Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 57

Thread: Zimsko ADSL sniženje

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Zimsko ADSL sniženje


  2. #2
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Fatherland
    Posts
    231
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ok, jos samo kad bih znao zasto zanemarujete stare korisnike, nevjerovatno mi zvuci sve ovo, da ne kazem da se osjecam prevarenim. znaci, novi korisnik ce placati jeftinije nego stari.

    neprijatnim iznenadjenjima nikad kraja

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Bilo je za ochekivati, ali ipak treba pohvaliti.

    noObisha, zar ne vidish da je pretplata prvih 6 mjeseci smanjena, kao i setup. Kanije su isti uslovi za sve. Ti si potpisao ugovor (120e sa pdv-om) i ochekujesh sad da ga mijenjash?

    Ovakve akcije su prisutne svugdje u svijetu. U startu je sve skuplje, a ko ne mozhe da cheka, mora da plati vishe
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no0bisa
    ok, jos samo kad bih znao zasto zanemarujete stare korisnike, nevjerovatno mi zvuci sve ovo, da ne kazem da se osjecam prevarenim. znaci, novi korisnik ce placati jeftinije nego stari.

    neprijatnim iznenadjenjima nikad kraja
    Nemoj da se nerviras, zar nije bolje da cijena pada, meni bi najmilije bilo da spuste na 5 EUR mjesecno

    Sto se nas koji smo odmah uzeli tice, svako od nas je ocijenio da mu se tako isplati... ionako nas ima toliko da, ako hoce da nam se revansiraju, mogu sve na pice da nas zovnu i da im kancelariju ne napunimo

  5. #5
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ
    Nemoj da se nerviras, zar nije bolje da cijena pada, meni bi najmilije bilo da spuste na 5 EUR mjesecno

    Sto se nas koji smo odmah uzeli tice, svako od nas je ocijenio da mu se tako isplati... ionako nas ima toliko da, ako hoce da nam se revansiraju, mogu sve na pice da nas zovnu i da im kancelariju ne napunimo
    I meni bi bilo milo da spuste na 5 EUR, ali kad spustaju da spuste za svakoga

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default /////////

    svaka cast jos jedno jedna (e sada biram rijeci ) akcija kaja diskremineise atare korisnike , za nevjerovat svi u svijetu cuvajus tare korisnike a vi nas na ovako grub nacin pljackate .
    da li je rijes "lopov" zabranjena po poslovniku , jer ovi iz icg i telekoma ocigledno imaju jako jako debeo obraz
    svaka cast
    i jos jednom
    svaka cast

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default ///////

    za helpdeska
    ako dobro sam sracunao vise mi se isplati da raskinem ugovor pa da se ponovo prijavim
    .........
    i molim ako ikako moze isnesite sta mislite o starim korisnicima !!!!!!!!!!!
    sta smo mi za vas ?
    neko ko vam omogucuje da lagodno zivite ili ovce za dranje i gradjani drugog reda ?
    da bar znamo

  8. #8
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by swinger
    za helpdeska
    ako dobro sam sracunao vise mi se isplati da raskinem ugovor pa da se ponovo prijavim
    .........
    i molim ako ikako moze isnesite sta mislite o starim korisnicima !!!!!!!!!!!
    sta smo mi za vas ?
    neko ko vam omogucuje da lagodno zivite ili ovce za dranje i gradjani drugog reda ?
    da bar znamo
    Puno je price o tome bilo ovdje http://www.cafemontenegro.cg.yu/foru...450#post298450 a tu su i pokazali sto misle o korisnicima. Tu su nas jos dodatno i vrijedjali

  9. #9
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja želim po ko zna koji put da se požalim na ponašanje Helpdeska, zbog brisanja postova koje radi ipotpuno neprofesionalno z golih ličnih interesa

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jocker
    Ja želim po ko zna koji put da se požalim na ponašanje Helpdeska, zbog brisanja postova koje radi ipotpuno neprofesionalno z golih ličnih interesa
    Nemas se sto zalit, nego fino svaki post prije nego ga postavis, sacuvas u neki tekst dokument i u slucaju brisanja ga vratis kako je i bio.

    Naravno, napomeni koliko je puta brisan, cisto da imas counter

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Dobro, niza setup cijena je marketinski potez, ali naplacivati novim korisnicima 30% manju mjesecnu pretplatu tokom 6 mjeseci dok stari korisnici moraju da placaju punu sumu, to je stvarno nekorektno.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja shvatam kad se neko buni s razlogom, ali cijela vasha pricha nema nikakve veze sa realnosti!

    Vama je sad krivo shto ste vi kupili po cijeni od 120e, i pojedoste se zhivi shto je neko treci u mogucnosti da kupi jeftinije od vas. Najbolje da ostanu cijene kakve jesu narednih 100 godina da bi svi bili mirni.

    Procijenili ste da vam se isplati da kupite po cijeni po kojoj ste kupili. Koja je muka sad? Puka ljubomora...
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default /////

    baki da li si ti toliko bogat da tebi ne smeta ???????????
    meni ne smete prikljacak sto sam oplatio 120 evra vec kakva je logika da imamo razlicite cijene mjesecno ?
    znaci da bi se sutra slozio da i beznin placamo u zavisnosi kada smo kupili kola ?





    evo se zove jasno i glasno vrijedjanje korisnika i uvodjenje diskriminacije
    da je ovo normalna drzava kao sto nije tipovi koji na nasoj grbaci zive i to izuzetno lagodno imali bi sta da rade na farmi svinja tu odmah pored podgorice

  14. #14
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by baki
    Ja shvatam kad se neko buni s razlogom, ali cijela vasha pricha nema nikakve veze sa realnosti!

    Vama je sad krivo shto ste vi kupili po cijeni od 120e, i pojedoste se zhivi shto je neko treci u mogucnosti da kupi jeftinije od vas. Najbolje da ostanu cijene kakve jesu narednih 100 godina da bi svi bili mirni.

    Procijenili ste da vam se isplati da kupite po cijeni po kojoj ste kupili. Koja je muka sad? Puka ljubomora...
    Baki, očigledno nijesi shvatio poentu, koja nije u setup-u od 120 EUR, nego u mjesečnoj cijeni. To ti je ovako:

    Zamisli da ti i još deset ljudi sjedite u nekoj kafani od 17 sati. Ti si za to vrijeme popio dvadeset piva koje si svako platio po 1,20 EUR. Oko 22h gazda, pošto mu niko drugi ne dolazi u kafanu, izbači natpis za sve koji uđu u kafanu između 22h i 23h, pivo po 0,60 EUR. U tom intervalu uđe još 30 ljudi i on njima cijelu cijelu noć toči pivo po 0,60 EUR, a tebi, koji si mu tu od 17h i koji si već popio dvadeset piva, nastavi da ti naplaćuje pivo po 1,20 EUR.

    To nema niđe na svijet, pa čak ni u Crnu Goru

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by baki
    Ja shvatam kad se neko buni s razlogom, ali cijela vasha pricha nema nikakve veze sa realnosti!

    Vama je sad krivo shto ste vi kupili po cijeni od 120e, i pojedoste se zhivi shto je neko treci u mogucnosti da kupi jeftinije od vas. Najbolje da ostanu cijene kakve jesu narednih 100 godina da bi svi bili mirni.

    Procijenili ste da vam se isplati da kupite po cijeni po kojoj ste kupili. Koja je muka sad? Puka ljubomora...
    Nije bas tako, eto ja vec rekoh da bi mi najmilije bilo da bude cijena instalacije 5 EUR a mjesecne pretplate 1.

    Ali je nekorektno naplacivati novim korisnicima nizu mjesecnu pretplatu nego starim. Sve je u redu s tim sto ti instalaciju svog L paketa placas 70 EUR, meni se zurilo i platio sam vise. Ali nije u redu to sto ti treba u decembru (i sledecih 5 mjeseci) da platis 30 EUR, a ja placam 42 za istu uslugu.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jocker
    ...
    To nema niđe na svijet, pa čak ni u Crnu Goru
    Istina.. jos sam ponegdje i cuo da se uvode specijalni popusti za stare korisnike, ali da oni moraju da placaju vecu mjesecnu pretplatu od novih - to niko nikad nije cuo.

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by baki
    Ja shvatam kad se neko buni s razlogom, ali cijela vasha pricha nema nikakve veze sa realnosti!

    Vama je sad krivo shto ste vi kupili po cijeni od 120e, i pojedoste se zhivi shto je neko treci u mogucnosti da kupi jeftinije od vas. Najbolje da ostanu cijene kakve jesu narednih 100 godina da bi svi bili mirni.

    Procijenili ste da vam se isplati da kupite po cijeni po kojoj ste kupili. Koja je muka sad? Puka ljubomora...
    Jesi se to uzbudio dok si pisao ovaj reply pa grijesis.

    Nadam se da je to u pitanju, a ne nesto drugo

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jocker
    Ali pazi,

    Helpdesk mi se čak obratio preko PM-a kako je nekorektno pisat tako, prije nego što ga je izbrisao.

    Stvarno smiješno od njega koji nam redovno briše postove i kranje se nekorektno ponaša prema korisnicima Telekoma, dakle onima od kojih zarađuje platu.

    Inače, radilo se ustvari o njegovom sopstvenom postu, koji je on očigledno htio da postuje anonimno, odnosno ne kao Helpdesk (što će opet reći da ima više od jednog naloga, što je opet u suprotnosti sa pravilima CDM-a) a koji sam ja dobio kao e-mail notifikaciju za odgovor na ovom Threadu, a on je momentalno obrisao kada je shvatio da je postovao kao Helpdesk.

    E sad, očigledno je da se čovjek bacio u frku, zato što ga to sve kompromituje i zapravo dokazuje neke ranije diskusije koje su se vodile na ovom forumu.
    Nemoj zamjerit coeku. Koristi nekoliko nickova, sto se dalo primijetiti vec odavno

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jocker
    Pa ne velim ja... ali da takav neko bulazni o koreknosti... ma ajde.
    Sto je tu lose da i on, iako zaposleni u TCG, ima licno misljenje o akcijama svoje firme


  20. #20
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Gotham City
    Posts
    667
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ
    Dobro, niza setup cijena je marketinski potez, ali naplacivati novim korisnicima 30% manju mjesecnu pretplatu tokom 6 mjeseci dok stari korisnici moraju da placaju punu sumu, to je stvarno nekorektno.
    Apsolutno se slazem i da dodam - marketinsi potez firme koja kontrolise 100% trzista(apsolutni monopol) pa moze da radi sto joj je volja. Znaci legalno ali nekorektno maximalno

    Quote Originally Posted by baki
    Ja shvatam kad se neko buni s razlogom, ali cijela vasha pricha nema nikakve veze sa realnosti!

    Vama je sad krivo shto ste vi kupili po cijeni od 120e, i pojedoste se zhivi shto je neko treci u mogucnosti da kupi jeftinije od vas. Najbolje da ostanu cijene kakve jesu narednih 100 godina da bi svi bili mirni.

    Procijenili ste da vam se isplati da kupite po cijeni po kojoj ste kupili. Koja je muka sad? Puka ljubomora...
    Naravno da nam je krivo sto smo platili po cijeni od 120E i ne pojedosmo se zivi sto neko moze jeftinije da prodje, nego nas vrijedja odnos prema nama starijim korisnicima, firme koje za nas ocigleno boli qurac(potpisali smo ugovore i sad mozemo da ga pusimo a oni izmisljaju raznorazne nacine da pronadju nove korisnike koliko god ti nacini nefer bili)
    "Ej zoro stani noc nek ostane..."

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    @iggy
    Prelistaj pravopis i naicicesh na 2 oblika mnozhine instrumentala rijechi "realnost" a to su "realnosti" i "realnoshcu"

    @lik.50
    Niko te nije cerao da setup placash 120e, i nema razloga sad da kukash. I moj djed, sa svega 3 zuba na vilicama, 2 krave, i vishe nego smijeshnim poznavanjem marketinga, zna da je isti prozivod/usluga najskiplji na startu. Znao si da ce doci do snizhenja cijena, mada mislim da je ipak hronichna bolest ljudi da kukaju, mozhda iz dosade?

    @all
    Mislio sam da se vazhe nezadovoljenje odnostilo na setup i na pretplatu, zato sam samo setup komentarisao. Malo jeste fusherski shto su napravili taj potez sa snizhenom startnom pretplatom za nove korisnike, ali ipak je ovo CG...
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  22. #22
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Iiiiii.... Helpdesk mi je ponovo izbrisao, ali ovoga puta dva-tri, posta.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jocker
    Iiiiii.... Helpdesk mi je ponovo izbrisao, ali ovoga puta dva-tri, posta.
    Poceo je helpdesk da prenosi nervozu i na bakoga c c c

    Jocker, nema druge no opet copy/paste da uradis

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ima ona stavka u ugovoru, vec sam je spominjao-ukoliko se promijeni cijena da se moze raskinuti ugovor jednostrano bez ikakvih obaveza prema telekomu/icg-u. Mislim da se ovo moze protumaciti kao to-promjena cijene. Nismo zadovoljni, raskid ugovora, i odma napravite novi. Eto novog korisnika...

    Mada je bezveze sto nikako ne pokusavaju da zadrze stare...to mi nikako ne ide u glavu...ko radi tamo narode?...

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Je li moguce da nismo dobro razumjeli?... mozda ce i stari placati tu manju pretplatu?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ADSL...DA ili NE
    By EsCaPe in forum Internet
    Replies: 405
    Last Post: 22-09-08, 00:05
  2. Velika PljaČka Telekoma !!!!
    By Jocker in forum Internet
    Replies: 174
    Last Post: 18-01-06, 15:09
  3. Besplatan ADSL servis do početka septembra
    By helpdesk in forum Internet
    Replies: 34
    Last Post: 18-08-05, 12:03

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •