Page 1 of 28 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 684

Thread: Eurobasket 2013 Slovenia

  1. #1
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default Eurobasket 2013 Slovenia

    Sa nestrpljenjem iscekivana tema o Evropskom prvenstvu gdje napokon mozemo diskutovati o drugim reprezentacijama tokom prvenstva, komentarisati pripremne utakmice, igru, sastave, predvidjanja, favorite itd.Buduci da mi je ovo prvi topic koji otvaram, nadam se da ce tema naici na odobravanje moderacije i da se nece brisati.





    U narednih desetak dana ocekuje nas Evropsko prvenstvo u Kosarci koje ce se ovaj put odrzati u Sloveniji i na kojem ce ucestvovati i nasa reprezentacija..Evropsko prvenstvo ce se igrati u 4 grada: Ljubljana, Celje, Koper i Jesenice.Crna Gora ce igrati u Jesenicama gdje se nalazi u grupi B sa Litvanijom, Makedonijom, Bosnom i Hercegovinom, Letonijom i Srbijom.


    Location Picture City Arena Capacity Status Round
    Ljubljana Arena Stožice 12,500[13] Opened in 2010 Second and knockout stages
    Ljubljana Tivoli Hall 5,500 Opened in 1965 Preliminary stage
    Koper Bonifika Hall 5,000 Reconstruction completed in 2013 Preliminary stage
    Jesenice Podmežakla Hall 5,500 Reconstruction completed in 2013 Preliminary stage
    Celje Zlatorog Arena 5,500[14] Opened in 2003 Preliminary stage






    Ovaj Eurobasket su do sada obiljezili veliki broj izostanaka kako glavnih igraca tako i igraca rotacije i prema nekim novinarima ocekuje se mozda najslabije EP jos 1993 godine.No uprkos tome Evropska prvenstva u kosarci se sa nestrpljenjem ocekuju kao jedan od najvecih sportskih dogadjaja ove godine.6 najboljih ekipa obezbjedice plasman na Svjetsko prvenstvo sledece godine u Spaniji a posto je Spanija ucesnik i ovog EP i jedan od favorita moze se reci da ce Evropa imati 7 ucesnika na sledecem Svjetskom prvenstvu.

    Sistem takmicenja je takav da iz 4 kvalifikacione grupe u sledeci krug idu po 3 prvoplasirane reprezentacije iz svake grupe gdje se kreiraju 2 nove grupe sa po 6 ekipa gdje 4 prvoplasirane iz obje grupe idu u cetvrtfinale.




    Neke reprezentacije su vec izbacile zvanicne rostere za ovo Evropsko prvenstvo a ostatak se ocekuje da to ucine tokom sledece nedelje.

    edit:Ukoliko mislite da bi jos nesta trebalo dodati u ovaj prvi post sibnite mi pm.
    Last edited by MrTwister; 25-08-13 at 10:55.

  2. #2
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako mi je, poslije mucenja sa tekstualnim prenosom utakmice protiv Slovenije i naseg loseg finisa, pao mec Spa-Fra. Gledati Spance je uzivanje, vec deceniju, a posebno kad udje, uslovno receno, autsajder sa klupe i sam rijesi utakmicu.

    Morace drugi dobro da zapnu, i da se nadaju losem danu Spanaca, kako bi ih dobili.

  3. #3
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Vodimo u Istanbulu protiv Turaka 10 razlike posle 3 cetrvrtine. Solidna igra, Duda insistira na odbrani, u napadu ipak pusta slobodu(mnogo vecu nego npr. Dule Vujosevic).
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  4. #4
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,294
    Thanks Thanks Given 
    398
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Vodimo u Istanbulu protiv Turaka 10 razlike posle 3 cetrvrtine. Solidna igra, Duda insistira na odbrani, u napadu ipak pusta slobodu(mnogo vecu nego npr. Dule Vujosevic).
    Vi Hrvati Slovenci Srbi Crnogorci ko ste vi?
    I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,998
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    On igra, pa u pauzi meča surfuje


    Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy Note 2 x2
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  6. #6
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Krstooo View Post
    Vi Hrvati Slovenci Srbi Crnogorci ko ste vi?
    Srbi, ne znam sta je problem.
    Dobili smo Turke, zadnjih 5, 6 minuta Turci su u napadu igrali kosarku, a u odbrani rukomet. Ipak, privelo se kraju. Katic izdominirao nad Asikom. Nisam mogao da vjerujem koliko je do sad placen ovaj lik u NBA.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  7. #7
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    padoše i turci...laganica

  8. #8
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo i Luka je priznao sto je svakom normalnom bilo jasno da su Srbija i Litvanija trenutno za klasu ispred Crne Gore.
    imala je oci boje vejna, boje vejna boje runija

  9. #9
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,135
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    215 Posts

    Default

    Moram priznati da jeste, Srbija igra strašno organizovano i mogu reći da su jedni od favorita grupe, iako su bili, čini mi se u zadnjem šeširu.

    No ne znam kako mi izgledamo, a vjerujem da ćemo biti sve bolji i bolji, mada rezultati pripremnih tako nešto ne govore.

  10. #10
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bespotrebna izjava. Nadam se da je igraci nece procitati.
    Defetizam je primjeren nama, "real pesimistima" sa foruma (posluzice kao prevencija u slucaju razocarenja), ne selektoru. Nije njegova nesmotrena izjava samo stetna, nego je i polovicno (ne)tacna, u onom dijelu koji se odnosi na Litvaniju. Ako se poredimo sa Srbima, nivo igre njihove reprezentacije jeste trenutno napredniji, jesu favorit, uz to i reprezentacija sa najtalentovanijim igracima u nasoj grupi, ali nikako nijesu tim pred kojim treba, 10 dana uoci prvenstva, spustati gace. Sto ce se desiti ako izgubimo jedan od prva tri meca? Pod pretpostavkom da cemo izgubiti cetvrti, od Litvanije, to bi znacilo da igraci treba da se pripreme za najvazniju utakmicu, protiv Srbije, znajuci da onaj koji ih vodi ne vjeruje u njih? Ljepota.

  11. #11
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja vjerujem u ove momke! A vjerujem da i Luka ovo prica jer je namontirana prica za medije. Pustite vi pripremne utakmice, dajte nam Makedoniju pa da vidimo dje smo. Mislim da ce nasi biti minimum 60 posto bolji kad dodje takmicarski dio.
    all is worthwhile if the soul is not small .

  12. #12
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Ljudi, po n-ti put, pripreme su pripreme. Sad treba da zmurimo na to da je ista ta Srbija izgubila od Gruzije, na misice dobila Belgiju i pukla 30 razlike od Slovenije? Oni mogu da budu strasno opasni kad ih krene sut, ali su u principu divlja ekipa koja igra losu odbranu, sa po x slabih tacaka na svim pozicijama, a povrh svega imaju dosta tanku klupu. To sto su mladi i talentovani znaci i da njihova forma ne moze trajati. Naime, konstanta koja ide uz takve ekipe jeste oscilacije u igri, padovi i usponi... Hocu da kazem da kad imaju dobar dan mogu dobiti Spaniju u utakmici na 160+ poena, ali isto tako vec sledeceg mogu glatko izgubiti od Britanije, recimo...

    A Turska je raspad, inace, daleko od starih i slavnih dana.
    Last edited by johnny bravo; 26-08-13 at 00:37.
    In vino veritas

  13. #13
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    Bespotrebna izjava. Nadam se da je igraci nece procitati.
    Defetizam je primjeren nama, "real pesimistima" sa foruma (posluzice kao prevencija u slucaju razocarenja), ne selektoru. Nije njegova nesmotrena izjava samo stetna, nego je i polovicno (ne)tacna, u onom dijelu koji se odnosi na Litvaniju. Ako se poredimo sa Srbima, nivo igre njihove reprezentacije jeste trenutno napredniji, jesu favorit, uz to i reprezentacija sa najtalentovanijim igracima u nasoj grupi, ali nikako nijesu tim pred kojim treba, 10 dana uoci prvenstva, spustati gace. Sto ce se desiti ako izgubimo jedan od prva tri meca? Pod pretpostavkom da cemo izgubiti cetvrti, od Litvanije, to bi znacilo da igraci treba da se pripreme za najvazniju utakmicu, protiv Srbije, znajuci da onaj koji ih vodi ne vjeruje u njih? Ljepota.
    Ne bih bio baš toliko grub. Ako se dobro sjećaš, slične izjave pred mečevima sa Srbijom (naročito prvom) su bile i u kvalifikacijama

    "Utakmica u Beogradu predstavlja veliki izazov za našu reprezentaciju, koja se u ovim kvalifikacijama ponovo formira. Očekujem od igrača da u utakmicu uđu maksimalno motivisani shodno kvalitetu protivnika i važnosti meča. Ne bi trebalo da stvaramo imperativ u ovakvoj utakmici, jer je Srbija favorit. Već četiri godine predvodi ih Dušan Ivković i predstavljaju jednu od najjačih selekcija u Evropi"

    "Za nas je vema važno da izađemo sa svojim integritetom, prije svega u zalaganju i čvrstini, a volio bih da sačuvamo zdravlje i da u što boljem raspoloženju i stanju, otputujemo u Talin, gde nas očekuje možda i ključni meč u ovim kvalifikacijama"

    http://sport.blic.rs/Kosarka/Evropsk...kcija-u-Evropi

    Epilog znaš i sam.
    Dick Laurent is dead!

  14. #14
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ljudi, po n-ti put, pripreme su pripreme. Sad treba da zmurimo na to da je ista ta Srbija izgubila od Gruzije, na misice dobila Belgiju i pukla 30 razlike od Slovenije? Oni mogu da budu strasno opasni kad ih krene sut, ali su u principu divlja ekipa koja igra losu odbranu, sa po x slabih tacaka na svim pozicijama, a povrh svega imaju dosta tanku klupu. To sto su mladi i talentovani znaci i da njihova forma ne moze trajati. Naime, konstanta koja ide uz takve ekipe jeste oscilacije u igri, padovi i usponi... Hocu da kazem da kad imaju dobar dan mogu dobiti Spaniju u utakmici na 160+ poena, ali isto tako vec sledeceg mogu glatko izgubiti od Britanije, recimo...

    A Turska je raspad, inace, daleko od starih i slavnih dana.
    Nesto si permutovao, Srbija je dobila Sloveniju 25 razlike, a ne obratno. Belgija je bila potcjenjivanje prvo poluvrijeme, drugo je bilo rezultat 51:18, a odigrala je produzetke u Francuskoj. Gruzija je bila spustanje, a i neka je. Ne znam hoce li Teo igrati prvu fazu, vjerujem ipak da ce ulaziti.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  15. #15
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Uuuu, je li moguce? Ja sam sve vrijeme bio ubijedjen da je bilo obratno. Nema veze, ionako se moje ocjene nisu zasnivale na tom mecu.
    In vino veritas

  16. #16
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto li nam kuva Luka, da mi je znat...hmmm

  17. #17
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Ne bih bio baš toliko grub. Ako se dobro sjećaš, slične izjave pred mečevima sa Srbijom (naročito prvom) su bile i u kvalifikacijama

    "Utakmica u Beogradu predstavlja veliki izazov za našu reprezentaciju, koja se u ovim kvalifikacijama ponovo formira. Očekujem od igrača da u utakmicu uđu maksimalno motivisani shodno kvalitetu protivnika i važnosti meča. Ne bi trebalo da stvaramo imperativ u ovakvoj utakmici, jer je Srbija favorit. Već četiri godine predvodi ih Dušan Ivković i predstavljaju jednu od najjačih selekcija u Evropi"

    "Za nas je vema važno da izađemo sa svojim integritetom, prije svega u zalaganju i čvrstini, a volio bih da sačuvamo zdravlje i da u što boljem raspoloženju i stanju, otputujemo u Talin, gde nas očekuje možda i ključni meč u ovim kvalifikacijama"

    http://sport.blic.rs/Kosarka/Evropsk...kcija-u-Evropi

    Epilog znaš i sam.
    pa što je bio epilog prvog meča? Gazili su nas 36 minuta i onda uđe ona trojka srećno, to jest zabunom oko Dudine posljednje izmjene i neopreznošću Teodosića. Ajde malo da se, generalno, skala to veličanje pobjede u Areni jer smo nikako igrali i trebalo je da izgubimo. U Morači smo ih već nadigrali jer smo se uigrali, bili u seriji i bili na domaćem terenu.

    Inače, ne znam što da pišemo na ovu temu dok Luka ne saopšti 12 igrača, mada se i to više zna. Nema što komentarisat do 4.og septembra.
    imala je oci boje vejna, boje vejna boje runija

  18. #18
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Ništa ja ne sporim, već samo govorim da Luka generalno ima vrlo oprezne izjave koje ne djeluju obeshrabrujuće na naše igrače. Pogledaj post na koji sam odgovorio.

    Inače sam pesimista kad je u pitanju naša reprezentacija nakon otkaza Pekovića, a nadam se da griješim.
    Dick Laurent is dead!

  19. #19
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa upravo ti to kažem, ne valja ti poređenje, Luka je Srbiji prepustio ulogu favorita i Srbi su nas zgazili i nekako uspjeli da izgube na kraju. Tada su i bili favoriti, kao što su i sada. Luka je realan, i drago mi je što je takav, a da sam na mjestu igrača bio bi mi merak da se odmjerim sa favoritom i da dam sve od sebe da ga iznenadim. Samo takav pristup je potreban i protiv Makedonije i BiH, ne samo Srbije i Litvanije.
    imala je oci boje vejna, boje vejna boje runija

  20. #20
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Samo da ne bude da se Rajs džabe crnogorčio e pred put na turnir, novinar na tv vijesti u prilogu u kojem je intervjuisao Luku, reče da je Ročesti bliži tom mjestu. Gotivan mi je igrač Ročesti ali realno ne doprinosi taj nama potrebni kvalitet na tom mjestu. Izdvajanjem Litvanije i Srbije kao favorita Luka hoće da stavi akcenat na prve 3 utakmice gdje moramo tražiti šansu, a ako bude potrebno da se vadimo u zadnje dvije mnogo je za naš mentalitet povoljnije to pokušati sa pozicije autsajdera. Pametna izjava. Ja Srbiju uopšte ne vidim kao kandidata za visok plasman i mislim da im je ovakav pripremni period mač sa dvije oštrice. Opet su podgrijali očekivanja, nametnuli sebi pritisak, što uz dosta neiskusnih igrača i realno slabiji kvalitet nego inače znači da je dovoljan jedan loš dan da stvari krenu naopako po njih. Očekujem da se Španci prošetaju do postolja. Od nas, ne znam šta da očekujem, zavisi mnogo od prve utakmice. Ako to dobijemo minimum četfrtfinale a onda će zavisit od protivnika. Jedna utakmica u kojoj je sve moguće, ako to ne budu Španci.

  21. #21
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Ne bih bio baš toliko grub. Ako se dobro sjećaš, slične izjave pred mečevima sa Srbijom (naročito prvom) su bile i u kvalifikacijama

    "Utakmica u Beogradu predstavlja veliki izazov za našu reprezentaciju, koja se u ovim kvalifikacijama ponovo formira. Očekujem od igrača da u utakmicu uđu maksimalno motivisani shodno kvalitetu protivnika i važnosti meča. Ne bi trebalo da stvaramo imperativ u ovakvoj utakmici, jer je Srbija favorit. Već četiri godine predvodi ih Dušan Ivković i predstavljaju jednu od najjačih selekcija u Evropi"

    "Za nas je vema važno da izađemo sa svojim integritetom, prije svega u zalaganju i čvrstini, a volio bih da sačuvamo zdravlje i da u što boljem raspoloženju i stanju, otputujemo u Talin, gde nas očekuje možda i ključni meč u ovim kvalifikacijama"

    http://sport.blic.rs/Kosarka/Evropsk...kcija-u-Evropi

    Epilog znaš i sam.
    Stvar je u tome sto poraz na pocetku kvalifikacija, od reprezentacije koja je u tom trenutku zaista bila za klasu jaca, i ionako unaprijed vidjena kao pobjednik, ne bi nosio rizik za plasman ili "moranje" u sledecim mecevima. Izjednaciti ovakvu Srbiju sa Litvanijom (kakav god bio ishod njihove utakmice) i reci da je za klasu jaca od ostalih ekipa, to je bespotrebno precerivanje, posebno u okolnostima u kojima jedna utakmica moze da dovede u pitanje sve.

  22. #22
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Gledah sinoc Francuska-Spanija i dobise Spanci 86-85 nekim horogom Gasola 3 sec prije kraja.Dobra utakmica, bilo dosta smjenjivanja u vodjstvu Toni Parker izdominirao u zadnjoj cetvrtini 29 poena na kraju sa njegovim karakteristicnim prodorima i teskim sutevima koji ulaze uz dodatno slobodno bacanje, maltene sam igrao protiv Spanaca imadose Francuzi i solidnu prednost al se pred kraj spetljase, Serhio Rodrigez u zadnja 3 minuta 2 ukradene lopte, 2 asistencije(jedna alley oop za Rudya),trojka i njegov karakteristicni stopnpop za izjednacenje.Gasol dominirao na obje strane, citava centarska linija Francuza imala zajedno 12 poena i 10 faulova cini mi se.Batum bio dobar na pocetku posle stao, Lovernj koji je u prosloj protiv spanaca imao skoro double double ovaj put igrao samo 2 minuta.

    edit:
    Pored Voroncevicha za Rusiju sad imamo i ovo
    According to Edin Avdic Vladimir Lucic will not play for Serbia on EuroBasket. Big loss..
    Last edited by MrTwister; 27-08-13 at 13:11.

  23. #23
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Pa, s obzirom da nije odigrao nikednu utakmicu i nije neki gubitak...
    A kad smo kod Avdica:
    http://m.mondo.rs/cs/a609615/Kolumne...Drugi-dio.html

    Kako volim kad nas svi potcjenjuju
    In vino veritas

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,998
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Šteta što Peković ne igra...
    Mislim da bi drugi krug bio siguran onda.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Mislim da cemo bez njega bolje odigrat nego da je on tu. Veliki bi to pritisak bio za nas, ocekivanja. Ovako opusteno, pa dokle stignemo, a mislim da mozemo u drugi krug i ovako. Bosna, Latvija i Srbija padaju. Mozda i Makedonci. nadam se.
    Who let the dogs out

Page 1 of 28 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Depeche Mode 2013 Tour - Ušće, Beograd, Maj 2013
    By Enjoy_The_Silence in forum Muzika
    Replies: 174
    Last Post: 29-05-13, 17:44
  2. Prodajem PES 2013, F1 Formula 2013, World Of Warcraft PANDARIA
    By Local in forum Ostali oglasi
    Replies: 12
    Last Post: 25-09-12, 15:28
  3. EP u košarci (Eurobasket Lithuania 2011)
    By Jal Cargo in forum Ostali sportovi
    Replies: 559
    Last Post: 19-09-11, 23:14
  4. Voyage: crna gora - slovenia.
    By stinger in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 6
    Last Post: 28-07-08, 13:08
  5. Eurobasket 2005 SCG - najave, ocekivanja, komentari...
    By Hombre in forum Ostali sportovi
    Replies: 90
    Last Post: 26-09-05, 17:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •