiju niti bilo koju drugu vrstu pretrage debelog crijeva nisam radio. Svi sadasnji simptomi idu u prilog toj dijagnozi ali uvijek ostaje crv sumnje, upravo zbog nasih "strucnjaka", pa bih volio da cujem misljenje i nekog ko stvarno zna svoj posao...

  8. #7
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    POdgorica
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Svaka zadnja nedjelja u mjesecu,cetinjska bolnica.
    Veliko hvala

  9. #8
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,241
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,593
    Thanked in
    628 Posts

    Default

    ahhh ta kandida,meni ona nikad i nije prosla i jos uvijek je nosim sa sobom,a pojavila mi se od previse tableta i antibiotika koje sam pio svakodnednvo,sjecam se da mi je bilo oko 17 tableta za jedno jutr plus popodnevne doze,haos, a onda grlo se zatvori i vrati se odvratna kandida i onda nema nista da se jede par dana ... haos,koristi osam neki cini mi se nistatin ali nije mogao pomoc zbog ovih drugih tableta,i sad jos uvijek kad popijem medazol koji sam i ranije vracao mislim da mi se pojavi za pola sata i pocne da me boli grlo..inace sam bolovao od ulceroznog kolitisa i dok sam mislio da me nasi nesrecnici dobro lijece ja sam se samo raspadao i doslo je do toga da sam svako malo morao u bg u bolnicu,dok nije sve poslo naopako poslije 2 god lijecenja i zavrsis pod noz i digli mi skroz debelo crijevo,nosio sam kesu - ileostoma 3 mjeseca i onda mi opet vratili tanko crijeve i odradili J pounch...sad nije toliko lose,malo slabije se debljam,vise se ide u vc,pijem neke tabletine,pazim se pomalo sa hranom,brzo smrsam kad me nesto ufati i tako...ne daj Boze nikome sve to...jadi su to bili moj druze..imao sam obilno krvarenje i nista nisam jeo,mrsavio sam na oci,niko nije vjerovao da sam sa 75 kg za nesto malo preko 20 dana spao na 50kg i onda poslije operacije smrsao jos 4 kg kost i koza i raspad od zivota..nego da ne duzim dalje..
    svim ljudima pa cak i potpuno zdravim preporucujem da odrade bar svake 2-3 god jednu kolonoskopiju kako bi se uvjerili da je unutra sve ok..jes da je malo neygodno i sve to,ali sam ih odradio preko 20 u tom periodu sto sa anestezijom i bez nje...i ne bi nikome preporucio da ide na preglede kod nas..doktore koji su me sjebali necu da pominjem ali pazite se,pogresna terapije i samo nagadjanje moze ubit i sjebat covjeka- u ovom slucaju momka od tada 18-19 god i to opusteno..ebe se njima...
    pozdrav i sve najbolje

  10. #9
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    POdgorica
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    ahhh ta kandida,meni ona nikad i nije prosla i jos uvijek je nosim sa sobom,a pojavila mi se od previse tableta i antibiotika koje sam pio svakodnednvo,sjecam se da mi je bilo oko 17 tableta za jedno jutr plus popodnevne doze,haos, a onda grlo se zatvori i vrati se odvratna kandida i onda nema nista da se jede par dana ... haos,koristi osam neki cini mi se nistatin ali nije mogao pomoc zbog ovih drugih tableta,i sad jos uvijek kad popijem medazol koji sam i ranije vracao mislim da mi se pojavi za pola sata i pocne da me boli grlo..inace sam bolovao od ulceroznog kolitisa i dok sam mislio da me nasi nesrecnici dobro lijece ja sam se samo raspadao i doslo je do toga da sam svako malo morao u bg u bolnicu,dok nije sve poslo naopako poslije 2 god lijecenja i zavrsis pod noz i digli mi skroz debelo crijevo,nosio sam kesu - ileostoma 3 mjeseca i onda mi opet vratili tanko crijeve i odradili J pounch...sad nije toliko lose,malo slabije se debljam,vise se ide u vc,pijem neke tabletine,pazim se pomalo sa hranom,brzo smrsam kad me nesto ufati i tako...ne daj Boze nikome sve to...jadi su to bili moj druze..imao sam obilno krvarenje i nista nisam jeo,mrsavio sam na oci,niko nije vjerovao da sam sa 75 kg za nesto malo preko 20 dana spao na 50kg i onda poslije operacije smrsao jos 4 kg kost i koza i raspad od zivota..nego da ne duzim dalje..
    svim ljudima pa cak i potpuno zdravim preporucujem da odrade bar svake 2-3 god jednu kolonoskopiju kako bi se uvjerili da je unutra sve ok..jes da je malo neygodno i sve to,ali sam ih odradio preko 20 u tom periodu sto sa anestezijom i bez nje...i ne bi nikome preporucio da ide na preglede kod nas..doktore koji su me sjebali necu da pominjem ali pazite se,pogresna terapije i samo nagadjanje moze ubit i sjebat covjeka- u ovom slucaju momka od tada 18-19 god i to opusteno..ebe se njima...
    pozdrav i sve najbolje
    Nemam rijeci, ovakve stvari se kod nas stalno desavaju... Sto se tice kandide, posto kazes da je jos uvijek imas, dacu ti par savjeta ali posto se moras paziti na hranu, predhodno se posavjetuj sa doktorom. Kad god budes koristio bilo koji antibiotik, pij i Nistatin. Medjutim, na zalost, Nistatin ne ubija Kandidu, samo je suzbija. Da bi Kandidu sveo u granice normale, moras prekinuti unos svih secera (u manjim kolicinama smijes koristit vjestacke zasladjivace). Zatim, moras jesti razani ili crni hleb. Sve ostale tjestetine od bijelog brasna zaboravi. Takodje pice, paste, makorone i tjesteninu. Koristi sto vise maslinovog ulja, mekinje za ljudsku upotrebu i za kraj ono sto je meni najvise pomoglo, sitno izrendan bijeli luk pomijesan sa probiotskim jogurtom. Jos jednom ponavljam, konsultuj se predhodno sa doktorom zbog svega toga sto si, nazalost, prosao. Ako trebas jos neki savjet, ili te interesuje, tu sam. Sve najbolje covjece i drzi se.

  11. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    844
    Thanked in
    322 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pedjulino View Post
    Iskreno, ovi nasi strucnjaci su mi postavili dijagnozu "Iritabilni kolon"
    Dobro dosa u klub "nadutih"
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  12. #11
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    POdgorica
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Dobro dosa u klub "nadutih"
    Hvala, hvala Mada, radije bih se ispisao iz kluba jer me podrigivanje ponekad udavi

  13. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    844
    Thanked in
    322 Posts

    Default

    Moram te u startu osvijestit,kako je mene prof bulajic stariji,misleci na IC.

    "od toga se ne umire,sa tim se umire"

    Ako se pridrzavas pravila koje se ticu ishrane,problemi su na minimumu,i naravno ponekad se mozes i opustit pa pojest i uzivat u necemu sto nije bas najpreporucljivije
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  14. #13
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    POdgorica
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Moram te u startu osvijestit,kako je mene prof bulajic stariji,misleci na IC.

    "od toga se ne umire,sa tim se umire"

    Ako se pridrzavas pravila koje se ticu ishrane,problemi su na minimumu,i naravno ponekad se mozes i opustit pa pojest i uzivat u necemu sto nije bas najpreporucljivije
    Da, znam da IC prati do kraja zivota. Prihvatio sam to, sta je - tu je. Medjutim, zelim da cujem misljenje nekog bas dobrog doktora u strahu od pogresne dijagnoze. Najgore je to sto meni i nisu preporucili neki posebni rezim ishrane, uglavnom da se pridrzavam "Mediteranske kuhinje" i da jedem polako i zvacem dugo, na sta se ja ne umijem naucit jer nijesam gurman, ne uzivam u hrani i jedem samo da ne bi bio gladan

  15. #14
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Torino, Italy
    Posts
    468
    Thanks Thanks Given 
    50
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Ima li ko kakva iskustva sa dr Vukcevicem i dr Milosevicem iz Kodre?

  16. #15
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sa Milosevicem imam iskustva kao covjekom da je nula prekrizena, ovog Vukcevica moj stric hvali da je odlican doktor. Bulajic i dalje dolazi jednom mjesecno, zadnji petak i subota u mjesecu na Ct,mogu vam ostaviti br telefona medicinske sestre koja radi zakazivanje, guzve su mu velike ali je ubjedljivo najbolji od svih ponudjenih u CG. Ima dr Sekulic koja radi u kbc i privatno u ordinaciji Kerber u dalmatinskoj ulici, zena je ok, ucenik ovog dr Tarabara, cini mi se da ima znanja ali ako planirate kod nje onda iskljucivo privatno. A o ostalim dr u kbc nema potrebe ni rijeci trositi jer je i to suvise za tu bagru i olos ljudsku.
    dva i dva su tri

  17. #16
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,210
    Thanks Thanks Given 
    732
    Thanks Thanks Received 
    2,137
    Thanked in
    1,618 Posts

    Default

    Ja sam išla kod Smolovićke i prezadovoljna sam.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  18. #17
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Smolovicka kad nije nervozna i histericna a tek sto je hodajuca sujeta na dvije noge.
    dva i dva su tri

  19. #18
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,210
    Thanks Thanks Given 
    732
    Thanks Thanks Received 
    2,137
    Thanked in
    1,618 Posts

    Default

    Nisam stekla bas takav utisak...ali dobro...nije pitanje bilo kakav je karakter doktorima/ gastroenterolozima i nijesmo tu da to ocjenjujemo i procjenjujemo, nego koliko su stručni...ili ja nisam dobro razumjela ...
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  20. #19
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Dje radi ovaj Milosevic sad u Podgoricu? Nije vise u Kodru.

  21. #20
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    dr Sekulic !!!

  22. #21
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Mislim da se odselio za sloveniju

  23. #22
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Jeste, ali dolazi u Bar. Vjerovatno dolazi i u Podgoricu? U Kodru vise ne radi.

  24. #23
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Kako ce radit u Kodru kad ne placaju nikoga.
    Pitacu pa cu ti rec ako saznam dje je

  25. #24
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ajd molim te, ucinio bi mi uslugu. Jer moram majku voditi kod njega. Ogromne probleme ima sa zelucem..a ovaj Cavic u kbc nista joj nije nasao.

  26. #25
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    U ars mediku bi trebao da pocne da radi sledece nedelje valjda

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gastroenterolog u Podgorici
    By Kliker17 in forum Centralni
    Replies: 41
    Last Post: 07-02-18, 03:10
  2. Najbolji ROM za S3?
    By Bon_Jovi_90 in forum Android
    Replies: 1
    Last Post: 14-06-13, 21:21
  3. najbolji lap top
    By shajo in forum Hardware
    Replies: 35
    Last Post: 29-03-08, 08:19
  4. Najbolji
    By Razor in forum Internet
    Replies: 15
    Last Post: 23-11-06, 18:51
  5. najbolji dio tG-a
    By pa$a milet in forum Centralni
    Replies: 38
    Last Post: 29-10-04, 08:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •