Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 26 to 50 of 129

Thread: Pred izbore - Cetinje

  1. #26
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,959
    Thanked in
    2,323 Posts

    Default

    Koliko odbornika ima u skupštini opštine Cetinje? Kakav je sada odnos snaga?

  2. #27
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Koliko odbornika ima u skupštini opštine Cetinje? Kakav je sada odnos snaga?
    33 odobrnika, dps cini mi se 21 SDP 6 i ne znam ko jos i kolko ima
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  3. #28
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Kako zovu Mila Djukanovica na Cetinje? Africka sljiva - ne pada

  4. #29
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,959
    Thanked in
    2,323 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    33 odobrnika, dps cini mi se 21 SDP 6 i ne znam ko jos i kolko ima
    Dakle, 27 od 33 ... Pa, šta ih je do sada sprečavalo da urade ono što pominju u predibornoj kampanji?

  5. #30
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam se mešao u cetinjske izbore, jer ne znam ništa o učesnicma, ali posle par nedavnih intervjua jedno znam:

    Da Cetinje pod ovom vlašću ima mnogo dobru perspektivu-IMA! Djukanović održi što javno kaže, a obećao je mnogo i konkretno, i što je najvažnije-BRZE POZITIVNE PROMJENE

    Pozdrav,.
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  6. #31
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Djukanovic odrzi sto javno kaze hahahahahahha

  7. #32
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,023
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    70
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    obecanje ludom radovanje..

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,987
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Nisam se mešao u cetinjske izbore, jer ne znam ništa o učesnicma, ali posle par nedavnih intervjua jedno znam:

    Da Cetinje pod ovom vlašću ima mnogo dobru perspektivu-IMA! Djukanović održi što javno kaže, a obećao je mnogo i konkretno, i što je najvažnije-BRZE POZITIVNE PROMJENE

    Pozdrav,.
    Mislim da si u pravu. Pravili su planove 21 godinu i sada treba da ih realizuju.

    Poslato sa fax mašine
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nevjerovatno. argument je da im treba još koja decenija vladanja da bi popravili autobusku stanicu. kao da je problem fasada a ne perspektiva grada muzeja Crne Gore. muzej nije mrtav za mene, donar muzej odiše mišljenjem i prezentom. žičara, ikone? možda i diznijev park? nema Cetnje dovoljno istorije i kulture i ljepote pa mu treba dati Las Vegas ruho. jer kako drugo? pogledajte te rupe od gradića muzeja diljem Evrope. ali ko misli da je Cetinje dragulj? svaki AmeroEvropljanin s kojim sam imao prilike Cetinjem proći.

    nijesam Cetinjanin i neću ikoga napadati lično. nadam se da većina ovih ljudi ipak radi ne samo za sebe nego i za svoj grad. mislim da su DPS i SDP imali dovoljno šansi. imaće opet ako budu radili predano. neće propasti dobri projekti jer oni nijesu tu. neće kišiti žabe dan poslije.

    samo se nadam agilnijim ljudima i strankama.

  10. #35
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Cini mi se da ce ovi izbori biti nevjerovatno medijski brutalni. Kako su poceli mladi politicki lavici sa porukama na CG portalima, vidi se da nece imati mjere. Kao pusteni "s veza".
    Zato se i ne cudim sto ce mnogi izbjegavati temu o izborima do kraja. Cetinjani nisu nikad bili za zaljenje jer su ponosni ljudi, ali ovo sto ce ih snaci sa izborima, na granici su za takav osjecaj.

    Hvala Lepo

  11. #36
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Neka sram i stid DPS bude sto rade na Cetinje pred izbore,bagra jedna lopovska,najavljena je bila kompletna rekonstrukcija autobuske medjutim vidjevsi da ne mogu to stici odlucili su se na drugu varijantu, "RENOVIRANJE",okrecili su autobusku,postavili krov,znaci tu nema nikakvog posla,to se radi za 2-3 dana i to nisu mogli da naprave za 20 godina ? Lopovi jedni raspali ufff...

    Medjutim pred ovu euforiju to nije jedino "renoviranje",evo su uveliko poceli sa renoviranjem vise ulica,medjutim radovi su stali ?! Siguran sam da i oni sumnjaju u njihovu pobjedu,jer znaju da ove izbore nikako ne mogu dobiti !!!

    Polako pocinje standardno kupovanje glasova kod Cetinjske sirotinje,nego neka ga.

    Siguran sam da konacno DPS pada,vlast ce preuzeti trio Pozitivna-SDP-DF i neka ih,kakvi god da su,bolji su,vrijeme je vise za bilo kakve promjene,pa makar crni cigan dosao na vlasti !

  12. #37
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,959
    Thanked in
    2,323 Posts

    Default

    Ja mnim e' DPS ima nabolje planove, no jošt ne bi povoljan momenat da ik realizuju.

  13. #38
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,959
    Thanked in
    2,323 Posts

    Default

    Evo jedan od (predizbornih) planova: Na Cetinju se otvara fabrika čokolade, i to u jednoj od hala ,,Oboda''.

    Uh, taj ,,Obod'' je odličan objekat za potkusurivanje, ako se dobro sjećam povodom prošlih izbora tamo je trebalo da bude kao neka umjetnička radionica, pa one tamo neki talijani su trebali da dođu, pa one tamo ...

  14. #39
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,959
    Thanked in
    2,323 Posts

    Default

    Evo jedan od (predizbornih) planova: Na Cetinju se otvara fabrika čokolade, i to u jednoj od hala ,,Oboda''.

    Uh, taj ,,Obod'' je odličan objekat za potkusurivanje, ako se dobro sjećam povodom prošlih izbora tamo je trebalo da bude kao neka umjetnička radionica, pa one tamo neki talijani su trebali da dođu, pa one tamo ...

  15. #40
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Ako ce bit od 90% kakaa onda moze. U suprotnom, plan se odbija.

  16. #41
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,978
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Kad opozicija nije sposobna da dokaze ociglednu kupovinu glasova, umjesto optuzbi protiv nn lica, onda neka dps dobija. Nije tesko namontirati bubice i ostale spijunske stvari da se izgradi jak slucaj. Ali kad se vec narod prodaje za 50e i cuti pred aferom snimak, onda nazdravlje lobjeda dpsu. Bolje ovakav narod nije ni zasluzio.

    Sent from my GT-I9190 using Tapatalk

  17. #42
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Tajno snimanje je zakonom kažnjivo i ne može biti korišteno kao dokaz. Čini mi se da smo već imali takvih situacija i da su snimatelji završili na sudu.

  18. #43
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ne moze se niko sad pozvati na to, kad su rekli da se sjednice snimaju i da je sve transparentno...Uostalom, tek da su rekli da je tajno snimano to bi bilo kao priznanje da su ugovarali neki krimi postupak itd...A i samo prisustvo snimatelja znaci da je njihov clan u pitanju, kakav god, sa slobodnim pristupom, a i niko nije pokusao da snimke sprijeci, oduzme ili tuzi momentalno svog"...

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 06-11-13 at 23:29.

  19. #44
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Ja sam Majo regovao na ovaj post u kojem se preporučuje tajno snimanje, poput onog iz vremena referendumske kampanje.
    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Kad opozicija nije sposobna da dokaze ociglednu kupovinu glasova, umjesto optuzbi protiv nn lica, onda neka dps dobija. Nije tesko namontirati bubice i ostale spijunske stvari da se izgradi jak slucaj. Ali kad se vec narod prodaje za 50e i cuti pred aferom snimak, onda nazdravlje lobjeda dpsu. Bolje ovakav narod nije ni zasluzio.

    Sent from my GT-I9190 using Tapatalk

  20. #45
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Izvinite, promaklo mi je...
    Hvala Lepo

  21. #46
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Replike ovog predstavnika Pravedne upućene predstavniku DPS-a mi zvuče kao kad Simović u skupštini države postavlja pitanje Đukanoviću u toku premijerskog sata. Prosto ga je "satjerao u ćošak".

    Sent from my Nokia 3210 using Tapatalk

  22. #47
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    A sto se cinii u Cetinje,eoo iskopase 100 ulica,minimum 10 kamiona non stop kruzi kroz Cetinje,e 'ebi mi sve ako se za ovih 20 godina ukupno ovolko radilo.Ja osjecam strasnu prpu kod DPS-a inace ne bi cinjeli ovu rabotu bez neke..

  23. #48
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zlobo i Momir su probili CAKOR i napravili TUNEL i BRZE PRUGE,
    Filip nejaki je izgradio MOST PREKO VERIGA, objesio se na njega za verige da dusom danemo,
    Milo&Jadranka u GORNJE MRKE na trke uz velike ZBRKE,
    sagradise AUTOPUT sa sest TRAKA,
    u tunelu u sred MRAKA zove Dzaka, doci Milo da te sisam.

    Pa zicara do Lovcena, od Lovcena do CETINJA,
    pomozi mi MILI BOZE, i kazi mi, koliko je AVETINJA,
    u sred nase CRNE GORE,
    od Boljara pa do kopna ,
    koje mije slano more.

    Od kad politicari snose JAJCA i ne zive kao PARAZITI ???
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  24. #49
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default


  25. #50
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Tajno snimanje je zakonom kažnjivo i ne može biti korišteno kao dokaz. Čini mi se da smo već imali takvih situacija i da su snimatelji završili na sudu.
    Dobre stare Veritas radi, samo da ovo malo pojasnimo..

    Zabranjeno je tajno (audio) snimanje trećih lica i materijali takvog karaktera ne mogu biti uvršteni u dokazni materijal, MEĐUTIM:

    1. sasvim je legalno snimati vlastite razgovore sa drugim licima bez obzira da li su lica sa kojima ste imali razgovor znala (bila svjesna) da su snimana ili ne.
    2. sasvim je legalno snimati tuđe monologe (saopštenja, predavanja, stavove..) ili tuđe dijaloge, ukoliko su snimana lica znala ili mogla znati da ih se snima, obzirom da se po tom osnovu smatra da je postojao njihov (prećutni ili saopšteni) pristanak da budu snimana.
    Ovakvi materijali (ukoliko su ispunjeni navedeni uslovi) bez problema postaju sastavni dio dokaznog materijala.

    Inače, opšte je raširena predrasuda da je svako snimanje drugih lica nezakonito i da je tako prikupljen materijal na sudu bezvrijedan. Gluposti! Čak i tajno snimljeni materijali u vezi postupanja trećih lica (dakle oni pribavljeni bez neophodnog odobrenja nadležnog sudije), i bez obzira bili od suda prihvaćeni i uvršteni u dokazni materijal, ukoliko su prezentirani vijeću sudija - imaju veliku težinu i mogu opredijeliti dalji tok nekog postupka. Nijedan sudija (član sudijskog vijeća) to neće priznati javno, no ukoliko je imao uvid u takav materijal itekako će se njime rukovoditi u svom prosuđivanju i konačnom stavu u nekom predmetu.
    Last edited by El Re; 11-11-13 at 20:16.

Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lazi i prevare pred izbore!!!!!!!
    By dubovicanin in forum Centralni
    Replies: 52
    Last Post: 03-06-14, 07:52
  2. Sto su vam obecali za izbore?
    By Ego_and_his_own in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 103
    Last Post: 28-03-08, 13:09
  3. Je li se ovo samo pred izbore gradi ?
    By Iz_dana_u_dan in forum Primorski
    Replies: 14
    Last Post: 19-06-05, 04:42
  4. Pred izbore u Kotoru , izborna pjesma .
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 4
    Last Post: 04-11-04, 09:25

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •