Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 52

Thread: "Tvoje lice zvuci poznato" - utisci

  1. #1
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,593
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    13 Posts

    Default "Tvoje lice zvuci poznato" - utisci

    Misljenja o emisiji?

    -Meni je simpa,pogotovo to sto nemaju honorar ako sam dobro razumio ugovor (Knez sto je izjavio)

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Redovno pratim svake Subote u društvu dragih osoba, pa to baš bude jedno ugodno veče puno smijeha...Prijatna, zabavna emisija, pravo osvježenje u moru ovih 'rijaliti šouova' uz one đe traže, mijenjaju, kupuju, prodaju, biju ženu...
    Voditelji totalno neusklađeni, i vizuelno, a i po 'prirodi', mada, i drveni Strugar mi je bolje rješenje no izvještačeno spontana i euforična Kilibarda...

    Učesnici uglavnom jako dobri (moj favoriti su Željko Šašić i Boris Milivojević), neki jako sujetni (no, dobro, svako je sujetan onoliko koliko mu pameti nedostaje), neki iritantni, al dobro...Različitosti su poželjne..
    .Aleksa Jelić , podrazumijeva se, daleko najbolji kad su plesne tačke u pitanju, Željko Šašić razbija vokalno, Knez standardno nikako da se pokaki (ja njega tako doživljavam sa sve onim stenjanjem, prenemaganjem dok progovori, objasni, odgovori i sl.), Sara sujetna do bola, nespremna na kritike, uglavnom opravdane, Goca uglavnom očajna, Skaj pogubljen, Ana Kokić zaista pravo iznenađenje, potencijal, al sve pada u vodu, kad joj čuješ pjesme 'aj lelelele le', Sneki najviše uživa u zadacima, ali prilično neuvjerljiva, itd...

    što se posljednje epizode tiče viđesmo čist primjer kako ljepota nije preduslov za uspjeh i voljenost kod publike...Uporedite zgodnog voditelja Petra Strugara i 'trudnu' Anu Kokić od sinoć (Boris Milivojević)...Kad uđe onaj drugi sa svom svojom harizmom i smislom za humor, ovaj prvi slobodno može kući...Boris je shvatio poentu ovog show-a

    Nije mi jasno 'napušavanje' Željka od strane fanova EKV-a (žiri), kad je baš dobro otpjevao pjesmu...Možda nije bio najbolji sinoć, al daleko od toga da je bio gori od Sneki , primjera radi, kojoj se dodjeljuju najlakši zadaci...i koja je, po meni, bila očajna sinoć...ili kreštavog pjevanja Majkl Džeksona koji je zvučao kao silovana vjeverica iz grla njanjave Tamare Dragičević...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  3. #3
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Neka si otvorio ovu temu, jer baš sam danas pričala o ovoj emisiji i mislila da je sama otvorim.

    Jedina emisija ovog tipa koju pratim gotovo redovno. Uvijek se dobro nasmijem, ponekad više izvalama voditelja i članova žirija nego nastupima. Svi se trude,a to što je emisija humanitarnog karaktera je dodatni plus, takođe zbog toga nema rivalstva među učesnicima i atmosfera je opuštena, niko se ne ljuti ako ne pobjedi.

    I meni je Boris simpatičan, jedan od mojih favorita. Mada ruku na srce većina mi je draga, mnogi su me prijatno iznenadili, kako vokalno tako i time koliko nisu umišljeni, barem tako preko tv-a djeluju. Ni meni nije jasna paljba po Željku sinoć, bio je sasvim solidan, inače imitacije Bore Čorbe i Aca Lukasa su bile jedne od najboljih u ovoj emisiji, te mi je i on jedan od favorita.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  4. #4
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I meni je Zeljko ono sinoc predobro otpjevao, ne znam sto su se oni "fanovi" EKV-a istripovali...

  5. #5
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Takođe subotom ako sam kući ispratim navedenu emisiju, ili snimim, utisci pozitivni, ali prosto ne mogu da vjerujem da imaju malo sponzora...
    O učesnicima:
    1. Tamara – ja joj opraštam to što ne umije pjevat jer od prve epizode nije to sebi uzela kao nešto čega treba da se stidi, već svaki zadatak odradi najbolje što može, a ko pjeva zlo ne misli. Pozitivna, lijepa i zgodna cura.
    2. Sara – koliko je bila sjajna u Prvom glasu – ovamo mi je totalno pogubljena. Sinoć doduše sjajna.
    3. Ana – složiću se sa Krknom – pravo iznenađenje, međutim to što su joj pjesme lično blaga katastrofa, i generalno nije to samo njen slučaj, već govori o narodu koji i dalje voli da sluša lake note, nule od tekstova, i plaća kartu više za takve nastupe, a oni moraju od nečega da žive jelte... (baš uhvatih jednom onaj X faktor i slušam Joksimovića koji je svo vrijeme insistirao da momčić od 14 godina iz Sarajeva odpjeva neku sevdalinku, a on tinejdžer sluša MTV šta ćeš... i našao on da mu drži slovo da će uspjeti samo ako bude pjevao naše pjesme, zaboravljajući pritom kojim pjesmama je on izgradio svoje muzičko carstvo... na BD festivalu je bio osvježenje sa Sirenom međutim mrka kapa od tog žanra, pa je onda naređao set albuma sa pjesmam Drska ženo plava i ostala jeftina patetika...ne bi li se na kraju kultivisao kroz domaće serije otkrivajući duh Srbije u svojoj 40-toj...ne znam, moguće da sam i ja preoštra, no starije sa godinama onaj Njemac pošteno nagriza...)
    4. Goca – po meni razočarenje. Najjači glas u periodu kad je bila u tapovcima, a ovo sad... kao da se potrošila.
    5. Sneki – prijatno iznenađena i još jedan primjer, da od nečega mora da se živi...
    6. Jelić – nervira me što forsiraju komentar on je baletan njemu je lako igrati... inače ne leži mu svaki muzički žanr ali šta je tu je, trudi se i od mene +
    7. Boris – aka Bole-vole on je kao glumac klasa zaista, u rangu Dragana Jovanovića, i do suza me zasmijao sinoć. Po meni favorit.
    8. Željko – ista stvar kao sa Anom i Sneki. Iznenadio me pozitivno.
    9. Knez – on ne može da pobjegne od onog svog autentičnog u glasu, a trudi se da iznese zadatak najbolje što može tako da + od mene.
    10. Skaj – sviđa mi se što u ovoj emisiji možemo da vidimo i pravo lice dotičnog, koji je do sada i kroz muziku i kroz emisije imao cilj da se sa svima “posprda“. Nemam ništa protiv satire, niti njegovog načina na koji to radi bilo kroz muziku, bilo kroz intervjue kada se “glupira“... u suštini zaista interesantno čeljade, ima fin glas, i lijepo je viđet kada osoba zarad viših ciljeva drugih, pusti da se drugi sa njima “posprdaju“. Primjer i što bi rekao moj pokojni Deda: „Svi smo mi rođeni za zajebanciju“.

    Što se voditelja tiče:
    Marija – još ne mogu da dešifrujem što je to kod mene što me nervira pa projektujem na nju.
    Petar – neću komentarisati jer sam pristrasna

    Žiri:
    Ivan – kako kad.
    Gosti – super.
    Katarina – kakva je bila u početku sada se popravlja.
    Marija - još ne mogu da dešifrujem što je to kod mene što me nervira pa projektujem na njenu boju glasa. Inače od kad znam za sebe i prilikom odlaska u Bg na raspuste, usljed kontakta sa osobama ženskog roda koje imaju to nešto meko - kozije u izgovoru, dobijala sam ospice, pa ako ko ima dijagnozu... bila bih zahvalna, oberučke ću je prihvatim i poradim na njojzi.

    Eto, ja kratko

  6. #6
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Najupecatljiviji detalj svih epizoda je Ivanova pedofilija i pacenistvo koje je toliko izrazeno da su svi u emisiji poceli da ga prozivaju i provociraju

  7. #7
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Kako kad je sinoć imao maju MILF hunter?

  8. #8
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    70
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ivan Ivanovic ne moze da se oslobodi svoje emisije i svog smisla za humor koji pocinje da nas zamara....a moj favorit za pobjedu je KNEZ, mada mi je Tamara pri srcu

  9. #9
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    2,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Super šou! Baš mi se dopada, posebno što je humanitarnog karaktera, I bez ogavnog sms glasanja. Zamjenila bih jedino Strugara I Tržanku. Svi ostali odlični!
    Ća je život vengo fantažija!

  10. #10
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vezano za šou. Kako bih izjaha onu kobilendru Kilibardu.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  11. #11
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,593
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Knez standardno nikako da se pokaki (ja njega tako doživljavam sa sve onim stenjanjem, prenemaganjem dok progovori, objasni, odgovori i sl.),


    XAXAXAXAXAXAXAXA ,e ovo je PRAVO objasnjenje KNEZOVOG pjevanja i govora xaxaxaax
    Al je dobar ,uzivam svake Subote vece!!!!!!!

  12. #12
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Čovjek ima vrlo specifičan glas, nešto poput Nila Tenanta iz PSB-a, ali trudi se mnogo, meni je faca, ništa mu teško ne pada.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  13. #13
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    fenomenalna emisija! Baš! Oduševljena sam prije svega njihovim zalaganjem, njihovim talentom jer, da se ne lažemo, mnogi ljudi su me vrlo prijatno iznenadili pošto sam imala predrasude kad je u pitanju, recimo, Goca Tržan, Sky Wikluh, Ana Kokić...

    Tamara je divna, pretalentovana mlada žena, koja nije pjevačica i to što ne pjeva kao Monserat Kabalje ne umanjuje njene bravure! Sjajna je u bukvalno svakoj imitaciji, a njena hrabrost da ulijeće u zahtjevne pjevačke zadatke je više nego za pohvalu!

    Boris je genije i ja sam to znala, nijesam iznenađena, uostalom, od glumaca sam i očekivala da budu fenomenalni u ovakvom zadatku. Do suza me je nasmijao kad je Tinu Tarner imitirao...znači šou!

    Željko je jedan od boljih pjevača ex Yu prostora, ali baš zato što nije htio da pjeva svašta ljudi to nijesu znali pa se iznenađuju, roker u duši i uz Slavka Banjca, "ubicu" među pjevačima, meni omiljen....tako da od njega očekujem da bude fenomenalan!

    Knez- sjajan pjevač i nemojte pretjerivati, njegovo nazalno pjevanje je njegov način pjevanja i on je to vrlo uspješno ublažio a vrlo dobro znam koliko je to teško...u svakom slučaju, vrlo zahtjevne pjevačke zadatke je imao najbolje pjevače je dobio- Bohemian rhapsody-Fredi, Women in love- Barbaru, Ne kuni me majko- Luis, Kemala Montena...tako da ga ne bih kritikovala....naprotiv, pokazao je da je izuzetan pjevač!

    Sky je što se mene tiče najveće iznenađenje...da mi je neko rekao da će on ODLIČNO pjevati i igrati, rekla bih mu da je lud...mislim da sam najgoru procjenu u životu napravila kad je taj momak u pitanju tako da sam od ovog šoua veliki fan ovog izuzetno nadarenog momka! Oduševio me je apsolutno svakom tačkom!

    Sneki je vrlo korektno odradila svoj posao, ja je znam kao dobrog pjevača narodne i samo narodne muzike tako da me jeste iznenadila jer nijesam znala da je sposobna da zaigra makar ovoliko koliko je igrala, i da se uopšte potrudi da nešto uradi na imitaciji, a pjevanje je narodno i pokušava da ga sakrije, ali bezuspješno...to svakako ne umanjuje da je ovdje bolja nego što sam očekivala i pozitivno sam iznenađena iako je ona jedan od tri najgora takmičara...po meni...

    Ana Kokić je totalno iznenađenje...ja ne znam bukvalno nijednu pjesmu dotične, ali me je ovdje oduševila....da se razumijemo, kao i Sneki, nije ona neko čudo od pjevača i igrača, ali ja sam mislila da ama baš ništa ne zna, pa me je baš oduševila! Više nego korektno pjeva i baš mi je slatka! I nju drugačije gledam nakon ovog šoua!

    Aleksa...obožavam ga! Pjeva fenomenalno, igra fenomenalno, ma luče! Baš mi je potpuno ok, jedan od favorita uz Borisa, Saru i Željka...

    Sara...pjeva izuzetno, igra izuzetno i nepravedni ste prema njoj, kao i žiri koji nepravedno osuđuje što neće da simulira seks na sceni i što njenu fanovi navijaju bučnije....ali iskompleksirani voditelj ne može drugačije da reaguje, jer on, jel'te ima mikrofon i moć u rukama
    Mlada, prelijepa, pretalentovana i za nju navijam jer je pravi prototip svjetske zvijezde!

    I na kraju Goca...baš je ne volim ali ne mogu da ne kažem da sam vrlo pozitivno iznenađena njenim imitacijama...nijesam očekivala da se pokaže u ovakvom svijetu...ne mislim da je "razbila" ali je svakako vrlo dobro plivala u svemu što je dobila s tim što nije neki kapacitet pjevački, ali je ipak uspjela....Xtina je prevelik zalogaj, vrhunski vokal i vrhunski igrač, ali se nije obrukala, izborila se nekako s njom....mada Gocu baš ne volim

    Žiri- svaki gost, liše Miroslava Ilića koji je izgleda utripovao da je Plasido Domingo lično, me je oduševio i baš su bili super....Marija me nervira ponekad....dobro joj sky reče da se ona naguzi ako je to tako lijepo ali su joj komentari realni mahom...
    Zone komentariše svoj domen i ok tako i treba, malko favorizuje kolege ali joj ne mogu zamjeriti jer su izuzetni...
    Ivan...uh, š'a reći a ne zaplakati...baš me nervira...u prvih pe-šes epizoda kao seksualni manijak je reagovao na svaku obnaženu "grud", malo kraću suknju, a tek na triko!? Tu se gubio totalno...e onda je potonje dvije malo uminuo, pa smo mi u famelji mi, komentarisali da mu je neko skrenuo malo pažnju ili se pogledao pa je vidio đe je i što je. E, sad o njegovim komentarima koji su ozbiljni...moram reći da su UVIJEK najprecizniji i najbliži onim komentarima koje bi mi kao gledaoci dali jer stvari naziva pravim imenima, neopterećen time da se neko ne uvrijedi, šminker, masker, kompozitor, pjevač originalni ili imitator i to mi je ok! Humor mu je pretjeran i malo isforsiran po mom mišljenju, često neukusan.

    Voditeljski par EKSTRA! Marija je rijetko zgodna žena i baš mi je simpatična i vrlo lijepo vodi emisiju po mom mišljenju, a naš đetić, luče naše! Mnogo mi se više dopada nego Andrija! Možda sam subjektivna, naš je pa da je i od ****na odličan je, ali mi je super!
    E fala vi što pokrenuste ovu temu srce vi otvorih
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  14. #14
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,593
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    hahahahaahhahah

    I srce i DUSHU!!!
    xaxaxaxaax

  15. #15
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    ne spamuj infrakšn te vrijeba!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. #16
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,593
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    A ne SPAMUJEM zeno!!! :-)
    Zar se ne smije nesto kratko prokomentarisati ?

  17. #17
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ne gleam tv...
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  18. #18
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Da sam clan zirija i ne znam sto da izvede, Goci Trzan bih odmah da' 2 boda. Samu se e da imitira, ne znam sto da napravi poceo bih sa - Goca Trzan 2 boda!
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  19. #19
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,044
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    jes, kako god okreneš goca je goca. i meni je marija k. bila super, ali kako vrijeme odmiče tako ona sve više brblja nepotrebno, pokušava neke fore da lansira a niko je ne ferma, strugar ne može progovorit od nje
    nothing comes from violence and nothing ever could

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    275
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Sticajem okolnosti ispratih ovo čudo prošle subote.
    Čuh da je pretprošli put Knez visio sa sajli, sa izbačenom stomačinom, pa bih volio ako ima neko sliku.Ne mogu naći tu scenu na youtube.

  21. #21
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,044
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    može li ovo


    nothing comes from violence and nothing ever could

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    275
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    hahahaha...a što je ovoo

  23. #23
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,044
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    nothing comes from violence and nothing ever could

  24. #24
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobra emisija, ne pamtim da sam ikad vidio bolju imitaciju od Zeljka Sasica kad je imitira Lukasa. A sto je ono ljudi, identican je fizicki bio!!

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emp View Post
    hahahaha...a što je ovoo
    Fredi riknuo od holesterola...
    Sell the Vatican, Feed the World!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 11
    Last Post: 14-11-10, 21:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •