View Poll Results: Ko osvaja?

Voters
198. You may not vote on this poll
  • Atalanta

    5 2.53%
  • Bologna

    0 0%
  • Cagliari

    0 0%
  • Catania

    0 0%
  • Chievo

    0 0%
  • Fiorentina

    12 6.06%
  • Genoa

    1 0.51%
  • Internazionale

    20 10.10%
  • Juventus

    65 32.83%
  • Lazio

    16 8.08%
  • Livorno

    1 0.51%
  • Milan

    28 14.14%
  • Napoli

    11 5.56%
  • Parma

    2 1.01%
  • Roma

    21 10.61%
  • Sampdoria

    1 0.51%
  • Sassuolo

    7 3.54%
  • Torino

    0 0%
  • Udinese

    2 1.01%
  • Verona

    6 3.03%
Page 72 of 305 FirstFirst ... 226268697071727374757682122172 ... LastLast
Results 1,776 to 1,800 of 7617

Thread: Calcio Serie A, Sezona 2013/2014

  1. #1776
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Ljorente ima itekako tehnike i znanja, ali Mirko je za sad ispred njega. Pa ko se bolje pokaže.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  2. #1777
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako se zove onaj histericni brkica sto se dere Baaaaloooo Baaaaaloooo Baaaaaloo?

  3. #1778
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Brano Milačić
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  4. #1779
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne bih rekao da Konte treba da se dvoumi između Ljorentea i Vučka,nego između Teveza i Vučka.To jeste,nema dvoumljenja,Tevez je jednostavno bolji igrač.Ono što hoću da kažem je da Tevez i Vučinić,makar po meni,obavljaju istu/sličnu ulogu u igri ekipe,ne Vučinić i Ljorente.Ljorente je knjiški primjer centarfora koji je obavezan dio svake ozbiljne ekipe (usput,nije da je jednodimenzionalan poput Inzagija i ne učestvuje u građenju igre,ali to je već druga tema).Ova dvojica su više ta spona između njega i ostatka ekipe,tu su da odigraju završni pas (kad već igraju bez trekvartiste,jel),kretanjem oslobode prostor u kaznenom,naprave nešto iz ničega.
    Vjerujem da će prije ili kasnije i Tevez i Ljorente biti starteri,bilo bi suludo ne iskoristiti takav tandem.Još bolja stvar je to što imaju Vučinića kao džokera s klupe,da dodatno zagorča život protivničkoj odbrani.
    Raise my hammer,take my aim

  5. #1780
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Meni se svidja ovako kako je sad.. niko nema zagarantovano mjesto (iako Tevez jasno ima blagu prednost jer je u najboljoj formi trenutno) tako da svi moraju da daju sve od sebe da bi bili u prvih 11.

  6. #1781
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Need2rock View Post
    Ne bih rekao da Konte treba da se dvoumi između Ljorentea i Vučka,nego između Teveza i Vučka.To jeste,nema dvoumljenja,Tevez je jednostavno bolji igrač.Ono što hoću da kažem je da Tevez i Vučinić,makar po meni,obavljaju istu/sličnu ulogu u igri ekipe,ne Vučinić i Ljorente.Ljorente je knjiški primjer centarfora koji je obavezan dio svake ozbiljne ekipe (usput,nije da je jednodimenzionalan poput Inzagija i ne učestvuje u građenju igre,ali to je već druga tema).Ova dvojica su više ta spona između njega i ostatka ekipe,tu su da odigraju završni pas (kad već igraju bez trekvartiste,jel),kretanjem oslobode prostor u kaznenom,naprave nešto iz ničega.
    Vjerujem da će prije ili kasnije i Tevez i Ljorente biti starteri,bilo bi suludo ne iskoristiti takav tandem.Još bolja stvar je to što imaju Vučinića kao džokera s klupe,da dodatno zagorča život protivničkoj odbrani.
    #onokad navijac Milana najbolje sagleda situaciju u Juventusu. Sad sam htio ovo da napisem.

    Inace, uvijek i u svakom timu bih potpisao Pipa
    Last edited by Lucianeddu; 23-09-13 at 12:19.

  7. #1782
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ima li ko info. kad se vracu ovi Milanovi povrijedjeni igraci? Sad su ostali i bez Balotelija naredne 2-3 utakmice, tako da ce u najmanju ruku ponoviti start iz prosle godine.

  8. #1783
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1,371
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holjo View Post
    Ima li ko info. kad se vracu ovi Milanovi povrijedjeni igraci? Sad su ostali i bez Balotelija naredne 2-3 utakmice, tako da ce u najmanju ruku ponoviti start iz prosle godine.
    25 Bonera (20 giorni), 2 De Sciglio (30 giorni), 26 Silvestre (20 giorni), 11 Pazzini (45 giorni), 92 El Shaarawy (20 giorni), 18 Montolivo (20 giorni), 22 Kakŕ (25 giorni)

  9. #1784
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by rai domenica 81 View Post
    25 Bonera (20 giorni), 2 De Sciglio (30 giorni), 26 Silvestre (20 giorni), 11 Pazzini (45 giorni), 92 El Shaarawy (20 giorni), 18 Montolivo (20 giorni), 22 Kakŕ (25 giorni)
    Znaci imace gori start nego prosle sezone

  10. #1785
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Budva
    Posts
    3,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve pare na Bolonju u srijedu a ?

  11. #1786
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1,371
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    daj kuću i dvorište pride,slobodno!

  12. #1787
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ma dobija Milan, spasice ih Alegrijev pulen - Matri!

  13. #1788
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    A to ti znaš poslije jednog meča Ljorentea u Juventusu.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  14. #1789
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koji nije gledao.

  15. #1790
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gledao sam vecinu meceva Juvea do dolaska Mirka kao i 90% od kad je on tu. Imate navijaca Juventusa koji pise ovuda koji to moze da potvrdi. Tako da tu pricu ostavite za nedje drugo. Nisam ja kriv sto gledate Vucinica ka' Boga. Ispade da Juventus ne moze bez Vucinica nista. Ko j*be Pirla, Vidala, Bufona, Kjelinija, Barzaljija. Bez Vucinica Juventus titule ne bi gledao. Ja ga iskreno ne mogu podnijet', jos od onog baraza u Pragu i izigravanja manekena zakljucno sa onom zurkom koju je pravio posle poraza od Ukrajine.
    Last edited by desert de Lleó; 23-09-13 at 13:18.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  16. #1791
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.whoscored.com/Statistics
    Ne znam koliko je ovaj sajt relevantan, ali eto, fin podatak. Prva ekipa u Evropi po statistici prikazane igre, Internazionale. Ali ono sto jos vise mi se svidja, prvi igrac poslije Messia po prosjecnoj ocjeni u 5 najboljih liga Evrope, Ricky. Palacio i Campagnaro takodje medju prvih 20.
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  17. #1792
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka čast! Raduje povratak Intera na pravi put, na ono što smo navikli da gledamo: sigurne pobjede, rezultatski isplativa igra, efikasnost i odlučnost! Čestitam svim navijačima Intera na odličnom startu sezone, pa da potraje!

    Ono što ja mogu, kao objektivan posmatrač, da primijetim jeste veliki uspon forme Džonatana, koji je juče protiv Sasuola podsjećao na Majkona iz najboljih dana (iako Sasuolo, je li nije neki relevantan parametar, ali svakako), odlično pozicioniranje Alvareza, sigurnost Handanovića i distribuciju lopte na sredini koja je izgledala sasvim pristojno. Macari radi odličan posao, a ovakav start sezone može samo da bude boost fudbalerima Intera da u nastavku pružaju sve bolje partije.

    Posebno sam (lično) srećan zbog povratka Dijega Milita, i to kakvog! Dva gola za velikog majstora!

  18. #1793
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post
    Gledao sam vecinu meceva Juvea do dolaska Mirka kao i 90% od kad je on tu. Imate navijaca Juventusa koji pise ovuda koji to moze da potvrdi. Tako da tu pricu ostavite za nedje drugo. Nisam ja kriv sto gledate Vucinica ka' Boga. Ispade da Juventus ne moze bez Vucinica nista. Ko j*be Pirla, Vidala, Bufona, Kjelinija, Barzaljija. Bez Vucinica Juventus titule ne bi gledao. Ja ga iskreno ne mogu podnijet', jos od onog baraza u Pragu i izigravanja manekena zakljucno sa onom zurkom koju je pravio posle poraza od Ukrajine.
    Bolje ti ostavi priču neđe drugo, jer pojma nemaš o Juventusu. To si pokazao kroz neke sitne primjere prije svega, kao kad si rekao da će protiv Kopenhagena vjerovatno Giovinco zaigrati. Tako da ne nastavljaj tako ti svega, samo se još više prosipaš pred svim navijačima Juventusa ovdje. I jasno mi je koliko si gledao Juve, posebno mečeve u kojima Mirko nije igrao prošle dvije sezone.

    Upravo si nam dao sve odgovore sa ovim boldovanim.
    Last edited by Albatros; 23-09-13 at 13:28.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  19. #1794
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa e pokazao sam da nemam pojma o Juventusu jer sam rekao da ce mozda Giovinco igrat'. To je to. Jebalo sve ako ja tebi moram da dokazujem koliko znam o Juventusu.

    Ja ti kazem da sam gledao 90% utakmica Juventusa. I to sam gledao sa momkom koji navija za Juve. No, nema rasprave sa vama odje. Neka bude da je Vucinic bog Torina. Veci je od Platinia, Zidana, Del Piera, Nedveda i ostalih genijalaca.
    Last edited by desert de Lleó; 23-09-13 at 13:33.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  20. #1795
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Ok, možda nije najrelevantniji dokaz, ali dovoljno je pogledati 2 meča sa Mirkom i 2 bez njega i ne bi pričao ovu priču.

    edit: Zbilja, sjećam se da gledaš Juve često. Onda si mi još nejasniji.

    "Neka bude da je Vucinic bog Torina. Veci je od Platinia, Zidana, Del Piera, Nedveda i ostalih genijalaca."

    Na ovo ne zaslužuješ ni odgovor, jer je previše glupa rečenica, ali ajde... U odnosu na broj kreativaca u sadašnjem Juventusu je iznad. Do dolaska Teveza nijesi imao osim Pirla čovjeka sa puno ideja. Markizio je box-to-box igrač i više vremena posvećuje trčanju i zatvaranju, a Gio se izgubio prošle godine i petljao previše. Da su ovi ljudi sad u Juve pa da ti rečenica ima imalo smisla...
    Last edited by Albatros; 23-09-13 at 13:38.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  21. #1796
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najbitniji igrači za igru Juventusa su Vidal i Markizio (ili Pogba, zavisno ko od njih dvojice igra). To što oni kvalitetom ne odgovaraju Jaji Tureu, Buskecu, Alonsu, Keriku ili ne znam kome već je totalno nebitna priča.

    Pirlo je kreativac, od 30 i kusur godina. Ova dvojica koji igraju iza njega moraju da trče i navlače protivnike na sebe, kako bi ovome dozvoljavali da ''diše''. Kad to ne rade, Pirlo je u problemu, Juventus je u problemu, lopta je kod protivnika. Čisti dokaz toga je dvomeč sa Bajernom prošle sezone u Evropi.

    U ovom momentu je totalno nebitno da li su u napadu Vučinić i Tevez, ili Vučinić i Ljorente, ili Ljorente i Tevez. Mnogo je bitnije koliko Pirlo ''diše'' na sredini, jer ako je on pod konstantnim presingom, Juventusu ne bi mnogo značili ni van Persi ili Drogba iz najboljih dana. To je toliko prosto...

  22. #1797
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Pričamo o najbitnijim igračima za kreativnost u juventusovoj igri.

    Quote Originally Posted by Alzamendi View Post
    To je toliko prosto...
    To i jeste toliko prosto, da to svi znamo.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  23. #1798
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ljorente je juče odigrao loše ( izuzev toga gola) dok je mirko u zadnjih 20-ak min odigrao katastrofalno (svaku loptu izgubio - liše onog genijalnog pasa za islu), još je pride zaradio i žuti za nepoterbnu nervozu...

    da ljorente ima tehnike to ne dovodim u pitanje, ali je juče djelovao presporo, ne samo kretanje već i pasovi kojim usporava akcije, tako da po meni prednost treba dati mirku, makar sad za sad
    ...

  24. #1799
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako ti misliš da je Mirko Vučinić igrač koji donosi kreativnost Juventusu, grdno se varaš. Kreativnost na terenu donose prednji i zadnji vezni igrači, svi koji igraju ispred njih su egzekutori šansi koje oni stvore. Druga je stvar što Mirka niko ne posmatra kao ''9'' jer svojim izgledom, građom i znanjem to nije.

    On se toliko trudi da liči na Dejana Savićevića, da to postaje malo zamorno. Mirko igra ono oldschool krilo, koje nema brzinu, ali je lukav i ima tehniku. Zbog pozicije koju igra nema toliki uticaj na povećanje kreativnosti u ukupnoj igri, a i nije baš u godinama da se privikava na igranje prednjeg veznog ili polušpica, kako li se to već zove danas.

  25. #1800
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Nemam snage.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

Page 72 of 305 FirstFirst ... 226268697071727374757682122172 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Telekom 1. Crnogorska Fudbalska Liga - sezona 2013/2014
    By Montenegrino-CT in forum Fudbal
    Replies: 1343
    Last Post: 18-07-14, 11:57
  2. Barclays Premier League - Sezona 2013. / 2014.
    By Beethoven's C*** in forum Fudbal
    Replies: 5950
    Last Post: 19-05-14, 06:55
  3. Serie A - sezona 2012/2013
    By MaR10 in forum Fudbal
    Replies: 11125
    Last Post: 03-06-13, 13:11
  4. Calcio Serie A 2007/08
    By Katunjanin in forum Ostali sportovi
    Replies: 2113
    Last Post: 04-06-08, 15:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •