Page 37 of 67 FirstFirst ... 2733343536373839404147 ... LastLast
Results 901 to 925 of 1667

Thread: Odgledah:

  1. #901
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    No time to die

    Ne znam, ni najgori ni najbolji Bond film koji sam pogledao.. Mislim ono, ima sve što klasični Bond ima: pucnjavu, lijepe žene, shaken not stirred, DB5, eksplozije, wonnabe harizmatičnog glavnog negativca i rijetki kraj filma koji mi je meh.. Generalno, mediocre zlikovac po uzoru na neka prošla vremena i generalno loš kraj za jedan Bond film.. 6 ica od mene..
    kraj užasan. meni, najlošiji film Craigove ere ka Bonda. da ne pominjem da se onakva žena pojavljuje oko 4 minuta

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. #902
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    240
    Thanks Thanks Received 
    511
    Thanked in
    305 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    kraj užasan. meni, najlošiji film Craigove ere ka Bonda. da ne pominjem da se onakva žena pojavljuje oko 4 minuta

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Samo 4 minuta za Anu de Armas, al zato cijeli film pun one "nove 007" (mrzi me cak i ime da joj izguglam, toliko me smorila).

  3. #903
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    copshop, ako znam sto sam odgledala.

    nedostaju mi neki dobri stari trileri
    nothing comes from violence and nothing ever could

  4. #904
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,356
    Thanks Thanks Given 
    599
    Thanks Thanks Received 
    610
    Thanked in
    494 Posts

    Default

    kako dobar ovaj film Parazit.

  5. #905
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default



    Kakvo smece od filma.

    Najgori film Tom Hanks-a.

    Reziser i svi ucesnici koji su bili saduzeni za pricu/scenario i scenografiju i sve nelogicnosti da se penzionisu prijevremeno.
    Last edited by Fidel Castro; 01-12-21 at 23:52.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. #906
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    20 10 ulica
    Posts
    2,918
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    The Guilty(2021)
    https://www.imdb.com/title/tt9421570/mediaviewer/rm1293349633/


    samo zbog glumca ga odgledah, ako vas zanima kako lik prica uru vremena na telefon onda ga pogledajte, nije los ali ono ne mora se gledat
    tutti quanti cantano e bevono per te!

  7. #907
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    To je isti film kao ovaj iz 2018 https://www.imdb.com/title/tt6742252/
    Nikako mi nije jasnoi zasto su ljudi snimili totalno isti film samo je ovaj prvi da li Norveski ili danski ili tako nesto.

  8. #908
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Odgledao dva filma sa tematikom kucne invazije (home invasion, moglo bi se prevesti kao provalnistvo samo sto se u oba slucaja radi o ubicama koje ne zanima da ista ukradu)

    The Strangers
    https://www.imdb.com/title/tt0482606/?ref_=nv_sr_srsg_0

    Slab film. Solidna ideja, ubice cak i zanimljivo osmisljene ali dva glavna lika totalno nesposobna i tokom filma prave toliko nelogicne i idiotske poteze cak i za horor standarde. Nakratko se pojavio i treci lik koji je svojom glupocom i ovo dvoje zajebao. Film tu i tamo pokusava da te uplasi ponekim jump scare-om i ima pomalo jezivu atmosferu ali ponasanje dva glavna lika i dosta prosecna gluma upropastila film. Moglo je daleko bolje, IMDb ocena realna, cak je mogla biti i malo manja.

    You're Next
    https://www.imdb.com/title/tt1853739...tt_sims_tt_i_2

    Ovo zapravo nije horor nego parodija kojoj je cilj bio da napravi sustu suprotnost final girl likova u hororima koja je obicno neka nesposobna plavusa. U ovom slucaju je to presposobna brineta koju bih najbolje opisao kao spoj Ramba (samo bez vatrenog oruzja) i onog klinca iz Home Alone. Upravo to mi je ubilo ugodjaj, film je imao komicnih momenata i zanimljivih likova ali glavna junakinja je prosto bila bez ikakve mane i totalno nepobediva. Isti reziser je snimio The Guest koji mi se vec mnogo vise dopao.

  9. #909
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    To je isti film kao ovaj iz 2018 https://www.imdb.com/title/tt6742252/
    Nikako mi nije jasnoi zasto su ljudi snimili totalno isti film samo je ovaj prvi da li Norveski ili danski ili tako nesto.
    Imaš masu "presnimljenih" evropskih hitova.. Baš ne znam šta je problem staviti titl na fakin film a ni jedan jedini nije ispao kao orginal.. Girl with dragon tattoo, The Intouchables, itd itd..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  10. #910
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Коначно одгледах Snyder Cut Justice League. Јбт потпуно други филм, 5х бољи од биоскопске верзије

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  11. The Following User Says Thank You to nimfa For This Useful Post:


  12. #911
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Коначно одгледах Snyder Cut Justice League. Јбт потпуно други филм, 5х бољи од биоскопске верзије

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Taman i ja ga skoro pogledah, ima sitnih boljki ali masu bolji od one sklepane verzije, skoro kao drugi film
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  13. #912
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Како то изгледа боље кад се разраде ликови мало, а не све збрзано.

    Супермен ми је и даље највећи смор од лика. Не знам је ли га тако замислио Снајдер, ал онај Henry Cavill га је представио као его манијака.
    Wonder Woman ми је скоро па најбољи лик била , што је скроз изненађење. Онај наставак Wonder woman је тако лоше глумила. Ође скроз ок

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  14. #913
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bole_pfc View Post
    The Guilty(2021)
    https://www.imdb.com/title/tt9421570/mediaviewer/rm1293349633/


    samo zbog glumca ga odgledah, ako vas zanima kako lik prica uru vremena na telefon onda ga pogledajte, nije los ali ono ne mora se gledat
    A brao.. zaboravih da sam i taj odgledao skoro.

    Toliko mi je dosadan bio da sam ga vec izbacio iz glave kao da nikad postojao nije.

    Kazu da je (Skandinavski) original bolji ali ga isto ne bi pogledao za sve pare.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  15. #914
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Skandi verziju sam gledao iz cuga. Dobar film. Rimejk ne bih upalio šanse nema. Ko se zaje*bao, šteta.

  16. #915
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Коначно одгледах Snyder Cut Justice League. Јбт потпуно други филм, 5х бољи од биоскопске верзије

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Taman i ja ga skoro pogledah, ima sitnih boljki ali masu bolji od one sklepane verzije, skoro kao drugi film
    Ja kad vidim kolko traje steški mi se.

    Baš mi problem da odvojim toliko film da pogledam, da ne pričam što se zna što će biti na kraju

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  17. #916
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Да крај је веома сличан али осим тога све је другачије. Мени никада брже 4 сата не прођоше. Мада се направи пауза после 2

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  18. #917
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,653
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    186
    Thanked in
    118 Posts

    Default

    Je li bolji film - jeste naravno, samim tim sto je duplo duzi ima se vremena da se razrade mnoge stvari i popune rupe. Ali mislim da su pretjerane tvrdnje da je potpuno drugaciji film Isti likovi, prica je ista, samo malo ljepse upakovana i oblikovana. Po mojem misljenju je overhypovan Snyder cut, daleko mi je ispod npr. bilo kojeg dijela Avengersa (osim mozda drugog koji je najslabiji) i po scenariju, akciji, efektima, likovima, negativcima...svemu.

  19. #918
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Problem je sto DC nije razradio ideje od pocetka kao sto je to Marvel uradio, ljudi imaju tim koji unaprijed zna koliko filmova i serija ce biti i koji je zaplet/rasplet, dok DC je krenuo svako svoje i onda pokusali da to ujedine i dobili nista, treba da se odradi kao kod Marvela, da se sjedne i razradi cijeli taj DC univerzum pa onda da se krene nanovo...

  20. The Following User Says Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  21. #919
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,533
    Thanks Thanks Given 
    240
    Thanks Thanks Received 
    511
    Thanked in
    305 Posts

    Default

    Najveci problem sa "originalom" jeste sto ga je Snyder zapoceo, a onda Joss Whedon zavrsio i probao da napravi Avengerse od tog filma.
    Scenario je dosta skracen i uproscen u odnosu na Snyder-ovu verziju.
    Po mom misljenju, nije "Snyder Cut" toliko fenomenalan film koliko je original los film.

  22. The Following User Says Thank You to Bor1s For This Useful Post:


  23. #920
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    Je li bolji film - jeste naravno, samim tim sto je duplo duzi ima se vremena da se razrade mnoge stvari i popune rupe. Ali mislim da su pretjerane tvrdnje da je potpuno drugaciji film Isti likovi, prica je ista, samo malo ljepse upakovana i oblikovana. Po mojem misljenju je overhypovan Snyder cut, daleko mi je ispod npr. bilo kojeg dijela Avengersa (osim mozda drugog koji je najslabiji) i po scenariju, akciji, efektima, likovima, negativcima...svemu.
    Avengers Endgame je meni najgori dio ona kolicina cringe dijaloga plus promocija feminizma plus patetika na kraju filma, dobro je što su završili serijal, mada kad vidim ove nove nastavke tipa Eternals, Black Widow i slicno mislim da ovaj prvi serijal Avengersa je taj plafon kvaliteta koji vise nece dostići.Što se tiče Snyder cut mislim da DC junaci se ugušiše u toj mracnoj atmosferi koji im konstantno provejava kroz filmove.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  24. #921
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Problem je sto DC nije razradio ideje od pocetka kao sto je to Marvel uradio, ljudi imaju tim koji unaprijed zna koliko filmova i serija ce biti i koji je zaplet/rasplet, dok DC je krenuo svako svoje i onda pokusali da to ujedine i dobili nista, treba da se odradi kao kod Marvela, da se sjedne i razradi cijeli taj DC univerzum pa onda da se krene nanovo...
    Mislim da za Marvel grijesis - po pitanju raspleta i zapleta. Pitanje kako bi Marvel izgledao da nije bilo dogovora sa Sony-em oko Spidermana. I kako bi izgledao MCU da Disney nije uzeo Fox, a vidjecemo kako ce izgledati kad se mutanti ukljuce.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  25. #922
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,653
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    186
    Thanked in
    118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Mislim da za Marvel grijesis - po pitanju raspleta i zapleta. Pitanje kako bi Marvel izgledao da nije bilo dogovora sa Sony-em oko Spidermana. I kako bi izgledao MCU da Disney nije uzeo Fox, a vidjecemo kako ce izgledati kad se mutanti ukljuce.
    Dogovor sa Sony-em je postignut tek negdje 2015, prvi Marvel/Sony Spiderman film je izasao 2017. Marvel definitivno ima dugorocan plan i planira sage unaprijed. iako je Spiderman dio Infinity sage, mislim da je saga bila mapirana mnogo prije dogovora sa Sony-em, a Spiderman samo naknadno ukljucen u istu. U svakom slucaju, Warner Bros/DC strategija i planiranje je nula, prakticno ne postoji (iako je u pocetku dok je Snyder bio za kormilom, postojao neki plan ali se negdje posle raspada od JL odustalo od toga i dosta planiranih filmova je otkazano) dok je Marvelova strategija visegodisnjeg planiranja unaprijed itekako urodila plodom.

  26. #923
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Plus ovo kombinovanje serija, novih likova sa filmovima.. Opasna mašinerija ali opet nije im svaki film savršen, daleko od toga.. WB ima neki problem sa DC divizijom i to već duže vrijeme, usr*li su se u masu filmova a obustavili neke projekte koje bih radije gledao u odnosu na ove 'main' likove.. Marvel je generalno, čuj mene Dizni, monstrum za organizaciju svega toga, čak imaju par ljudi čiji je jedini posao da provjeravaju da li se scenario za film/seriju uklapa u taj univerzum.. A ovamo su se ukakili u ikonu Supermena recimo, a čak i to im nije bilo dovoljno nego da se gura social justice agenda i napravi crni Supermen.. Bogalji jedni.. Lako je zaključiti da mi je miliji DC univerzum ali Marvelu kapa dolje realno..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  27. #924
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Odgledah Dune u IMAXu. Ja sam citao i knjige i odgledao sve filmove i ako bih poredio Linčov i Vilnevov rekao bih da su oba filma izvanredna u razlicitim segmentima. Iako je Linč rekao da mu je to najgori film rekao bih da on pojma nema . Npr. Harkoneni su u njegovom filmu mnogo bolji po meni. I jos ima tih stvari. Ovaj novi malo ulizgleda kao duzi uvod u sledeci al opet i to je ok nekako u iscekivanju grand finala. Da napomenem da Linc pojma nema.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  28. The Following User Says Thank You to Caesar For This Useful Post:


  29. #925
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,827
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Odgledah Dune u IMAXu. Ja sam citao i knjige i odgledao sve filmove i ako bih poredio Linčov i Vilnevov rekao bih da su oba filma izvanredna u razlicitim segmentima. Iako je Linč rekao da mu je to najgori film rekao bih da on pojma nema . Npr. Harkoneni su u njegovom filmu mnogo bolji po meni. I jos ima tih stvari. Ovaj novi malo ulizgleda kao duzi uvod u sledeci al opet i to je ok nekako u iscekivanju grand finala. Da napomenem da Linc pojma nema.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Linč je ekstremno prekritičan prema sebi, a i ono što kaže valja razumjet kao kritiku sebe što je dopustio, uslovno rečeno, da njegov rad prekraja veliki producent Dino de Laurentis (sa šćerom). Te da je ogorčen i razočaran.
    Ono što se zove Linčova verzija, (koja je sasvim pristojna btw, komat bolja od ovog novog ako ćemo pravo), je zapravo, uslovno rečeno, Dinova verzija. Film ogromnim dijelom nastaje u montaži, gdje je Linč bio isključen zbog potpunog razlaza s de Laurentisom, i gdje je Dino izrezao samo sat vremena filma.

    Dakle što god Linč kaže valja gledati kroz prizmu da mu nije dopušteno ni da radi kako je htio, a ni da završi svoju interpretaciju priče.
    Naravno nije božanstvo pa da ga se treba gledati kao nepogrešivog, daleko od tog. No što se Dine, Linčo-Laurentisove, tiče, tu je priča komplikovana i nažalost prilično tužna.


    Kako god, ovaj novi, gledah ga dva puta radi objektivnosti. Da nema velikog, sjajnog, fantastičnog, Javiera Bardema, skoro da ne bi bio vrijedan spomena.
    Kad čovjek koji se pojavljuje u dvije scene, ne znam ima li cijelih par minuta onolikog filma za sebe, baca u zasjenak ama baš sve ostalo/e. Muka rabota.

  30. The Following User Says Thank You to NexusVI For This Useful Post:


Page 37 of 67 FirstFirst ... 2733343536373839404147 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •