Page 44 of 68 FirstFirst ... 3440414243444546474854 ... LastLast
Results 1,076 to 1,100 of 1677

Thread: Odgledah:

  1. #1076
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,395
    Thanks Thanks Given 
    751
    Thanks Thanks Received 
    2,215
    Thanked in
    1,677 Posts

    Default

    Ja odavno ne pogledah film da valja, tako da ti ne mogu pomoć..
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  2. #1077
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Odgledah dva u zadnjih par dana

    The Outfit

    https://www.imdb.com/title/tt14114802/

    i

    El robo del siglo (The heist of the century)

    https://m.imdb.com/title/tt10948718/

    Oba su mi dobro pala. Jednostavno drže pažnju.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  3. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  4. #1078
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,287
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,614
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Odgledah napokon "El Camino".

    Odavno sam planirao ali nikako da ga pogledam.

    Iskreno ne znam ni sto sam pogledao ili sto bi koleginica iznad rekla "mogao sam i bez toga".

    Poslije fantasticnog 'Breaking Bad'-a, ovo mi je totalna glupost bez ikakve price i poente. Preduge i nepotrebne scene, razvlacenje dosade do maksimuma, kao da je cilj bio da se probije 2 sata pa kako god.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  5. #1079
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,824
    Thanks Thanks Given 
    1,661
    Thanks Thanks Received 
    2,053
    Thanked in
    845 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Vrtio mi se "Uncut Gems" vec neko vrijeme na Netflix-u da pogledam.. vidim visoke ocjene svuda (92% Rotten Tomatoes, 91% Metacritic, 7.5 IMDB)

    Kakvo smece nadaleko. Kakva tortura od preko 2 sata koju sam morao gledam iz dva puta, ni sam ne znam zasto.

    Ovo je vjerovatno i poslednji put da uopste gledam ove ocjene i sl. jer ovo veze s' mozgom nema.
    I ia sam se zaebao isto al sam ga batalio na pola. Žena se zaebala pa gledala do kraja. Nepbicno je stvarno da je dobro ocjenjen. Ne desava se to cesto. Metakritika je meni uglavnom ok


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  6. The Following User Says Thank You to Caesar For This Useful Post:


  7. #1080
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,287
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,614
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    I ia sam se zaebao isto al sam ga batalio na pola. Žena se zaebala pa gledala do kraja. Nepbicno je stvarno da je dobro ocjenjen. Ne desava se to cesto. Metakritika je meni uglavnom ok

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Izgleda ja u zadnje vrijeme samo ciljam ove sa visokim ocjenama a onda se u potpunosti razocaram.

    Pocecu da jurim ove sa ocjenom ispod 5/10 ili 50%. Da jurim nekog Brus Vilisa, Nikolas Kejdza i sl.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  8. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  9. #1081
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,422
    Thanks Thanks Received 
    348
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    Ekipa može li predlog za neki film sa Netflixa ili HBO?

  10. #1082
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    318
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Van Helsing (2004)
    https://www.imdb.com/title/tt0338526/

    Bzvz.
    M. Day Shalimar.

  11. #1083
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    318
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    The seventh sign (1988)
    https://www.imdb.com/title/tt0096073/

    Može se pogledati.
    M. Day Shalimar.

  12. #1084
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Izgleda ja u zadnje vrijeme samo ciljam ove sa visokim ocjenama a onda se u potpunosti razocaram.

    Pocecu da jurim ove sa ocjenom ispod 5/10 ili 50%. Da jurim nekog Brus Vilisa, Nikolas Kejdza i sl.
    Ovaj novi avatar ti je baš zaheban btw. Tmuran.. pretmuran možda.

    Nego, drugo nešto oću da te pitam,

    Koliko primijetih, makar nekoliko zadnjih "odgledavanja" koje si naveo, bi određeni pattern.
    Sve samo golo "smeće" i užas. A filmovi za koje se s priličnom sigurnošću može reći da su u okviru od "pa eto"-"može proć"-"pristojno" ili tako nešto. No svakako daleko od "smeća".
    Btw, da si rekao da je neizrecivo smeće ovaj novi "Uncharted" s Wahlbergom i Hollandom, e to apsolutno stoji!

    Otud pitanje -Da nije što do oka posmatrača?! Zasićenje, prerastanje filmova in general?!


    -------------------


    Što se tiče ove noćne more koja nikako da se završi, gdje svako malo "još jedan film o Betmenu", valjda jer nikad dosta zdravija betmenova.

    Betko ovogodišnji, (tek da nije betko), sasvim dobar. Iznenađujuće dobra akciona krimi drama.

    Nažalost, film ove magnitude ovih dana, bez kakvog super heroja, (primarno Betmena), praktično nije moguć.
    Što je poražavajuće ako ćemo pravo, ali valjda -su to takva vremena bila, je li.

  13. #1085
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,810
    Thanks Thanks Given 
    2,211
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    343 Posts

    Default

    Nema trika da mogu odgledat noviji film, betmena cu sacekat neki dobar hd kvalitet.

    Naletih na hrt2 na Taxi Driver, vazda se na neki kanal upecam a da ja pustim nesto ne ide osim tu i tamo poneka serija.

  14. #1086
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,419
    Thanks Thanks Given 
    5,553
    Thanks Thanks Received 
    4,992
    Thanked in
    2,083 Posts

    Default

    Za nekog ko ne prati niti se interesuje o DC univerzumu, poslije Lego Betmena () ovo je najbolji film o Betmenu. Kako ide ka kraju film je sve bolji i bolji, i SPOJLER (ne znam kako se vidi na tapatalku pa cu odvojiti novi red)
    zao mi je sto se nije mracnije zavrsio, da nema tih herojskih scena na samom kraju utisak bi bio mnogo jaci

    Ono sto me odusevilo je par kadrova, scena, kako god, poput jurnjave za Pingvinom, ili one scene izlaska zi lifta, koja je ukljucena u traileru. I momenat koji zapazih, a vidim da nisam jedini, je muzicka tema koja podsjeca na Imperijski mars
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  15. The Following 3 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  16. #1087
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,287
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,614
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NexusVI View Post
    Ovaj novi avatar ti je baš zaheban btw. Tmuran.. pretmuran možda.

    Nego, drugo nešto oću da te pitam,

    Koliko primijetih, makar nekoliko zadnjih "odgledavanja" koje si naveo, bi određeni pattern.
    Sve samo golo "smeće" i užas. A filmovi za koje se s priličnom sigurnošću može reći da su u okviru od "pa eto"-"može proć"-"pristojno" ili tako nešto. No svakako daleko od "smeća".
    Btw, da si rekao da je neizrecivo smeće ovaj novi "Uncharted" s Wahlbergom i Hollandom, e to apsolutno stoji!

    Otud pitanje -Da nije što do oka posmatrača?! Zasićenje, prerastanje filmova in general?!


    -------------------


    Što se tiče ove noćne more koja nikako da se završi, gdje svako malo "još jedan film o Betmenu", valjda jer nikad dosta zdravija betmenova.

    Betko ovogodišnji, (tek da nije betko), sasvim dobar. Iznenađujuće dobra akciona krimi drama.

    Nažalost, film ove magnitude ovih dana, bez kakvog super heroja, (primarno Betmena), praktično nije moguć.
    Što je poražavajuće ako ćemo pravo, ali valjda -su to takva vremena bila, je li.
    Pa bilo do filma ili do mene, ja samo javih svoje subjektivno misljenje. Nisam pisao profesionalne kritike na odgledane filmove.

    Uostalom, mislim da je bilo DVA filma, iz tvog 'reagovanja' bi neko rekao da sam u zadnjih par dana napiao za STO filmova da su totalno smece.

    Vjerujem da je film kao sto je 'Uncut Gems' dosta 'polarizing/divisive' i da neko uziva u toj tenziji dok meni ide na zivce. Mozda "smece" nije adekvatan termin ali eto... meni je bio naporan i besmislen te smatram da sam izgubio ukupno 2 sata na njega a nisam bas morao.

    A 'El Camino' smatram da je objektivno los film. Moze se izvuc' Jesse-jeva gluma ili neki manje bitni elementi da su prihvatljivi ali kompletan film i prica koja traje preko 2 sata bez ikakve poente je objektivno losa. Volio bi da cujem neku 'odbranu' filma, tj. nekoga ko smatra da je film po icemu vrijedan gledanja jer mi to zvuci kao nemoguca misija.

    Betmene, supermene i akvamene ne gledam, apsolutno me taj tip filmova ne zanima niti bi ih gledao, da mi neko plati. Opet kontam da mnogi uzivaju u njima ali bi ja prije odgledao animirani crtani film (koje inace ne gledam) nego bilo koji film super heroja, DC univerzuma ili sta vec. Ta tematika je par paralelnih univerzuma daleko od mog i nema ni 0.0001% preklapanja kad su oni u pitanju. To apsolutno ne znaci da su losi, smece ili bilo sta slicno, jednostavno mene licno apsolutno ne zanimaju i to je to.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  17. #1088
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,178
    Thanks Thanks Given 
    15,109
    Thanks Thanks Received 
    3,754
    Thanked in
    2,683 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Pa bilo do filma ili do mene, ja samo javih svoje subjektivno misljenje. Nisam pisao profesionalne kritike na odgledane filmove.

    Uostalom, mislim da je bilo DVA filma, iz tvog 'reagovanja' bi neko rekao da sam u zadnjih par dana napiao za STO filmova da su totalno smece.

    Vjerujem da je film kao sto je 'Uncut Gems' dosta 'polarizing/divisive' i da neko uziva u toj tenziji dok meni ide na zivce. Mozda "smece" nije adekvatan termin ali eto... meni je bio naporan i besmislen te smatram da sam izgubio ukupno 2 sata na njega a nisam bas morao.

    A 'El Camino' smatram da je objektivno los film. Moze se izvuc' Jesse-jeva gluma ili neki manje bitni elementi da su prihvatljivi ali kompletan film i prica koja traje preko 2 sata bez ikakve poente je objektivno losa. Volio bi da cujem neku 'odbranu' filma, tj. nekoga ko smatra da je film po icemu vrijedan gledanja jer mi to zvuci kao nemoguca misija.

    Betmene, supermene i akvamene ne gledam, apsolutno me taj tip filmova ne zanima niti bi ih gledao, da mi neko plati. Opet kontam da mnogi uzivaju u njima ali bi ja prije odgledao animirani crtani film (koje inace ne gledam) nego bilo koji film super heroja, DC univerzuma ili sta vec. Ta tematika je par paralelnih univerzuma daleko od mog i nema ni 0.0001% preklapanja kad su oni u pitanju. To apsolutno ne znaci da su losi, smece ili bilo sta slicno, jednostavno mene licno apsolutno ne zanimaju i to je to.
    Ne znam da li si gledao animirane od Mijazakija, iako naizgled studio ghibli izgleda za djecu daleko je kompleksnija tematika a animacija je vrhunska.

    Isprepletano toliko tema na jedan lucidan način, posebno mi je dobar Haurijev pokretni zamak, Porco Rosso i Grad mačaka.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  18. #1089
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Pa bilo do filma ili do mene, ja samo javih svoje subjektivno misljenje. Nisam pisao profesionalne kritike na odgledane filmove.

    Uostalom, mislim da je bilo DVA filma, iz tvog 'reagovanja' bi neko rekao da sam u zadnjih par dana napiao za STO filmova da su totalno smece.

    Vjerujem da je film kao sto je 'Uncut Gems' dosta 'polarizing/divisive' i da neko uziva u toj tenziji dok meni ide na zivce. Mozda "smece" nije adekvatan termin ali eto... meni je bio naporan i besmislen te smatram da sam izgubio ukupno 2 sata na njega a nisam bas morao.

    A 'El Camino' smatram da je objektivno los film. Moze se izvuc' Jesse-jeva gluma ili neki manje bitni elementi da su prihvatljivi ali kompletan film i prica koja traje preko 2 sata bez ikakve poente je objektivno losa. Volio bi da cujem neku 'odbranu' filma, tj. nekoga ko smatra da je film po icemu vrijedan gledanja jer mi to zvuci kao nemoguca misija.

    Betmene, supermene i akvamene ne gledam, apsolutno me taj tip filmova ne zanima niti bi ih gledao, da mi neko plati. Opet kontam da mnogi uzivaju u njima ali bi ja prije odgledao animirani crtani film (koje inace ne gledam) nego bilo koji film super heroja, DC univerzuma ili sta vec. Ta tematika je par paralelnih univerzuma daleko od mog i nema ni 0.0001% preklapanja kad su oni u pitanju. To apsolutno ne znaci da su losi, smece ili bilo sta slicno, jednostavno mene licno apsolutno ne zanimaju i to je to.

    Bah, živjeh u uvjerenju da kad se kaže, "nekoliko", to znači 3-4. U ovom slučaju radi se o tri, dva koja evo pominješ i Look Up.
    Kako dođe do, da neko može da pomisli da se radi o 100-nu, ne znam. Kako god, praštaj.

    Btw, ovo sad pogledah koji su tačno u pitanju, jer mi poimenice nijesu bili toliko bitni da ih pamtim, niti u trenutku oponiram da su ovakvi ili onakvi.


    Ono što me navelo da pitam, načelno, -Zašto su ti smeće?! Da li iz zasićenja ili čega već? , je -Obrazac. Ponovljena ekstremna ocjena, prosječnih-do pristojnih ostvarenja, koja zasta nijesu antologija, ali svakako ni kanal.
    To je otprilike sav motiv.



    *Betmen je nevezan, odvojen je kao direktno on topic dio.

  19. #1090
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,287
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,639
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Meni nekad dobar film lose padne ako mi trenutno raspolozenje ili mozda stanje svijesti nije prilagodjeno takvim aktivnostima. Onda kao da gledam kroz ekran, kroz film. Nista se ne zadrzava i sve bude nekako dosadno. Naucio sam da u takvim momentima ne gledam nista novo. Upalim neki "comfort movie" ili seriju koju sam gledao sto puta i to gledam. Volim da pogledam novi film tek kad mi bas dodje momenat da mi se gleda. Onda kada znam da mogu da mu pruzim svu duznu paznju. U suprotnom, what's the point?
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  20. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  21. #1091
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Јер ли гледао ко овај the unbearable weight of massive talent ? Nicolas Cage у њему па сам опрезан хахах

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  22. #1092
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,039
    Thanks Thanks Given 
    3,966
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    kad ga vidim, neka me tuga uvati hahahaa
    nothing comes from violence and nothing ever could

  23. #1093
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,287
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,614
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    @NexusVI (da ne citiram i gusim temu), u pravu si... taj sam pomenuo prije 4 mjeseca (morah i ja pogledat' jer sam zaboravio bio)

    Kako god, bez obzira na eventualno 'zasicenje' ili sto vec mislim da bi za ta 3 filma u svakom trenutku (i periodu zivota ili kako oces) rekao da su losi. Mozda je 'smece' malo grubo ali subjektivni osjecaj je bas takav.

    Ako smo spali na to da jedna obicna 'poruka' moze da se razvuce na 2 sata (ili 2 ipo u slucaju prvog "ostvarenja" u pitanju) i da se nazove "pristojno ostvarenje" onda smatram da sam gledao i bolje dane filma i kinematografije.

    Al' eto... da ne duzim. Radije bi pogledao neki stariji film po 10-i put nego vecinu ovih koje odgledah u poslednjih 4-5 mjeseci.

    Eto su mi u tom poslednjem periodu lakse pali dokumentarci koji opet nisu bog zna sta ali su mi makar bili zanimljiviji nego ti filmovi apsurda i neke fabrikovane tenzije od pocetka do kraja.

    P.S. Imaj slobodu da preporucis nesto (novije po mogucnosti, radi kontinuiteta) sto je sasvim solidno ostvarenje, bih pogledao rado
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  25. #1094
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    318
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    He never died (2015)
    https://www.imdb.com/title/tt2386404/

    Veli - Horror Comedy, pa ga moradoh odgledat.
    Uglavnom, ni horora, niti komedije.
    Šta t' ja znam, može se pogledati... ono, mozak na otavu i ubiješ sat i po.
    M. Day Shalimar.

  26. The Following User Says Thank You to Mylene For This Useful Post:


  27. #1095
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    82
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by p0smatrac View Post
    Nema trika da mogu odgledat noviji film, betmena cu sacekat neki dobar hd kvalitet.

    Naletih na hrt2 na Taxi Driver, vazda se na neki kanal upecam a da ja pustim nesto ne ide osim tu i tamo poneka serija.
    HD je na torrent sajtovima vec neke 2-3 nedjelje.

    Elem, neko pomenu Uncharted. Nije niko ocekivao remek djelo, ali nije vala ni "neizrecivo smece". Na stranu promaseni casting i nejasna ideja da se napravi origin story sa mladim Drejkom, ovo je klasicna holivudska popcorn "mozak na otavu" akcija, sa dosta over the top akcionih scena preuzetih iz igre. Za preporuku i nije, ali daleko od toga da nije gledljiv, makar fanovima igre zbog nekih nostalgicnih momenata.

  28. #1096
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,031
    Thanks Thanks Given 
    1,148
    Thanks Thanks Received 
    1,483
    Thanked in
    644 Posts

    Default

    Ja odgledah Uncharted. Onako nije los,ali je vise za djecu po meni.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  29. #1097
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    523
    Thanked in
    313 Posts

    Default

    Ima jedna scena pri kraju, kad se Nejt i Sali raspravljaju u onom brodu - u pocetku tog razgovora je jasno vidljiva "dnevna" svjetlost iza obojice i onda nedje na pola razgovora su odjednom obojica u mraku i pozadina je bas mutna, kao neki los CGI.
    A i frizure su im malo drugacije jer im je u medjuvremenu i kosa porasla kad su tu scenu ponovo snimali, pa su ih samo ocesljali da lice na sebe sa pocetka scene.

    p.s. Odmah me podsjetilo na scenu sa Henrijem Kavilom kad su mu sa CGI uklonili brkove za Supermena.
    Last edited by Bor1s; 04-05-22 at 15:12.

  30. #1098
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,287
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,614
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Nocturnal Animals, solidan.

    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  31. The Following 3 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  32. #1099
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    @Fidel Castro

    Evo i ja da se povedem tvojim dobrim primjerom i ne gušim, ne quotujem.
    Uz izvinjenje što ne odgovorih ranije, odr. privatne stvari napraviše neočekivane probleme, tj. nemogućnost iole pristojnog odgovora.


    Znaš kako,

    Teško je valjano odgovoriti na ovo što pominješ, tj. biti posve siguran u doživljaj, posebno ako je on oštar, isključiv one. Tek ne u reboot, remake eri tvorevina, a najfinije mlijeko sedme umjetnosti se okusilo mnogo ranije.
    Takođe, nebitna era, oči mladog beholdera su svakako prilično drugačije od očiju prekaljenog, a s njima i ljepota koja bude u očima, je li. (Na stranu obrazovanje, istančanost percepcije i urođeni afinitet ka "lijepom").

    Ne znam koliko imaš godina, ali sudeći po registraciji, mislim da smo blizu, te, nažalost, kao što si vjerujem primijetio, naš vibe nije više vibe aktuelnog trenutka ili ljepše rečeno, "Damara Epohe".
    Vremena su se primijenila, svijet "diše" drugačije. A mi, guess da su nam zbog godina i dokumentarci sve draži , navikli kako smo navikli.

    Da li to što smo stariji/iskusniji, što smo dijelom uhvatili zlatno doba filma, znači da nam je ukus bolji ili gori od ukusa Brave New World-a, posebno kad su Brave-new-worldovske stvari u pitanju? Ili nijedno od tog. Stvar za debatu.
    (Znam znam, O ukusima se ne raspravlja, što opet nikako ne znači da su svi isti-jednaki, naprotiv).

    No jedna stvar se uvijek mora imati na umu, zbog koje uopšte i pominjem ovo iznad,
    -Da su se na samom početku i Beatles doživljavali kao vrhunac dekadencije, a sad su klasika.

    Ovo ne apsolutno ne znači da opravdam ikog/bilo šta i kažem kako su sve nove stvari sjajne, nego smo mi ostarili, taman posla. Već samo da valja biti mrvicu fleksibilniji i tolerantniji.
    I da su filmovi koje si pomenuo daleko od užasnih, užas je mnogo mnogo niže.
    (Guess da sam baš obabio, rofl, nekad su me redovno pitali, -Ima li što da ti se sviđa brate, da ti valja na ovaj svijet?! Koliko sam bio "blag" s ocjenama ).


    Što se filmova "s porukom" tiče, nebitno da li mislimo na isto, uvijek se sjetim čuvenog režisera Johna Forda, (The Searchers, Stagecoach, Man who Shot Liberty Valance), kad su ga pitali za "poruku/e" u njegovim filmovima, na šta je on odgovrio u svom stilu,
    -"Ja kad snimam film ja snimam film, a kad imam poruku, obično je šaljem poštom".


    Tako, ako nisi gledao, The Searchers je antologija, svaka preporuka.
    Last edited by NexusVI; 06-05-22 at 17:11.

  33. The Following User Says Thank You to NexusVI For This Useful Post:


  34. #1100
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,287
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,614
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Coherence (2013)



    Sto bi NexusVI rekao... star sam ja za ovo.

    Ozbiljno... da sam prije 10-15 godina odgledao ovaj film vjerovatno bi ne odusevio kao sto je tada i 'Butterfly Effect' i sl. stvari.

    Ovako je samo 'meh' al' makar traje ispod sat ipo sto je veliki plus u moru (po meni) losih fimova na koje gubim preko 2 sata, po filmu.

    Poslato preko goluba pismonoše
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  35. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


Page 44 of 68 FirstFirst ... 3440414243444546474854 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •