Page 13 of 812 FirstFirst ... 3910111213141516172363113513 ... LastLast
Results 301 to 325 of 20292

Thread: Serije

  1. #301
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Imam i njih komplet.

    Zatim CSI, Sex and the City, 24, Desperate housewives...


    Hocu Simpsonove! :cry:
    mozemo se ja i ti trampit za nesto, npr Simpsons za CSI il tako nesto. PM me

  2. #302
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Exclamation Prison Break - Season 2 spoilers ahead

    Kako mi se ljudi po.srashe u topic, ovo jos nisam vidio!!!

    Odgledao sam i drugu sezonu "Prison Break", i u glavu mi se odma javila pesmica "why do all good things come to an end?" Steta ljudi, ogromna steta... Pohlepa je vrlo za*ebana stvar. Nisu ljudi imali obraza da seriju koja se zove PRISON BREAK zavrse odma poslije prison break-a, no su moriali izmislit nekakve peripetije! I ajde dobro, napravli su i drugu sezonu, momci su se krili po Americi i usput pokusavali da dokazu svoju nevinost; u zadnjoj epizodi konacno oslobode Link The Sink-a, kad ono - colpo di scena! Neki secret research center odluci da ubaci Scofield-a u neki namrtvo syeban zatvor da bi on opet - uteka! Ispostavi se na kraj da postoji The Grand Master Plan koji predvidja da se siroti Michael izucava kao fenomen neki zbog toga sto je uspio da pobjegne iz zatvora sa bratom... Get the f*ck out!!!

    I sto je najgore, svi likovi iz druge sezone su i dalje u igri! Iako je T-Bag morao da umre uzasnom smrcu, Bellick da istrune u svoj zatvor, Alex da nestane... Shit! Napravise "Lost" od "Prison Break"...
    I am the one who locks.

  3. #303
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi, prodaje li ko serije u PG-u??? I koje, a da nisu Friends, Sex&the city etc. jer se to moze naci na svakom koraku?
    Potrebne su mi neke tipa Beverli Hils, Herkul Poaro...?

  4. #304
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,067
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    426
    Thanked in
    232 Posts

    Default

    Ja vec godinama trazim norten exposure. Da mozda nema ko na ovom forumu da ima seriju ili da je gledao?

    http://www.imdb.com/title/tt0098878/
    \\
    OFL•GIC

  5. #305
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li neko prevod za 3. sezonu Losta?
    downloadovao sam sve epizode i pogledao(naravno), a prevod mi treba za druge
    /

  6. #306
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mickey-HN View Post
    Ima li neko prevod za 3. sezonu Losta?
    downloadovao sam sve epizode i pogledao(naravno), a prevod mi treba za druge
    e jbg brate,ja imam,ali na nesrecu,jeo sam mnogo duhove kad sam bio mali pa sam ovako duhovit,kao sto mozes primetiti :/
    PS.navedi jesu li ti epizode HDTV rip ili DVD rip..idi na www.prijevodi-online.org pa pogledaj,vjerovatno ima tamo
    Last edited by SpellStealer; 11-04-07 at 01:55.

  7. #307
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Upravo sam odgledao dvije sezone serije Rome. Serija je tek zavrsila sa prikazivanjem u USA i ne ocekuje se kod nas skoro. Mozete je skinuti preko torrenta, a mogu se naci i subtitles na srpskom.

    Ali, ubjedljivo najbolja istorijska serija/film koju sam ikada gledao. Ocjena na IMDB je 9.3.

    Preporucujem svima.

  8. #308
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Da je meni nabavit sve epizode serije Homicide, ono je ubedljivo najjaca serija, uh, kako me odusevila
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  9. #309
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    ima ferarista to,chini mi se :P
    stvarno je dobra serija ,iako mi se vecina takvih ''policijskih odeljenja koja istrazuju ubistva'' ne svidja,ova serija je jedna od izuzetaka koja mi je zauzela paznju .

  10. #310
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Da je meni nabavit sve epizode serije Homicide, ono je ubedljivo najjaca serija, uh, kako me odusevila
    naravno, i bio sam do zgrade dje je snimana serija, i napravio jedno 1000 fotki tamo To je jedan dragulj u mojoj kolekciji `

  11. #311
    Join Date
    May 2006
    Posts
    787
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Kako mi se ljudi po.srashe u topic, ovo jos nisam vidio!!!

    Odgledao sam i drugu sezonu "Prison Break", i u glavu mi se odma javila pesmica "why do all good things come to an end?" Steta ljudi, ogromna steta... Pohlepa je vrlo za*ebana stvar. Nisu ljudi imali obraza da seriju koja se zove PRISON BREAK zavrse odma poslije prison break-a, no su moriali izmislit nekakve peripetije! I ajde dobro, napravli su i drugu sezonu, momci su se krili po Americi i usput pokusavali da dokazu svoju nevinost; u zadnjoj epizodi konacno oslobode Link The Sink-a, kad ono - colpo di scena! Neki secret research center odluci da ubaci Scofield-a u neki namrtvo syeban zatvor da bi on opet - uteka! Ispostavi se na kraj da postoji The Grand Master Plan koji predvidja da se siroti Michael izucava kao fenomen neki zbog toga sto je uspio da pobjegne iz zatvora sa bratom... Get the f*ck out!!!

    I sto je najgore, svi likovi iz druge sezone su i dalje u igri! Iako je T-Bag morao da umre uzasnom smrcu, Bellick da istrune u svoj zatvor, Alex da nestane... Shit! Napravise "Lost" od "Prison Break"...
    Oni nisu cak ni pokusali da sakriju da je serija trebala da se zavrsi poslije 2. sezone. To se najbolje vidjelo kad su pustili trailer za 20. epizodu, u kojem se vidi da FBI agenti dolaze da uhapse Alexa. I samo nedelju dana u 20. epizodu od te scene ni traga, vec on 'ladno dobija naredjenja da ide u Panamu. Pfff

    Sad ce Link da se istetovira i da izvuce brata iz zatvora. A bjezi ...


  12. #312
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    da li se iko od vas sjeca serije Cyber Kidz? Super Klinci bilo je na nasoj televiziji prije...
    gledao sam ovo dok sam bio manji(fora kao 4-oro djece imaju neke mocne rukavice na jednoj ruci(i imaju neki magic inventory kad je ukljuce) i bore se protiv nekih zlih likova tamo...sjecam se pjesma je isla ono:cyber kids in the action...itditd )
    ''secam se svega kao kroz maglu, znam da u prvoj epizodi neki klinac dobije paket i u njemu ta rukavica...
    Negativac im je bio neki debeli sa brkovima (ustvari on je evil sajdkik)''
    na torrentima nema,niko od ovih pirata sa ULTRA VELIKOM kolekcijom serija nemaju to...

  13. #313
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Od TV serija valja izdvojiti, definitivno, englesku seriju iz 60-tih, Steptoe & Son. Komedija, i, naravno, onako, iz praznih pluca, je mi svaki put istjeraju vazduh grohotlukom, predlazem, da se dokopate ove komedije.

    Inache, ako ne pripadate 'intelektulanom svijetu' (dabome, misleci na one omrazene pod jakotom 'izduvnih gasova' post-modernog drustva), onoj bozi, koju plebs (ka' da oni tome i ne pripadaju, heheh) ne sljivi, onda, mozda i treba zanemariti ovo moje misljenje.

    No, posto proboravih godine u CG, diveci se svojim starim i novonastalim prijateljstvima, dje upoznah umnijeh mozgom ljude mnim e jos ima onijeh pobornika izvrsne umjetnosti te im s toga vruce/ladno preporucujem Steptoe & Son.

    Oh, yeah, Steptoe & Son!!! Najbolja serija - komedija XX vijeka. Prishijte mi dvije uz ushi, necu se ljutiti. Hej, haj, brigade!!!
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

  14. #314
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    oce li biti 3-ce sezone Prison Break-a? vidjeh na imdb.com kao ime prve epizode u 3-coj sezoni,ali nista dalje od toga..

  15. #315
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bice treca, ima trailer na netu

  16. #316
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    znam,skinuo sam ga,nego sam video da uopste nema na imdb.com kad ce da pocne ta 3-ca sezona..zato sam i pitao...

  17. #317
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U Snovima
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kraj avgusta - pocetak septembra. tako nesto

  18. #318
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    odgledah prosle nedjelje 2 serije sf. prva HEROES,a druga INVASION.solidno odradjene,bas fino utrosih nedjelju dana,tj svaki sat slobodni mozete ih uzeti,necete se pokajati,osim sto heroji nisu zavrseni

  19. #319
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    dobar je heroes...dodushe odgledao sam samo prve 4 epizode,pa samo na osnovu toga mogu reci da je ovo sto je do sada prikazano veoma dobro,kao i zanimljivo..inace vec prva epizoda obiluje misterijama,kao i svaka posle nje i tjera te da odgledas sledecu epizodu da bi vidio sta ce se desiti.

  20. #320
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    heroes imam 18 epizoda i mogu reci da je bolestina kad te cera da odgldas sve od jednom. invazija je drugaciji tip serije,ali opet cera da se gleda do iznemoglosti

  21. #321
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    4,290
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maveric View Post
    Oni nisu cak ni pokusali da sakriju da je serija trebala da se zavrsi poslije 2. sezone. To se najbolje vidjelo kad su pustili trailer za 20. epizodu, u kojem se vidi da FBI agenti dolaze da uhapse Alexa. I samo nedelju dana u 20. epizodu od te scene ni traga, vec on 'ladno dobija naredjenja da ide u Panamu. Pfff

    Sad ce Link da se istetovira i da izvuce brata iz zatvora. A bjezi ...
    sprdnja... dobro ste izdrzali obije sezone da odgledate, ja sam batalio nedje na pocetku druge sezone kad se vec vidi da prica nema kraja dok god donosi pare, j*bi ga, napravise dinastiju od necega sto je izgledalo dobro u startu...

  22. #322
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    110
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mene je druga sezona PB-a opasno razocarala u startu, sad je bolje (gledam 11u ep sad), al extra bonus je sto u seriji glumi ne jedna, nego DVIJE glumice iz Homicide-a: Michelle Forbes i Callie Thorne (koja jos izgleda x puta bolje nego prije 10 god ).

  23. #323
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by joriq View Post
    mene je druga sezona PB-a opasno razocarala u startu, sad je bolje (gledam 11u ep sad), al extra bonus je sto u seriji glumi ne jedna, nego DVIJE glumice iz Homicide-a: Michelle Forbes i Callie Thorne (koja jos izgleda x puta bolje nego prije 10 god ).
    Word!Pogotovo ovaj boldovani dio.

  24. #324
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prison Break najjaca
    Oce bit 3. sezone ?
    U know Mahone things just get outta` control
    Last edited by $hone; 05-06-07 at 00:47.

  25. #325
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    haha, meni je najjaci Peter Stormare, kakav lik:
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

Page 13 of 812 FirstFirst ... 3910111213141516172363113513 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 7
    Last Post: 05-09-07, 19:51
  2. filmovi, serije, igre... sve za euro :D
    By alien in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 116
    Last Post: 15-08-06, 08:06
  3. Audi A4 vs. BMW serije 3 vs. Mercedes C vs. Volvo S40!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 28
    Last Post: 25-02-04, 19:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •