Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 32

Thread: Rodna ideologija - dženderizam

  1. #1
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,481
    Thanks Thanks Given 
    2,517
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,360 Posts

    Default Rodna ideologija - dženderizam

    PRAVO NA PRAVNO PREPOZNAVANJE RODNOG IDENTITETA
    Pravo na promjenu oznake pola, ličnog imena i jedinstvenog matičnog broja
    Član 6
    Crnogorski državljanin ima pravo da promijeni oznaku pola, lično ime i jedinstveni matični broj u matičnim i drugim registrima i ličnim dokumentima.
    Ovo pravo ima i dijete starije od 15 godina uz saglasnost roditelja koji zajednički i sporazumno vrše roditeljsko pravo, odnosno roditelja koji samostalno vrši roditeljsko pravo i uz saglasnost drugog roditelja ili organa starateljstva.

    Promjena oznake pola Član 7
    Svako lice ima pravo da podnese zahtjev za promjenu oznake pola u matičnom registru rođenih, pod uslovom da se nalazi u slobodnom bračnom stanju.
    Uz zahtjev za promjenu oznake pola u matičnim registrima, lice je dužno dostaviti dokaz o slobodnom bračnom stanju.
    Zahtjev za promjenu oznake pola kada je u pitanju dijete starije od 15 godina mogu podnijeti roditelji koji zajednički i sporazumno vrše roditeljsko pravo, odnosno roditelj koji samostalno vrši roditeljsko pravo uz saglasnost drugog roditelja ili organa starateljstva, kao i roditelj kojem je roditeljsko pravo produženo i nakon punoljetstva djeteta.
    O zahtjevu iz stava 1 ovog člana Ministarstvo odlučuje rješenjem u roku od dvadeset dana od dana podnošenja zahtjeva.
    Protiv rješenja iz stava 3 ovog člana podnosilac zahtjeva može izjaviti žalbu Ministarstvu.
    Protiv rješenja donešenog po žalbi iz stava 5 ovog člana može se pokrenuti upravni spor.
    Prilikom donošenja odluke o zahtjevu za promjenu oznake pola u matičnom registru rođenih, zabranjeno je tražiti da lice koje je podnijelo zahtjev obavlja medicinske preglede ili pruža dokaze o obavljenim medicinskim pregledima i intervencijama.
    Prilikom izdavanja novog izvoda iz matičnog registra rođenih zabranjeno je stavljati naznaku da je izvršena promjena oznaka pola u matičnom registru rođenih.U postupku odlučivanja o zahtjevu za promjenu oznake pola shodno se primjenjuju odredbe Zakona o matičnim registrima, osim ako ovim zakonom nije drukčije određeno.

    Promjena oznake pola neće se dozvoliti licu koje je pravosnažno osuđeno za krivično djelo koje se goni po službenoj dužnosti, do izvršenja kazne ili dok traju pravne posljedice osude.
    U slučaju da lice protiv koga teče sudski postupak za krivično djelo koje se goni po službenoj dužnosti podnese zahtjev za promjenu oznake pola, Ministarstvo je dužno da u roku od tri dana od dana donošenja rješenja o promjeni oznake pola o tome obavijesti nadležni sud.

    Jel ovo znaci da kavcanin ili skaljar moze da se pretvori u kavcanku ili skaljarku i da sluzi kaznu u zenski zatvor?

    Ovo za dijete od 15 godina je suludno ... mora li se sve usvojiti sto je nama u crnoj gori strano i nepojmljivo i krajnje neprirodno...?!

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  3. #2
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,745
    Thanks Thanks Given 
    608
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Dobro je kad je i jedan prosao testiranje,veliki uspjeh po meni.

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  4. #3
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,392
    Thanks Thanks Given 
    386
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    88 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    PRAVO NA PRAVNO PREPOZNAVANJE RODNOG IDENTITETA
    Pravo na promjenu oznake pola, ličnog imena i jedinstvenog matičnog broja
    Član 6
    Crnogorski državljanin ima pravo da promijeni oznaku pola, lično ime i jedinstveni matični broj u matičnim i drugim registrima i ličnim dokumentima.
    Ovo pravo ima i dijete starije od 15 godina uz saglasnost roditelja koji zajednički i sporazumno vrše roditeljsko pravo, odnosno roditelja koji samostalno vrši roditeljsko pravo i uz saglasnost drugog roditelja ili organa starateljstva.

    Promjena oznake pola Član 7
    Svako lice ima pravo da podnese zahtjev za promjenu oznake pola u matičnom registru rođenih, pod uslovom da se nalazi u slobodnom bračnom stanju.
    Uz zahtjev za promjenu oznake pola u matičnim registrima, lice je dužno dostaviti dokaz o slobodnom bračnom stanju.
    Zahtjev za promjenu oznake pola kada je u pitanju dijete starije od 15 godina mogu podnijeti roditelji koji zajednički i sporazumno vrše roditeljsko pravo, odnosno roditelj koji samostalno vrši roditeljsko pravo uz saglasnost drugog roditelja ili organa starateljstva, kao i roditelj kojem je roditeljsko pravo produženo i nakon punoljetstva djeteta.
    O zahtjevu iz stava 1 ovog člana Ministarstvo odlučuje rješenjem u roku od dvadeset dana od dana podnošenja zahtjeva.
    Protiv rješenja iz stava 3 ovog člana podnosilac zahtjeva može izjaviti žalbu Ministarstvu.
    Protiv rješenja donešenog po žalbi iz stava 5 ovog člana može se pokrenuti upravni spor.
    Prilikom donošenja odluke o zahtjevu za promjenu oznake pola u matičnom registru rođenih, zabranjeno je tražiti da lice koje je podnijelo zahtjev obavlja medicinske preglede ili pruža dokaze o obavljenim medicinskim pregledima i intervencijama.
    Prilikom izdavanja novog izvoda iz matičnog registra rođenih zabranjeno je stavljati naznaku da je izvršena promjena oznaka pola u matičnom registru rođenih.U postupku odlučivanja o zahtjevu za promjenu oznake pola shodno se primjenjuju odredbe Zakona o matičnim registrima, osim ako ovim zakonom nije drukčije određeno.

    Promjena oznake pola neće se dozvoliti licu koje je pravosnažno osuđeno za krivično djelo koje se goni po službenoj dužnosti, do izvršenja kazne ili dok traju pravne posljedice osude.
    U slučaju da lice protiv koga teče sudski postupak za krivično djelo koje se goni po službenoj dužnosti podnese zahtjev za promjenu oznake pola, Ministarstvo je dužno da u roku od tri dana od dana donošenja rješenja o promjeni oznake pola o tome obavijesti nadležni sud.

    Jel ovo znaci da kavcanin ili skaljar moze da se pretvori u kavcanku ili skaljarku i da sluzi kaznu u zenski zatvor?

    Ovo za dijete od 15 godina je suludno ... mora li se sve usvojiti sto je nama u crnoj gori strano i nepojmljivo i krajnje neprirodno...?!

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

    Za ovo ako krenu da usvajaju na proteste treba svi da izadjemo

  5. The Following User Says Thank You to loodilo For This Useful Post:


  6. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,808
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Htjeli ste u evropu. Eto vam ga sad.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  7. The Following 3 Users Say Thank You to acs For This Useful Post:


  8. #5
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,225
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Ovo za granicu od 15 godina nije problem jer fino piše da je potrebna saglasnost roditelja. Sa 18 bi svakako mogli da rade šta oće. Što se tiče zahtjeva za promjenom oznake za pol, nikakav problem da škaljarci i kavčani služe kazne u ženskom zatvoru... pod uslovom da su prethodno prošli kroz proces promjene pola koja podrazumijeva da su uškopljeni i dobro našpricani potrebnom hormonskom terapijom, a ne samo da se izjasne da su postali žene.

    Vi bogami kao da će se to u našoj sredini masovno koristit.
    Last edited by NHM; 12-03-24 at 11:56.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  9. The Following 2 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  10. #6
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    194
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Sto vas pogadja sto ce pisat nekome drugome na licnu kartu? Nece niko vas silit da mjenjate pol, a ko zeli prosto mu bilo, njegov zivot njegove zelje, mene ne dotice.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  11. The Following 6 Users Say Thank You to Wolverine For This Useful Post:


  12. #7
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Zamisli promjena pola, znaci rodim se kao muskarac i odjednom kazem ne ne ja sam sada zena (ili obratno), i to je ljudima normalno...mora da sam ja staromodan, moram se pod hitno prilagoditi ovima sto je to normalno, moram i ja postati...budala...

  13. The Following 2 Users Say Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  14. #8
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Zamisli promjena pola, znaci rodim se kao muskarac i odjednom kazem ne ne ja sam sada zena (ili obratno), i to je ljudima normalno...mora da sam ja staromodan, moram se pod hitno prilagoditi ovima sto je to normalno, moram i ja postati...budala...
    A nishta chudno kod nas,ne bi se puno chudili kad se ispostavi da ti je najbolji prijatelj zapravo ispao tj. jeste pychka.
    ...

  15. #9
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,566
    Thanks Thanks Given 
    2,339
    Thanks Thanks Received 
    4,428
    Thanked in
    2,560 Posts

    Default

    Sad ce poceti predavanja u skolama kako djeca imaju pravo na promjenu pola, kidanje penisa, sisa…onda ima pravo da se identifikuje kao macka, pas…ma kraj covjecanstva.


  16. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    LGBTQ hara po svijetu. Samo ne znam okle im tolika moc. Mnogim stavovima samo guraju ljude koji su po ubjedjenju liberalniji u desno.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  17. The Following 2 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  18. #11
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    1,019
    Thanks Thanks Given 
    43
    Thanks Thanks Received 
    514
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Ovo je previše slobode za ljude. Samouništićemo se. Čovječanstvo je svašta postiglo i dostiglo, ali je ovo jedna od onih stvari kad ljudi imaju previše slobode da plasiraju stvare koje apsolutno svako zna da su prevelika glupost, u neku ruku i suludo. Zamislite morate da pričate sa đetetom o ovome. Ne daj ti ga bože nikome.
    KOME ZINE, TAJ POGINE

  19. The Following 2 Users Say Thank You to iMMERSION~ For This Useful Post:


  20. #12
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,143
    Thanks Thanks Given 
    1,624
    Thanks Thanks Received 
    1,982
    Thanked in
    854 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Sad ce poceti predavanja u skolama kako djeca imaju pravo na promjenu pola, kidanje penisa, sisa…onda ima pravo da se identifikuje kao macka, pas…ma kraj covjecanstva.

    Mislim da đecu tome ne može niko naučit, sve i da pokuša. Mislim i da đecu treba iznad svega učit da poštuju ličnu slobodu drugih. Ako žele da njihova bude poštovana. i da, u životu, treba da isuču rogove na svakog ko im je ograničava, i da brane svoje.

    Inače sam identičnog osjećaja po ovom konkretnom pitanju, i, kad sam neđe skoro vidio koliko u USA imate opcija za izbor pola, smijao sam se tri dana.

    Ali mi nismo USA, i ovo pitanje se kod nas naravno pretvara u nešto sasvim drugo. Više političko no smisaono.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  21. The Following 7 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  22. #13
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,225
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Ja bih sve te opcije za pol utrpao u orijentaciju. Pa budi muško ili žensko koje je heteroseksualno, ili biseksualno, ili homoseksualno, ili nebinarno ili šta god. Muško si koje se osjeća kao žensko? Ok, dok god medicinski ne promijeniš pol za mene si muško, pa makar to bilo muško koje se osjeća kao žensko. Kad se toliko namučiš da hirurški i hormonalno promijeniš pol, koristiću zamjenicu za ženski pol, ali u mojoj glavi ćeš vazda bit muško. To ne znači da mislim da bilo ko treba da te maltretira i diskriminiše, to samo znači da mi se nikad neće dići na tebe. E da, mislim i da ne treba da ti bude dozvoljeno sportsko takmičenje u ženskoj konkurenciji. Ženama koji su postali muškarci bih dozvolio da se takmiče u sportovima u muškoj konkurenciji jer nemaju nefer fizičku prednost, ali im ne bih preporučio. Mnim e sam dovoljno razuman.

    Za hermafrodite važi isto. Možda imaš genitalije oba pola, ali ako vidim da izgledaš kao žensko, onda si žensko sa qrcem, nezavisno od toga kako se osjećaš. Ili obratno, muško si sa čkompi, mada nešto nisam čuo za takve slučajeve.



    EDIT: Što se tiče naših prostora, dominantna sekta šizi i od rodno senzitivnog jezika i od žena čiji smisao postojanja nije isključivo razmnožavanje i pokornost mužu, a ne o ovome da razmišljaju.
    Last edited by NHM; 12-03-24 at 14:52.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  23. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  24. #14
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ja bih sve te opcije za pol utrpao u orijentaciju. Pa budi muško ili žensko koje je heteroseksualno, ili biseksualno, ili homoseksualno, ili nebinarno ili šta god. Muško si koje se osjeća kao žensko? Ok, dok god medicinski ne promijeniš pol za mene si muško, pa makar to bilo muško koje se osjeća kao žensko. Kad se toliko namučiš da hirurški i hormonalno promijeniš pol, koristiću zamjenicu za ženski pol, ali u mojoj glavi ćeš vazda bit muško. To ne znači da mislim da bilo ko treba da te maltretira i diskriminiše, to samo znači da mi se nikad neće dići na tebe. E da, mislim i da ne treba da ti bude dozvoljeno sportsko takmičenje u ženskoj konkurenciji. Ženama koji su postali muškarci bih dozvolio da se takmiče u sportovima u muškoj konkurenciji jer nemaju nefer fizičku prednost, ali im ne bih preporučio. Mnim e sam dovoljno razuman.

    Za hermafrodite važi isto. Možda imaš genitalije oba pola, ali ako vidim da izgledaš kao žensko, onda si žensko sa qrcem, nezavisno od toga kako se osjećaš. Ili obratno, muško si sa čkompi, mada nešto nisam čuo za takve slučajeve.



    EDIT: Što se tiče naših prostora, dominantna sekta šizi i od rodno senzitivnog jezika i od žena čiji smisao postojanja nije isključivo razmnožavanje i pokornost mužu, a ne o ovome da razmišljaju.
    Ovo su ti transfobni stavovi i govor mržnje po svim parametirma woke populacije. Za iste bi bio cancelovan na svim vodećim soc. mrežama, izuzev twittera nakon Muskovog preuzimanja.
    The more things change, the more they stay the same.

  25. #15
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,225
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Sreća pa sam ja lokalni seljak čuš mene lokalpatriota. Da oćemo mi naćerat ljude da se ne parkiraju usred bulevara, po trotoarima i po zelenim površinama pa ćemo viđet šta ćemo dalje. Može ovaj zakon da bude usvojen u kojoj god formi, primjenjivaće se jednako kao što se primjenjuju i ostali zakoni.

    Woke populacija proždire samu sebe. Neće još dugo.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  26. The Following 4 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  27. #16
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    515
    Thanked in
    337 Posts

    Default

    Kakva rijec - dzenderizam.

  28. #17
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    14,541
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Meni je simptomatično što sve veći procenat filmova,serija etc imaju sadržaj đe se to očigledno forsira.Ne smeta mi dakle tema sama po sebi nego njena sve veća frekventnost u javnom prostoru.
    Razumijem da to ne može nekome promjeniti izbor budalasto bi bilo tako što i pomisliti ali ođe je onaj momenat da se napravi prostor za što veću toleranciju prema drugačijima i ide se u pretjerivanje.
    Grčki parlament (lol) je nedavno napao Netflix jer su stavili da je njihov nacionalni ponos Alexandar The Great u ljubavi sa nekim muškarcem.Može biti i da je imao nekog ko to zna no poenta.

    Recimo Amerika ima primjer da su banovali izvoznika Negro bombona (ovo je druga tema no vučem paralelu da se vidi kako prećeruju) zbog naziva bombona.Jes ovi u Crvenku nisu ni viđeli u to doba crnca a ne da namjerno su nazvali bombone da bi vrijeđali neku zajednicu.

    Eto tako imam utisak da je i sa ovim.

    Quote Originally Posted by avet View Post
    LGBTQ hara po svijetu. Samo ne znam okle im tolika moc. Mnogim stavovima samo guraju ljude koji su po ubjedjenju liberalniji u desno.
    A šta je ovo prostorija za odmaranje ili piš in rest.
    No pasaran!

  29. #18
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Mislim da đecu tome ne može niko naučit, sve i da pokuša. Mislim i da đecu treba iznad svega učit da poštuju ličnu slobodu drugih.
    Tema se tiče i društvenog inženjeringa i demontiranja porodice u njenom izvornom smislu te pozicioniranja djece u zajednicama gdje im se pol dodjeljen rođenjem osporava ili obezvrijeđuje do samostalnog pronalaska i sve to u okružrenju koje ih 'influencuje' da su pol i rod fluidne kategorije te da se u skladu s tim pronalaze, oblače, ponašaju... indentifikuju.

    U ovom dolje primjeru imamo zajednicu 3 osobe u ljubavnoj vezi koje odgajaju svoju zajedničku djecu bez polne odrednice:





    Kapiram da smo dosegli najveću razinu liberalizacije u istoriji i da nas ne treba zanimati ko šta radi u svoja 4 zida, but still.... čovjek ne može da se ne zapita kuda sve to vodi.. kakav svijet stvaramo podržavanjem i normalizovanjem - anomalija.
    The more things change, the more they stay the same.

  30. #19
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Vouk veli.
    Kenselovan.

    Moramo pazit danas kad ocemo da se obratimo nekom rodnim zamjenicama. Ne smijes uvrijedit osobu tako sto ces da pretpostavis pol samo na osnovu spoljnog izgleda koji percipiras svojim skromnim culima.


    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  31. #20
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Nema ništa od ovoga, neće to biti usvojeno. Neće stići ni do dnevnog reda skupštine.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  32. #21
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,481
    Thanks Thanks Given 
    2,517
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,360 Posts

    Default

    Ka sto rekoste upalis Netflix ljube se muskarci sa muskarcima i zene sa zenama a neka to no sto im nista nije sveto na crtane filmove heroine i heroini u istopolne ljubavi i sto reci djeci?

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  33. #22
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    14,541
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Uglavnom muškarci može biti da se do sad krilo to u 4 zida ta ljubav među braću.

    Sad je voskresnulo.

    Zar nisu oni u staru grčku filozofi imali mlade momke ljubavnike,i David je Mikelanđelova ljubav.
    U biologiju imaju neki kitovi gejevi a i mačak zna da skoči na mačka.

    Mislim ima to u biologiji između mužjaka nije sad nešto fabrikovano.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  34. #23
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    14,541
    Thanks Thanks Received 
    3,536
    Thanked in
    2,532 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Ka sto rekoste upalis Netflix ljube se muskarci sa muskarcima i zene sa zenama a neka to no sto im nista nije sveto na crtane filmove heroine i heroini u istopolne ljubavi i sto reci djeci?

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    Veća je muka što reći đeci okle toliko agresije na platnu i na planeti,i što se toliko čovječanstvo roka puškama i čime stigne no što se dvojica ljube.
    No pasaran!

  35. #24
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,466
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    190 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Veća je muka što reći đeci okle toliko agresije na platnu i na planeti,i što se toliko čovječanstvo roka puškama i čime stigne no što se dvojica ljube.
    tacno,sad citam da je neko dijete ubilo preko deset jagnjadi i to sa sjekirom,nikad nisam vidio ili cuo da je neki homoseksualac ili neko sa drugim seksualnim shvatanjima napravio neku agresiju ili uradio nesto kriminalno,ali zato ima ove djece koja su vjerski ili kriminalno opterecena (raznim tv nenormalnim serijama ili emisijama) pa niko ne pravi peticiju ili miting da se to uredi ili zabrani

  36. #25
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    541
    Thanks Thanks Given 
    176
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    172 Posts

    Default




Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Južni Južni Bend ili ...južni južni Rock
    By Predrag zvani Džo in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 16-12-09, 18:37
  2. Replies: 5
    Last Post: 11-02-09, 18:52
  3. Gledanje u ženske grudi produžava život!
    By lik.50 in forum Sex i erotika
    Replies: 29
    Last Post: 26-01-06, 16:45
  4. Ideologija i javno mnjenje
    By bee in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 29-06-04, 06:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •