Page 777 of 777 FirstFirst ... 277677727767773774775776777
Results 19,401 to 19,404 of 19404

Thread: Serije

Thanks Thanks Given 
    119
    Thanks Thanks Received 
    474
    Thanked in
    287 Posts

Quote Originally Posted by Vitis View Post
    Poceo sam da gledam Expanse...daleko od najbolje sci-fi, cak nije ni medju najboljima...ali eto nije strasna za gledati kome je dosadno i ne zna sta da upali.

Najveca zamjerka mi je sto brodovi izgledaju kao da idu unazad...tako su kadrirali. A i nekako mi je za uzrast 15-20 godina sa glavnim likom kome se ne zna spava li po 12h dnevno ili pusi travu...dok navodno svako malo pije kafu - od kafe bi mu oci bile otvorene.

Protomolekul je najzanimljiviji pa zbog toga i odgledah ovoliko epizoda, ne znam ocu li nastavljati.
    Mislim da ti je najbitnije da pregrimis prvu sezonu, posle ide sve ka boljem, naravno daleko od najbolje, ali jeste jedna od najboljih u poslednje vrijeme, po meni mnogo bolja mi je Fringe...ali svako ima razlicit ukus...

Thanks Thanks Given 
    47
    Thanks Thanks Received 
    102
    Thanked in
    70 Posts

Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Mislim da ti je najbitnije da pregrimis prvu sezonu, posle ide sve ka boljem, naravno daleko od najbolje, ali jeste jedna od najboljih u poslednje vrijeme, po meni mnogo bolja mi je Fringe...ali svako ima razlicit ukus...
    Kao velikom SF fanu, i meni su na forume i van foruma preporucivali Expanse. Nije mi legao nesto, izdrzao sam do pola druge sezone i nesto nisam htio da se silim vise...konkretno ne znam sto mi je najvise zasmetalo, jeste prica djelovala zanimljivo ali se nekako bas sporo razvijala i nije mi dovoljno drzala paznju da bih nastavio sa serijom

Thanks Thanks Given 
    81
    Thanks Thanks Received 
    672
    Thanked in
    349 Posts

Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    Kao velikom SF fanu, i meni su na forume i van foruma preporucivali Expanse. Nije mi legao nesto, izdrzao sam do pola druge sezone i nesto nisam htio da se silim vise...konkretno ne znam sto mi je najvise zasmetalo, jeste prica djelovala zanimljivo ali se nekako bas sporo razvijala i nije mi dovoljno drzala paznju da bih nastavio sa serijom
    Serija nije popularnija nego sto bi trebalo zato sto je spor ritam u prve dvije sezone pa mnogo ljudi odustane do tada, stvarno od trece sezone prica se bas razvija u neocekivanom pravcu.Ne znam, meni nije nista posebno smetalo, a narocito mi se svidjalo sto je sa neke naucne strane buducnost prikazana kao moguca plus sto je mozda prvi sci fi koji pokusava da prati realnost bez fotona,fejzera,stitova, teleportacije, zvjezdane brzine i slicnih tandarija djecijeg nivoa.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

Nisu serije lose no smo mi blesavi sto ih gledamo.

Evo i Obi Wan jos jedan fail. Da ne pricam koliko je bila nebitna serija o onom Baba Dzetu ili kako se zove, tako irelevantan lik i jos ga irelevantnijim napravise u seriji.
    Jedino Mandalorijan kvalitet. Napravise ni od cega odlicnu seriju.

Mozda treba Squid Game da gledam. Kapiram da ako je toliko popularna da mora bit level gasi internet i motaj kablove.

Page 777 of 777 FirstFirst ... 277677727767773774775776777

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)