Page 748 of 812 FirstFirst ... 248648698738744745746747748749750751752758798 ... LastLast
Results 18,676 to 18,700 of 20286

Thread: Serije

  1. #18676
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Privatni torrent trackeri je imaju. Davala se i na rtcg i dalje se daje da znam isto. Pogledaj mozda na lime torrent. Probaj isto sa francuskim imenom serije
    Hvala. Posla mi jedan ljubazni gdin linkove, (Hvala ljubazni gospodine , još jednom).
    Ja sam trazio po originalnom francuskom nazivu. Search po anglo nazivu (skraćenom nazivu) je bolja varijanta u ovom slučaju.
    Last edited by NexusVI; 13-05-21 at 18:05.

  2. The Following User Says Thank You to NexusVI For This Useful Post:


  3. #18677
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    neko ko je gledao Attack on Titan, a nije mu tezina, moze li da preporuci redosled gledanja?
    malo sam guglao, ali sam se bas pogubio koliko materijala ima, pocev od serije, do raznih nekih specijala, OVA, animirani filmovi, live-action filmovi i specijali....
    Bukvalno samo serija . Sve ostalo je "dodatni merchandise " ,i podsjecanje da serija postoji u visegodisnjoj pauzi izmedju prve i ostalih sezona
    Tj imas dodatne 2 epizode , eo potrazih " No Regrets " se zovu , one su origin story Levi-ja , dosta relevantnog lika , mozes ih odgledati nakon prve sezone .

    @Roy Ja obozavam i dizajn i animaciju , tj kao sto nimfa kaze , ne nalazim joj manu , eto jedino jos kraj da se saceka .
    Prva sezona je bila vise orijentisana na akciju , i to samo je bilo vise nego dovoljno da je nosi , ali citav taj svijet i prica tako planu u jednom trenutku , da ta animacija kasnije , iako sve bolja i bolja , postaje samo zacin za pricu (licni dozivljaj ).Tako da , sto hocu reci , hype koji trenutno postoji za nju je veoma opravdan .

    @oddo koja epizoda i uklopice se sve .

    i izmedju svega ostalog , muzika je stvarno prva klasa .
    Last edited by Nesh0; 13-05-21 at 22:42.
    A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

  4. #18678
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,656
    Thanks Thanks Given 
    81
    Thanks Thanks Received 
    187
    Thanked in
    119 Posts

    Default

    Hvala na info. Tek sam pogledao 5 epizoda, dosadasnji utisak je: not impressed Dacu joj fore jos 5 epizoda da vidim hoce li se tempo malo ubrzati...ovo sto si napisao da prva sezona ima najvise akcije (ja do sada 2 scene vidjeh) me malo obeshrabrilo, ali da ne odustajem jos.

  5. #18679
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Pa prepocujem daj joj das fore makar do 12-13 nedje , davno gledah prvu , ali po mom sjecanju bas jaki dio sezone je akcija (dok obave trening prvo ) . A i rekao sam to zato sto iako ima sokantnih i veoma interesantnih momenata u pogledu price , sve je samo uvertira za posle , samo se postavljaju pitanja koja nemaju odgovor , nego im moras na rijec vjerovati da ce se eventualno to isplatiti . Podsjeca malo na prve sezone lost-a u tom pogledu .


    Happy! vrijedi li ,jel gledao ko , izgleda dosta interesantno
    A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

  6. The Following User Says Thank You to Nesh0 For This Useful Post:


  7. #18680
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,656
    Thanks Thanks Given 
    81
    Thanks Thanks Received 
    187
    Thanked in
    119 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nesh0 View Post
    Pa prepocujem daj joj das fore makar do 12-13 nedje , davno gledah prvu , ali po mom sjecanju bas jaki dio sezone je akcija (dok obave trening prvo ) . A i rekao sam to zato sto iako ima sokantnih i veoma interesantnih momenata u pogledu price , sve je samo uvertira za posle , samo se postavljaju pitanja koja nemaju odgovor , nego im moras na rijec vjerovati da ce se eventualno to isplatiti . Podsjeca malo na prve sezone lost-a u tom pogledu .


    Happy! vrijedi li ,jel gledao ko , izgleda dosta interesantno
    Da uzvratim, gledao sam Happy! i imam samo rijeci hvale za tu seriju I daljem ne mogu da vjerujem da su je prekinuli posle 2 sezone, ali koliko se sjecam, koliko toliko su zaokruzili pricu. Preporuka u svakom slucaju.

  8. #18681
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    @Nesh0 Pazi, postoji dosta stvari koje su nahajpovane pa opet ne bih sekund potrošio na njih. A za vizuelno - meni je odurno, a završio sam vizuelne umjetnosti i dizajn i bavim se evo osam godina koncept artom za video igre, tako da nije da nemam ukusa, samo bih radije ukucavao sebi ekser u oko nego gledao AoT, jbg. Ne kažem ništa za druge, svako nešto voli.

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  9. #18682
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    Hvala na info. Tek sam pogledao 5 epizoda, dosadasnji utisak je: not impressed Dacu joj fore jos 5 epizoda da vidim hoce li se tempo malo ubrzati...ovo sto si napisao da prva sezona ima najvise akcije (ja do sada 2 scene vidjeh) me malo obeshrabrilo, ali da ne odustajem jos.
    Pa i meni je bilo meeh tamo nedje do poslije desete.

    Ako me sjećanje dobro služi ima jedna bitka u prvoj sezoni koja traje 3-4 epizode.

    Inače, priča je toliki WTF u određenim momentima, da je to po meni glavni kvalitet serije. Muzika isto dobra.




    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  10. #18683
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    @Roy Jasno jasno , nisam dovodio u pitanje to sto ti ne odgovara dizajn , pa kakav god da je meni ,
    A za hype cu da se dopunim , i kazem da stvari zbog kojih je hypovana ( vjerujem akcija i animacija ) joj dovlace ogromnu bazu gledalaca , ali to nisu elementi zbog kojih je dobra dobra .
    Razvoj pojedinih likova , politika , i sjajno razvijena prica ,i dobro predstavljanje nekih drustvenih/socijalnih prilika u takvom svijetu su joj veoma jake strane . Iskreno , tesko je opisati fino ,a ne spoilati


    Kad sam vec kod animacije ,sa ove zapadne strane malo , preporuka velika za Final Space . Na preporuku zescu upalih davno ,iako mi je izgledao kao basic CN crtani , iznenadih se veoma . Nista gori od Gravity Falls .
    A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

  11. #18684
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Attack on Titan je jedna od najružnijih anime serija ikad, toliko je odbojan dizajn i kolorit da ne bih mogao deset minuta da gledam. Ono što sam vidio od akcionih scena je fantastično tehničko dostignuće ali reći da je serija najbolja u 20 godina je... ne znam. Gledana jeste ali dobra?...

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk

    Zaista nemam argumenata protiv ovoga . Da neko kaze da je najruzniji anime ikad i dizajn odbojan a ono lik scene pojedine od 20 sekundi radio po mjesec dana hahah.

    Attack on Titan je prihvacena od anime zajednice, kriticara i djece od 2 godine kao anime koji je obiljezio anime svijet, sto zbog animacije, te price, likova, emocija, politike, i sto sta jos toga.

    Koliko si animea odgledao ako mogu da pitam? Pogledaj ovo ako nije frka. Bukvalno ne postoji bolja i ljepsa animacija od ove, toliki trud ulozen , bas GOD TIER

    Sate sate sate

  12. #18685
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    @Nesh0 Pazi, postoji dosta stvari koje su nahajpovane pa opet ne bih sekund potrošio na njih. A za vizuelno - meni je odurno, a završio sam vizuelne umjetnosti i dizajn i bavim se evo osam godina koncept artom za video igre, tako da nije da nemam ukusa, samo bih radije ukucavao sebi ekser u oko nego gledao AoT, jbg. Ne kažem ništa za druge, svako nešto voli.

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    Pardon , ne vidjeh ovo. Nije da nemas ukusa nego ne znas onda nista o anime svijetu i o animaciji istih.
    Sate sate sate

  13. #18686
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Uh.. Kako crna priča i to od likova koji su možda tek skoro pogledali Ghost in the Shell, Redline ili bilo koji od Ghibli-ja..

    Prosto, možda je priča tj. setting vrhunski ali i mene je odbojan stil koji se forsira u Titana (mada i u 80% savremenog anime-a)..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  14. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  15. #18687
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Ako ne preskačeš šta pišem, vidiš da sam hvalio animaciju i posebno akcione scene. Ali je priča otužna, sve ružno IZGLEDA, priča me ne zanima ni grama (prezirem svaki ultraviolent anime, od Hokuto no Ken naovamo, a znam da se Balkanci lože na to evo 30 godina) i generalno preskačem. A to o čemu ja imam ili nemam pojma - znači tako me pogađa šta misle o tome napaljenici kojima je AoT "god tier" u bilo čemu, ne mogu ni da opišem koliko. Anime gledam od prije nego što su se rodili ovi što sad rade AoT, tako da tu priču smo završili. Neka svako gleda šta hoće, život je kratak.

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  16. #18688
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nesh0 View Post
    Kad sam vec kod animacije ,sa ove zapadne strane malo , preporuka velika za Final Space . Na preporuku zescu upalih davno ,iako mi je izgledao kao basic CN crtani , iznenadih se veoma . Nista gori od Gravity Falls .
    Ako voliš Gravity Falls, pogledaj "Hilda" na Netflixu. Žena i ja smo gledali i uživali, divna je serija, jedva čekam treću sezonu. Sad nekako da premostimo dok ne izađe treća sezona The Dragon Prince.

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  17. #18689
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Samo još da vam preporučim da pogledate/pročitate Akiru..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  18. #18690
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    A da nastavite možda na

    https://r.tapatalk.com/shareLink/top...ink_source=app

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  19. #18691
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Ne treba niko da nastavlja, ove preporuke može tamo.

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  20. #18692
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Ako ne preskačeš šta pišem, vidiš da sam hvalio animaciju i posebno akcione scene. Ali je priča otužna, sve ružno IZGLEDA, priča me ne zanima ni grama (prezirem svaki ultraviolent anime, od Hokuto no Ken naovamo, a znam da se Balkanci lože na to evo 30 godina) i generalno preskačem. A to o čemu ja imam ili nemam pojma - znači tako me pogađa šta misle o tome napaljenici kojima je AoT "god tier" u bilo čemu, ne mogu ni da opišem koliko. Anime gledam od prije nego što su se rodili ovi što sad rade AoT, tako da tu priču smo završili. Neka svako gleda šta hoće, život je kratak.

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    Nije frka , prihvatam sve to al sta god ti mislio i rekao, tuto kompleto se svi koji ista znaju o animaciji ili anime svijetu znaju da nema bolje. Bukvalno su podigli crtu toliko da ce tesko u sledecih 10 godina im iko prici. Budzet im je to omogucio jer su tipovi koji su animirali sami vrh.
    Sate sate sate

  21. #18693
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Nije frka , prihvatam sve to al sta god ti mislio i rekao, tuto kompleto se svi koji ista znaju o animaciji ili anime svijetu znaju da nema bolje. Bukvalno su podigli crtu toliko da ce tesko u sledecih 10 godina im iko prici. Budzet im je to omogucio jer su tipovi koji su animirali sami vrh.
    Ali su isto, od ne znam tacno koje sezone, poceli da koriste 3d titane, jbg kapiram da moraju jer ima scena borbe koje traju skoro citavu epizodu, taj 3d se moze primjetiti i meni uvijek ta kombinacija klasicne 2d i 3d animacije upada u oci, ako nije vjesto sakrivena.
    I meni paleta boja siva-kafena njie bas prijatna za gledanje 4 sezone i ko zna koliko epizoda.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  22. #18694
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Uh.. Kako crna priča i to od likova koji su možda tek skoro pogledali Ghost in the Shell, Redline ili bilo koji od Ghibli-ja..
    Nepotrebno prepotentan komentar , no dobro .



    Danas izasla nova sezona Love Death Robots .Samo 8 epizoda
    Last edited by Nesh0; 14-05-21 at 18:38.
    A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

  23. #18695
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nesh0 View Post
    Nepotrebno prepotentan komentar , no dobro .



    Danas izasla nova sezona Love Death Robots .Samo 8 epizoda
    Ko se prepozna pola mu se prašta
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  24. #18696
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Ko se prepozna pola mu se prašta
    Lagano , komentarisacu ove fast and furious filmove i to u medjuvremenu .
    A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

  25. The Following User Says Thank You to Nesh0 For This Useful Post:


  26. #18697
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Dosta prepotentnih komentara da ne bude brisanja. O anime dalje na odgovarajućoj temi.

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  27. #18698
    Join Date
    May 2020
    Posts
    590
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    50 Posts

    Default Serije

    https://www.imdb.com/title/tt10147644/

    El Inocente

    Netflix spanska serija. Odgledana u cugu. Tema razradjena fenomenalno; misterija koja se ne otkriva na prvo gledanje; mini serija od 7 epizoda.

    Posle Casa de Papel najgledanija spanska serija.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  28. The Following User Says Thank You to Auris For This Useful Post:


  29. #18699
    Join Date
    May 2009
    Posts
    393
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Jedini izlaz. Top. 9/10

    Sent from my SM-N970F using Tapatalk

  30. #18700
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    378
    Thanks Thanks Given 
    24
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgoricanin View Post
    Jedini izlaz. Top. 9/10

    Sent from my SM-N970F using Tapatalk
    Jes solidna, ali braate razvukli do bola

    Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Page 748 of 812 FirstFirst ... 248648698738744745746747748749750751752758798 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (1 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 7
    Last Post: 05-09-07, 19:51
  2. filmovi, serije, igre... sve za euro :D
    By alien in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 116
    Last Post: 15-08-06, 08:06
  3. Audi A4 vs. BMW serije 3 vs. Mercedes C vs. Volvo S40!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 28
    Last Post: 25-02-04, 19:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •