Page 2 of 27 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 26 to 50 of 671

Thread: REPREZENTACIJA!

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    i btw. nisam tebe qutao nego perovica ali ok..
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma zar je bitno ko je tele a ko je bolid? meni ne kad je repka u pitanju.
    Vazno je da tele i bolid i klempo i indijanac, i lenjivac i smrdljivko odskakucu negde dalje i da se manu coravog posla sjebavanja zivaca navijacima svojom igrom u nasoj rep.

    Jebote od malih nogu slusam mi smo ovo mi smo ono, ovaj je opasan onaj je najbolji, sledec prvenstvo nam je sansa i sl...'pa utice to na vugla brate'

    nemozemo 15 godina da se sastavimo..ako bate posle 6 godina neki igraci i dalje igraju lose, nemaju rezultate, 'neugirani' su , ne znam zasto ih iko zove, a zna se na koga se to odnosi...napolje, dosta! nek ubace klince da se uigraju do 2006 i zdravo...jer ako kojim slucajem propustimo i to svetsko , necemo nikad fudbal oporaviti, a to nam je zadnji voz koji polako vec odmice....i sto vise prijateljskih tekmi pa makar i sa domacim timovima, sta fali, vazno je da vec jednom naprave neku formu...


    ako treba uvezi 10 gladnih crnaca , udomi ih daj im drazvlajnstvo, bice zahvalniji od ovih napaljenih manekena..

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Samo uzmite novine dan prije tekme i vidjecete izjave manekena "samo oprezno" i sve vam je jasno :shock:
    ...I proci cu kroz dolinu sjenki, i necu se plasiti jer si Ti sa mnom!...

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U Snovima
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ocekivano
    :?

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ja nisam pomenuo disljenkovica jer nisam vidio kad je penal napravio! Osim toga nista lose nije napravio tako da ne je suvisno kritikovat ga jer boljeg golmana od njega nemamo!! Dalje Stankovic i Mladenovic su dobro odigrali tako da nema potrebe njih da pominjes!!

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Perovic
    ma zar je bitno ko je tele a ko je bolid? meni ne kad je repka u pitanju.
    Vazno je da tele i bolid i klempo i indijanac, i lenjivac i smrdljivko odskakucu negde dalje i da se manu coravog posla sjebavanja zivaca navijacima svojom igrom u nasoj rep.

    Jebote od malih nogu slusam mi smo ovo mi smo ono, ovaj je opasan onaj je najbolji, sledec prvenstvo nam je sansa i sl...'pa utice to na vugla brate'

    nemozemo 15 godina da se sastavimo..ako bate posle 6 godina neki igraci i dalje igraju lose, nemaju rezultate, 'neugirani' su , ne znam zasto ih iko zove, a zna se na koga se to odnosi...napolje, dosta! nek ubace klince da se uigraju do 2006 i zdravo...jer ako kojim slucajem propustimo i to svetsko , necemo nikad fudbal oporaviti, a to nam je zadnji voz koji polako vec odmice....i sto vise prijateljskih tekmi pa makar i sa domacim timovima, sta fali, vazno je da vec jednom naprave neku formu...


    ako treba uvezi 10 gladnih crnaca , udomi ih daj im drazvlajnstvo, bice zahvalniji od ovih napaljenih manekena..
    Ovo cu i ja potpisati 100% se slazem bez obzira na sve zaista smo manekeni.
    Jebote ja za oinaj real pricam manekeni sto i jesu ali ***** li ga oni svakom zivom mogu da daju +1 gol a mi...
    Kovacevica treba izbacitizbog ovoga danas sta je uradio, stvarno je kreten da onako lakta
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lennox
    ma ok je to.nego svaki put kad udjem ti prigovaras nekom zvezdasu sto stalno proziva partizan ili nekog bivseg ili sadasnjeg njegovog igraca. prozivate zvezdine, i ti , i sofro i ostali grobari...
    ja mogu na temu svega ovoga rec da je kovacevic kriv za poraz a disljenkovic je mogao bolje intervenisat.tolko od mene,za sada 8)
    danas te poslednji put opominjem, zivota mi, da prekines vise ti s tom paranojom i unosenja podjela na topicima dje im nije mjesto... pocnes prvi, pa onda nesto kukas... primiri se vise ili te nece biti na ovom dijelu foruma, garantujem ti!!! :evil:

    sto se tekme tice, osim Vukica i Ljuboje, ovo ostalo nije ni za ****.. vrlo je zanimljivo postalo sto crveni karton pljuste kao kisa, a umjesto da se tim igracima zatvore vrata repke, oni dobijaju kapitensku traku!!! (primjeri, Mihajlovic, Stankovic i Kovacevic)...
    Ne znam sto je povika na Sasu Ilica, kad je decko odigrao 10 minuta... Kezman nikad nece dati gol, to je vise svima jasno... Dejana Stankovica ne treba vise zvat, ocigledno je da cuva skopocjene nogice za klupske meceve i neka ga onda tamo, nema veze, hvala mu... Od Mladenovica sam vise ocekivao, ali on je u svakom slucaju najbolji zadnji vezni kojeg imamo... Odbrana nije toliko jadno odigrala, jer svi zajedno nemaju 5 meceva u repki...
    Bekovima: Ocokoljicu i dragutinovicu bi trebalo okinut po nogu, jer im ionako nicemu ne sluze... Cirkovic tu ima zagarantovano mjesto, ali ne znam ko je rjesenje za lijevu, Stefanovic (nikakav csut, ali dobar u odbrani) ili Sarac, ***** li ga... sve u svemu, lose do bola...
    Mislim da Zigic nije ni trebalo da ulazi, na kraju je ispao kao cirkuska tacka, mnogo je bilo smijesno kako se svi trude da gadjaju decka u glavu i na svaku visoku loptu masa podivlja "oooooooooooooooooo", mislim, uzas... a igrao je cijelih 6 minuta...

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro
    Quote Originally Posted by Jim Morrison
    Da bolid nosati na Kovacevica!
    A tele na Kezmana i klempo na ilica, jer su sva trojica za cirkusa!
    Tuga stvarno...
    A stvarno presraste, Ilic nije ni bio na terenu kad je penal nacinje, Kezman konstatno, o kovacevicu sam sve rekao.
    A tebi to smeta zato sto su sve do jednog bili igraci Partizana, a ako pogledas malo bolje penal kako je napravljen, mogao bi kriivi Disljenkovica jer je potpuno nepotrebno povukao igraca sa ledja za nogu, a ovaj ni loptu nije imao...
    Alo jel kovacevic bio igrac partizana????
    Ja sam i njega spomenuo ako nisi primjetio!
    Disljenkovic je kriv za penal, ok, ali trebali smo tri komada da im damo...
    da nismo mozda na 0:0 isli, pa je disljenkovic sjebo tekmu??
    Sta me briga ko je ciji igrac bio, cinjenica je da je kezman ponovo odigrao ko ****!
    Kakve veze ima sto ilic nije bio na terenu kad je bio penal???
    Cim je usao, prve dvije ciste lopte je dodao, bolje reci poklonio, njima za kontru!

    Sofro rece Vukic i Ljuboja su odudarali od ostalih... po meni samo Ljuboja!
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jim Morrison
    Alo jel kovacevic bio igrac partizana????
    Ja sam i njega spomenuo ako nisi primjetio!
    Disljenkovic je kriv za penal, ok, ali trebali smo tri komada da im damo...
    da nismo mozda na 0:0 isli, pa je disljenkovic sjebo tekmu??
    Sta me briga ko je ciji igrac bio, cinjenica je da je kezman ponovo odigrao ko ****!
    Kakve veze ima sto ilic nije bio na terenu kad je bio penal???
    Cim je usao, prve dvije ciste lopte je dodao, bolje reci poklonio, njima za kontru!

    Sofro rece Vukic i Ljuboja su odudarali od ostalih... po meni samo Ljuboja!
    Pa ti sam sebi protivrecis jimm-e boli me ***** ko je ciji igrac bio kad igraju za repku to ne vazi.
    To da smo im trebali dati nekoliko se ne racuna vec samo rezultat a on je 0:1 za Norveze ljudi norvezani alo... pa do pre 10-15 godina on i se nisu mogli sa loptom spojit... Slazem se za Vukica decko odlicno igra a za ilica stani on udje na 10 minuta 2 puta pogresi i to je mnogo???jel? ajde jimme ne prdunjaj jer decko igra najbolje sto moze i sigurno od svih igraca njegova situacija je najteza a opet nije ko slina darko kovacevic udarao igrace...
    Kezman sto kaze sofro nikad gola nece dati jer on je igrac koji moze volendamu da da 4 komada a u malo jacoj tekmi nide ga nema. Uzela bi njega barsa ne brini da on daje golove gde treba
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro
    ... a za ilica stani on udje na 10 minuta 2 puta pogresi i to je mnogo???jel? ajde jimme ne prdunjaj jer decko igra najbolje sto moze i sigurno od svih igraca njegova situacija je najteza a opet nije ko slina darko kovacevic udarao igrace...
    Da, nije slina ko kovacevic, al' je landara i ne moze da se spoji s'loptom!
    Ne dipr vise... shvatam da mu je situacija teska,
    igra najbolje sto moze, ne moze bolje... zato ce na ljeto ponovo u humsku!
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  11. #36
    big giant head Guest

    Default

    meni je najkomichnije shto ljudi ochekuju NESHTO od nashe reprezentacije...pa mi nemamo nego 2 ipo igracha koji nesto vrijede na evropskom trzistu,ostali su ili za istochnu evropu,ili za ne vishe od nashe lige,ili su vjechiti talenti...mnogi od onih shto su igrali juche ne zasluzhuju da igraju ni za reprezentacije koje su mnogo slabije od nashe...a uz to igramo vec dugo vremena ubjedljivo najdosadniji fudbal na planeti,u poredjenju sa nama,italijani igraju leprsavo

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ponekad mi se cini da medju vama ima ljudi koji bi i na sahrani pjevali i pricali sve najgore o pokojniku... Mozete li batalit vise pricu o partizanu i zvezdi i njihovim bivskim igracima, kada pricate o repki, a pored svih molbi???

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head
    meni je najkomichnije shto ljudi ochekuju NESHTO od nashe reprezentacije...pa mi nemamo nego 2 ipo igracha koji nesto vrijede na evropskom trzistu,ostali su ili za istochnu evropu,ili za ne vishe od nashe lige,ili su vjechiti talenti...mnogi od onih shto su igrali juche ne zasluzhuju da igraju ni za reprezentacije koje su mnogo slabije od nashe...a uz to igramo vec dugo vremena ubjedljivo najdosadniji fudbal na planeti,u poredjenju sa nama,italijani igraju leprsavo
    o da, ziva istina, niko ne igra tako spor i dosadan fudbal kao mi...

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ja ne znam sto kritikujes stankovica uopste nije lose odigra !!!

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo
    ja ne znam sto kritikujes stankovica uopste nije lose odigra !!!
    kako brate, *****u misa??? Tisi prvi covjek danas kojeg sam sreo da je rekao za Stankovica da nije bio los... svi ga pljuju, od novinara do portira u zgradi... Pa sta je to uradio na sredini terena? Sve akcije je pravio Vukic, Dejan nista osim one stative nije ucinio... i sto je najgore, tako igra u kontinuitetu, nisam vidio njegovu dobru igru za repku jos otkako je debitovao... samo je jos falilo da i on dobije crveni, sto mu nije strano...

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Treba dici ruke od A repke... To su baksuzi jedni koji se nikad nece oporavit dok im igraju Mihajlovic, Kezman i njima slichni igrachi. Lichno Kezhman mi nikad ne bi zaigrao za reprezentaciju, za njega je Savo Miloshevic izmislio sve u vezi fudbala :!: Nashoj repki treba komplet nova odbrana, jer im duva kolko idje mozhe. I dok im igraju Kezhman i Kovachevic u shpicu... teshko da ce davati golove ta dva brava.
    Io ci credo!

    Welcome



  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ocemo li da se malo igramo? Ajde onda sastavite 11 idealnih po vasem izboru!!! Ali, nema zagrada, nema igraca koji ne igraju vise u repki i POGOTOVO naglasite koju formaciju pravite... aj polako, da ne zamre topic do sledece tekme, koja je valjda 28. aprila u Belfastu sa Sjev. Irskom...
    ja cu poslije vas...

  18. #43
    big giant head Guest

    Default

    ja nisam siguran da postoji idealnih 11...nemamo mi 11 igraca koji mogu da se nose sa vodecim selekcijama svjetskim...imamo na spoljnim pozicijama ljude koji ne znaju da centriraju?!

    nisam gledao cijelu tekmu sinoc,mnogo me smorilo,ali vukic je ponekad pprevise davio loptu...jednostavno nasa sredina je ocajna...nijedan praktichnmo konkretan igrac,sem dekija koji bi trebao to da bude,ali nije...mislim-ilic,ivic,brnovic(eeeeeej!!!)...cime su zasluzili..ajde ilic,on barem igra u celti,ali brnovic...
    zakljucak-kako god okrenes mi nismo vise ni druga evropska liga,nemamo sem stankovica,te samo donekle kezmana ,igraca koji su na evropskom nivou,a pri tome ni oni nisu medju najboljima,a oni su upravo najlosiji redovno

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,071
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    562
    Thanked in
    392 Posts

    Default

    ako se ne varam, sjeverna irska nije godinama dobila međunarodnu utakmicu. evo joj šanse.
    i Ja se slažem sa kolegom, nemamo ni tih 11 kukavnih igrača da valja. 5-6 možda.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    3-5-2
    Disljenkovic

    Cirkovic Djordjevic Basa Vidic ???

    Duljaj Vukic Stankovic

    Ljuboja Delibasic

    Eto kad nece stari neka probaju mladi mada ne znam koga bih mjesto dekia ?


    ??? = Boskovic naravno Cirkovic i Boskovic idu masu ofanzivno ! (Krstajic, Mladenovic , Kralj , Koroman, Zigic)
    ...I proci cu kroz dolinu sjenki, i necu se plasiti jer si Ti sa mnom!...

  21. #46
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Outside the Shankly Gates
    Posts
    1,299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobili su estoniju jucher, i to na strani.
    What, no signature? No funny line? No catchy song lyric? F*ck you.

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    ponekad mi se cini da medju vama ima ljudi koji bi i na sahrani pjevali i pricali sve najgore o pokojniku... Mozete li batalit vise pricu o partizanu i zvezdi i njihovim bivskim igracima, kada pricate o repki, a pored svih molbi???
    da,kada nisam ja onda je uopsteno a kad sam ja onda prijetis.
    imaj na umu da nisam prvi poceo vec sam samo reagovao. niko drugi se na mene ne zali odavno osim tebe a ako ti smetam banuj me i reci to je zato sto mi smetas a ne da smisljas neke izgovore. trudim se da budem korektan i objektivan u svakoj procjeni a ti i dalje seres izmisljas i prigovaras

  23. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by me_myself_and_I
    dobili su estoniju jucher, i to na strani.
    Da i napravili jedno od vecih iznenadjenja ali ljudi kako su se Madjari usrecili natuko ih Vels sa 2:1 u sred Madjarske, s tim da su Madjari dali gol iz penala.
    Loptare Loptare...
    A jos nesto ovo kazem jer je Vels isao sa potpuno drugacijim sastavom od onog koji je igrao kvalifikacije
    [size=4]P.F.C. Net Huligani[/size]

  24. #49
    big giant head Guest

    Default

    Quote Originally Posted by joksa
    3-5-2
    Disljenkovic

    Cirkovic Djordjevic Basa Vidic ???

    Duljaj Vukic Stankovic

    Ljuboja Delibasic

    Eto kad nece stari neka probaju mladi mada ne znam koga bih mjesto dekia ?

    uozbilji se covjece...koga bi ovakva ekipa mogla da dobije???
    na stranu to sto imas 10 igraca...

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joksa
    3-5-2
    Disljenkovic

    Cirkovic Djordjevic Basa Vidic ???

    Duljaj Vukic Stankovic

    Ljuboja Delibasic
    Ja bih samo umjesto Ljuboje ubacio Sava i umjesto Cirkovica stavio bih Krstajica. Ostalo bih ostavio.
    Io ci credo!

    Welcome



Page 2 of 27 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •