Page 13 of 30 FirstFirst ... 39101112131415161723 ... LastLast
Results 301 to 325 of 750

Thread: Nestale osobe

  1. #301
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Pustite muziku tinkivinki dipsi teletabisi možda reaguje na zvuk
    A da li ima policije tu?Moze li mi neko reci da li se dala bar ideja il sumnja da je on u nekoj od privatnih kuća ?Hoce li policija malo detaljnije krenuti u istragu po kućama,mještanima Itd ako znate na sta ciljam .
    E sto veli prijeki zamislite bilo kakav oblik anarhije ovdje i na sto bi to licilo.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  2. #302
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    Ja prvi ne vjerujem u te magije i vidovnjake ali zar nije poznato da mnoge sile npr CIA koriste uveliko njihovu pomoc...cak i Srpska policija je koristila vidovnjake u rjesavanju nekoliko nestanaka i bilo je uspjeha o tome govori i dokumentarac Dosije

    Tako da ne treba bas iskljuciti te mogucnosti
    Niposto je ne treba iskljuciti i sigurno da ima ljudi sa tim darom i to neke sluzbe koriste, ali i sam znas koliko su Buksovci razgovora samo vodili sa takvim ljudima iz okruzenja i sto su im radili, i svaki put dokazali koliko ustvari znaju.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  3. #303
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ubi ne ova tehnologija. Sto velis brale moj, dvije iljade komentara. Lijegajte djecino neodgovornih roditelja sto vi tutnuse tablete u ruku. Sad svaki nerazvijeni budalas dobi priliku da smeta potrazi. Ne mos od naroda. Kolko pipuna praznoglavih na jedno mjesto mili boze. I to ni je buducnost. Kurca to ne valja.

    A pazite ovo. Kolko je samo kontradiktornih izjava dato u ova 4 dana. Nema toga ko bi se snasa, sto se nece popritegnut malo familija, uciteljica i ini.
    Eno vidji, dosad eo 4 dana prica nije on moga daleko, tu je oko kuce. Sad najednom on je veli otisa van grada. Pa sto je nana, ili ili?
    Ne mutite vise.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  4. #304
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    A odakle znas da nije? Sigurno su ako nista te izjave uzeli, pricali s njima, vidjeli kako se ponasaju, mogu na osnovu nekih pokreta da provale neke stvari, isto mislim da koliko god narod ovdje mislio da ti ljudi nista ne znaju, ponesto moraju znat'
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  5. #305
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Tu je najcudnije sto ga nema ni na jednoj kameri
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  6. #306
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Moram ovo da napisem, nemojte mi sto zamjerit...
    prije par godina sam posao na testiranje Mense... naravno, nijesu me primili ali mi je rezultat bio da sam inteligentniji od 92 posto populacije...
    I nesto sam racunao- ipak je to solidan rezultat, ma nema sanse da sam ja ovakav u 8 posto ljudi, vazda su mi kuci pricali kako sam blesav...
    sad gledam sto rade ovi ljudi, citam komentare na fb i sjetih se toga- mozda ipak nije greska...
    prastajte...

  7. #307
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    858
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemoj da lupas GLUPOSTI I PROSIPAS LAZI, sa akcentom na sve to!
    Sad tek vidim, kakav smo narod, ne kazem ima nas svakavih ali zbog takvih tipova slicnih tebi i onih koji plasiraju takve informacije tu smo dje smo!

    Pod broj jedan, oni nisu razvedeni i ne znam odakle ti to.
    Druga stvar to su roditelji koji od prvog dana zive potpuno drukciji zivot od vecine nas samim tim sto je Ognjen dijete sa posebnim potrebama, hiperaktivno koje treba konstantno da bude pod nadzorom. Ti ljudi nisu za ovih 11godina imali jednu normalno prospavanu noc. Ne mogu da se optuzuju da ga nisu pazili, da mu nisu posvecivali dovoljno paznje. Ne mogu shvatiti mentalni sklop osobe koja ce nesto tako da izjavi I TO JOS U OVAKVOJ SITUACIJI!! Kakva sve bagra i olos ljudski kritikuje te ljude, to je nevjerovatno, to je posipanje soli na ranu. Ne moze niko vise da pati od njih samih i njihove porodice, to bi ukapirala svaka normalna osoba.
    Odma bih se nadovezao i na konkretno napadanje njegovog oca. Kako neko to moze da ucini, kakav je to monstrum da covjeka pod sedativima, tabletama za smirenje proziva da mu nije zao zbog ovog slucaja RODJENOG DJETETA? On moze da se drzi pred kamerama, da stavi naocare da se ne vide oci ali kakav je on iza kamere? Prosipaju se svakakve price o podrumu, poligrafu.. Nista od toga nije istina ljudi moji samo se drukaju price da bi se napisao neki clanak, isto se tako slaze da bi se neko istakao u drustvu, pa neko prenese to isto i tako se sire NEISTINE, najblaze receno!

  8. #308
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    To je to. Mora se bit oprezan ne smije se uprijet prstom direktno i otvoreno. Ja ne vjerovah kolike su to gomile ljudi. Dje god smo kolima prosli od Gorice preko Rogama do Smokovca bile su ogromne grupe ljudi a kod Ambasadora u svakom momentu minimum 50 dusa. I konstantno pristizu novi ljudi. E zamislite da policija izadje sa nekim saopstenjem da sumnjaju na oca ili majku. Opsti haos bi nastao zauzela bi se kuca lincovali ti ljudi ja vjerujem.

  9. #309
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Ulijecu ljudima u imanja u 2 ujutru.
    Mislim da policija mora da zabrani nocno trazenje dobrovoljcima
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  10. #310
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    858
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Solid View Post
    Stvarno je sumnjiva činjenica da je prozor odakle je mališan "izašao" na metar ipo od ceste, znači lagano je neko mogao da ga vidi kroz prozor i da ga kidnapuje.
    A ispod tog prozora nekakve cigle, kućica za mačke i još nwkw stvari, i on je ka fora sam izaša ništa nije obalio, a sjedite..
    Izvini Šerloče Holmse nisam te prepoznao. Prvo to je slijepa ulica tu ne moze niko da zaluta. Drugo to je prolaz dakle koji dijeli sa veoma komsijama i bracom preko 35godina. Autisticno dijete itekako može da smišlja plan i da ga dovede do perfekcije da bi ostvario ono što želi. Oni su inače veoma inteligentni.
    Takodje postoje i kamere koje se samo pale na pokrete kola ako nisi upucen tako da kola nisu mogla proci..

  11. #311
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    976
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    dok sam danas pretraživao, pričao sam sa njegovom majkom. da ponovim, otac i mlađa sestra nisu bili tu, već na selu.
    ona je spavala sa njim u dnevnoj sobi. stariji brat koji ima 14 god je spavao u drugoj sobi, u ovoj odakle je pobjegao.
    on je dolazio kod njega u sobu oko ponoći, pa opet oko 03h, i ovaj ga je istjerao iz sobe i rekao "oću da spavam".
    nakon toga, kad je i majka zaspala, on se vratio u sobu kod brata koji je takođe zaspao, pomjerio TV koji je bio pored prozora,
    otvorio prozor i iskočio. svi prozori su bili zatvoreni onim ekserima na vrhu, osim ovaj koji je imao plastiku okolo i nisu mogli ekser zabosti,
    zato su stavili TV ispred. iz priča komšija da su čuli lajanje pasa oko 04:30h, i zato oni vezuju period od 3 - 4:30 da je nestao.
    majka se probudila u 7:30 i vidjela da ga nema.
    Pitao sam majku, jesu li uzimali otiske sa prozora i rama prozora, rekla mi je "nisu, zašto bi uzimali. pa tuda je izašao, sve je drugo bilo zaključano".
    Kasnije mi je njegov brat ispred ambasadora rekao da ipak jesu onim prahom i četkicama skidali otiske. je li mali stvarno tuda pobjegao,
    pomjeranje tv-a i otvaranje prozora da ne čuje brat koji spava u toj sobi..
    majka koja se malo pogubila na to pitanje u koje je sama uskočila, nije je voditeljka pitala..
    od 3:22

  12. #312
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    976
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    i zašto su prvog dana podijelili medijima sliku kad je on imao 5 godina, kad sad ima 11 ?

  13. #313
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Ulijecu ljudima u imanja u 2 ujutru.
    Mislim da policija mora da zabrani nocno trazenje dobrovoljcima
    Nocas nidje policajca da ja vidjeh. Mogli du bar radi ovih stvari poslat nekog. Istina je ovo upadaju svuda kao krimosi.

  14. #314
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,042
    Thanks Thanks Given 
    3,968
    Thanks Thanks Received 
    6,542
    Thanked in
    3,117 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aquamarin View Post
    dok sam danas pretraživao, pričao sam sa njegovom majkom. da ponovim, otac i mlađa sestra nisu bili tu, već na selu.
    ona je spavala sa njim u dnevnoj sobi. stariji brat koji ima 14 god je spavao u drugoj sobi, u ovoj odakle je pobjegao.
    on je dolazio kod njega u sobu oko ponoći, pa opet oko 03h, i ovaj ga je istjerao iz sobe i rekao "oću da spavam".
    nakon toga, kad je i majka zaspala, on se vratio u sobu kod brata koji je takođe zaspao, pomjerio TV koji je bio pored prozora,
    otvorio prozor i iskočio. svi prozori su bili zatvoreni onim ekserima na vrhu, osim ovaj koji je imao plastiku okolo i nisu mogli ekser zabosti,
    zato su stavili TV ispred. iz priča komšija da su čuli lajanje pasa oko 04:30h, i zato oni vezuju period od 3 - 4:30 da je nestao.
    majka se probudila u 7:30 i vidjela da ga nema.
    Pitao sam majku, jesu li uzimali otiske sa prozora i rama prozora, rekla mi je "nisu, zašto bi uzimali. pa tuda je izašao, sve je drugo bilo zaključano".
    Kasnije mi je njegov brat ispred ambasadora rekao da ipak jesu onim prahom i četkicama skidali otiske. je li mali stvarno tuda pobjegao,
    pomjeranje tv-a i otvaranje prozora da ne čuje brat koji spava u toj sobi..
    majka koja se malo pogubila na to pitanje u koje je sama uskočila, nije je voditeljka pitala..
    od 3:22
    mozda zena krivi sebe zbog tog prozora...
    nothing comes from violence and nothing ever could

  15. #315
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Znajući bolukurcu policije za probleme običnih građana oni su se prvih dana jednostavno pravili mrtvi i čekali da se dječak pojavi odnekud ili da ga voda izbači. Sada kad se zahuktalo pojma nemaju što da rade i nadam se da ćemo imati sreće da se sve mirno i bez povreda i tuče završi.

  16. #316
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,523
    Thanks Thanks Received 
    4,598
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Znajuci za ponashanje policije iz skorashnjeg nestanka jedne odrasle osobe, siguran sam da u sluchaju ovoga djeteta daju sve od sebe... Druga je stvar shto je koordinacija sa gradjanima zakazala...

    Sent from tapatalk
    #fakenews

  17. #317
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Sad se niotkuda pojavljuje informacija da ga je snimila kamera kako je krenuo ulicom ka Gorici, ali da se onda vratio nazad u suprotnom pravcu.

    Ovu grupu na facebook treba ugasit' kunem vam se. Em se šire dezinformacije, em prevelika količina psihopata sa lošim namjerama, a i retardiranog, nepismenog naroda ima pristup (ovi bi najčešće da imaju najsvježiju informaciju, i uglavnom ih ne interesuje đe bi mogli poć' da traže; eventualno da se pomole Svetom Vasiliju onlajn)

    Jedina veza građana i policije treba da budu mediji i da se ljudi ostave samostalnih organizacija. Dođe se na mjesta saopštena od strane policije i fino se daju upustva sa lica mjesta.

    A ne 'E ja sam na Pričelje može li neko doć' Dođe ih pedeset, da bi neko poslije napisao 'Mi smo pretražili tamo prije deset minuta.'
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  18. #318
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Ja i dalje mislim da mi nemamo prave pse tragache za ovakav posao.
    Zivim u Australiji i vidim koliko se polaze na to.
    Ti psi bukvalno bivaju birani pri rodjenju, stalno su vezani i kad napune 18 mjeseci onda ih testiraju dje svaki 20ti postane profi a ostali se daju obicnom narodu
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  19. #319
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Ja i dalje mislim da mi nemamo prave pse tragache za ovakav posao.
    Zivim u Australiji i vidim koliko se polaze na to.
    Ti psi bukvalno bivaju birani pri rodjenju, stalno su vezani i kad napune 18 mjeseci onda ih testiraju dje svaki 20ti postane profi a ostali se daju obicnom narodu

    Sve to kosta. Ko ce to da plati? Trebaju politicari prvo svoje dzepove da namire, pa onda, sta ostane narodu se daje. Samo Australijska drzava NSW ima budget veci nego cijela CG.
    Davor

  20. #320
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,959
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    9,849
    Thanked in
    3,736 Posts

    Default

    Kad mogu raznorazne pljake i splacine od politcara primat cetvorocifrene plate a da ne kroce nogom u parlament i da se svakodnevno zajebavaju, MORALO bi imati para i za ovakve stvari onda. Nego da ne izlazimo iz teme.
    War. War never changes.

  21. #321
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Moze biti ali je isto mala slucajnost.Bez ako nisu cigani a to je pregledano,jer oni jedini ujutro po gradu se vrzmaju
    Mala je slucajnost da se zadesi da on izadje oko 4 i da se zadesi covjek tuda koji je spreman na to da otme dijete.
    Podgorica Podgoricanima!

  22. #322
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    to da ali opet ne bi se niko usudio iz kuće...jedino ako je baš u tom momentu naišao neko po ulici a za to je jako mala vjerovatnoća

    možda je naišao na one Rome što bazaju noću pa je sam krenuo za njima a njih je frka sad da to kažu da ih ne bi osumnjičili
    She is only here to annoy herself!

  23. #323
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    evo malo o koordinaciji koju sprovodi policija o kojoj sam pričao:
    "Molim vas zovite novinare šta god da budete radili jer je nama koji smo sinoć bili ispred Policije rečeno da to uradimo jer su oni nemoćni. Bilo ih je 5, 6 ispred zgrade i rekli su nam da nemaju instrukcije da bilo šta rade čitavu noć, niti su nama nešto htjeli da kažu. Nas stotinak je čekalo od 21h, tj nismo čekali nego tražili ali je poenta da nijednog stručnog lica nije bilo na terenu od 21h do 9h jutros sem po pozivu. A Vijesti su prenijele da je Policija bila na Trgu. Bila je i kamera RTCGa na Trgu i snimila momka od 14, 15 godina koji raspoređuje grupu od preko sto ljudi spremnih da traže i opet kažu Policija je bila. Jedino ako su nevidljivi!!!"


    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  24. #324
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    bistra je voda baš + nema tragova da je ulazio u vodu...koliko ga traže za ova 4 dana bi se pojavilo negdje tijelo

    a evo kažu da je neplivač pa po tome nije mogao da dogura daleko nizvodno

    i nemoj baksuzirat tako greota je
    She is only here to annoy herself!

  25. #325
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ali ljudi, jedna stvar samo. Ako je mali sposoban da pomjeri televizor(e) koji blokira prozor, da otvori i iskoci, a vidi se onamo na snimku da ispdo prozora nije zemlja direktno nego ima nesto ispod kao naslozeno, i da izadje iz dvorista, mislim da mu nije skroz pravo izlaz jer je onaj prozor opasan nekakvim zidovima. Onda mali nije bas toliko nesnalazljiv da se ne bi umio kretat osim pravolinijski, i da ne umije da savlada(zaobidje) odredjene prepreke. Znaci umije nac prolaz izmedju stvari, isplanirat nekoliko narednik pokreta, koraka. Prema tome, mali je moga da opici ko zna dje. ALi pitanje i dalje stoji je li mali sposoban toliko i da li je bas tako napustio kucu. Ako jeste, onda mi ne trazimo dijete koje se ne snalazi u prostoru. I dalje, nesto ne stima.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

Page 13 of 30 FirstFirst ... 39101112131415161723 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. osobe sa hendikepom ?
    By sparco in forum Medicina
    Replies: 2
    Last Post: 02-07-13, 16:06
  2. P: Jacuzzi nov za 3 osobe
    By Lux in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 24-02-12, 19:23
  3. P: sator za 3 osobe
    By suton in forum Ostali oglasi
    Replies: 12
    Last Post: 16-09-11, 16:13
  4. K:Sator za dvije do tri osobe
    By PrijekiLijek in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 01-08-10, 11:57
  5. Tri osobe
    By Oljce in forum Sve i svašta
    Replies: 36
    Last Post: 19-08-09, 17:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •