Results 1 to 8 of 8

Thread: Bec smjestaj

  1. #1
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Bec smjestaj

    Ako ili kad ste putovali u Bec, koji ste smjestaj uzimali, na kojoj lokaciji i po kojoj cijeni?

    Predlozi sugestije u vezi i sa smjestajem i sa gradom.
    Peace,Love,Unity & Respect
    for one another !

  2. #2
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Najbolje da sam predložis hotele/hostele koje bi bukirao, pa da ti kažemo kakva je lokacija - mislim da je tako lakše i za nas i za tebe.

    Ja sam konkretno bio smješten u 9. distriktu, blizu željezničke Franz-Josefs Bahnhof. Idi na booking i filtriraj sve distrikte od 2 do 9. To ti je širi centar, a pretpostavljam da je u prvom distriktu (Innere Stadt) sve u krv, tako da bih to preskočio.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  3. #3
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,984
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Odgovorno tvrdim najjaci hotel u Bec sto se tice odnosa cijene i kvaliteta smjestaja - Meininger hotel downtown Franz


    Cijene su presmijesne za ono sto se dobija. Ja sam placao 10e za noc, s tim sto sam ja jos s troje dijelio sobu. Soba za dvoje je oko 35e, dzabaluk. Ono sto je glavno je da je hotel samo 15 minuta hoda od centra grada, tj prakticno je u centru. Ja sam za 15-20 minuta stizao do one katedrale sv. stefana. Sobe su ciste, imas kupatilo, tv, internet. Znaci za 20e za noc dzaba.

    http://www.booking.com/hotel/at/mein...ab011056231eX1

    Zavisi i od toga kad ides kolike ce bit cijene. Ako ces sad za praznike vjerujem da ce vece cijene bit.
    Last edited by Mojsije; 15-11-13 at 17:28.

  4. #4
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,064
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja sam ljetos bila u hostelu u ulici Geblergasse, to ti dodje 17.okrug, prenociste sam placala 20 evrica. Ovako izgleda da je daleko, ali sa dva metroa sam za manje od 10 min stizala do centra. A sto se tice smjestaja, to ces bas lako naci. Mozes i jeftinije naci a da ti je blize centru. Metroi idu na svakih 3 do 6 minuta za svaki dio grada, tako da nemas frke, gdje god da se stacioniras.
    ''Primer popravlja mnogo bolje od prekora.''

  5. #5
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    277
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Odgovorno tvrdim najjaci hotel u Bec sto se tice odnosa cijene i kvaliteta smjestaja - Meininger hotel downtown Franz


    Cijene su presmijesne za ono sto se dobija. Ja sam placao 10e za noc, s tim sto sam ja jos s troje dijelio sobu. Soba za dvoje je oko 35e, dzabaluk. Ono sto je glavno je da je hotel samo 15 minuta hoda od centra grada, tj prakticno je u centru. Ja sam za 15-20 minuta stizao do one katedrale sv. stefana. Sobe su ciste, imas kupatilo, tv, internet. Znaci za 20e za noc dzaba.

    http://www.booking.com/hotel/at/mein...ab011056231eX1

    Zavisi i od toga kad ides kolike ce bit cijene. Ako ces sad za praznike vjerujem da ce vece cijene bit.
    Sve potpisujem. Boravio sam bas u tom hotelu, cist, jako blizu metro stanice (ja nijesam isao pjeske do centra), jedino je ona fora sa zajednickom kuhinjom sa ostalim gostima, to mi se nije dopalo. Ostalo je sve bilo odlicno.
    Treba rezervisati prije za dobre cijene. Mislim da sam rezervisao 2 mjeseca i dvokrevetna soba sa sopstvenim kupatilom je bila oko 50 eur

  6. #6
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam prije bio u Pentahotelu, veoma dobar, stilski uradjen. Cista umjetnost. sada su svi hoteli naglo digli cijene pred praznike, a ne namjeravam bas da placam smjestaj po tim cijenama. Htio bih da je blize centru, da mogu obici pjeske dobar dio grada.
    Peace,Love,Unity & Respect
    for one another !

  7. #7
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,984
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Ovaj je bas u centar, 15 min lagane setnje, vidji na mapi, nema kudj blize za te pare

    Sent from my GT-I9190 using Tapatalk

  8. #8
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidio sam, ali nema ispod 70e sa sve popustom :dispirited:
    Peace,Love,Unity & Respect
    for one another !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Smjestaj...
    By qwert in forum Primorski
    Replies: 6
    Last Post: 20-04-13, 11:30
  2. I: smjestaj
    By gggoran in forum Nekretnine
    Replies: 0
    Last Post: 16-07-11, 22:27
  3. K/I: Smjestaj
    By Atmah in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 29-11-09, 23:24
  4. smjestaj u pg
    By kefalo in forum Centralni
    Replies: 8
    Last Post: 28-11-09, 16:49
  5. smjestaj
    By nexus in forum Primorski
    Replies: 1
    Last Post: 04-08-08, 20:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •