Page 21 of 67 FirstFirst ... 1117181920212223242531 ... LastLast
Results 501 to 525 of 1675

Thread: Odgledah:

  1. #501
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    The Foreigner (2017) https://www.imdb.com/title/tt1615160/

    Fenomenalan politicki triler/akcija sa Dzeki Cenom i Pirsom Brosnanom, fantasticna gluma, napetost i akcija non stop, par scena Rambo style, sve u svemu za svaku preporuku.


    The Snowman (2017) https://www.imdb.com/title/tt1758810/

    Baziran po knjizi Ju Nesbea, krimi triler. Procitao sam prvi dio serijala Harija Hulea krimi detektiva, zasto su uradili film po knjizi koja je sesta ili sedma u serijalu ne znam, tako da mi je bas nekako bzv pao film, dosta siromasan scenario, nisam nesto impresioniran i ako obozavam krimi trilere. Da napomenem da izmedju ostalih glumaca, tu su Majkl Fasbender i J.K.Simons, koji su manje vise odradili ok svoj posao, mada scenario im nije dao vise prostora.
    Last edited by TheGovernor; 11-03-20 at 10:20.

  2. #502
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Odgledah novi The Grudge.
    originalni rimejk je snimljen sa razlogom da približi žuti horror zapadnoj publici i poslije malo poliranja sa efektima uspio je u tome(u većoj mjeri od Ringu-a)
    Što se novog tiče osim par scena za štrecanje bespotreban rimejk rimejka
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  3. #503
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Odgledah Midsommar - nikakve emocije u meni nije izazvao. Ocekivao sam horor dobio sam glupost. E pa sto odgledah i izgubih 2 sata
    Sate sate sate

  4. #504
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Olympus Has Fallen (2013) https://www.imdb.com/title/tt2302755/

    London Has Fallen (2016) https://www.imdb.com/title/tt3300542/

    Angel Has Fallen (2019) https://www.imdb.com/title/tt6189022/

    Odlicna akcija triler, odlicni glumci (barem u prva dva dijela), ali treci dio mi je nekako bas bas los, scenario je u odnosu na prva dva katasrofalan, u prva dva dijela jedna glumica igra ulogu Batlerove zene, a u treci neka sasvim druga, glumica koja glumi seficu FBI je ocajna, vjestacka gluma, znaci bas me je treci dio razocarao u kompletu, naravno Batler je na nivou kao i u prva dva, ali eto nesrceni scenario i odabir glumaca.

  5. #505
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,074
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    871
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Sinoć gledah Parasite, propalo se kad je ovo jedan od boljih filmova godine, barem po kritičarima i ocjenama.

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Dutch For This Useful Post:


  7. #506
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Sinoć gledah Parasite, propalo se kad je ovo jedan od boljih filmova godine, barem po kritičarima i ocjenama.
    U bravo, to ne pogledah. Tačnije ništa od ovih oskarovaca. Što je vrijedno pogledati??

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  8. #507
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,074
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    871
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Edit. Joker je ok, nije klasicna Betmen prica, Joakin je dobro odigrao
    Last edited by Dutch; 22-03-20 at 22:36.

  9. #508
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    U bravo, to ne pogledah. Tačnije ništa od ovih oskarovaca. Što je vrijedno pogledati??

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Zavisi kakve filmove voliš, ali su za divno čudo solidni do dobri skoro svi nominovani za Best Picture.

    Ford v Ferrari je odličan, ko voli sportske drame.

    Marriage Story je priča o razvodu, dobra drama.

    Joker mi je precijenjen, ali ima svoju publiku. Makar ima drugačiji pristup liku. Gluma vrh.

    Jo Jo Rabbit je satira o II svj. ratu, sa sve Hitlerom kao imaginarnim prijateljem jednog 10ogodišnjaka. Ko to voli, vrijedi.

    Irishman mi je najveće razočarenje. Scorseseova skoro četvorosatna drametina o mafiji koja nema ništa novo da ponudi.

    Once upon a time in Hollywood je Tarantinova bajka koja nije baš za svakoga. Meni je odličan bio.

    1917 je drama o II sv. ratu. Jednostavna priča ali majstorski snimljena kao iz jednog kadra. Vrijedi.

    Parasite, južnokorejska satira, drama triler o klasnim razlikama u zemlji. Slojevit film, odlično snimljen, odglumljen i režiran. Možda nije zaslužio baš sve glavne nagrade, ali je dobar.

    Little Women nisam gledao.



    Послато са E6653 помоћу Тапатока
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  10. #509
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Birds of Pray

    crtani , i to ne DC animirani već kao ova TV-MA animirana serija



    sve u svemu nije loša sprdnja
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. #510
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,658
    Thanks Thanks Given 
    82
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Birds of Pray

    crtani , i to ne DC animirani već kao ova TV-MA animirana serija



    sve u svemu nije loša sprdnja

    jes da je off topic, ali skroz ok je serija. mnogo bolje nego sto sam ocekivao. jos da je film bio na ovu foru...

  12. #511
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    jes da je off topic, ali skroz ok je serija. mnogo bolje nego sto sam ocekivao. jos da je film bio na ovu foru...
    film je u potpunosti na tu foru (zato sam i postovao trailer iz serije). Znači u filmu 5 minuta ozbiljnosti nema


    ps.
    nisam rekao da je film loš ali sprdačina poslije sat vremena postane zamorna
    Last edited by Rakun; 23-03-20 at 10:17.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  13. #512
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,067
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    426
    Thanked in
    232 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    jes da je off topic, ali skroz ok je serija. mnogo bolje nego sto sam ocekivao. jos da je film bio na ovu foru...
    Ima vrhunskih momenata.



    I naravno Bane.
    \\
    OFL•GIC

  14. #513
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) https://www.imdb.com/title/tt2527338/

    Dozivjesmo da vidimo i kraj ove nepotrebne triologije, nadam se da ce da ostave na mir originalnu fransizu.

    Frozen II (2019) https://www.imdb.com/title/tt4520988/

    Ajde ok da se pogleda ali isto mislim potpuno nepotreban nastavak, samo zbog Olafa sam i gledao.

    Dark Waters (2019) https://www.imdb.com/title/tt9071322/

    Nevjerovatno da se o ovom filmu skoro i ne pise, radjen po istinitoj prici, kako nas konstantno truju svojim "savrsenim" proizvodima, odlican film sa odlicnom glumom. Mada vjerovatno se zna kome vise odgovara da se zaobravi ovaj film, imaju slicno ime kao Dupe.

  15. #514
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,658
    Thanks Thanks Given 
    82
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    film je u potpunosti na tu foru (zato sam i postovao trailer iz serije). Znači u filmu 5 minuta ozbiljnosti nema

    ps.
    nisam rekao da je film loš ali sprdačina poslije sat vremena postane zamorna
    Kamo srece da je film na istu foru. Film jeste gledljiv i zabavan, ali po meni nije ni primaci seriji. Oba nose R rating, ali ga serija neuporedivo bolje koristi, ne samo sto se tice scena nasilja nego mi je humor dosta originalniji.
    Druga stvar, nikome se ne yebe za karaktere poput Rene Montoya, Black Canary, Huntress...(Ewan kao Black Mask je bio solidan, ali nedovoljno iskoriscen), dok s druge strane serija koristi sve moguce DC comics karaktere i posprdava se sa istim na vrhunski nacin. Holivudski film jednostavno nema muda za tako nesto, sto je i razumljivo. A da su i serija i film neozbiljni to je ocigledno, to se nedje i ocekivalo.


    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Ima vrhunskih momenata.





    I naravno Bane.
    I dalje ne mogu da vjerujem kako su se kvalitetno posrali u Gordona. A Bane je definitivno favorit xD


  16. #515
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) https://www.imdb.com/title/tt2527338/

    Dozivjesmo da vidimo i kraj ove nepotrebne triologije, nadam se da ce da ostave na mir originalnu fransizu.
    Da se nadovežem, kao veliki fen originala, ova trilogija je bila dosta mučna. Prvim filmom (nove trilogije) su pucali na nostalgiju, drugim su se us*ali, ovim donekle ispravili dvojku ali i dalje - nije to to. Vizuelno ispoliran, radnja tu i tamo, ne znam jeste li provalili da 80% stormtruper(ic)a ima ženske glasove? Pa pojedini lgbt momenti.. Ne znam da li je to potrebno franšizi koja će po meni uvijek biti veća i od samog Diznija. Mislim ono, to je potpuno nebitno za radnju filma koliko je bitno da se navataju kritične mase gledalaca.

    Sve u svemu, prequel-i I, II, III su svjetlosnim godinama ispred ovoga, čak i sa svim svojim trash momentima, ostaće ikonski.

    Ovo, za jedno godinu se neću ni sjetiti da su snimali novu trilogiju.

    Opet, Han Solo i Rogue one, kakvi god da su, generalno su 3x bolji utisak ostavili na mene..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  17. #516
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    To oni treba da rade, "A Star Wars story". Ima tu još kreativnog prostora. Rogue One, pa onda ovaj The Mandalorian. Ova dva poslednja dijela nijesam gledao niti ću.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  18. #517
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,658
    Thanks Thanks Given 
    82
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Da se nadovežem, kao veliki fen originala, ova trilogija je bila dosta mučna. Prvim filmom (nove trilogije) su pucali na nostalgiju, drugim su se us*ali, ovim donekle ispravili dvojku ali i dalje - nije to to. Vizuelno ispoliran, radnja tu i tamo, ne znam jeste li provalili da 80% stormtruper(ic)a ima ženske glasove? Pa pojedini lgbt momenti.. Ne znam da li je to potrebno franšizi koja će po meni uvijek biti veća i od samog Diznija. Mislim ono, to je potpuno nebitno za radnju filma koliko je bitno da se navataju kritične mase gledalaca.

    Sve u svemu, prequel-i I, II, III su svjetlosnim godinama ispred ovoga, čak i sa svim svojim trash momentima, ostaće ikonski.

    Ovo, za jedno godinu se neću ni sjetiti da su snimali novu trilogiju.

    Opet, Han Solo i Rogue one, kakvi god da su, generalno su 3x bolji utisak ostavili na mene..
    Sve što si nabrojao su opet sitnice, najveći problem je sam njihov proces "planiranja" nove trilogije tj. nemanje neke jasne vizije o smjeru u kojem trebaju da idu filmovi, nemanje jasne vizije o radnji, glavnim likovima i njihovom razvoju, raspletu i drugim bitnim segmentima, nego jednostavno prepuštanje svakom pojedinačnom režiseru/scenaristi da oni to "u hodu" odluče i da kreiraju svoj dio trilogije po svojoj mjeri. Za ovaku bitnu sagu smatram da su prije početka rada na novoj trilogiji morali postojati makar neki načelni dogovori o razvoju glavnih likova i toku radnje. Takav pristup je i prouzrokavao da dobijemo, kao što si rekao jednu MUČNU, iskasapljenu trilogiju koja, kad početni efekat nostalgije splasne, nema ni djelić onog duha koji su nosili stari filmovi, pa čak ni prequel trilogija koja je toliko pljuvana, a ispade da je svjetlosnim godinama ispred nove trilogije, u svakom pogledu osim možda po efektima. Toliko ogavnog iskorišćavanja momenata iz stare trilogije i recikliranja starih ideja, toliko nebitnih nerazrađenih likova, neobjašnjenih stvari i rupa u priči, nemanje NIKAKVE hemije između troje glavnih likova (Rey / Poe / Finn), gledajući ih i kao grupu i kao pojedinačne likove, pa sve do ovih sitnica koje si naveo, a to su LGBT momenti i forsiranje glumaca određene rase, samo da bi se ispoštovao određeni lobi i samo da bi bili tu, bez ikakve svrhe za dalji razvoj radnje i glavnih likova. S druge strane, i pored toga što je zadnji dio trebao da razjasni neke stvari i priče započete sa "Force Awakens", dosta toga je opet ostalo nerazjašnjeno, a nadodate su i nove misterije (povratak Palpatina je bio tako kukavički potez, i sam Lucas je izjavio da nikad nije postojala namjera za vraćanjem Palpatina i da je Return of the Jedi definitivno bio njegovo zadnje pojavljivanje), koje zamisli, sad pokušavaju da razriješe i objasne kroz neke novelizacije i sporedne romane koje je napisao neko tamo skroz nebitan, a smatraju se kao canon, tj. kao zvanično priznati djelovi SW sage. Tako npr. nijesmo mogli u filmu saznati kako je Palpatine preživio onaj pad u Return of the Jedi, kako je nastavio da postoji i na koji način, odakle onakva flota i silni Sith pratioci na planeti Exegol koja se takođe prvi put pojavljuje u zadnjoj epizodi, nijesmo mogli saznati u filmu ko je stvarno bio otac od Rey, dje je i kod koga završio Luke-ov lightsaber i mnoooge druge stvari koje su fanovima SW sage neuporedivo bitnije od npr. LGBT momenata, od potpuno nebitne kineskinje koja ničemu ne služi, od potpuno nebitne crnkinje u novom dijelu koja takođe ničemu ne služi (za koju preko ovih sporednih priča/romana saznajemo da je valjda Landova kćerka?!) i ne znam još od kakvih sve nebitnih budalaština.
    Da su se zaustavili na ovim filmovima pod etiketom "A Star Wars Story" i na serijama (Mandalorian je nešto najbolje što je izašlo od kad je Disney kupio Star Wars) koje ne diraju glavnu sagu, sve bi bilo OK. A ovako, cijela trilogija je ostavila baš gorak ukus u ustima, iako sam želio/nadao se čak do samog kraja da će nešto da urade sa zadnjim dijelom, što će ih izvući iz govana ali teško. U toku čitavog zadnjeg dijela nijesam osjetio trunku bilo kakve emocije osim dosade i iščekivanja da se što prije završi. Lažem, na zadnju scenu, kad Rey sebi prisvoji prezime Skywalker, ne bi li se opravdao zvučni naziv filma jel'te, zamalo pustih suzu od muke, razmišljajući sa kakvom gomilom govana završiše jednu od omiljenih franšiza mog djetinjstva. Što se mene tiče, kad se odlučim opet na obnavljanje Skywalker sage, novu trilogiju definitivno zaobilazim...Što veli drug: "Kad se JJ Abrams mogao ovako zajebavati sa scenarijom novog Star Warsa, što ne bi ja mogao da se zajebavam u životu i da me boli ona stvar za neke probleme?" :mrgreen:
    Last edited by Screaming Lord; 25-03-20 at 12:48.

  19. The Following User Says Thank You to Screaming Lord For This Useful Post:


  20. #518
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Ništa više ne bih dodao na ovo. Jednom sam davno naletio na jednu fen teoriju po kojoj je Rej zapravo duh Anakina. Vjerujem da su sa tim krenuli, vjerovatno bi makar 3x bolje odradili posao.. Ovako su samo iskasapili sve što je valjalo iz orginala pod parolom ''za nove generacije''.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  21. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  22. #519
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,064
    Thanks Thanks Given 
    205
    Thanks Thanks Received 
    222
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Usudio bih se reći da je Rogue One čak i najbolji u odnosu na ovo što je snimljeno od sedme epizode.

  23. #520
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    U najgorem slučaju je zaokružen kao cjelina. I on i Han Solo su mnogo bolje ispali nego trilogija.

    Bolje da se drže serija ipak.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  24. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  25. #521
    Join Date
    May 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    381
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    npr. LGBT momenata, od potpuno nebitne kineskinje koja ničemu ne služi
    Ne okreću se leđa tek tako kineskom tržištu i gej lobiju. Upravo u tome je jedan od najvećih problema modernog Holivuda. Ne u LGBT lobiju i Kinezima. Nemam ništa protiv njh. Ali itekako imam sve protiv forsiranja bilo čega što ima detrimentalan efekat na finalni proizvod. Sasvim je korektno ubaciti šta god ti padne na pamet. Ali na smislen način, organski. Film treba da ima viziju koja na drugi način ne bi mogla biti ostvarena. Ali umjesto toga, Holivud forsira neke stvari samo kako bi štrikirali zadatu stavku i zadovoljili ciljnu grupu. A novi Star Wars filmovi to rade na krajnje očigledan i odvratno ciničan način:

    LGBT momenat = check
    Kineski lik = check
    Token crnac = check
    Forsirani humor = check
    Buduće plišane igračke = check

    Ali ne pravimo se ludi kad govorimo o prequelima. Sada nam djeluju OK jer je prošlo dovoljno vremena da zaboravimo koliko su loši (ruku na srce, Revenge of the Sith je donekle i prosječan, što ga valjda čini dobrim u ovim uslovima). Ali prequeli su krajnje užasni filmovi kreirani samo sa jednim ciljem - da Lukas napuni džepove. I u prequelima je akcenat stvaljen na merchandisingu. Priča je nonsense, likovi jednodimenzionalni, gluma katastrofalna, efekti nisu ništa valjali ni kad su filmovi snimani itd. Jedina svijetla tačka je Obi Wan. A da ne pričamo o šteti koju je Lukas napravio originalnoj trilogiji. I ne, ne pričam samo o midichloriansima. Tačno je da je Star Wars njegova "beba" i da je imao pravo da radi šta hoće, ali ne treba da se lažemo.
    Last edited by Capitalist; 25-03-20 at 18:48.
    I love deadlines. I like the whooshing sound they make as they fly by.

  26. #522
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Orginal je bio trešina ispred svog vremena, prequel isto sa samo lošijom grafikom
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  27. #523
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,593
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Odgledah Parazit,ili je stvarno Holivud masio cijelu godinu ili politički skreću pažnju na Koreju generalno ... Klasna razlika i dio filma kad se sprdaju Sj. Koreji...
    Sve u svemu nisam bačio 2 sata-lični utisak.

    Sent from my motorola one power using Tapatalk
    Servis bijele i smedje tehnike.
    069/495-559
    [email protected]

  28. The Following User Says Thank You to brojdva For This Useful Post:


  29. #524
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,927
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,796
    Thanked in
    3,715 Posts

    Default

    Odgledah Contagion, zanimljivo je jedino to što ima dosta sličnosti sa aktuelnim dešavanjima, film kao film je taman za ocjenu koja mu je na IMDB.
    War. War never changes.

  30. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  31. #525
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    The Gentlemen

    Odličan film, baš je razbio monotoniju koja se stvorila sa ovim over the top krimićima kojim pumpaju etar zadnjih par godina. Baš dobar i zabvan prije svega (izvrištao sam se na par scena), radnja drži pažnju. Dobri likovi, Kolin Farel i Hju Grant, jesu omatorili j*bote.. Sve u svemu nije loše.

    Meni personalno nema šmek klasičnog Ričija (posebno rad sa kamerom) ali ok.. To mi i nije mana, više konstatacija.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

Page 21 of 67 FirstFirst ... 1117181920212223242531 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •