Page 619 of 619 FirstFirst ... 119519569609615616617618619
Results 15,451 to 15,468 of 15468

Thread: Serije

Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Odlično !!! Pošto niko na svijet ne razumije Linčovu simboliku mogao je isto tako zadržati seriju za sebe
    Ja obožavam apstraktno slikarstvo i volim Dalija dok Poloka ne mogu podnijet
    Ako porediš sa umjetnošću onda ti je slabo poređenje jer je Twin Peaks suvi nadrealizam koji deset puta sličniji Dalijevim djelima nego Polokovim.

Mogu pretpostavit zašto ne podnosiš Poloka pa ako ga porediš sa serijom onda kapiram zašto je ne voliš doduše ne vidim nikakvu vezu, ali dobra je ona - "different strokes for different folks" - imamo pdf za umjetnost pa možemo i tamo...

Quote Originally Posted by Maleni View Post
    Ako porediš sa umjetnošću onda ti je slabo poređenje jer je Twin Peaks suvi nadrealizam koji deset puta sličniji Dalijevim djelima nego Polokovim.
    Niđe veze

Dalijeve slike su jasne i vidi se šta je umjetnik (slikar, režiser, kamerman, montažer ) htio i Dali ih je pravio kako za svoj tako i za moj užitak. Sa druge strane može meni Polokov stil (tehnika slikanja, režija, kamera, monaža ) da se dopada ali krajnji rezultat je bljuvotina koja je interesantna samo samom Poloku i kritičarima koji se dive nečemu o čemu pojma nemaju

Potrebno je prilično mozga da se pronikne u poentu Dalijevog Masturbatora ali svako ko uloži truda će pogoditi na šta je Dali mislio

Dok niko na svijet ne zna šta je Polok mislio sa ovim te mi stoga predstavlja samo interesantnu tapetu
    Quote Originally Posted by Dača View Post
    Što bi srpska istorija morala biti u skladu sa istorijama okolnih država?
    Mi ćemo učiti svoju.

Ajde da stanemo malo sa "analizama" umjetnosti, dok ne postane besmisleno kao svaki put na istu temu. Rakune i drugi - nije jedini doživljaj umjetnosti racionalan i nije uzrok svakog umjetničkog djela namjera. Postoji nešto što se zove emocija, osjećaj, atmosfera. To što neko ne razumije Poloka ili Linča ne znači da to nije vrijedno djelo i da nije umjetnost. Svako drugačije doživljava stvari, manje ili više slično drugima, a da nije tako, sva bi djela bila ista. To, složićemo se, nikome ne bi odgovaralo. Ne vidim šta može relevantno da se izrodi iz dalje priče tako da ću zamoliti da stane ovdje.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

Znam Rakune vidio sam sliku uživo, evo praviću se da mi to nije struka i da nemam pojma kao ni ti kritičari o kojima pričaš, u pravu je Fokker, bataljujem priču.

OT:

Privodim Justified kraju po drugi put, prođe dosta od onih prvih sezona - pola stvari pozaboravljah pa mi fino pade.

Druga sezona mi je još uvijek najmilija nešto, Bennett familija i ekipa.

Justified mi je u top pet omiljenih serija definitivno, kome je promaklo - topla preporuka.

Default Serije

Probao sam ovaj Justified, glavna uloga mi je meka i nekako nedorastao ulozi. Inace mi se ne svidja kao glumac, deadwood ne mozd da ponovi i onda nekako mi ni serija nije legla sa njim na celu.

Po meni top 5 je pretjerano.

Milion puta je bolji nego u Deadwood, savršen je za Justified.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

Dobro, vala na tvoju rijec cu mu dat sansu jos jednom. Jer iz iskustva mi se desilo da mi se nesto ne svidi iz prve a poslije odusevi... javljam utiske

Deadwood mi je najdraza serija ali Timothy Olyphant je uvijek bio slaba karika. Ali odlicno mu lezi uloga u Justified. Raylan Givens je krEalj.
    SHOW ME WHAT YOU GOT

Kako par puta uvatih Elementary na RTS-u, dovoljno da me zainteresuje za istu, počeh od 0 noćas. Baš mi je fino legla, ponajviše zbog glavnog dvojca. Jeste noob sam, ali se nikako prije sad nisam mogao nakaniti da je gledam.

Isto mi se dešava i sa Justified-om, koji je bezbroj puta preporučen na ovom topiku.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

I ja cu pocet sad ovaj Justified, wish me luck.

Kakav brat Stephen Amell, kapa dolje!

Sent From My Galaxy S7
    Not Quite My Tempo!

American Gods

Počeh da gledam zbog majstora svog zanata - McShane-a, pogledah 4 epizode, uglavnom utisci:

Uglavnom nastaviću da je gledam, vuče me, ali koja boleština jbt

Sent From My Galaxy S7
    Not Quite My Tempo!

Ima fine jebačine za razne ukuse hahah stvarno je serija ono nesto te vuce da vidis sta ce se desit, gledas a ne znas zasto...

Quote Originally Posted by bego84 View Post
    Dobro, vala na tvoju rijec cu mu dat sansu jos jednom. Jer iz iskustva mi se desilo da mi se nesto ne svidi iz prve a poslije odusevi... javljam utiske
    I meni je tako justified bio smor u pocetku iz nekog razloga ali odjednom mi super postade, mislim da nije ni do x ili y epizode nego dok su se kockice slozile.
    rm -rf /

Gledam ovu

http://www.imdb.com/title/tt3322312/?ref_=ttep_ep_tt

Prvi put da mi je bolji nastavak, odnosno druga sezona neke serije, od prve ili pocetka..

Poceh House of Cards

Auuuu,

kako sam ovo propustio do sad...

tek ce ti biti auu

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Kad smo kod House of Cards, sjutra na Netflix cijela 5 sezona. Izgleda dosta dobro. Će da vidimo.
    DICIOTTO

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)