Results 1 to 10 of 10

Thread: scenes...locked,stocked and shooted :)

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default scenes...locked,stocked and shooted :)

    dakle...scene koje su vam se najvishe svidjele.....nije bitan zanr....

    poslednje shto sam gledao je bio film DOG SOLDIERS....nishta specijalno ali scena na kraju me je zestoko najezila kad ga vukodlak uhvati za glavu i pochne da onaj mach stuze po njegovim zubima....bolesno

    Isijavanje....kad zena dzeka uzme papir i vidi da je pisao sve jedno te istu rechenicu...

    dastin hofman u Rain Man-u...apsolutno svaka scena me je odushevila

    ...ima josh ali cu posle ...
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  2. #2
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad pomenu Dastina sjetih se legendarnog filma Papilon kad na kraju ostaje sam na onom ostrvu bez smjelosti da se baci u more i potrazi slobodu...

    i sad prva koja mi pada na pamet je iz Blow sa chika Dzoni depom kad u zatvoru zamislja da ga posjecuje cerka i zavrsni kadar kad shvati da je samo to iz zarke zelje umislio... e to je jezivo brate.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  3. #3
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Exclamation Obrati paznju!

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS
    dakle...scene koje su vam se najvishe svidjele.....nije bitan zanr....

    poslednje shto sam gledao je bio film DOG SOLDIERS....nishta specijalno ali scena na kraju me je zestoko najezila kad ga vukodlak uhvati za glavu i pochne da onaj mach stuze po njegovim zubima....bolesno

    Isijavanje....kad zena dzeka uzme papir i vidi da je pisao sve jedno te istu rechenicu...

    dastin hofman u Rain Man-u...apsolutno svaka scena me je odushevila

    ...ima josh ali cu posle ...

    "[...]poslednje shto sam gledao je bio film DOG SOLDIERS....nishta specijalno[...]"
    -"Nista specijalno"? Nista specijano?!?!?!?!?!?! Ovakav komentar je nedopustiv, odma da se izvinis!

    I ako ces vec da koristis engleski, koristi ga kako valja brate!
    Proslo vrijeme glagola "shoot" jeste shot, ne "shooted". Nepravilni glagol. Djeco, djeco,...

    A sto se scena tice, evo jedna koju imam u glavu svaki put kad vidim helikoptere na tv: radi se o legendarnom "Apocalypse Now" i sceni kad Robert Duval napada Vijetkongovce helikopterima i pusta im Vagnera "da ih uplasi"
    I am the one who locks.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,133
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    404 Posts

    Default

    bio je prije pola godine ili nesto vise topic o najboljim muzicko(zvucno)-vizuelnim simbiozama na filmu. potrazi taj topic pa kazi nesto i na tu temu, bas me zanima sta ces da pridodas.
    ovo je vec pretesko (a istovremeno jednostavno), jer ima toliko scena da ne bih mogao ni top 10 da napravim bez stampeda...
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pade mi na pamet scena iz Kuma I: kada Michale Corleone krsti svoju sestricinu i dok izgovara: "Odricem se Satane" u isto vrijeme je egzekucija 5 sefova porodica.

    Pa, ona iz "Apocalipce Now" kada je lik koga tumaci Martin Shin govori sa Kurtz-om (Brando)... ona scena je odlicna.
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Shad0wLands
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u titanik kad jack uci rose da pljuje....
    my dark twin...the annihilating feminine
    ...does not need...civilizing

  7. #7
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    podgorica montenegro
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Moj izbor je scena "Sedam" kada Bred Pit dobija paket sa zeninom glavom , obozavam i kraj filma iz "sosenka", Pacino kada startuje m.Fafer u "Scaface", .... Pacino kada igra tango u "Miris zene " , "petparacke .. " kada se spremaju da siluju Vilisa ....

  8. #8
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    around here
    Posts
    47
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS
    dakle...scene koje su vam se najvishe svidjele.....nije bitan zanr....

    poslednje shto sam gledao je bio film DOG SOLDIERS....nishta specijalno ali scena na kraju me je zestoko najezila kad ga vukodlak uhvati za glavu i pochne da onaj mach stuze po njegovim zubima
    Kako je sick taj film...a najjacha scena kad onom liku ispane crijevo pa ga vraca natrag u utrobu
    "...Was it a vision, or a waking dream?
    Fled is that music - Do I wake or sleep?..."

  9. #9
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lilith
    u titanik kad jack uci rose da pljuje....
    pi pa kad mu ona bala ostane da visi :*
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol
    "[...]poslednje shto sam gledao je bio film DOG SOLDIERS....nishta specijalno[...]"
    -"Nista specijalno"? Nista specijano?!?!?!?!?!?! Ovakav komentar je nedopustiv, odma da se izvinis!

    I ako ces vec da koristis engleski, koristi ga kako valja brate!
    Proslo vrijeme glagola "shoot" jeste shot, ne "shooted". Nepravilni glagol. Djeco, djeco,...

    A sto se scena tice, evo jedna koju imam u glavu svaki put kad vidim helikoptere na tv: radi se o legendarnom "Apocalypse Now" i sceni kad Robert Duval napada Vijetkongovce helikopterima i pusta im Vagnera "da ih uplasi"
    pa iskreno recheno film i nije neki....efekti su vishe nego ogavni....gluma vukodlaka i vishe nego ochajna...pokreti pogotovu....tako da mi se ne svidja....svako ima svoje mishljenje jbi ga....ali zato je ona scena toliko jeziva kad mach skripi koliko idje moze(obozavam da gledam filmove sa maximalno pojachanim tonom ) dok mu ga gura u usta(malo dvosmisleno )


    i da.....nikad prevazidjena ratna scena....od chitavih 30tak minuta i prosto nezaboravna je iz "Saving Private Ryan"......ono samo genije moze da napravi...ISKRCAVANJE.......samo genije.....
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •