Thread: Kladionioca

  1. #90026
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,271
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default


















    PARTIZAN TACNO NA GRANICU. 139. Mislio sam da sam promasio kad tek vidim sad da je sve doslo.


  2. #90027
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    sto je ova muka biznismenu
    Who let the dogs out

  3. #90028
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    e kako ja nemam strpljenja da ovako cijedim kladionicu no kad igram ozbiljno igram sa 10-20 za 200-300 svaka casti bizmismenu
    Sono troppo sexy per lavorare.

    ПРАВДА ЗА ВЛАДА!

  4. #90029
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    88
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.flashscore.com/match/b57sJj05/#match-summary Igrao sam ovdje prvi set 1 u Hemingway, jesam li pao?

  5. #90030
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DJCHelon View Post
    http://www.flashscore.com/match/b57sJj05/#match-summary Igrao sam ovdje prvi set 1 u Hemingway, jesam li pao?
    Void. Kvota ce biti racunata 1.00

  6. #90031
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    88
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Void. Kvota ce biti racunata 1.00
    Sigurno, to za svaku kladionicu? Zahvaljujem

  7. #90032
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    117
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post

















    PARTIZAN TACNO NA GRANICU. 139. Mislio sam da sam promasio kad tek vidim sad da je sve doslo.

    Eee moj biznismenu, zamisli da se nije sjetio nas brat CodeName_22 otvoriti ovaj topic, zamisli dje bi se ti reklamirao sa svim ovim tiketima???

    Da li si mu zahvalan, sto je napravio ovaj topic?

    Nije sramota napisati s vremenom na vrijeme post zahvalnice kao npr:
    Druze CodeName_22 hvala ti sto si se sjetio da ovoj manjini i vecini otvoris topic gdje ce postaviti parove, tikete, misljenje, poneko i mlatiti po ovom topicu. Druze, hvala ti sto si se sjetio, da nekim kladionicarima otvoris marketing topic, kako bi postali s vremenom na vrijeme i face.

    Eto odprilike, slicnu zahvalnicu za brata bi mogli svi, svako od nas s vremenom da postavi, ja sam poceo prvi, a vi nastavljajte, cisto da budemo malo i zahvalni, jer nas je momak okupio i vidite i sami da je ovaj topic postao hit na ovaj forum.

    p.s sto se tiketa tice svaka cast, ali treba biti i zahvalan nekome sto se reklamises.
    Last edited by Dem_Baba_Dem; 28-01-14 at 01:04.
    NE DOZVOLJAVAM NIKOME DA ME ZGAZI,
    OSIM BOGA JEDNOG JEDINOG,
    KOJI ME JE STVORIO.

  8. #90033
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Kuku,Da vam majku za vazda...je li moguce ovo..Brooklyn vodi 103-102 i ima loptu 15 sekundi prije kraja i uzima im je Toronto i daje kos..A KUKU NE UMIJU AUT IZVEST KUKU...ja ovo ne vjerujem pa sve drugo mi je upalo..Mislio sam da sam strefio ovo..PIH KAKVA SLJAMOTINA OD TIMA LJUDI..pih..pih..Citavu utakmicu se nesto prenemazu raspadi ovi..pih..

  9. #90034
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    322
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Kuku,Da vam majku za vazda...je li moguce ovo..Brooklyn vodi 103-102 i ima loptu 15 sekundi prije kraja i uzima im je Toronto i daje kos..A KUKU NE UMIJU AUT IZVEST KUKU...ja ovo ne vjerujem pa sve drugo mi je upalo..Mislio sam da sam strefio ovo..PIH KAKVA SLJAMOTINA OD TIMA LJUDI..pih..pih..Citavu utakmicu se nesto prenemazu raspadi ovi..pih..

    Ja nisam mogo da vjerujem... I jos kazem necu ih igrati na hendikep, znao sam da ce se nesto izglupirati.. Ali ovoliko.. Ovo je previse...

  10. #90035
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milanese View Post
    Ja nisam mogo da vjerujem... I jos kazem necu ih igrati na hendikep, znao sam da ce se nesto izglupirati.. Ali ovoliko.. Ovo je previse...
    Ma i ja sam kreten sto ih igram uopste..Totalno nepouzdan tim..Eo dobili su prije ovoga 5 zaredom,rekao bi coek da ce ih odvalit + ovi bez glavnog igraca i oni se muce jedva i na kraj gube jer su kreteni..Sve mi je doslo.. Clippers >104.5, Minnesota 2,Phoenix 2 i Durant >33.5 i Netse 1 stavljam zadnje i bacaju me glibovi ti pih..Ne umiju da igraju samo sutiraju pa sto bude..Niko da krene u reket ili dvokorak..zato su i tu dje su..I trener im je ocajan..Vise ih necu igrat

    Evo kako su smradovi izgubili
    Last edited by miha; 28-01-14 at 04:22.

  11. #90036
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    518
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li probao neko ove dojave preko FB. vidim ima neki makedonac koji objavljuje redovno tikete. Trazi da se preko western unuona uplatio 100e da bi dao utakmicu?? redovno slikava tikete i cini mi se da nije photoshop varijanta?? ima li ko iskustva??

  12. #90037
    Join Date
    May 2011
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Archibase View Post
    Je li probao neko ove dojave preko FB. vidim ima neki makedonac koji objavljuje redovno tikete. Trazi da se preko western unuona uplatio 100e da bi dao utakmicu?? redovno slikava tikete i cini mi se da nije photoshop varijanta?? ima li ko iskustva??
    Mani se toga, ne postoje dojave... još pogotovu ne na fejsbuk.
    Tako je i moj kolega nasjeo pa uplatio 70evra, i dobio šipak. (i da,. bilo je sve uvjerljivo, majstorski odrađeno,. prevara do prevare)

  13. #90038
    Join Date
    May 2011
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako vi ide ova preplata na dvoznak, kakav je score u %, valjaju li jim analize?

  14. #90039
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Archibase View Post
    Je li probao neko ove dojave preko FB. vidim ima neki makedonac koji objavljuje redovno tikete. Trazi da se preko western unuona uplatio 100e da bi dao utakmicu?? redovno slikava tikete i cini mi se da nije photoshop varijanta?? ima li ko iskustva??
    Imas po forumu nedje objasnjeno kako to funkcionise.

    Uglavnom posalje trojici jedinicu, trojici x i trojici 2 i onda 3 sigurno dobijaju i sire mrezu glupana

  15. #90040
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    518
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jesm al ovaj ide na varijatene 2-1 i 1-2..al stvarno vazda pored utakmice i vremena igranja , pokriva seriski broj tiketa, tako da mi je to sumnjivo

  16. #90041
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Imas po forumu nedje objasnjeno kako to funkcionise.

    Uglavnom posalje trojici jedinicu, trojici x i trojici 2 i onda 3 sigurno dobijaju i sire mrezu glupana
    To je jedan nacin od hiljadu nacina,mada ta fora se odavno koristi,dosta je izlizana,moze se lako provjeriti,poslati tome tipu sa 2-3 razlicita profila/maila poruku pa vidjeti,tako da se sada ide sa necim drugo

    @ Archibase

    Upravo to,sada (vec duze vrijeme) su aktuelni prelazi jer sa njima najbolje primame klijente,a to je sve jedna velika glupost,procice vremena dok ljudi ne ukapiraju da ne postoje dojave na fb...meni samo nije jasno koliko je rasprostranjeno vjerovanje medju ljudima u te dojave,kao droga,znam masu ljudi sto vjeruju u to ali ajde sto vjeruju,nego mnogi kazu da je to sve prevara ali isto kad vide neku "primamljivu" stranicu kazu "pogledaj sto je ovaj pogodio,mislim da ovaj ima prave dojave" (imam ljude ovakvog misljenja u kuci ) ...ja vam kazem da je bukvalno svaka stranica lazna i da su bas sve prevare,a vjerujte mi da znam o cemu pricam jer imam iskustva na tom polju...i da,sve je moguce odraditi na photoshopu,ali bukvalno sve,svaku vrstu tiketa sto se postavi

  17. #90042
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    518
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    al opet poznajem momka sto je prije 2 nedjelje imao dvije dojave, jedna je dosla, druga nije. pa je opet u prosli utorak imao dojave, obje su dosle. Tako da vjerovatno da ima tih namestaljki, samo treba naci prave.

  18. #90043
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    518
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i sve su dojave 2-1 i 1-2 . kvota po 30.00

  19. #90044
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Archibase View Post
    al opet poznajem momka sto je prije 2 nedjelje imao dvije dojave, jedna je dosla, druga nije. pa je opet u prosli utorak imao dojave, obje su dosle. Tako da vjerovatno da ima tih namestaljki, samo treba naci prave.
    A on je tebi te meceve poslao prije pocetka ili si ih ti vidio prije pocetka ? (Ako si ih vidio posle zavrsetka meca,to se ne broji jer se to lako namjesta)

  20. #90045
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    518
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma njemu je javio jedan drug. a uplatio je covjek i dobio.

  21. #90046
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PODGORICA
    Posts
    2,495
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Pustite praznu pricu o dojavama sa fb to ne postoji no dajte danas neku kvoticu 5,6-7


  22. #90047
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    88
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Kuku,Da vam majku za vazda...je li moguce ovo..Brooklyn vodi 103-102 i ima loptu 15 sekundi prije kraja i uzima im je Toronto i daje kos..A KUKU NE UMIJU AUT IZVEST KUKU...ja ovo ne vjerujem pa sve drugo mi je upalo..Mislio sam da sam strefio ovo..PIH KAKVA SLJAMOTINA OD TIMA LJUDI..pih..pih..Citavu utakmicu se nesto prenemazu raspadi ovi..pih..
    Vidim da nisu samo mene unisitili, a citavu utakmicu su gubili i povedu 3 razlike i izgube i to kako

  23. #90048
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,933
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Partizan-Lokomotiva 2, može i sa jačim hendikepom, npr -4.5 koju bet365 cijeni sa 2.18
    Jeste da je utakmica tek u petak ali će sigurno nivelisati kvote do tad.
    Partizan je nagrđen povredama (od ranije Bertans i Vesterman, od skora Milosavljević i Tepić).
    I da se pojačaju u ovih par dana, nemaju pravo igranja u EL.

  24. #90049
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  25. #90050
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    eo da probamo danas da ih oprlimo.

    Liverpul 1-1
    Noric 2+pp
    Kvota 9

    Arsenal 2-2
    Reding 1-1
    Lokeren 1-1

    Kvota 20

    I sve tugedr kvota 180

Page 3602 of 4685 FirstFirst ... 2602310235023552359235983599360036013602360336043605360636123652370241024602 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •