Page 586 of 814 FirstFirst ... 86486536576582583584585586587588589590596636686 ... LastLast
Results 14,626 to 14,650 of 20328

Thread: Serije

  1. #14626
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Аха The Strain хахах

    Sent from my HTC One_M8
    Sate sate sate

  2. #14627
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    d strain, mislim da ne moze gore. imali su par vrlo dobrih epizoda prosle sezone al su sve to ponistili uvodjenjem novih likova i nekih podzapleta koji nicemu nijesu sluzili, totalno razvucena prica nidje veze ni sa cim. kad se samo sjetim kolko sam cekao da vidim kako ce sve to izgledat.
    1993-2020

  3. #14628
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja neđe davno rekoh, nema mi zabavnije serije lošijeg kvaliteta . Prva sezona užas, druga solidna stvarno, ali mi nešto drži pažnju, mozak na otavu, baš mi leži
    DICIOTTO

  4. #14629
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad se prvi put pojavio the master prska sam od smijeha. poslije po foruma citam kako bas tako treba da izgleda, old school vampir. kako ne, tako mocnog negativca tako lose prikazat nide mi u glavu. kvinlan je donekle digao par epizoda, ali premalo su ga koristili. jedina stvar zbog koje i dalje pratim seriju je maestralni ricard samel, svaku epizody uzme. car.
    1993-2020

  5. #14630
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Ja neđe davno rekoh, nema mi zabavnije serije lošijeg kvaliteta . Prva sezona užas, druga solidna stvarno, ali mi nešto drži pažnju, mozak na otavu, baš mi leži
    Isti osjećaj. Mrzim je, ali mi ipak fino pa'ne tih 40 minuta.
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  6. #14631
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ILEW View Post
    kad se prvi put pojavio the master prska sam od smijeha. poslije po foruma citam kako bas tako treba da izgleda, old school vampir. kako ne, tako mocnog negativca tako lose prikazat nide mi u glavu. kvinlan je donekle digao par epizoda, ali premalo su ga koristili. jedina stvar zbog koje i dalje pratim seriju je maestralni ricard samel, svaku epizody uzme. car.

    A đe, onaj prvi master je sprdačina bio. Ja sam baš iskomentarisao po forumu. Nekako su atmosferu dobro oko njega napravili, baš sam iščekivao da vidim kako izgleda, i kad viđeh onu gumenu masku što su u Roki Pistolato nabavljali, pauzirao sam, i smijao se pola sata. Ova "updated" verzija njega masu bolje izgleda. A sad će Quinlana mnogo više i biti, koliko sam ja mogao da naslutim.
    DICIOTTO

  7. #14632
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    A đe, onaj prvi master je sprdačina bio. Ja sam baš iskomentarisao po forumu. Nekako su atmosferu dobro oko njega napravili, baš sam iščekivao da vidim kako izgleda, i kad viđeh onu gumenu masku što su u Roki Pistolato nabavljali, pauzirao sam, i smijao se pola sata. Ova "updated" verzija njega masu bolje izgleda. A sad će Quinlana mnogo više i biti, koliko sam ja mogao da naslutim.
    pa i trebalo bi jer je jako bitan za cijelu pricu, pogotovo oko the mastera, ali s obzirom da napravili masivan zaokret od knjiga pitanje je sta ce bit. sva ta prica oko ocido lumen knjige, nastanku vampira, masterove istorije, kvinlanove takodje, je bas zanimljiva i da se koncentrisu na to serija bi garant bila zvek-ali u nekom formatu od 10ep mozda, eventualno 2je sezone najvise. i oko palmera je dobra prica al su njega upropastili totalno, nidje veze sa onim bezdusnim tipom iz knjige koji prodaje cio svijet da bi posta vampir. cudi me sve ovo jer: ide na FX i del toro. da ide na sajfaj kanal pa ajde, ali FX...
    1993-2020

  8. #14633
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imam knjige na Nook, ali još nisam stigao do njih. Čitao sam da su dosta dobre. I meni se čini da likovi imaju dubinu, samo je u seriji to mahom izostavljeno.
    DICIOTTO

  9. #14634
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pf, baš sam očekivao više od The Night Of završnice.

  10. #14635
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Ne mogu iscekat petak i drugu sezonu Narcosa (izlazi komplet kao i sve sto je od Netflix-a). Odgledacu je kao i prvu sezonu u cugu, to 100%
    War. War never changes.

  11. #14636
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,528
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    Pf, baš sam očekivao više od The Night Of završnice.
    Đe, šta, kako? Nema je na TPB...
    #fakenews

  12. #14637
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Bar, Montenegro
    Posts
    1,557
    Thanks Thanks Given 
    225
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    Pf, baš sam očekivao više od The Night Of završnice.
    Slazem se, mada u svakom slucaju nije pokvarila utisak na komplet seriju.

    Sent from my LG-H815 using Cafe Del Montenegro mobile app
    I can't explain and I won't even try

  13. #14638
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    Pf, baš sam očekivao više od The Night Of završnice.
    Quote Originally Posted by forways View Post
    Slazem se, mada u svakom slucaju nije pokvarila utisak na komplet seriju.

    Sent from my LG-H815 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Pogledajte opet, ne mari, ovo je malo drugachije shtivo od standardnih.

    Za razliku od napumpanih bombastichnih flashy (jeftinih) khm pricha, ovo je zvijer posebne vrste. Je li zahebana, jes da ne moze vise, i za gledanje i za pojmanje, ali to je upravo i ideja, da se da Zivot kakav zaista jeste, bez sminke, bez prdnjave za djecu, bez pretencioznog mudroseranja.

    Mnogo dobra.
    ><

  14. #14639
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U kompletu jako lijepo, ali premlako za kraj.

  15. #14640
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,572
    Thanks Thanks Given 
    172
    Thanks Thanks Received 
    386
    Thanked in
    261 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Ja sam batalio seriju.Dosadno je bas postalo
    Isti sam ti.

    Sent from my SM-N900 using Tapatalk
    James Tiberius Kirk

  16. #14641
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    666
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Homeland - očekivao sam pad kvaliteta al sam se prešao. 4. i 5. sezona su mi baš fino legle.
    Stranger Things - ok je.

    Počeo sam da gledam Narcos i za sada je odlična!

    Vidim da neki hvale The Strain drugu sezonu. Ako je bolja od prve onda ću je definitivno ovjeriti.

    Gledao sam prije dvije godine prvu sezonu Black Sails. Interesuje me kakva je serija u nastavku, vrijedi li gledati?

  17. #14642
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Odlicno finale The Night Of. Potpuno u tonu serije i svakom liku su dali neophodnu minutazu. Jedino mi je zasmetalo sto su bas unistili Chandrin lik, Naz na kraju uopste ni ne pita za nju, napravili su bas totalnog diletanta od nje ne bi li doneli malo drame u finalu. Mozda je epizoda imala usporen i nekako nedorecen osecaj ali kao sto rekoh skroz u tom tonu ko je pratio seriju od pocetka, samo surovi realizam bez ikakvog suvisnog dodavanja. Nazovu transformaciju su bas impresivno odradili, mozda malo ubrzano, ne znam koliko je proslo od kad su ga uhapsili. Bas ga nekako nerealno napucali u zatvoru ili ih tamo toliko dobro hrane. Stone (Turturro) kroz dobar deo epizode sve nekako nezapazen a onda onaj majstorski monolog, zavrsna rec na sudjenju, to ce se vise puta pregledavati. Cak je ispalo malo i komicno narocito kako ga odmah prikazase sa ledja a ovaj se sav osuo. Cak i ona tuziteljka, i njoj su dodali malo ljudskosti na kraju umesto surovog profesionalizma. Zena je bas perfektan izbor, pojava, ton glasa, ono ispitivanje, sve je delovalo maksimalno ubedljivo. Od Boxa napravise jos i najveceg heroja epizode a ubica na kraju znao sam da mora da ima licne veze sa ovom, mozda su malo zbrzali ali posto je i epizoda trajala sat i po solidno je ispalo. A znao sam i da ce se Mickey Doyle izvuci, tom glumcu uvek daju te neke mrske likove da glumi. Chandra je bila najslabiji deo epizode, jeste da je i ona mlada i neiskusna ali napravise bas teskog idiota od nje. Mozda su seriju vise zavrsili u tom nekom depresivnom nego pozitivnom tonu ali to je vise zato sto su maksimalno ciljali na realizam, znalo se da je na ovoga zatvor i drogiranje moralo da ostavi posledice a i poenta serije je bila kritika americkog pravosudnog sistema. Samo ovo treba da bude definitivan kraj i da ne rade nikakvu drugu sezonu, neka ostave ovako.
    Last edited by Severnjak; 30-08-16 at 08:10.

  18. #14643
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kao i britanski original (Criminal Justice) pretpostavljam da će radit novu sezonu sa potpuno drugom pričom.

    Koliko god da je priča više okrenuta životu u zatvoru i pravnom sistemu, zločin je bio prevelika namještaljka da se ni malo ne osvrnu kako je do njega došlo.

  19. #14644
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,528
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Sjajna sezona, finale savršeno... Bio sam skeptičan da će uspjeti da završe u istom tonu, ali su odradili odličan posao... Sve preporuke...
    #fakenews

  20. #14645
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    Kao i britanski original (Criminal Justice) pretpostavljam da će radit novu sezonu sa potpuno drugom pričom.

    Koliko god da je priča više okrenuta životu u zatvoru i pravnom sistemu, zločin je bio prevelika namještaljka da se ni malo ne osvrnu kako je do njega došlo.
    Kilo gudrovine chini puno toga od cheljadeta (Paranoja u Las Vegasu) sa krvavim nozem u dzepu + sam vas izrezan..
    Prilichno overwhelming i za naj detektive.


    (Ubi li jedan chuveni gdin iz pg, pod uticajem odredjenih supstanici, djevojku u jednom bircuzu, a onda "ples za prizivanje kise" nad leshom.. )
    ><

  21. #14646
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    The Night Of sveukupno jeste bila odlicna serija ali opet je imala dosta previda. Jos u drugoj ep. bas tezak previd mi je bio kad se vidi da ujutru dok se razdanilo iznose telo one devojke a jasno je da se to uradilo po mrkloj noci. Zatvorska transformacija je dosta preterana, drogu jos i mogu da shvatim mada da se to radi bas toliko otvoreno, pa valjda bi se osetio dim. A i one tetovaze ili robijasi stvarno imaju toliku slobodu i da im niko ne pretresa celije? Dobro, imaju onog jednog cuvara iz hood-a ali nemaju oni sada citavu mrezu svojih ljudi u zatvoru. U finalu Freddy kada prica Nazu kako mu nije lose tu gde se nalazi, da su ga osudili ne bi on ni ostao u Rikersu, prebacili bi ga, tu su ga drzali samo dok je trajalo sudjenje. Takodje ogroman previd koji je mnogima zapao za oci, 22 uboda na onoj devojci a nigde krvi na Nazovoj odeci i to mu branioci uopste ne pominju na sudjenju. Chandra daje drogu Nazu a zna se da kamera snima tu celiju i to se kasnije vise uopste ne pominje. Onaj cinkaros ulazi u onaj muslimanski Starbucks bas u momentu kad su tamo Naz i Stone. Malo je previse filmski delovalo kako je Stone u zavrsnom izlaganju uspeo toliko da podeli porotu (mada u njegovu odbranu stvarno jeste bio dobar govor). Ali gotovo svi likovi su stvarno bas odlicno odradjeni i sve je to izgledalo jako uverljivo, sem Chandre koju su zrtvovali kako bi Turturru dali njegov veliki momenat.

    Inace vraca se Narcos, izasao je trailer, pricu oko Pabla ce sigurno zavrsiti a dotaci ce se malo i pocetka vladavine Cali kartela koju bi mogli da potpuno obrade u trecoj sezoni ako je snime.
    Last edited by Severnjak; 30-08-16 at 15:18.

  22. #14647
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ova the night of je postala glupa serija od momenta dje se nisu zapitali okle liku ni jedna projekcija krvi. Znaci glupa od pocetka. morala je strcnut krv po njemu posle 22 uboda. Ne da strcne do ga skoro okupa.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  23. #14648
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,528
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Malo si previshe gledala CSI... Mogao se okupat...

    sent using tapatalk
    #fakenews

  24. #14649
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znas li kako je tesko skinut krv jos za kosu kad se zalijepi makse . A i da je ostalo bi neki trag u kupatilu lol. Nego je mozda oprao sve varikinom pa posao da zaspe u kuhinju xD
    Last edited by Phénix; 30-08-16 at 23:24.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  25. #14650
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Ova the night of je postala glupa serija od momenta dje se nisu zapitali okle liku ni jedna projekcija krvi. Znaci glupa od pocetka. morala je strcnut krv po njemu posle 22 uboda. Ne da strcne do ga skoro okupa.
    Imaš mnogo povjerenja u sudski sistem USA . Što su nekada bili crnci, sad su arapi
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Page 586 of 814 FirstFirst ... 86486536576582583584585586587588589590596636686 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 7
    Last Post: 05-09-07, 19:51
  2. filmovi, serije, igre... sve za euro :D
    By alien in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 116
    Last Post: 15-08-06, 08:06
  3. Audi A4 vs. BMW serije 3 vs. Mercedes C vs. Volvo S40!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 28
    Last Post: 25-02-04, 19:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •