Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 51 to 75 of 145

Thread: veliki psi (Akite Dobermani,Vucijaci, Rotvajleri itc.)

  1. #51
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Problema sam ima sa hranom njenom i jos preciznije - kostima, ka i vecina pasa rezala je kad je manja bila mada joj se nisam odaljava pa je popustala dok mi jednom ne krenu na ruku, kad je tada ubio nisam nikad necu. Od tada kad ima kost u usta i kad joj se primicem odmah se na ledja okrece.
    Sto se dresure tice rotv. su pametni pa brzo uce, pocevsi od "daj sapu" pa na dalje, s tim sto sam u zadnje vrijeme smanjio malo zbog obaveza.
    A tvoji akita i doberman, ako su muzjaci oba oce li ti se klat kad odrastu? Jedan mora uspostavit alfa polozaj....
    mislim da se tu vec uspostavla hijerarhija, doberman je za sada u podredjenom polozaju a posto su stalno zajedno mislim da nece biti vecih problema oko toga. drugacije je kad je jedan stariji i odmah uspostavi kontrolu pa onda odrastaju zajedno. a nemaju zenku oko sebe da bi kasnije ovaj mladji pokusao nesto, a sa druge strane obojica su podredjeni meni. tj bukvalno kad sam nabavio Dobermana otisao je kod Akite i odmah se pokorio kao i svako stene, onda je vidio da se meni Akita pokorava i odmah je on to prihvatio. malo me i nervira ponekad jer mi sve popusta, dam mu krpu da se vucemo pusti je odmah nece ni da pokusa da mi je uzme i jos tako neke igracke.
    sto se hrane tice i jedan i drugi ne pokusavaju da jedu dok im sipam, cekaju prvo. jedin Doberman nekad koristi priliku kad sipam Akiti pa mu krade kost iz serpe jer ovaj nece da rezi dok sam ja u blizini.
    a sto se tice hrane neka si to izbio iz nje, tada su najkriticniji i tu se najbolje pokaze dje joj je mjesto.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  2. #52
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    sto se dresure tice, tu smo svi da podjelimo misljenja, savjeti i sl. posto se time bavim ( amaterski jer mi posao ne dozvoljava da se vise tudjim psima posvetim) i pomazem drugu koji se time bavi profesionalno, slobodno pitajte.
    npr moja Akita seta bez povodca uz nogu, i ne reaguje na druge pse dok je setam. sto je vjerujete veliki uspjeh za tu rasu psa, ali mi je trebalo preko godinu dana rada sa njom da bi to uspio.
    sad bas pomazem tom drugu oko druge Akite koja je luda skroz, hoce da napadne i ljude i djecu a druge pse da ne pominjem. to ce vec ici malo teze jer je zapostavljena i ima 2 godine. ljudi bice gledali film pa je uzeli, i sad imaju problema. mislili da je kao plisana igracka jer tako izgleda a ono ispade cudoviste ( tj pokazuje svoju pravu narav)
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  3. #53
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Napisi mi broj tog tvog druga, mozda bi poslali moju akitu na dresuru kod njega.

  4. #54
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima li ko da poklanja crnog ruskog terijera, akitu, dobermana, chow chow?

    Hvala!

  5. #55
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    tesko ces to naci da neko poklanja, to su psi koji se lako udomljavaju a i skupi za poklone. takav pas nije ispod 400 e
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #56
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Razmišljam o kupovini dobermana, zanima me koliko je to pametna odluka za ženu koja živi sama i da li da se upuštam u tu misiju
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  7. #57
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    Razmišljam o kupovini dobermana, zanima me koliko je to pametna odluka za ženu koja živi sama i da li da se upuštam u tu misiju
    sve zavisi koliko vremena imas, kao svaki pas on trazi dosta setnje.
    on je dobar pas,dosta lako uci,ima kratku dlaku pa ti ni to nece biti problem za stan. dobar je cuvar , pa eto ne trebaju ti alarmi
    ako imas vremena za psa ali bas vremena uzmu ga neces se pokajati. samo bi ti preporucio zenku, opet ih je lakse savladati, manje su dominantiji od muzjaka.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  8. #58
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Čim mi se uslovi života malo srede, greh je držati takvog psa u malom stanu.

    A vidi ove lutke kako su slatke i smešne

  9. #59
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ne predlazem ti nikako!!! da znas

    cim ispunim sl plan i skrasim se kraj vode ovo dolazi doma odmaaaaaaa, sanjam ga godinama

    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  10. #60
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    meni drug drzi dobermanku u stan vec godinama, i on mi je i dao stene. ali zahtjeva mnogo paznje jer je to pas preko 40 kg, ja inace ispod te kilaze i ne volim pse
    a sa druge strane grijeh je takve pse drzati ako to nije u dvoriste.
    u principu treba samo razmisliti hoces li psa u stan ili ne, jesi li spremna za ogromnu obavezu a koji je pas i velicina nije previse bitno.
    @sparco
    prelijep je, imali smo mi jednog oko sale kad sam rukomet trenirao takvog. imao je obicaj upasti nam u sred utakmice i pocne loptu da juri, protivnicka ekipa obicno bude na vrh tribine, a u stvari macka je bila agresivnija od njega. nista mirnije ni dobrocudnije od njega nije bilo, ali kao magarica je bio sto se velicine tice.
    samo ne znam temperature ovdje za njega , ja mislim da meni more nije ispred kuce da bi mi akita izludjela, ovako kad mu je vruce okupa se sam.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  11. #61
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Byk-e View Post
    ja imam sarplaninca. te na konto ovog snimka bih rekao nesto u njihovu odbranu

    naime oni su dobrodusna rasa privrzena vlasniku i potpuno bezopasna po djecu (dozvoljavaju da ih jasu maltretiraju itd). ali su prema strancima izuzetno nepovjerljivi i brane svog gazdu i gazdinstvo i pod cijenu zivota. zato sarplaninci vaze za jednu od rasa koje su odlicni cuvari. ukratko sarac je odbrambeno-cuvarski pas. kada je na neutralnoj ili tudjoj teritoriji ne napada bez razloga i svakako ne prvi. dok u svom dvoristvu se prag tolerancije znatno smanjuje i tu znaju biti opasni po uljeze te napadaju prvi.

    ipak kako snimak pokazuje sarac je izuzetno hrabar i dobar borac energican sa visokim stepenom kaljenosti (izdrzljivosti na bol) te se protiv vuka ili drugog psa ili zvijeri bori sa prilicnim uspjehom. tako da vaze za jednu od najjacih pasmina na svijetu. zato sarplanince zajedno sa turskim Kangalima i ruskim Srednjeazijskim ovcarima i Kavkazkim ovcarima sa pravom nazivaju "Poker Boraca" ili "4 Kralja" (Four Kings) u svijetu pasa. rase tipa pitbul i Game APBT nema sanse protiv njih i zato je ovo greska sto su dozvolili da pas od 20kg se bori sa psom od 40-45kg. ko kad bi bokser iz super teske kategorije boksovao sa pero lakom. to nije fer. elem najpoznatiji sarplaninac je cuveni Barut sa Kosova kasnije od vlasnika Slavka Martinovica iz Crne Gore. legenda.. neporazen u preko 30 borbi koje su organizovali albanci kod kojih je borba pasa dio tradicije i kulture.

    da zakljucim nisu rasa za svakoga. traze vlasnika koji je dominantniji od njih koji ce im biti vodja. ali nisu ni kako ih zele predstaviti krvolocni i agresivni i dave gazdu na spavanju i ostale urbane legende o sarplanincima itd itd. eto moj nerijetko spava u mojoj sobi tokom noci pa sam evo ja i dalje ziv i zdrav sta vise kad ga cujem kako hrce u hodniku znam da sam potpuno bezbjedan i da nema te sile na ovom svijetu koja bi mi mogla nauditi

    standard za ovu rasu je napisao nas najcjenjeniji kinolog profesor Pavlovic doktor veterine na univerzitetu Sorbone zahvaljujuci kome je rasa i priznata od strane FCI.

    Sarplaninac Barut u drustvu pokojnog Slavka Martinovica na Izlozbi pasa tj Specijalci za Sarplanince:
    samo da potvrdim ovu pricu kao vlasnik sarplaninca od a do sh...
    evo i koja slicica
    https://imagizer.imageshack.us/v2/64.../dsc0088fd.jpg
    https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...46233095_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...51745061_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...47248265_n.jpg
    Last edited by AvAtAr_Nk; 13-02-14 at 22:19.

  12. #62
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    SRBIJA!
    Posts
    801
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hehe mi sarplanindzije treba da se drzimo zajedno dobar ti je taj med boja sarac. rijetki su te boje. bas mi se svidja. gdje si ga nabavio?
    ...ashes to ashes, dust to dust.

  13. #63
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    ja sad sa Zabljaka i na stazi Javorovca bio sarplaninac, moja cerka (2god) je stalno kod njega bila, vise ima slika sa njim nego sa mnom.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  14. #64
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Byk-e View Post
    hehe mi sarplanindzije treba da se drzimo zajedno dobar ti je taj med boja sarac. rijetki su te boje. bas mi se svidja. gdje si ga nabavio?
    otac mu je sa sarplanine, a majka iz mladenovca, on je skroz bijeli, ali samo kad se okupa jer se stalno valja po zemlji pa potamni

  15. #65
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,243
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    E neeeema ljepse rase!!


    Last edited by ovizionizi; 19-02-14 at 22:03.


  16. #66
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    SRBIJA!
    Posts
    801
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AvAtAr_Nk View Post
    otac mu je sa sarplanine, a majka iz mladenovca, on je skroz bijeli, ali samo kad se okupa jer se stalno valja po zemlji pa potamni
    pa to je to med boja sve od zute do bijele. u mladenovcu ima mnogo dobrih odgajivaca ako mu je i otac dobar da ima dobar karakter onda ti je to ekstra kombinacija. moj je crno bijeli onaj. iz odgajivacnice iz srbije sam ga nabavio. od vojnih pasa porijeklom.
    ...ashes to ashes, dust to dust.

  17. #67
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,693
    Thanks Thanks Given 
    1,757
    Thanks Thanks Received 
    759
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    Ja sam se zaljubio u Svajcarskog bijelog ovcara. U sustini volim sve velike pse, ali crnog i bijelog ovcara obozavam.
    Imam relativno veliko dvoriste, pa polako pokusavam da obezbijedim sto bolje uslove za takvog psa. Ima li ko kakvih predloga?
    Kao mladji sam imao par pasa i odlicno se slagao sa njima ali zadnjih 10tak godina sam se zadovoljio sa komsijinim njemackim ovcarom.
    Ne znam iskreno ni dje da ga trazim, pretpostavljam da je Srbija prava adresa ali sam prelistavao malo oglase i nikako da naidjem. U sustini nisam jos spreman za psa pa mi se ne zuri jer bih volio da ga docekam kako treba
    Ako imate neki savjet, bio bih vam zahvalan

    Jos jedna stvar, komsija ima 3-4 godine starog njemackog ovcara koji je veoma agresivan, ne pusta se iz dvorista, cuva tu kucu ka' da je od zlata a ja sam bio tu kad se podizao i bojim se ruku da provucem kroz ogradu da ga pomazim. Na sve zivo laje i tako to, dosadan je zese. Zanima me bi li smetao mom psu? Njegovom karakteru? Jer ja definitivno ne bih to zelio da imam, vise mu treba pas da se druzimo i da mi se igra sa sestrinom djecom i da ga vodim na kafu nego da mi terorise komsiluk.

    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  18. #68
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Byk-e View Post
    pa to je to med boja sve od zute do bijele. u mladenovcu ima mnogo dobrih odgajivaca ako mu je i otac dobar da ima dobar karakter onda ti je to ekstra kombinacija. moj je crno bijeli onaj. iz odgajivacnice iz srbije sam ga nabavio. od vojnih pasa porijeklom.
    otac mu je vrhunski pas, pravi izvorni, jako ostar pas... dok mu je majka od urbanih. a meni su svi prelijepi i bijeli i zeleni i sivi i tamni

  19. #69
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    SRBIJA!
    Posts
    801
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tkdj. meni je karakter na prvom mjestu. tj zato i drzim sarce jer su dobri cuvari.
    ...ashes to ashes, dust to dust.

  20. #70
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    SRBIJA!
    Posts
    801
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dub_c View Post
    Ja sam se zaljubio u Svajcarskog bijelog ovcara. U sustini volim sve velike pse, ali crnog i bijelog ovcara obozavam.
    Imam relativno veliko dvoriste, pa polako pokusavam da obezbijedim sto bolje uslove za takvog psa. Ima li ko kakvih predloga?
    Kao mladji sam imao par pasa i odlicno se slagao sa njima ali zadnjih 10tak godina sam se zadovoljio sa komsijinim njemackim ovcarom.
    Ne znam iskreno ni dje da ga trazim, pretpostavljam da je Srbija prava adresa ali sam prelistavao malo oglase i nikako da naidjem. U sustini nisam jos spreman za psa pa mi se ne zuri jer bih volio da ga docekam kako treba
    Ako imate neki savjet, bio bih vam zahvalan

    Jos jedna stvar, komsija ima 3-4 godine starog njemackog ovcara koji je veoma agresivan, ne pusta se iz dvorista, cuva tu kucu ka' da je od zlata a ja sam bio tu kad se podizao i bojim se ruku da provucem kroz ogradu da ga pomazim. Na sve zivo laje i tako to, dosadan je zese. Zanima me bi li smetao mom psu? Njegovom karakteru? Jer ja definitivno ne bih to zelio da imam, vise mu treba pas da se druzimo i da mi se igra sa sestrinom djecom i da ga vodim na kafu nego da mi terorise komsiluk.

    svajcarski ovcar ili kanadski ovcar negdje poznat i pod tim imenom je zapravo bijeli nemacki ovcar. odlican pas. meni pored sarplaninca omiljena rasa. jedino sto su skupi i rijetki. imas dobar kinoloski forum www.balkankinology.net tu ima ljudi koji prodaju svajcarske. pa se povezi sa njima.
    ...ashes to ashes, dust to dust.

  21. #71
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dub_c View Post
    Jos jedna stvar, komsija ima 3-4 godine starog njemackog ovcara koji je veoma agresivan, ne pusta se iz dvorista, cuva tu kucu ka' da je od zlata a ja sam bio tu kad se podizao i bojim se ruku da provucem kroz ogradu da ga pomazim. Na sve zivo laje i tako to, dosadan je zese. Zanima me bi li smetao mom psu? Njegovom karakteru? Jer ja definitivno ne bih to zelio da imam, vise mu treba pas da se druzimo i da mi se igra sa sestrinom djecom i da ga vodim na kafu nego da mi terorise komsiluk.
    ako je ograda do ograde bio bi problema u pocetku, jer bi taj vucijak bio dominantniji i agresivniji, ali uz dobar rad i socijalizaciju neces imati problema sa njim. kad radis od malih noga sa njim, posvetis mu ljubav, paznju , dosta setnje medju narod, sa drugim psima ne mozes omanuti.
    prekjuce scena u Tivatski park, ja i drug sa dobermanima 7 mjeseci (braca), dolazi lik sa zenkom pita , malo agresivna ali je zenka pa je ignorisu.
    poslije pola sata dolazi jos jedan doberman 2 godine, pa onda redom staford, pa snaucer i na kraju jedan momak sa retriverom. i svi pusteni sa lanca kroz park, nastaje jurenje frka trka a sve bez rezanja klanja.
    e to je prava socijalizacija i druzenje pasa.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. #72
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,693
    Thanks Thanks Given 
    1,757
    Thanks Thanks Received 
    759
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    I komsija i ja imamo veliko dvoriste, doduse on mnogo vece i njemu je box na suprotnoj strani.
    Ja sam vec razmisljao o tome i planirao boks za svog psa takodje na suprotnu stranu.

    Eeeevo u medjuvremenu, komsija je (posle uginuca jednog njemackog ovcara (13godina), imao je 2, ovaj sto je ostao ima 3god ja mislim) danas doveo kuci srednje azijskog ovcara. Malog od mozda 6-7-8 nedelja Maaaaaaaaali je prelijep! Al mi nije jasno kako ce da se uklopi pored ovog medjeda sto je trenutno u dvoristu. Doduse ne pustaju ih istovremeno iz boksova pa...eto...
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  23. #73
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    normalno odgajan odrastao pas, koji je bar malo socializovan i nije ucen da napada (puckan na sve zivo) nece nista stenetu. tj nece nista stenetu i zenki, stene kad mu prilazi dominantniji pas odmah se pokori i tu obicno prestaje sva ostala svadja.
    eto npr ja kad sam dobermana nabavio imao je 4 mjeseca, odmah sam ga doveo kod akite 6 god. doberman mu je prisao pokoreno, cvileci ovaj ga je samo onjusio i to je bilo to. vise nije obracao paznju na njega kao i da ne postoji.
    sada kad dobermana pustim prvo sto uradi ode kod akite da mu se javi onda ide da trci itd. ali svaki put tako, nema sanse da bi to propustio.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  24. #74
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,693
    Thanks Thanks Given 
    1,757
    Thanks Thanks Received 
    759
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    Razumijem ja to, samo je tvoja akita normalan pas a ovaj komsijin ovcar je bas budala.
    Ja se bas ne bojim pasa, ono pazljiv sam sa nekim novim i to ali sam lagan, a ovome koji se podigao u susjednom dvoristu i koji me zna evo 3-4 godine ne smijem ruku kroz ogradu da provucem.
    No to je nebitno bitan je izbor mog sledeceg psa.

    Danas sam se igrao sa jednim Crnim njemackim ovcarom i bas mi je bilo lijepo, skroz kulturan bio i odusevio.
    Razmisljao sam o prljanju bijelog psa koji ce biti u dvoristu....ne znam kako to funkcionise. Posebno tokom zime??
    Privukao me je crni danas jer je izgledao premocno iako je bilo kisno i blatnjavo po dvoristu danas.
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  25. #75
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Imam jedno pitanje. Prica sam sa nekim ljudima o psima i tako se takosmo rotvajlera i zenke koju ja imam. Oni mi predlazu zbog nekih okolnosti (zivi u dvoriste pri ulici, pustena je) da je uštrojim (sterilitet) i rekose da to nece imat posljesldice na nju samo se nece kupit brigada napaljenih pasa. Moje misljenje je ako se to odradi zenki da ona onda postaje ka plisana igracka, samo lezi, dangubi i deblja se. Ko je od nas bio u pravu?
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 0
    Last Post: 09-07-13, 14:22
  2. prodajem stenad japanske akite 400E
    By dwin in forum Kućni ljubimci
    Replies: 3
    Last Post: 14-01-13, 22:35
  3. Trazim zenku japanske akite za parenje
    By psihodelija in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 20-07-11, 22:37
  4. I:stene Akite inu
    By free7 in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 01-12-10, 10:51
  5. Ko je veliki šef
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 13
    Last Post: 20-05-08, 01:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •